Samsung Galaxy 3 (Samsung i5800)

  • Martin Hombauer 21.06.2010 - 14:03

    NortySP: V pohode dalsi z lacnych andridov... ak bude cena dobra :D vadi mi na nom len Touchwiz 3.0 ... preco ho musi samsung vyuzivat .. je to nevkusne prostredie podla mna... nepodarena napodobenina iPhona

  • anonymous24.01.2011 - 19:34 Trvalý odkaz

    milan: Ako dam do samsung galagy 3froyo 2.2?. to mam stahnut ci co poradte pls.

    anonymous25.01.2011 - 15:04 Trvalý odkaz

    PeeSko: Froyo uz malo byt oficialne uvolnene 21.1. pre slovensky trh (upgrade cez oficialnu aplikaciu Samsung Kies), bohuzial nestalo sa tak, na ich podpore som sa na to pytal a bolo povedane ze: "Omlouvame se za potize spojene s aktualizaci. Dle poslednich dostupnych informaci bude aktualizace doistupna ke konci ledna." Takze zostava len cakat...

    anonymous29.01.2011 - 22:00 Trvalý odkaz

    sofia: Ahojte! Prosím o radu. Mám tento mobil ve?mi krátko a zistila som, že nemôžem posiela? videa, a to ani dvoj-troj sekundové. Obrázky sa posla? dajú,ale videa nie. V orange mi poradi? nevedeli. ?akujem všetkým, ktorí poslali radu.

    anonymous31.01.2011 - 12:21 Trvalý odkaz

    stingate: ok dnes ho idem dat reklamovat do orange snad mi ho za chvilu spravia :D

    anonymous31.01.2011 - 18:46 Trvalý odkaz

    mailox: Ne?ítal som si všetky komentáre a neviem, ?i sa to tu už spomínalo, ale zaujímalo by ma, ako zvláda DivX filmy napríklad vo ve?kosti 700MB.

    anonymous31.01.2011 - 20:55 Trvalý odkaz

    Waxono: Tak si to precitaj.

    anonymous31.01.2011 - 21:33 Trvalý odkaz

    ma?koo: Zvláda ho výborne...ja s DivX-om nemám vôbec žiaden problém

    anonymous31.01.2011 - 21:36 Trvalý odkaz

    ma?koo: Nevie niekto ako je to s aktualizáciu na FroYo ??....do?káme sa jej už kone?ne, alebo zas len budeme musie? ?aka? na ?alší nezmyselný dátum, ktorý aj tak nesplnia... ???

    anonymous01.02.2011 - 14:40 Trvalý odkaz

    jáá :): Pod?a m?a vydrží krátko batééria lebo mne vydrží jeden de? a na mobile pred tým bol to tiež samsung vydržal 4 dni ale inak je aj v poho až na ten bluethoot lebo vyditelnos? sa dá spusti? iba na 120 sukúnd.

    anonymous02.02.2011 - 03:02 Trvalý odkaz

    danielmi: prvy mesiac mi baterka vydrzala maximalne tak 40-50 hodin,,, teraz akokeby sa z normalizovala,,,a ani nepamatam kedy som mobil naposledy nabijal...3,4,5 dni dozadu...

    anonymous02.02.2011 - 19:24 Trvalý odkaz

    streec: sewas..mám otázku...kamarát spomínal, že mal doma kábel, cez ktorý si prepojil svoju N95-ku s TV cez 3.5 mm konektor na slúchadlá.. chcel by som vedie?, ?i by to aj mne také da?o na tomto fungovalo alebo je to len audio konektor...

    anonymous02.02.2011 - 21:26 Trvalý odkaz

    juraj: Dobry den, stiahol som si novsiu verziu programu kies, a mobil sa s ty nechce sparovat. Stale pise ze pripajam sa. V predchadzajucej verzi to islo ok. Co s tym?

    anonymous06.02.2011 - 01:00 Trvalý odkaz

    marek10: nebude ten leskly kryt nachylny na škrabance ? samsung 5230 je tiez s lesklych materialov a kazdy tento telefon je hrozne doškriabany...

    anonymous06.02.2011 - 12:47 Trvalý odkaz

    Johny: tiež by som chcel vedie? ako je to s tým KIES mam taky istý problem ako juraj..... nechce sparova? a som myslel kedže novši softvér že to pojde jednoduchšie a ono to je horšie ako to bolo sakra

    anonymous07.02.2011 - 17:40 Trvalý odkaz

    andrej: prosim vas chcel by som sa opytat ako sa instaluje froyo do tohto mobilu ....

