Samsung Galaxy 3 (Samsung i5800)

  • Martin Hombauer 21.06.2010 - 14:03

    NortySP: V pohode dalsi z lacnych andridov... ak bude cena dobra :D vadi mi na nom len Touchwiz 3.0 ... preco ho musi samsung vyuzivat .. je to nevkusne prostredie podla mna... nepodarena napodobenina iPhona

  • anonymous26.12.2010 - 23:12 Trvalý odkaz

    wapman: sorry,ja tam mam froyo2.2 a mam moznost vypnut dat.siete. asi to podporuje az froyo.sory

    anonymous27.12.2010 - 00:03 Trvalý odkaz

    Wandallko: Ahoj...chcel by som si kupit tento mobil... mam doma Wi-Fi...No nemam ani verejne ani na heslo ked sa pripajam davam kody... budem sa moct nejako napojit aj na tomto mobile? dik :)

    anonymous27.12.2010 - 09:17 Trvalý odkaz

    wapman: ake kody? morzeovku?xixi Jasne ze ti pojde wifi.

    anonymous27.12.2010 - 15:06 Trvalý odkaz

    Wandallko: no na wifinu ma nepripoji len tak zadavam aj kody... dik

    anonymous27.12.2010 - 18:40 Trvalý odkaz

    orim69: kto poradi.Mam 2 dni tento telefon a nemožem stale rozchodit pripojenie na internet,telefon je z orange a ja použivam o2

    anonymous27.12.2010 - 19:35 Trvalý odkaz

    tomas: ahoj ja tak isto:) len nechu mi ist liwe tapety dpc

    anonymous27.12.2010 - 21:12 Trvalý odkaz

    Wandallko: Ktory je lepsi? : Samsung Galaxy 3-LG P500 Optimus One alebo este nejaky? :)

    anonymous27.12.2010 - 21:41 Trvalý odkaz

    tomas: taku istu dilemu som mal ja

    anonymous27.12.2010 - 22:27 Trvalý odkaz

    stree: poznam ludi co mali LG a povedali ze lg uz nikdy viac..a jednalo sa o 4 rozne modely..toto som riesil aj ja ale jedna kamoska povedala ze jej oco ma dake lg dotykove(nevedela jake) ale ze to je strasne volaco..

    anonymous28.12.2010 - 11:30 Trvalý odkaz

    nasrany_hacker: je tu koniec roka 2010 a update na froyo nigde ! Samsung o.klamava zakaznikov ! Len mi nepiste az si to urobim sam zo samfirmware.com . Samsung slubil ze do konca roka je tu oficialny upgrade cez Kies a to sa nekona ! Bojkotujte podvodne firmy ako je Samsung !

    anonymous28.12.2010 - 16:04 Trvalý odkaz

    streec: nevie dakto ako sa vola aplikacia, ktora sama vypne wifi pri zhasnutom displeji???niekde som o nej cital ale neviem uz kde... za pomoc dakujem

    anonymous28.12.2010 - 16:40 Trvalý odkaz

    danielmi: pisal som na zakaznicky mail,,,,moja otazka bola na oficialny update froya 2.2 pre SK a Polsko,,,odpoved:
    Dle posledních oficiálních informací je upgrade na Froyo 2.2 ve fázi
    schvalování a jeho uvoln?ní se o?ekává v pr?b?hu ledna 2011.

    anonymous28.12.2010 - 17:41 Trvalý odkaz

    Ma?o: Zdravím všetkých :D potreboval by som radu .. viete mi poradi??? ... mám mobil konkrétne samsung galaxy 3 leo gt - i 5801 ... a mohol by mi niekto povedat ze kde alebo do akej zlozky mam ist ked chcem najst temy??? ... fakt prosim co najskor ... pretoze dost mi to lezie na nervy ... :D

    anonymous28.12.2010 - 20:10 Trvalý odkaz

    myskyn: wapman napisal:prvy krat sa musis prihlasit cez siet operatora,potom uz mozes aj cez wifi.
    Tiez mi nejde gmail a pritom wifi je v poriadku.Ako sa mam prvykrat prihlasit cez operatora???Dakujem

    anonymous28.12.2010 - 22:19 Trvalý odkaz

    Sekac: Cawte, potreboval by som poradi?, neviem ktorý telefón by som si mal kúpi?, rozhodujem sa medzi Orange Bostonom, LG Optimus ONE, Samsung Galaxy 3. Potrebujem aby mi to hlavne prehrávalo .pdf, word, exel, a aby bol dobrý aj fo?ák, spo?ahlivý OS, wifi majú všetky takže tak :). Všetky majú cenu približne rovnakú.

