Samsung Galaxy 3 (Samsung i5800)

  • Martin Hombauer 21.06.2010 - 14:03

    NortySP: V pohode dalsi z lacnych andridov... ak bude cena dobra :D vadi mi na nom len Touchwiz 3.0 ... preco ho musi samsung vyuzivat .. je to nevkusne prostredie podla mna... nepodarena napodobenina iPhona

  • anonymous27.09.2010 - 11:57 Trvalý odkaz

    Waxono: Problem s baterkou je fuc, pomohol program na kontrolu baterky.

    anonymous27.09.2010 - 17:43 Trvalý odkaz

    janko: dost dobry fon za tuto cenu

    problem s GPS sa da riesit GPSopti, vymazava cahce a tym padom urychli start GPS..super..

    rovnako ako dalsich vela veci sa da riesit aplikaciami, je to vlastne linuxovy minikomp. ..baterka tiez dobra vydrz....co mi vadia, su tie dve tlacitka dole, neviem si zvyknut na ich zdvih, a display na slnku je nepouzitelny..
    ...
    a este jedna vec... bezi mi na nom Sygic, ale je kostrbaty, pravdepodobne kvoli rozliseniu displeya, vie niekto ako sa da tato anmalia odstranit ??

    ddik

    anonymous27.09.2010 - 18:44 Trvalý odkaz

    Ado: Ja mam tiež v nom Sygic a nemam problem a v ?om maš problem? maš pravdu na slnku displey nevydno vobec...chcem sa ta spytat ?i to GPS opti možem použi? aj na spominany sigyc a ak by si vedel ako mam odstranit zakladne demo hry.diki

    anonymous27.09.2010 - 18:50 Trvalý odkaz

    janko: citaj pozorne Ado:

    problem mam v kostrbatosti Sygicu. Vsetko bezi v pohode, len je to kostrbate.

    anonymous27.09.2010 - 18:58 Trvalý odkaz

    Ado: ake kostrbate? podrobnejšie definuj kostrbate

    anonymous27.09.2010 - 20:36 Trvalý odkaz

    janko: aku verziu sygic mas ?
    ja Mobile Maps 10, 8.06, verzia map 7.80

    anonymous27.09.2010 - 21:29 Trvalý odkaz

    Waxono: Ten GPSopti je super staci spustit program pred tym ako pustis navigaciu. Pocuj Janko na ktorom fore si ho nasiel nech si aj ja stiahnem.

    anonymous27.09.2010 - 23:14 Trvalý odkaz

    patrik: po?uvajte ako rozštelujem ten internet lebo ono ked to len tak vipnem neviem ?i mi to neostava na nete . teraz som si stiahol task kiler ale to tieš nejako chce ist na net kks všetko len na net chce ist. neviem ?i mam ist do orange že nech mi to nejako vipnu neviem ?i by to šlo alebo to nejako rozštelovat hm? neviete niekto poradit?

    anonymous28.09.2010 - 21:03 Trvalý odkaz

    janko: Waxono> btjunkie.org

    ..dal som si aj Navigon, ten vyzera v pohode, ale kvalitou sa nevyrovna Sygicu

    anonymous28.09.2010 - 22:01 Trvalý odkaz

    miso: chcel by som sa spýta? už sa niekto zabával s Wi-fi? pripojíte sa aj ke? ste od wi-fi ?alej?

    anonymous29.09.2010 - 13:07 Trvalý odkaz

    Ado: A ako mam použi? to GPS opti? nemam sice problem z GPS ale ked to pojde rychlejšie tak pre?o nie :) ešte by som chcel akurat odstrani? zakladne demo hry len neviem ako.A z internetom nemam až taky problem spojit len problem mi robi že mam volne data a ked som na nete nestahuje mi z dát ale z paušálu :( bol som pipojeny na wi-fi vela krat ale ?i nieaka velka dialka to nie...

    anonymous29.09.2010 - 16:41 Trvalý odkaz

    miso: chcel som vedie? že ?i nemusím by? priamo v miestnosti kde je wi-fi

    anonymous29.09.2010 - 23:00 Trvalý odkaz

    janko: mie nmemusis.. v pohode chyta signal vonku na terase v kaviarni, alebo v dome cez dve poschodia. ... neni citlivy ako nokia co som mal, ale je aj tak v pohode

    anonymous30.09.2010 - 09:05 Trvalý odkaz

    miso: thanks....a jak je to s fo?ákom? dobrý je nato že má 3.2megapix.?

