Samsung Galaxy 3 (Samsung i5800)

  • Martin Hombauer 21.06.2010 - 14:03

    NortySP: V pohode dalsi z lacnych andridov... ak bude cena dobra :D vadi mi na nom len Touchwiz 3.0 ... preco ho musi samsung vyuzivat .. je to nevkusne prostredie podla mna... nepodarena napodobenina iPhona

  • anonymous03.03.2011 - 10:27 Trvalý odkaz

    TomaSB: dakujem :) mozem este? pls co mam robit aby mi sli liwe wallpery. . . nejdu mi a ked stiahnem napise eror. . . telefon mam z orange :/

    anonymous04.03.2011 - 16:12 Trvalý odkaz

    Juraj: Live wallpery sú podporované až na A froyo

    anonymous06.03.2011 - 18:37 Trvalý odkaz

    adam: chcem sa spytat, ako spojazdnit divx na tomto fone?

    anonymous06.03.2011 - 21:43 Trvalý odkaz

    Juraj: Divx netreba spojazdni?... Len tam hodíš video a ide to... Teda aspo? mne.

    anonymous08.03.2011 - 12:42 Trvalý odkaz

    ma?koo: Môže ma? za následok LauncherPro, že sa mi tak rýchlo vybije mobil ????...resp. mobil sa mi vybije za necelý de? a to nemám skoro vôbec zapnuté WiFi..

    anonymous10.03.2011 - 23:54 Trvalý odkaz

    rasto: caute ,takze tiez mam problem s bateriou, píše mi to tam ze to mam nabyté na 50% a zrazu mi naskocii ze mam bateriu vybitú a je to len 5% vie mi niekto poradit ?o stym ?

    anonymous13.03.2011 - 10:13 Trvalý odkaz

    Majko: V?era sa mi dostal do rúk, firm. bol klasika zaklad z Orange-u, rýchlos? a pod ve?mi dobrá, brandovanie v podstate iba tých zákl. obrazoviek,a dema hier. Všimol som si par zaujimavosti, napr. radio ked si prepnem na reproduktor a sluchadla polozim len volne radio len šuští, ke? však dám jedno slúchadlo naspä? do ucha radio už signál malo no veru zaujímavé :D. Po zmene na 2.2, posledny update, vsetko slepe maximalne super, prehravac je wauu..este som nemal prilezitost s inym Samsungom ale toto je wauu, videa idu vsetky, bateria drzi, wi-fi ide tak isto. Proste spokojnost.Odporú?am update na 2.2, jednozna?ne.

    anonymous14.03.2011 - 12:56 Trvalý odkaz

    Tomas: ten update mas original ci len tak stiahnuty?

    anonymous14.03.2011 - 20:39 Trvalý odkaz

    pavol: chcem sa spytat ci to gps co telefon ma...tak ci sa musis pripojit na net na to aby to islo, alebo ci ti to zerie kredit............alebo to ide ako normalne gps, ze mapu to ma v sebe a uz to chyta len satelity????

    anonymous14.03.2011 - 23:39 Trvalý odkaz

    Waxono: Citat vies????? Ak ano tak si precitaj pripevky pred tebou. U ma tu sere. ked nieco chces vediet tak citaj celu diskusiju a potom sa pytaj!!!!!!!!!!!

    anonymous15.03.2011 - 17:40 Trvalý odkaz

    Marian6663: A to že ma tento Samsung už dnes podpriemerne rozlišenie to Nikomu nevadi,ale Nokia použiva 640x360 ?o je na 3.2 palc.display dos? slušne ale vä?šina z vas má vyhrady! Polovica veci ?o tu komentujete ?o mate problem s tým a tým,tak Symbian to zvládne hravo! symbian postavil základy Inteligentných mobilov,ludia sa vám ?udujem že idete do Androidu..kto sa vyzná,tak vie o ?om hovorim a ?o sa týka Galaxy 3 tak neponúka ni? prevratné a vzh?adom aj jeho rozmerom tak je to Bieda!s Mobilmy robim už šiesty rok,Android je sa preslavil v?aka výrobcom Htc,Samsung,Lg at?..Nokia vie pre?o nešla do Androidu,Symbian^3 je jednozna?ne lepši v mnoho veciach ako Android 2.1..to je len malá rada pokia? sa niekto chce rozhodova?..android 2.3 možem poveda? že je už vyspelý system..Symbian je ale Symbian;)