    anonymous11.02.2011 - 17:52 Trvalý odkaz

    Juraj: Dobry den, nasiel som takuto stranku ?o mi pomohla s kies: http://androidforum.cz/samsung-kies-p-ipojeni-t11028.html
    Mne pomohlo ked som dal mobil do ineho USB portu(skusal som a az na 4. krat sa podarilo). A ked som sa pripojil, nenasiel som nic nove a napisal som do samsung supportu. Odpisali:
    Vazeny zakazniku,
    Dekujeme Vam, ze jste se obratil na zakaznickou linku spolecnosti
    Samsung Electronics.
    Omlouváme se za potíže spojene s využíváním výrobku SAMSUNG. O
    dostupnosti nové softwarove verzepro váš typ telefonu nejsou v sou?asné
    dob? dostupné informace. Sledujte prosím naše internetové stránky.
    Doufame, ze jsme Vam bylinapomocni. V pripade dalsich dotazu nas
    nevahejte kontaktovat.

    anonymous13.02.2011 - 18:23 Trvalý odkaz

    erin: ktory by sme mi poradili - samsung galaxy 3 alebo LG Optimus One ? ja uz sa neviem rozhodnut

    anonymous14.02.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    Juraj: Tiež som sa rozhodoval medzi týmito 2 telefónmi a vybral som si Samsung, lebo o LG som ?ítal, že sú kazové. Takže radím Samsung.

    anonymous16.02.2011 - 00:24 Trvalý odkaz

    sandros: Neviete mi poradit, neche mi najst siete WIFI,aj napriek tomu ze mi WIFI predtym bez problemov naslo siet ci doma alebo v meste. Teraz nenajde ziadnu. IP,DNS1,DNS2,BRANA,MASKA je vsetko nastavene na 0.0.0.0. a nedje to ani pri statickej ci dynamickejIP mobilu. Vtedy mi vsetko funogovalo. Teraz iba zacne vyhladavat siet a napise ze nic nenaslo a hned vypne WIFI aj ked som rpedtym ez problem nasiel sputu sieti.

    anonymous16.02.2011 - 16:26 Trvalý odkaz

    xxxx: prosim vas ako si mam dat android 2.2.... neviem ako :(

    anonymous17.02.2011 - 19:44 Trvalý odkaz

    Juraj: Ešte sa nedá da?...ale ke? to už pôjde, budeš potrebova? stiahnu? Samsung Kies.

    anonymous17.02.2011 - 21:22 Trvalý odkaz

    mates: cawte.mam na vas spustu otazok.dnes som si telefon kupil a drzim v ruke android prvy krat.typy?triky?pomozte mi pls, nevyznam sa v nom.

    anonymous19.02.2011 - 11:39 Trvalý odkaz

    Filo: Zdravím. Mám Samsung Galax 3 asi týžde? a chcel by som si do neho nahádza? nejaké veci?ky z Marketu, ale ak si zapnem market pýty ma to gmail ú?et. Zadal som svoj Gmail ú?et aj heslo. Za?alo mi to na?itáva? a potom mi vysko?ilo toto : "Can't establish a reliable data connection to the server" . V ?om je problém? Za rady v?aka

    anonymous20.02.2011 - 01:18 Trvalý odkaz

    Denisa : zdravim , chcela by som sa spytat na batériu , píše mi to tam ze to mam nabyté na 50% a zrazu mi naskocii ze mam bateriu vybitú vie mi niekto poradit ?o stym ?

    anonymous20.02.2011 - 11:27 Trvalý odkaz

    Filo: Diki. Myslel som si, že to bude problém so spojením. Bohužia? doma Wi-Fi nemám

    anonymous20.02.2011 - 22:58 Trvalý odkaz

    Filo: Chcem sa ešte opýta? oh?adom GPS. Ak zapne Navigáciu (GPS) napíše mi, že sa kontroluje moja poloha a na?ítava sa mi to aj po dlhšom ?akaní a nijaká mapa nenasko?í. V ?om je teda problém?

    anonymous21.02.2011 - 12:03 Trvalý odkaz

    mary: chcem sa opytat ako narvat flash player do tohto mobilu,kedze v markete NIEJE Adobe flash player 10 ako som niekde citala ze by tam mal byt... chcem pozerat videa priamo na facebooku napriklad.

    anonymous21.02.2011 - 13:53 Trvalý odkaz

    Juraj: Na tomto samsungu bude Adobe flash player tuším až na Androide 2.2 froyo...

    anonymous21.02.2011 - 15:06 Trvalý odkaz

    janci: chcel by som poprosit o radu ci si mam vziat galaxy Leo alebo sa mi oplati cakat na galaxy gio.... ak tak preco? btw neviete ci ma galaxy3/leo graficky akcelerator? galaxy gio by ho mal mat.
    Dakujem

    anonymous22.02.2011 - 14:00 Trvalý odkaz

    vhaf: Chcem sa opytat, ma nas mobil i5801 aj budik, alebo nejaky pripomienkovac? Nikde som ho nenasiel a potrebujem si casto v nejaky cas pripomenut nejaku udalost. Skusal som otvorit kalendar, no nechce sa pripojit.

    anonymous22.02.2011 - 14:30 Trvalý odkaz

    vhaf: No konecne som ho nasiel. Ja som ale puk, hladal som vsade, iba v ikonke hodiny nie. :)) Ale aj tak, preco nechce nacitat kalendar? Niekolkokrat som to skusal, ale stale len donekonecna hlada....