    anonymous30.09.2010 - 11:58 Trvalý odkaz

    martin: co vybrat spicu alebo galaxy 3? spica ma rychlejsi procesor ale menej ram, android 2.1 sa uz da dat aj tam, dizajnovo sa mi viac paci. co bude rychlejsie?

    anonymous30.09.2010 - 16:12 Trvalý odkaz

    janko: fotak..v slabom svetle nic moc, auto nastavi citlivost tym padom je tam zrno, ale na denne fotenie, dost dobre obrazky, ostre, vyvazene farby, nevyhoda, tlacidlo na displeyi, ale je to zvyk. Inak fotak je dost rychly v porovnani s nokia n78.
    ...
    Spica vs Galaxy.3 ..sam som mal podobnu dilemu, vyhral Galaxy lebo ma FM radio, rozlisenie na 3 palce nie je tak zle ako sa vsade pise, Spica je rok stary model, Galaxy Android 2.1 slape plynule, co som sa obaval, lebo ine recenzie pisali opak, mam tam uz plno programov 8 gigovu kartu, a slape v pohode. Rychlost > neviem ci postrehnes 200 Hx rozdiel.

    anonymous30.09.2010 - 17:20 Trvalý odkaz

    janko: ak by som porovnal Android a Symbian >
    Symbian sa mi vidi uzivatelsky lepsi, ma presne funkcie ktore uzivatel potrebuje, je vyborne vyladeny, sprava procesov, a pamate, nepotrebujem robit privela klikov.
    Android..tym ze je to novy system, je to vlastne surovy linux tak pretecie este vela vody kym vyjde z fabriky na mieru. Vyhodou Androidu je variabilita, rychla expanzia a nove aplikacie bez potreby certifikatov. Niektore nastavenia mi vsak v Androide chybaju, napr, moznost iinstalacie aplikacii na kartu a pod. Standartne sa aplikacie instaluju do ROMky a pomocne subory na kartu.

    anonymous04.10.2010 - 17:50 Trvalý odkaz

    Ado: Ak sa možem spytat janko nevieš ako je to stym GPS opti ?i mi to pomoze aj ked nemam daky velky problem s GPS/(sygic)Dalej sa chce, ypatat ?i nevieš ako odstranit zakladne DEMO hry co som tam mal ako napr. Sims3DEMO, Mnopoly DEMO at?.a ak mi možeš posunuž nieake dobre aplikácie ?i hry DAkujem :)

    anonymous05.10.2010 - 13:08 Trvalý odkaz

    janko: Ak mas brandovany telefon od operatora, tak zmazat sa to neda iba preprogramovat ROMku. Ja mam original fon. Odisntalujes programy v Settings»Aplications»Manage applications...tam mas zoznam vsetkych programov odtial ich mozes odinstalovat.
    Dobre programy? To je individualne,zalezi co ta bavi, ak chatovanie, skus multiclient Nimbuzz. Alebo si pozri na www.android.com/market co vsetko je na oficialnom markete.

    anonymous05.10.2010 - 19:31 Trvalý odkaz

    wapman: vsetko som nasiel, zmena z i5801 na i5800, fix pre GPS, a tiez rootovanie. Este som nerobil s fw samsungu tak sa toho nejak nechytam.popripade ked nato mate tak skuste,tu mate vsetko: forum.xda-developers.com/showthread.php?t=778880&page=38

    anonymous08.10.2010 - 23:00 Trvalý odkaz

    wapman: respektive zmena z i5801 na i5800 prebehla bezproblemovo,cele trvalo cca5minut.fon slape ako rychlik oproti brandovanej verzii. krajsie ikony, zmizli demo hry, pribudlo zopar ikon, uvodne logo uz nieje orange, na klavesnici sa pise ohromne rychlo! bal somsa debrandingu,ale stoji to zato. uzlen cakam kedy bude dostupna 2.2froyo.

    anonymous09.10.2010 - 20:28 Trvalý odkaz

    Ado: telefon mam z orangeu takže nevem ako by so zakladne demá z telefonu odstranil :(

    anonymous10.10.2010 - 16:30 Trvalý odkaz

    patrik: wapman po?uj ja mam 5801 hovoriš že si si to prerobil na 5800 a je to ovela lepšie? ako si to spravil hm? nemôže sa teda ni? doondit hej? lebo sa bojim že nie?o poserem a padne mi zaruka hm?