    anonymous15.03.2011 - 17:44 Trvalý odkaz

    Filo: Zdravím. Potreboval by som pomôc?. Ak som v miestnosti kde je dostupna WiFi siet a ak sa tam prihlásim t.j. som "on-line" na tomto telefone. Ako sa mam dostat na net? Mám priamo otvorit Internet a ono to uz pojde, alebo na to potrebujem nejaky prehliadavac.

    anonymous15.03.2011 - 18:10 Trvalý odkaz

    ma?koo: Filo...pripojíš sa cez WiFi, zapneš prehliada? od samsungu, alebo iný, ktorý sa dá stiahnu? cez maarket ?i už (opera, dolphin,...) a všetko ide ako má =)

    anonymous15.03.2011 - 23:05 Trvalý odkaz

    rasto: zdravim,daju sa zapnut alebo vypnut funkcie ako 3G,EDGE,GPRS a kde?

    anonymous18.03.2011 - 16:15 Trvalý odkaz

    Robka : Mám problém so Samsungom mala som príliš vela pokusov na nakrelenie vzoru.. teraz stále odomna pýta Email a heslo a ke? ho dam tak stále vybehne že Kontrola a na?ítava sa.. Newie mi niekto pomos? ???????????????????????????????????

    anonymous18.03.2011 - 17:27 Trvalý odkaz

    ma?koo: Robka....Skús vybra? baterku a da? ju naspä? a nakresli? ten správny vzor =) (mne to tak fungovalo =D)

    anonymous18.03.2011 - 18:19 Trvalý odkaz

    Robka: Ale ja som už skušala aj to.. a stále len email a heslo. a ke? dam tak že Kontrola... a na?itava :///

    anonymous19.03.2011 - 12:48 Trvalý odkaz

    mates: ahojte.chcem sa spytat ze mam fotku v telefone,ktoru si chcem dat ako tapetu ale ked uz vsetko nastavim tak mi tu fotku tak nechutne priblizi ze sa mi vobec nepaci.existuje na to nejaka aplikacia ktora by mi nezmenila velkost fotografie?ci ani nie velkost ale tu blizkost...

    anonymous26.03.2011 - 19:25 Trvalý odkaz

    mates: inak fakt diky ze ste reagovali na problem.nsatala dlasia situacia, ze mi stale telefon vypisuje process. Android. process prestal pracovat.cital som niekde ze treba obnovit vsetky nastavenia,ale to akoze budem kazdy mesiac obnovovat?a wifi mi bezproblemov frcalo doteraz a teraz mi nenajde nic...

    anonymous27.03.2011 - 23:57 Trvalý odkaz

    Filo: Chcem sa spýta?, že ako sa používajú mäk?ene :)

    anonymous28.03.2011 - 16:02 Trvalý odkaz

    Juraj: Ke? píšeš, tak podrž to písmeno, kde chceš da? ´ alebo ?.

    anonymous28.03.2011 - 18:56 Trvalý odkaz

    streec: ale to tak neide ani na SWYPE ani na Samsung klávesnici... treba stiahnu? nejakú inú

    anonymous01.04.2011 - 01:16 Trvalý odkaz

    kapula: [mates] skus ist do adresara /data/wifi a tam zmaz subor bcm_supp.conf Prides tym sice o zapametane siete, ale mne to pomohlo

    anonymous01.04.2011 - 01:21 Trvalý odkaz

    jany: Zmen jazyk na anglictinu a pojde ti secko v pohode ... je to drobny nedostatok slovenciny na tejto verzii... (dufam ze si uz jazyk zmenit vies) ;)