    anonymous22.02.2011 - 14:36 Trvalý odkaz

    vhaf: Este sa chcem opytat. Uz mam mobil mesiac a neviem sa pripojit ako USB(disk) k pc. Prebehne cela instalacia, vsetko vypise ok, ale pc ho nevidi. Mam ho na mobile normalne nastaveny ako USB a nic. Musim ho prestavit na Kies a vtedy sa ako tak da citat na pc, ale inym sposobom. Predtym som mal Nokiu E51 a tam som zadal USB pripojenie na mobile a v pohode som sa k pc pripojil ako dalsi USB disk.

    anonymous22.02.2011 - 20:39 Trvalý odkaz

    Filo: Skús Nastavenia --> O telefóne --> Nastavenia USB --> Daj zelenú bodku na Ve?kokapacitné pamä?ové zariadenie. Ak pôjdeš pod?a postupu malo by ti to ís?. K mobilu si dostal aj v "obal" na Pam. Kartu, takže by ti to malo ís? aj cez ?íta?ku kariet.

    anonymous22.02.2011 - 22:45 Trvalý odkaz

    michalmj: Cafte chcem sa spytat niekoho kto si uz nahodil do tohto fonu froyo ze ci tam ostane aj to touchwiz 3.0 rozhranie lebo mne celkom vyhovuje dakujem za odpoved

    anonymous24.02.2011 - 14:11 Trvalý odkaz

    maba: Ak chceš nacita? kalendar, skus WiFi alebo Internet

    anonymous24.02.2011 - 20:53 Trvalý odkaz

    Filo: Chcem sa spýta? odkia? sa dajú s?ahova? hry do tohto mobilu cez PC?

    anonymous26.02.2011 - 14:45 Trvalý odkaz

    rusty: nevie niekto kedy uz preboha vyjde android 2.2 na tuto tehlu?ozaj uz neviem ci si robia z ludi srandu alebo co.mam ho kupovany v orange a zatial nic

    anonymous26.02.2011 - 19:02 Trvalý odkaz

    jany: aj mna by zaujimalo kedy bude froyo na gt-i5801 .... ak niekto o tom nieco viete tak ak by ste mohli a oboznamili aj ostatnych... resp. ak viete stranku kde sa to da kontrolovat na nete ;) Dakujem

    anonymous28.02.2011 - 18:56 Trvalý odkaz

    Filo: Chcem sa spýta?, že ako sa dá vypnú? orange net (Wap)

    anonymous28.02.2011 - 20:55 Trvalý odkaz

    Juraj: Teraz som písal na zákaznické servisné centrum e-mail, tak ked dostanem odpoved tak sem napíšem. Posledne ked mi odpísali 14.2. mi napísali: Omlouváme se o dostupnosti Froyo 2,2 pro Galaxy 3 enjsou v sou?asné dob?
    dostupné informace. Províce informací sledujte prosím naše stránky.

    anonymous28.02.2011 - 21:34 Trvalý odkaz

    TomaSB: pozeral som. pre samsung galaxy spica nebude ani 2.2 a na diskusnich forach pisalo ze ide 2.2 na samsung galaxy leo. a ze v marci 2011 dorazi up. na orange do UK...takze sk tak maj..

    anonymous01.03.2011 - 16:25 Trvalý odkaz

    Juraj: Odpísali mi:
    Vážený zákazník
    ?akujeme Vám, že ste sa obrátil na zákaznícku linku spolo?nosti SAMSUNG.
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Tesi nas ze vyuzivate vyrobek spolecnosti SAMSUNG. Aktualizace na Galaxy
    3 by mela byt dostupna ke konci dubna(aprila)
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Ak máte akýko?vek ?alší dotaz, neváhajte nás kontaktova? na našej
    bezplatnej zákazníckej linke 800 726 786.

    anonymous01.03.2011 - 22:26 Trvalý odkaz

    ma?koo: ?alší nezmyselný dátum...?i sa už kone?ne do?káme toho jagurtíku ???? =D

    anonymous01.03.2011 - 22:39 Trvalý odkaz

    jany: dakujem Juraj za info ;) .... jaaj ale ta to si este pockame...
    ma?koo :D jogurtík :D

    anonymous02.03.2011 - 09:13 Trvalý odkaz

    ma?koo: Na dobré sa oplatí po?ka?...?i ??...?akanie bude márne a jogurtik až taký dobrž nebude ako ECLAIR =D

    anonymous02.03.2011 - 20:57 Trvalý odkaz

    TomaSB: no a ked pride to ako ho dam do mobilu?

    anonymous02.03.2011 - 21:41 Trvalý odkaz

    Juraj: Musíš si stiahnu? Samsung Kies do PC ( http://www.samsungapps.com/about/onPc.as ), pripoji? mobil cez USB v režime Kies a ono ti to už nie?o spraví, možno na nie?o klikneš... Neviem, ešte som neaktualizoval android.