    anonymous10.10.2010 - 19:28 Trvalý odkaz

    wapman: Ale nemalo by sa nic stat,celn flasovanie trvalo 2minuty. Inak vsetko potrebne je aj na symbianmania.sk myslim,okrem najnovsieho fw. Blbnut moze len pri rootovani,ale predpokladam ze to nebudes,tam zviklo zmiznut imei, ale aj to sa da opravit. Fonje ovela sviznejsi,volna pamat sa zvacsila na 173MB.pred nahratim noveho fw treba dat tovarenske nastavenia. Ja som nato zabudol tak mi neslo odoslat spravy a nesiel prehravac hudby. Potom som obnovil povodne nastavenia a odvtedy slape ako ma. Myslim ze aj froyo bude skor dostupny ako na dw od orange. Nieje co pokazit, ked si spravis zalohu tak si to mozes obnovit pokial sa poskodi displej.. Zalezi natebe ci tam chces mat Orange ci nie. AllShare pribudlo tiez, orange fw to nebolo,a tiez niektore nastavenia.

    anonymous12.10.2010 - 11:39 Trvalý odkaz

    pex: Nevie niekto presny postup ako rootnut 5800? dik

    anonymous12.10.2010 - 15:21 Trvalý odkaz

    diana: Podla mna je ten telefon dobry

    anonymous17.10.2010 - 20:21 Trvalý odkaz

    Mato: v popise produktu som zazrel, že telefón nemeria ?as hovoru, vie mi to niekto potvrdi??

    anonymous18.10.2010 - 00:42 Trvalý odkaz

    wapman: ale v markete najdes x aplikacii

    anonymous18.10.2010 - 21:11 Trvalý odkaz

    pex: Android si ma ziskava. Vyhodou aplikacii jeze mnohe z nich sa implementuju do systemu, a su sucastou ponuky, naprliklad klavesnica, atd... cize telefon sa da nastavit podla vlastnych preferencii......cas hovoru ? netusim...pozri market...co sa tyka spravy pamate, netreba ziadny killer, vzdy je tam volnych cca 30 MB ktore system drzi na novu aplikaciu, a poslednu zavrie...chodi relativne svizne, primerane cene...vydareny fon, mensia vycitka je konstrukcia, plast je chaby, lahko sa poskrabe, treba nan obal, alebo lepiacu pasku :D

    anonymous20.10.2010 - 23:14 Trvalý odkaz

    waxono: Skusal uz niekto nejaky oficialny update? ci to su vsetko len nejake cernoty? Ja som si myslel ze update pojde cez Kies ale asi nie. INac je to potom na prt program.

    anonymous21.10.2010 - 00:52 Trvalý odkaz

    pex: Ak myslis upgrade na Android 2.2 treba cakat a pojde to cez Kies, ak myslis "root" tak to oficialne nie je a nikdy povolene a musis si to urobit sam.

    anonymous21.10.2010 - 14:01 Trvalý odkaz

    waxono: Skusal uz niekto mms? lebo mne nejdu, a n etusim kde to mam nastavit.

    anonymous22.10.2010 - 21:54 Trvalý odkaz

    Miroslav: Zdravicko,viem mi niekto pomoct ako si mozem spustit kalendar,market a gmail,kedze mi to zakazdym vypise ze sa nevie spojit so serverom?internet mi ide,na google mam ucet vytvoreny.ostatne aplikacie mi idu bez problemov.

    anonymous24.10.2010 - 11:37 Trvalý odkaz

    jozef: ktory telefon je lepsi lg gt540 optimus aleboo samsung galaxy 3 . A este by ma zaujimala jedna vec aky operacny system ma lg gt540 optimus vopred dakujem

    anonymous25.10.2010 - 22:55 Trvalý odkaz

    Forest: zdravim. mam galaxy3 a som s nim spokojny.podla mna najlepsi phone za jedno ecko z vianocnej ponuky orange. nasiel som aj super aplikaciu na predpoved pocasia.je to super animovane. mozete ziskat aj pro verziu zadarmo ak splnite podmienky. mozete si ju stiahnut priamo na webe http://www.weather-android.com

    anonymous27.10.2010 - 11:26 Trvalý odkaz

    brekeke: zdravicko. prosim vas, mam galaxy daku informacnu diodu na zmeskane hovory, mail, spravu?