    anonymous02.04.2011 - 15:40 Trvalý odkaz

    Dodo : Sevas :D ... potreboval by som od vás poradi? ... tak že neviem ?o s tým stále sa mi na pametovej karte vytvárajú rôzne prie?inky ja ich vymažem ale stále prídu spä? ... dalej ked si posielam viac pesni?iek alebo obrázkov tak to sa nedá všetko naraz prija?? ... to po jednom sa musí? .... a ešte to že ked si chcem nastavi? tapetu tak pre?o je to tak sorry za výraz ale chujovo ... napr. na samsungu monte je ta tapeta krásna ... ked si ju ja nastavim tak je taka rozmazana ... alebo neviem ako to mám napísa? :D ... neviem ?o s tým všetkým ... odpovede ?o najskôr ... :))

    anonymous02.04.2011 - 17:48 Trvalý odkaz

    streec: 1. to sú veci k aplikáciám..s tým ni? nenarobíš...
    2.ke? sa pýta ?i prija?, tak odfajkni "vždy pre toto zariadenie" a už sa nebude pýta?...
    3.na monte môžeš ma? 3 tapety (240 x 400) a tu len jednu (500x500)...rozmazaná je preto, lebo tvoj obrázok má malé rozlíšenie zrejme...ja tam mám obrázok s rozlíšením 720x520 a po vyrezaní je úplne super....

    anonymous02.04.2011 - 18:28 Trvalý odkaz

    Dodo: Dakujem pekne :D ... ale ku tej veci 2. toto viem ale ja som chcel vedie? že ked ti to už pošle ,,, a ked si rozroluješ tú lištu ?o je úplne hore a tam máš tie poslane súbory ... tak ja som chcel vede? že ?i to sa tie súbory nedajú všetké naraz prija? aby si ich mal uložene ... ?i to len po jednom ?. ... aha tak potom musím pohlada? tie obráky ... a ešte nie?o chcel by som vedie? na ?o slúži funkcia layar ... ?i ako ... pretože ja sa v týchto funkciách ve?mi nevyznám ...

    anonymous02.04.2011 - 22:20 Trvalý odkaz

    VeVa: Ahojte..Tiez by som potrebovala poradit. Neviem ci si mam zobrat LGP Optimus Me alebo Samsung 3. Dufam že mi niekto poradi a co najrychlejsie. Diky :D

    anonymous02.04.2011 - 22:23 Trvalý odkaz

    streec: uložia sa automaticky...ked klikneš v tej lište na "vymaza?" tak ti lištu uyprázdni..ale sú uložené..len si ich potom presunieš z prie?inka "bluetooth" tam kde chceš... a layar nepoužívam :D..aj som ho mal spustený ale neviem ani ja na?o to je

    anonymous03.04.2011 - 00:57 Trvalý odkaz

    Dodo: No diky :D toto som potreboval vedie? ... no ja ho tiež npoužívam a ani neviem na ?o to je :D ... a iná? nevedel/i by si mi poradi? nejaký fakt dobrý mobil s qverty? ... ale aby bol klasickej konštrukcie ... nechcem nijaký taký ten ?o sa vysúva alebo pod. ... nejaký dobrý a hlavne v dobrej cene .... :)

    anonymous03.04.2011 - 19:54 Trvalý odkaz

    streec: všetky black berry, nokia c3,e5,e72, se aspen,samsung omnia pro.... ceny viem len u nokie c3- okolo 120€...potom ešte nokia má 2 s vysúvacou qwerty a aj s normálnou a to Nokia 5730 XpressMusic a E75

    anonymous03.04.2011 - 20:01 Trvalý odkaz

    streec: a ešte aj nokia E71

    anonymous03.04.2011 - 20:04 Trvalý odkaz

    Dodo: Ouje , dakujem :D ... ale ?o myslíš z týchto tu ktorý by si mi ty poradil .. alebo ktorý by si ty bral : nokia e5 , se aspen , samsung omnia pro , ... dakujem

    anonymous03.04.2011 - 20:07 Trvalý odkaz

    Dodo: alebo z tých všetkých ktorý by si bral? ...