    anonymous29.12.2010 - 13:38 Trvalý odkaz

    Duri: Ok po 3 mesiacoch vlastnenia tohoto cuda som sa rozhodol napisat mini recenziu..... Kupil som si ho kvoli androidu, wi-fi, GPS, volanie je posledna vec co s mobilom robim. Nesklamal ! Za smiesnu cenu (215 evry /O2 e-shop) mi ho priniesli za par pracovnych dni. Kryt, ktory beru za velke - (odtlacky) je dost na houby, poviem pravdu ze musim ho dost casto utierat lebo je mastny ako olej. Sms-ky sa pisu bohovsky dobre, pri volani trva sekundu 2 kym sa zorientujete na displayi, chyba mi tam tlacitko na telefonovanie.... Éclaire (Android 2.1) slape ako hodinky, na zaciatku vas trochu prekvapia same aktualizacie a bude potrebne urobit si ucet na gmaily.. teda jas omto tak urobil potom mi to uz dalo pokoj....
    Prehravanie, prehliadanie :: NEPREHRAVA AVI !!! ale prehrava vecsinu inych formatov, ja konvertujem do MP4 a mam to s podobnou kvalitou a velkoustou ako pri .avi.... Dokumenty, pdf, ppt otvara v pohode.. kedze mam kredit trosku mi trvalo kym som nastavil mobilne siete, lebo mi to zozralo kredit za par dni.
    GPS > momentalne slapem na Ndrive, ktory dostat z android marketu, Sygic AURA NEJDE !!! ale s Ndriveom som spokojny, vraj na nom facha aj klasicky Sygic...
    Vseobecne > Procesor ma 700 MHz, Ram 256 MB, co mi bohato staci.... Multitasking a android ten procesor vyuzi naplno, ked chapete o com vravim :-)
    Kies nepouzivam, ani ziadneho file managera lebo cez datovy kabel to s PC komunikuje krasne.
    Minusy : Trosku hruby, aj ked vaha je v pohode (110g), potom ten kryt, sem tam sekne ale su to typicke samsung seky (1-2 sekundy) ktore najdete pri kazdom smartfone..
    GPS > trva par minut kym si vas najde satelit, ale oproti inym mobilom ( Galaxy S) je to zlomok casu ..
    to je asi tak vsetko, keby ste nieco chceli vediet kontaktuje ma

    anonymous29.12.2010 - 13:42 Trvalý odkaz

    Duri: este mi tam trosku chyba 3D accelerometer a super AMOLED display.... inac za taku cenu nenajdete nic lepsie.. porovnaval som ho s nokiou X6 a tento mobil ma jednoznacne navrch....
    takze celkove hodnotenie ..... 8/10, zapor je nepodpora avi, slabsi fotak a kryt. ale za taku cenu je to prave orechove
    Sekac : urcite galaxy 3 (Leo, Apollo)

    anonymous29.12.2010 - 13:52 Trvalý odkaz

    Sekac: Dobre, ?akujem Duri, takéto nie?o som potreboval po?u?. A dnes mi kamarát vravel že ten LG je šrot takže nad tým už neuvažujem, a ostáva už len tento samsung a boston, ale asi si veznem tento Samsung, celkom sa mi pá?i, škoda tých .avi, ale aj MP4 bude v pohode sta?i?. Fo?ák to má ostrenie na fo?áku tiež, takže spokojnos?. Idem si ho na nete niekde nájs? za rozumnú cenu a do konca roka si ho hádam objednám. :)

    anonymous29.12.2010 - 18:16 Trvalý odkaz

    marekking: jednoznacne najlepsi telefon aky som kedy mal...android je skvely system, to viete je to vlastne linux a to jednoznacne zavazi, s vydrzou spokojnost...na momentky fotak staci...mal som aj mobily s prisvetlovacou diodou a aj tak fotky neboli to prave, jednoducho na fotenie su urcene fotaky...moj nazor.chvalim odozvy,prostredie...rozumna kupa

