Samsung Galaxy 3 (Samsung i5800)

  • Martin Hombauer 21.06.2010 - 14:03

    NortySP: V pohode dalsi z lacnych andridov... ak bude cena dobra :D vadi mi na nom len Touchwiz 3.0 ... preco ho musi samsung vyuzivat .. je to nevkusne prostredie podla mna... nepodarena napodobenina iPhona

  • anonymous07.11.2010 - 23:00 Trvalý odkaz

    wapman: rychly,kvalitny,na net super... dokonca aj spotrebu pri Wifi riesi aplikacia Battery booster, umoznuje automaticke vypnutie Wifi pri zhasnuti-necinnom displeji,a automatickom pripojeni pri odomknuti displeja a dalsich funkcii.

    anonymous08.11.2010 - 15:03 Trvalý odkaz

    majko: ja som asi lama ale poriesil som to mal som totizto wifi nastavene na jednu mac adresu preto to neslo este by to chcelo dobru stranku na hry a aplikacie

    anonymous08.11.2010 - 16:59 Trvalý odkaz

    wapman: to ti nestaci market? si narocny potom, tak skus androidforum.cz alebo trosku zagoogli.

    anonymous09.11.2010 - 22:22 Trvalý odkaz

    majuš: samsung Monte, samsung galaxy 3, alebo LG optimus ? pls poradte, som v koncoch xD

    anonymous10.11.2010 - 07:15 Trvalý odkaz

    Jozef: Caute! Vie tento telefon v pohode otvarat aj pdf a office dokumenty? Dik!

    anonymous10.11.2010 - 18:45 Trvalý odkaz

    Lukas: Cafte kupil som si tento mob od Orangu, mam orange World 1000 a este sluzbu ahoj Cechy ... normalne ta aplikacia co bola v telefone "Internet" mi funguje, ale ked som stiahol ine aplikacie ako facebook, operu mini atd. tak cez to sa mi neda chodit na internet ... dokonca sa nemozem prihlasit ani na google ucet .. napise ze there was a network error .... ked sa pripojim na wifi tak mi vsetko funguje normalne ... dakujem za kazdu radu

    anonymous10.11.2010 - 20:29 Trvalý odkaz

    wapman: vytvoril si novy internetovy profil? musis si vytvorit novy pristupovy bod napr. nazov Internet, zadas APN: internet nic ine nevypln,daj ulozit a potom klikni na ten zeleny kruzok vedla profilu Internet a uz ti to pojde.

    anonymous10.11.2010 - 20:33 Trvalý odkaz

    wapman: este na samom spodku vyber miesto pristupu Internet.

    anonymous10.11.2010 - 20:55 Trvalý odkaz

    Jozef: Tak vie mi niekto napisat ?i to otvara pdf a office dokumenty?????dik!

    anonymous10.11.2010 - 20:57 Trvalý odkaz

    wapman: jasne, otvara aj pdf aj office dokumenty.

    anonymous11.11.2010 - 06:31 Trvalý odkaz

    Jozef: Dik,ja len preto lebo to ?asto využivam a niekde som ?ital že samsung 5 maj problem s otvaranim office.Tak teda sa len utvrdzujem, že tento je ok.Dik!

    anonymous11.11.2010 - 15:41 Trvalý odkaz

    majuš: HTC wildfire, alebo toto ?:)) xD

    anonymous11.11.2010 - 21:27 Trvalý odkaz

    peter: Ja mám tento, ale tiež som rozmýšlal nad wildfire, a zober tento :) , hlavne preto že je o dos? lacnejší, neviem ako wildfire ale tento samsung prehráva aj divx

    anonymous12.11.2010 - 06:50 Trvalý odkaz

    Jozef: Riešim dilemu ?i kupit tento fon,alebo po?ka? na HTC Gratia. No skuste da? niekto rozumny navrh...-)

    anonymous12.11.2010 - 19:20 Trvalý odkaz

    Lukas: Wapman dik uz mi to ide ... a este sa chcem spytat na ten GPSopti od octyho .. neviem ho uz nikde najst/stiahnut .. ho vymazali z marketu ? ... neexistuje nieco podobne ?