    anonymous03.04.2011 - 22:31 Trvalý odkaz

    streec: ja osobne asi tú E5...alebo kedysi som chcel aj tú 5730 XpressMusic :D... k tej E5: pod?a ?lánkov a recenzií nieje zlá a pri cene cca 212 € (už som zistil XD) je asi najlacnejšia...

    anonymous03.04.2011 - 23:33 Trvalý odkaz

    Dodo: No i ja som ju chcel :D .. lebo ja som si pozrel všetké tie ?o si mi poslal tie názvy :D .. ale najviac mi padla do oka tá e5 :D ... ja som len chcel názor od niekoho kto do tých mobilov a atd . vidí , a vyzná sa v nich ... :)

    anonymous04.04.2011 - 00:59 Trvalý odkaz

    streec: rád pomôžem :D:D ja ke? som si vyberal mobil ak som strašne ve?a mobilov vygooglil, kopu recenzií pre?ítal... a tieto komentáre som tiež všetky ?ítal. vždy je lepšie sa popýta? alebo ?íta? názory a skúsenosti iných ako potom nadáva?.

    anonymous04.04.2011 - 18:21 Trvalý odkaz

    Dodo: no ano to je uplna pravda :D .. a ty máš aký mobil?

    anonymous05.04.2011 - 18:41 Trvalý odkaz

    streec: tento samsung ale i5801....chcel som nokiu c6 alebo se vivaz pro. chcel som, že ktorý bude, ten si kúpim lebo tú nokiu raz mali a raz vraj nie..ale ke? so si ich išiel objedna? tak už mali oba vypredané...tak som si kúpil toto...

    anonymous05.04.2011 - 19:12 Trvalý odkaz

    Dominelly: Ako sa davaju pre? skratky z pracovnej plochy .( ???

    anonymous06.04.2011 - 00:17 Trvalý odkaz

    streec: chytíš ten widget, podržíš ako ke? si ho dávaš na obrazovku a na spodu obrazovky sa ti objaví taká lišta tmavá na ktorej je ikonka koša..tam ho presunieš

    anonymous06.04.2011 - 15:57 Trvalý odkaz

    jana: Poradte mi.Nejde mi spustit kalendar.Odporuca ma stale na internet.Ale ja nemam internetove sluzby.Za radu dam pusinku.Dakujem.

    anonymous06.04.2011 - 21:01 Trvalý odkaz

    mates: ahojte.dalsi problem nastal, ked mi prestali fungovat tlacitka.myslim tie dve na spodku.co moze byt problem?dakujem

    anonymous07.04.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    streec: skús sa pripoji? cez wi-fi dakde v meste alebo v obchodnom dome na free wi-fi spusti? ho...on ti vypíše dáke blbosti, dáš to akcept a pôjde to

    anonymous14.04.2011 - 17:37 Trvalý odkaz

    Dodo: ?aute :D .. znovu otravujem ... mohli by ste mi da? nejaký link na stiahnutie do tohto mobilu na operu alebo nie?o iné?? vopred dakujem :P ... a ešte toto že ked si idem zapnú? wifi .. a ked si ho zapnem, ked si najdem tu siet wifi ... potvrdim a tam mi píše že heslo ... pre?o že heslo? .. ked sme to dneska skúšali so spolužia?kinim mobilom Monte a jej to nežiadalo len mne ona bola na wifi ... v pohode ... dakujeem :D

    anonymous14.04.2011 - 18:59 Trvalý odkaz

    joco: Potrebujem poradi? ako vymeni? predné prasknuté sklo na tel. samsung galaxy i 5801. Dotyková plocha je funk?ná.

    anonymous17.04.2011 - 20:07 Trvalý odkaz

    rusty: zdarec,nejako som to tu uz dlhsie nesledoval,ale nie je uz konecne nahodou android 2.2 froyo aj na tento fon?dikyyy

    anonymous18.04.2011 - 20:21 Trvalý odkaz

    JaNy: pisal som do samsungu asi pred mesiacom a oni mi odpisali ze by mala byt aktualizacia dostupna koncom aprila .... tiez sa neviem dockat :)... inac ti co mate neoficialny update, ako vam to slape ??