    anonymous29.12.2010 - 22:31 Trvalý odkaz

    Ma?o: Je to najlepší mobil aký som kedy mal! :D .. ve?mi sa mi pá?i ... a som rád že som si nezobral samsung monte ?i nokia 5230 ktoré mi tiež ponúkali .. radím všetkým ktorý uvažujú o kúpu nového mobilu nech si kupia tento .. na taký výborný mobil by som povedal že je to smiešna cena ... kto sa nevie rozhodnú? , tak uis?ujem nech si kúpi tento samsung pretože píšem že ho nesklame ... naj mobil aký som kedy mal ... len o jednu radu poprosím mohli by ste mi napísa? kde mám ís? ked chcem témy? ... ?i len jedna je téma? ... :D

    anonymous29.12.2010 - 22:36 Trvalý odkaz

    PeeSko: neviem z kade ste nabrali ze neprehrava AVI :) mne to frci bez problemov, nic nekonvertujem, iba normalne skopirujem na kartu film a frcim :) vrele kazdemu odporucam z marketu stiahnut aplikaciu Meridian na prehravanie filmov aj s TITULKAMI :) staci mat titulky nazvane presne ako video subor (napr. ak sa mi film vola inception.avi, titulky sa musia volat inception.srt) a prehravac ich dokaze automaticky nacitat spolu s filmom... inak ten telefon za tie peniaze nema chybu, a ako pisal Duri chyba mi v nom 3D accelerometer. ohladom gps navigacie Ndrive je jedna z tych slabsich navigacii, samozrejme da sa aj s nou dostat na pozadovane miesto ale nie je to to prave orechove :) ja pouzivam klasicky sygic (bohuzial aura nieje podporovana). wifi funguje bezchybne, pouzivam stale na pripojenie na net. Internet od orange som nebral, na zakazanie pripadneho pripajania sa telefonu na ich internet pouzivam aplikaciu APNdroid, jednoduche povolovanie/zakazovanie prenosov cez 3G/EDGE/GPRS vrele odporucam kazdemu kto nechce platit za prenesene data. Dalej odporucam zohnat si aplikaciu WiFiFileExplorer pre kopirovanie suborov z PC do telefonu bez pouzitia kabla cez Wifi (prenosova rychlost u mna bola okolo 1MB/s), nemozem si to vynachvalit :)

    anonymous29.12.2010 - 23:45 Trvalý odkaz

    Ma?o: Povie mi už tu niekto že kde su tie témy??? ...

    anonymous30.12.2010 - 00:18 Trvalý odkaz

    Tomas: Stiahnem live wallper z android market a nejde:(

    anonymous30.12.2010 - 00:28 Trvalý odkaz

    streec: Sewas..mne na tom prehravaci neidu tituky..v compe cez vlc idu a tam nie.... Vies co s tym..mam to z marketu... A este ci nevies ako zapnem diakritiku..aj toto pisem na tomto mobile a neviem si s tym uztyzden rady...

    anonymous30.12.2010 - 11:00 Trvalý odkaz

    ?uri: Diky za rady, tie aplikacie urcite stiahnem. No ono to .avi neprehrava :D ukaze mi to ze to nemoze otvorit, a aj na nete som si nasiel ze avi nerehrava...... zhanal som nieco ako codec alebo prehravac ktory by mi avi nakpol ale vraj pre ten mobil nic take neexistuje :D
    skoda tej aury a zvlast 3D, no Ndrive sa mi zda celkom jednoduchy, a to sa mi na nom pacilo, o par dni ho idem skusat v kosiciach tak uvidim v ktorom konci sveta skoncim :D
    inac uz ked konvertujem do MP4 tak v kvalite rozdiel nemam, je to o par MB mensie do konca...
    aha a aby som zaujemcov upozornil vopred ... aspon 8 GB karta sa vam zide
    Sekac > vela stastia, a aj ked ma AF v interieri su tie fotky dost slabe, teda mam vsetko nastavene na najlepsom ako sa da a napr. Monte urobil farebnejsiu fotku..... ale v exterieri sa vyrovna tym lacnejsim digitalnym fotakom