    anonymous12.11.2010 - 22:04 Trvalý odkaz

    majuš: no neviem, v orangei na paušál je cena pri obidvoch rovnaká :) ale zatia? vyht?áva tento :) HTC by som chcela hlavne preto, že to je HTC :) ale podla vsetkeho nieje o nic lepsi :)

    anonymous12.11.2010 - 22:12 Trvalý odkaz

    Jozef: no neviem kde v orangi si to našla, lebo ja to tam nevidim..:o(

    anonymous13.11.2010 - 12:14 Trvalý odkaz

    wapman: ja by som bral jednoznacne galaxy3,ma lepsiu vydrz cochvila bude froyo2.2 dostupny, prehra divx,je rychly,stabilny,ma vacsi displej,ajked nieomu nesedi rozlisenie displeja,podla mna je super,pri priamom slnku sa da tiz vydrzat, doteraz vsetky aplikacie fungovali bezproblovo,wifi kvalitne,net bezproblemovy, vsetky dokumenty otvori,nevrzga,foti pekne,kto nepotrebuje fotit vnoci a pri stmievani tomu tento fon vyhovie urcite.

    anonymous13.11.2010 - 18:49 Trvalý odkaz

    wapman: takze novy fw nainstalovany, gps uz funguje presne,bateria by mala este viac vydrzat, uz je aj rootnuty, funguju aj live wallpapers, je to krasa.

    anonymous14.11.2010 - 00:20 Trvalý odkaz

    Stix: Ahoj wapman prosim ta ako tam nainstalujem novy froyo 2.2 ? Kde sa da stiahnut ? Dakujem

    anonymous14.11.2010 - 09:52 Trvalý odkaz

    wapman: froyo este nijako, zatial je len novembrovy fw dostupny pre Eklair. odkladaju froyo, ale aspon vychytaju bugy, koncom novembra by malo byt froyo.

    anonymous14.11.2010 - 11:47 Trvalý odkaz

    Stix: Aha dik a ten novy fw sa da stiahnut kde prosim ta? Ja mam tento fon iba chvilku zatial som s nim spokojny len som cital jeden clanok na ten froyo a dal by som si ho hlavne kvoli tomuto:Vyššia rýchlos? prehliada?a

    Vyššia rýchlos? prehliada?a (Browser) bola dosiahnutá použitím V8 enginu, ktorý umož?uje 2 až 3 násobne rýchlejšie natiahnutie stránok s ve?kým množstvom JavaScriptu.

    anonymous14.11.2010 - 21:29 Trvalý odkaz

    wapman: sa da stiahnut na samfirmware.com myslim,treba sa tam zaregistrovat,najdes tam vsetko,aj program Odin na flesovanie... browser sa mi zrychlil onieco po preflesovani orange softu, o klavesnici ani nehovoriac. odozva po novom fw je hadam 10 nasobne lepsia. dnes mam cely den zapnute wifi, browsoval som na nete par hodin,2-3hovory som mal,hodinku pocuval mp3-ky a bateriu mam este na 70percent,myslim je to slusna vydrz na dotykac.

    anonymous14.11.2010 - 21:55 Trvalý odkaz

    Pedros: Ahojte, podarilo sa niekomu rozbehnut App2Sd -> uz som to aj skusal, pripravil SD kartu na 2 aj 3 particie, avsak neslo mi to (bol to navod pre X10) dakujem za link alebo akukolvek radu, je tam i5800 fw & root - THX !

    anonymous16.11.2010 - 14:19 Trvalý odkaz

    Karol Kerpán: Prosím Vás o informáciu, ?i funguje budík ak je vypnutý mobil. ?akujem

    anonymous16.11.2010 - 20:40 Trvalý odkaz

    Stix: wapman a nevies o nejakom navode v slovencine abo cestine ako tam hodit ten novy fimware?

    anonymous17.11.2010 - 00:04 Trvalý odkaz

    silent: prave som to skusal.. a nefunguje :( tak ci onak ..zatial je to najlacnejsi android spolahlivy telefon,... a za malo penazi malo muziky...wapman je optimista... baterku treba dobijat kazdy den, rozlisenie ok na beznu pracu, ale niektory soft je na nom kockaty, GPS je fajn, ale treba GPSopti, fotak dost slaby, foti dobre len cez den, wapman..toto je asi tvoj prvy mobil.mylim sa ?