    anonymous28.10.2010 - 00:56 Trvalý odkaz

    icko: Nazdar panstvo , mam Samsung Galaxi 3 (i5801) a mam malu otazo?ku:
    Doteraz som neprisiel nato ako sa da aplikacia bud minimalizovat,alebo ukoncit ... Lebo ked mam nieco spustene a stlacim stredne tlacitko naspodku, tak mi nahodi výber obrazovky (bud orange ,alebo ten twinlaunch (alebo tak dako)).Vopred dakujem za pomoc ...

    anonymous31.10.2010 - 22:59 Trvalý odkaz

    Viki: Zdravím. Mám tento telefon 3 dni a stále som neprišiel na to ako môžem uskuto?ni? video hovor. V hornej lište sa mi neobjavil 3G signál, napriek tomu, že je v telefóne 3G karta a mám prístup do 3G siete. Vie mi niekto poradi?, ?i vôbec je možné s týmto telefónom uskuto?ni? video hovor, a ako mám postupova? ak chcem nastavi? na telefóne 3G sie?.
    Dík za pomoc!

    anonymous02.11.2010 - 12:14 Trvalý odkaz

    jjj: nie je mozne uskutocnit klasicky 3G video hovor, nema totiz sekundarnu kameru

    anonymous02.11.2010 - 13:08 Trvalý odkaz

    patrik: icko prehod si menu obrazovky aby si tam mal to orange ?o maš ikony len do dola nie že ich posuvaš do boku ked budeš mat hento tak ti to strednym tla?itkom pôjde zrušit ked maš nohodene to druhe menu tak musiš len stla?it ten modry dom?ek a vrati ta to naspet

    anonymous02.11.2010 - 18:09 Trvalý odkaz

    majko: dnes som ho vybral ale ani za boha ziveho sa neviem napojit na svoje wifi ide ma slak trafit

    anonymous03.11.2010 - 17:24 Trvalý odkaz

    wapman: mas zabezpecenu siet? skus odobrat zariadenie a znova vyhladat a pripojit. mne funguje super, mam dokonca 2siete, ked mam slabsi signal najednom,tak vypnem wifi v mobile a znovu zapnem,vzdy mi najde silnejsiu siet a pripoji sa nanu. sice je pravda ze nemam zabezp.siet.

    anonymous03.11.2010 - 18:49 Trvalý odkaz

    Peter: No ono to s tými zabezpe?enými wifi bude asi problem.. Mam ten istý problem, dokonca som musel požiada? providera (t-com), aby mi dal adresy DNS ?i ?o to všetko bolo treba zada? a nejde ani tak. Na mojej Nokii 5800 som sa pripojil vždy behom par sekund, len som zadal heslo a už to šlapalo. Ni? iné nebolo treba nastavova?,

    anonymous03.11.2010 - 21:13 Trvalý odkaz

    risoo: museli tam dat ten krawsky 240x320 display ? :D

    anonymous04.11.2010 - 21:46 Trvalý odkaz

    Waxono: Co sa tyka wifi tak ja radsej pouzivam Wifi Manager z marketu.Co sa tyka displeja tak je v pohode. Ak chces lepsi kup si galaxy S a mas po probleme.

    anonymous04.11.2010 - 22:50 Trvalý odkaz

    hh: WiFi Buddy je dost dobry program na wifi

    anonymous05.11.2010 - 21:37 Trvalý odkaz

    io: zdravim
    chcem sa opytat ako je to s GPS. skusal ho niekto ? co je ktomu potrebne. musi byt telefon pripojeny na wifi ?

    anonymous06.11.2010 - 23:29 Trvalý odkaz

    stanob: pre Majko a Peter: chlapci netuším, ?o stvárate s tým mobilom a s wifinou. Ja som na tomto telefone iba zapol Wifi, zadal 10 miestny kod (WEP) a ?ahám z marketu, a ?ítam web. Bez návodu. Je to jednoduché. Nestresujte ostatných.

    anonymous07.11.2010 - 21:48 Trvalý odkaz

    stanob: pre tých, ktorí váhajú s kúpou tohto telefónu - je to stroj so stovkami funkcií, ktorý mimo iného vie aj telefonova?. Perfektný displej, dobrá výdrž batérie (pozor na zapnutú wifinu !!!, inak máte vybitú batériu za jednú noc) skuto?ne stovky (alebo tisíce) aplikácií, widgetov at? at?. Jednoducho android je momentálne najlepšie ?o môžte v mobile ma?. Nadpriemerný telefón pre technických šialencov, ako som ja :-))). Ani sa mi nechce veri?, že ho Orange dáva iba za 49 e (nad 18 e/mes) Je to najlepší pomer cena/výkon.