    anonymous30.12.2010 - 11:02 Trvalý odkaz

    Duri: dalsia vyhoda je bateria, vydrzi 2 krat tolko ako kamaratov galaxy 3, aj ked ako tu uz bolo pisane, oproti inym mobilom sa nabija dlhsie, co je zrejme reakcia na tu kapacitu :-)

    anonymous30.12.2010 - 12:16 Trvalý odkaz

    wapman: nieje avi ako avi! niektore prehra,zalezi aj v jakom formate su vytvorene, takisto su divx,xvid,MPG1,MPG2... ked chcete prehravat filmy cez prehravac tak si stiahnite Rockplayer z marketu,prehra vsetko! Cosa tyka tapety na plochu ja mam vnom asi 10Livewalpappers, ale fon musi byt rootnuty ci mate eclair ci froyo. Klavesnicu zo slovenskymi znakmi nepodporuje kazdy fw,pri pisani klikni na nastavenia,(to kolecko dole vpravo)a zmenit jazyky vstupu na slovencina..

    anonymous30.12.2010 - 12:19 Trvalý odkaz

    Sekac: Oukej, pohodi?ka, od fo?áku som ne?akal žiadne zázraky, ale tak neva, mám aj digitálny takže to nie je až taký problém. Už si píšem s jedným chalanom ?o ho predáva, tak onedlho by mi ho mal posla?. Tak v?aka mno :P.

    anonymous30.12.2010 - 12:45 Trvalý odkaz

    Duri: to je v pohode, ono drahy nie je takze po financnej stranke som ho zvladol :D keby som mal o 100 eur viacej tak kupujem WAVE, ale zatial som s mojim spokojny, uvidim co na badu vznikne po case
    PeeSko > prave som nakopol sygic a mam velmi kostrbate pismo, da sa to nejak zrobit ? lebo takto je to dost na 2 veci

    anonymous30.12.2010 - 18:14 Trvalý odkaz

    tomas: Poradte mi ako na liv tapety

    anonymous30.12.2010 - 23:16 Trvalý odkaz

    ado: chcel by som sa opytat ako sa vam dlho nabija mobil a ako vam dlho vydrzi pri beznom pouzivani

    anonymous30.12.2010 - 23:30 Trvalý odkaz

    Ma?o: Moze mi tu niekto povedat konecne kde mam ist ked chcem najst v tomto mobile temy? ..

    anonymous31.12.2010 - 02:06 Trvalý odkaz

    Sekac: Tak už ho mám doba, zatial som s ním spokojný fo?ák je výborný, zaostrovanie fachá :) a kamera je tiež slušná. Zatial som ešte ni? na nom nerobil, ale reakcie sú na ?om v pohode. Kúpil som ho za 130 eur, je celkom nový.

    anonymous31.12.2010 - 12:10 Trvalý odkaz

    tomi: asi ma porazí! v?era som si dával vzor na odomknutie a samozrejme dnes ho neviem.pýta si ho ešte pred pinkodom...furt musim vymyslat pi*oviny a teraz sa mobil ani nezablokuje ani ni?. neviete niekto poradi??

    anonymous31.12.2010 - 15:14 Trvalý odkaz

    Duri: ado > nabija sa od 3 hodin do 6 7 neviem presne, ale ja ho nechavam takmer uplne vybit.... ked fachas na wi-fi celi den, hras sa, sem tam volas tak 2 dni ... ale pri beznej prevadske/sem tam telefonat, sms aj tyzden
    Sekac> kamera sa mi zda lepsia ako fotak :D a tie reakcie.. o tom je android.. mne vcera 1. krat zamrzol od kedy ho mam

    anonymous31.12.2010 - 15:37 Trvalý odkaz

    Ma?o: NO TO JE SILA! KAZDEMU VIETE RADIT ALE ZE JA NIECO POTREBUJEM PORADIT TAK TO JE V PICI ... DIKY PEKNE

    anonymous31.12.2010 - 16:55 Trvalý odkaz

    To Mato: Ty sedlak,toto nema temy.Co sa ti vlastne nepaci????
    Chces zmenit len obrazok alebo cele menu?