    anonymous17.11.2010 - 06:30 Trvalý odkaz

    wapman: sk navod na zmenu fw a rootovanie najdes na symbianmania.sk. to:silent. je to moj prvy,ale android-dotykovy. co sa tyka GPSopti je vraj sucastou fw z novembra. sygic je kockaty aj na xperii tak ocom tocis? pisal som,ze kto ozelie chybajuci blesk pre toho je fajn fon,ma slusnu vydrz atd.

    anonymous17.11.2010 - 16:05 Trvalý odkaz

    wapman: slovensky navod na zmenu fw najdes na symbianmania.sk To silent GPSopti je vraj uz v novom fw,takze netreba instalovat. ktore aplikacie ti kockateju? jasom este taku neinstaloval,a pokial viem tak napr.taky sygic je tiez kockavy na xperii, bateria mi vcera tiez vydrzala do vecera,takze 2dni vpohode. mas pravdu, je to moj prvy,ale dotykovy. V Orange mam uz vyse 10 rokov pausal,takze mi uz zopar fonov preslo rukou,takze ocom tocis? Naposledy som mal Nokiu6120c,aj natej sa dala vystavit bateria za den,a to ma polovicny displej,preco neporovnas vydrz stakou xperiou alebo s fonom s podobnym displejom?

    anonymous17.11.2010 - 17:46 Trvalý odkaz

    Stix: Wapman okej dik. Este sa chcem spitat cca kazdých 10min ked mam mobil polozený pri Pc sa mi na monitore ukazu take ciari ako ked mi ide niekto volat a rozsvieti sa displej a potom hned zhasne ako keby sa nieco aktualizovalo uz ma to zacina srat. Pritom som vsetky spustene aplikacie vypal aj tie synchronizacie mam vypate.A ked dam pouzivanie baterie tak je tam ze ked je telefon neciny spotreboval 22percent baterky. Nevie niekto preco mi to roby ci sa snazi nieco aktualizovat kazdu chvilu alebo co a ako to vypnem? Robi to aj Vam?

    anonymous17.11.2010 - 19:19 Trvalý odkaz

    zelva: Orange Boston ,Samsung Monte alebo Samsung Galaxy 3 ??? newiete mi niekto poradit ???

    anonymous17.11.2010 - 19:47 Trvalý odkaz

    wapman: jednoznacne galaxy3, ked potrebujes blesk tak boston,stym vsak maju problem s bluetoth,monte zasa wifi.

    anonymous17.11.2010 - 19:54 Trvalý odkaz

    wapman: mne to robi tiez,stve ma ked mam zapnute repraky pri pocitaci a potom bzucia,tiez som vsetko povypinal a predsa.mozno nejaka synchronizacia s facenookom alebo google mail..rusi mito aj pri zapnutom wifi zaujimave,este som nemal cas sa stym zaoberat co to robi.hm.

    anonymous17.11.2010 - 19:56 Trvalý odkaz

    WMV: S tych troch co si napisal urcite galaxi 3...Galaxi 3 ma oproti monte silnejsiu baterku 1500mAh ma otvoreny operacny system android 2.1 co je oproti monte velka vyhoda. Dalej displej galaxy 3 ma 16 777 216 farieb monte ma 262 144 farieb a na galaxy 3 sa bude dat upgradnut novy operacny system 2,2froyo ktory ho este zrychli. Orange boston ma zas lepsi fotak ale zastarali system android 1.6 ale do toho by som nesiel uz len kvoli tej neznamej znacke telefonu :D

    anonymous17.11.2010 - 20:04 Trvalý odkaz

    Stix: Ja som rozmyslal ci to neni tym blbym orange fimwarom lebo tam je vela zbytocnich apps co nejdu odstranit napr to Talk,Layar,Daily Briefing tohovie ci to neroby jdna z nich sice ich nemam spustene ale ci nebezia niako na pozadi alebo co neviem no ak by si nato prisiel tak daj vedet sice mi to niako extra nevadi ale vypol by som to rad :)

    anonymous18.11.2010 - 10:03 Trvalý odkaz

    zelva: dakujem ten galaxy 3 sa aj mne najviac lubil

    anonymous18.11.2010 - 18:22 Trvalý odkaz

    Stix: Dnes som skusal stahovat z marketu niake apps tieto mozem odporucit pre tento telefon: Battery Widget- super widget na stav baterky ukazuje percenta...Backgrounds- naozaj odporucam su tam pekne pozadia daju sa postahovat priamo do telefonu...ScreenLight- svietenie displejom...ScanLife- Scenovanie barkodou a vcelku ma chitila hra Angry Birds vyskusajte haluz...Vsetky tieeto apps najdete v markete staci zadat do vyhladavaca.