    anonymous01.01.2011 - 23:06 Trvalý odkaz

    lord: ludia niake tipy na dobre aplikacie z marketu ??? alebo fajne hry ??? skusenejsi podelte sa.... cim viac tym lepsie

    anonymous02.01.2011 - 21:49 Trvalý odkaz

    Duri: hry > vraj su najlepsie > Ninjump, N.O.V.A, Tank Hero, Abduction, Speed Forge 3D, Gem Miner, Air Control, Raging Thunder, Angry Birds, Robo defense (pecka)
    dalej odporucam > Trism, Jewels, Mini Golf'oid
    Aplikacie > Facebook, Skype z prehravacov RockPlayer, ja som mal aj winamp , ma dobre widgety.... Navigacia na galaxy 3 jednoznacne NDrive (tiez market, mapy si sitahnes priamo cez nu), Sygic, vraj CoPilot, skoda ze nema 3D akcelerator, tym padom ti nejde Sygic Aura (viac menej nova navigacia)

    anonymous03.01.2011 - 00:11 Trvalý odkaz

    Dominika: ja by som sa chcela spýta?, že ke? si zapnem wi-fi a aj sa pripojím a napíše mi to že je pripojené tak ako viem že ke? idem na internet mi to ide cez wi-fi a nie z paušálu?

    anonymous03.01.2011 - 00:35 Trvalý odkaz

    lydia: halo, je to menu po slovensky? aj t9 je v slovencine?

    anonymous03.01.2011 - 18:42 Trvalý odkaz

    Duri: lydia> ano ja mam menu po slovensky aj vsetko okolo toho, t9 nepouzivam ale swype ide biedne podla mna aj ked lepsie ako nic :D
    dominika> mala by si mat hore v tom panely kde mas signal, cas a ine ikonky take 2 sipky a ked tie blikaju takto znamena ze ti idu data cez mobilnu siet a nie cez wi-fi

    anonymous03.01.2011 - 23:48 Trvalý odkaz

    kubo: stingate uz som na to prisiel daj si resetovat mobil....ono to prestane...ono to asi robi preto lebo daco na markete moze byt zavirene

    anonymous04.01.2011 - 02:27 Trvalý odkaz

    tom: Duri a ako mi pojdu liwe walperyyyy pls

    anonymous04.01.2011 - 12:30 Trvalý odkaz

    Duri: tom> uprimne neviem na co myslis, ked myslis nieco ako temy tak v hlavnom menu sa menit neda nic, teda pre androidy som o dacom takom zatial nepocul...... klasicke fotky, ktore si das ako tapetu (wallpaper) sa ti pekne roztiahnu podla poctu widgetov takze si musis zvolit spravnu fotku, ked myslis pohybujuec sa obrazky tak skus stranku http://www.livewallpapers.org/ ...

    anonymous04.01.2011 - 12:35 Trvalý odkaz

    Duri: ale zda sa mi ze aj ked ma galax 3 android 2.1 tak live wallpapery podporuje len galaxy S... neviem

    anonymous04.01.2011 - 13:56 Trvalý odkaz

    vojdo: caute tento telefon nemam moc dlho preto sa chcem na viacero veci spytat takze ako prve by som chcel ohladom internetu pripajam sa na net cez wap-ko chcel by som si tam dat operu skype icq a pod. ale ked si to chcem stiahnut tak mi napise aby som sa pripojil niekde a proste nic sa neda stiahnut ani mapy na gps-ko a pod. a gmail ucet mam vytvoreny na pc musi byt aj na telefone ?:. a potom by som este chcel prripojenie s pc mi nejde a neviem preco

    anonymous05.01.2011 - 00:29 Trvalý odkaz

    wapman: na icq,operu...si musis vytvorit novy pristupovy bod s apn internet. gmail ucet mozes pouzit aj ten co pouzivas na pc. na pripojenie k pc si stiahni nove pcstudio, popripade najnovsi Kies zo stranky samsungu. Pre ostatnych Live wallpapers idu aj na 2.1fw,ale musi byt mobil rootnuty,uz sa tu otom pisalo viackrat.

    anonymous05.01.2011 - 00:57 Trvalý odkaz

    lydia: ma ten tel aj nejaku domovsku obrazovku kde si mozem davat zlozky, odkazy na aplikacie atd, abo hned po aktivovani displeja sa mi zobrazi menu a tie ikonky?ze ci je mozne si dat na obrazovku svoje vlastne ikonky, kedze menu je zbytocne dlhe