    anonymous18.11.2010 - 19:53 Trvalý odkaz

    rudo: nevie niekto poradi? oh?adom GPS SYGIC mobile maps Galaxy 3 vypo?ita trasu iba do 25kn cca

    anonymous18.11.2010 - 22:40 Trvalý odkaz

    vovo: isto tam mas verziu 8.22 daj si tam 8.14

    anonymous18.11.2010 - 23:49 Trvalý odkaz

    karolll: mohli by ste mi poradit ktory z tychto mobilov ??? LG P500 OPTIMUS ONE, alebo SAMSUNG GALAXY 3 ?? dakujem :)

    anonymous19.11.2010 - 22:07 Trvalý odkaz

    Stixx: Karoll zober Galaxi 3 nad Lg ani nerozmyslaj precitaj si par for a skoro na kazdom najdes ako uzivatelia nadavaju ze im tam nieco odyslo alebo ako im to mrzne su to kazove fony do Lg nechod ak sa nechces zbytocne rozculovat...

    anonymous20.11.2010 - 08:16 Trvalý odkaz

    cdd: Hlavna nevyhoda, dlhe nabijanie. Nokiu som maval nabity za 30 minut toto musi byt v sieti min 2 hodiny

    anonymous20.11.2010 - 09:53 Trvalý odkaz

    wapman: galaxy3 je pravda ze dlhsie nabija bateriu,ale ma aj takmer 2nasobnu kapacitu ako mala nokia 6120c. LG zamrzaju, maju problemy zo stabilitou fw, zahrieva sa bateria atd.

    anonymous20.11.2010 - 20:18 Trvalý odkaz

    pieer: Nazdar vsetci chcel by som poprosit o radu ako mam v mobile rozbehat LIVE WALLPAPER dik moc za akukolvek infosku

    anonymous20.11.2010 - 21:59 Trvalý odkaz

    duri: potreboval by som poradit ako rozbehnut sygic mcguider na tomto telefone. uz ho mam nainstalovany ale nejde mi spustit. mam tam aj mapy avsak, neviem ako ich aktivovat. nejde mi to.. prosim o radu. vdaka

    anonymous21.11.2010 - 08:32 Trvalý odkaz

    wapman: navod na live walpaper najdes na symbianmania.sk Je tam presny postup,ale vprvom rade musis rootnut fon, ale nezabudni ze mozes stratit imei pri rootnuti. aj to sa da vsak opravit, mne nastastie root prebehol bez problemov. potom si stiahnes z marketu terminal,do ktoreho zadas text ktory najdes na symbianmania.sk a potom uz len veselo stahujes live walpaperi ake chces. ked sa vsetko vydari tak to mas za 10minut hotove.

    anonymous21.11.2010 - 15:38 Trvalý odkaz

    pieer: odkial si...nechcelo by sa ti urobit mi root aj tie live wallpaper?? samoska ze nie zadarmo

    anonymous21.11.2010 - 16:23 Trvalý odkaz

    wapman: okr.Levice, ale ozaj to nieje zlozite! akurat 5minut strachu xi. experimentovat svojim fonom je zase nieco ine ako niekomu cudziemu,ale inac som zvykol debrandovat mobily atd.

    anonymous21.11.2010 - 18:21 Trvalý odkaz

    Lukáš: Nechápem pre?o redakcia nespraví kone?ne recenziu. ?akám hádam skoro dva mesiace a oni sú akýsi zaostalý a pozadu.

    anonymous21.11.2010 - 20:46 Trvalý odkaz

    Lubo: Nainstaloval som sygic, vsetko bezi-len rozlisenie je priserne,neviete mi poradit ako to nastavit.Za odpoved dakujem.