Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous25.12.2008 - 23:48 Trvalý odkaz

    helena: heh, diki moc za odpoved, mal/a si pravdu, vsetko ide, nemozem zatial povedat na tento telefon nic zle:)

    anonymous25.12.2008 - 23:55 Trvalý odkaz

    sseerrvviiss: 1. Download Driver & File Explorer.
    2. Uncompress SAMSUNG_Composite_USB_Driver_4_34_WHQL.zip and execute Setup.exe.
    3. Connect F480 to PC. First time you should be prompted with a 'device installed and ready' message.
    4. Execute TkFileExplorer_2.2.exe
    5. Go to Settings - COM.
    6. Scroll down Port window: You should get just one COMxx option. Choose it and press OK.
    7. Go to File - Connect. You should get the F480 File System Tree at TkFileExplorer bottom half side.
    8. Go to /Exe/Java/Games
    9. Create a New Folder for your game
    10. At TkFileExplorer PC upper side select game JAD/JAR files and copy to F480 created folder using drag&drop or right button menu Download option.
    11. Repeat steps 9 & 10 for all games you want to install at a time.
    12. Disconnect USB cable
    13. Dial *#6984125*#
    14. Go to Internals (Master Key: *#9072641*#)
    15. Go to Storage Settings and select Update Java DB

    It was tested by me and it really works !!, Got more than 10 games installed.

    Enjoy! ...and save money!

    anonymous26.12.2008 - 00:04 Trvalý odkaz

    mirka : kde najdem to "TkFileExplorer_2.2.exe"? Presla som uz vsetko a nikde som to nensla.... :-((

    anonymous26.12.2008 - 00:09 Trvalý odkaz

    inkaspinka: ni? v zlom ale všetko ?o tu je nejde... :))

    anonymous26.12.2008 - 02:05 Trvalý odkaz

    Dankos: Ludia nieco prakticke: AKO NASTAVIM, ABY SA MI UKLADALI SMS-ky OD OPERATORA?

    anonymous26.12.2008 - 08:48 Trvalý odkaz

    Niklas: ked si rozbalis ten zip archiv ktory si si stiahla tak tam to je

    anonymous26.12.2008 - 14:56 Trvalý odkaz

    july: nie , mam tento samsung zatial sice len kratko, ale smajle v esemeskach to neukazuje, treba to najskor asi zapnut

    anonymous26.12.2008 - 16:10 Trvalý odkaz

    man: a nevies ako sa to zapina???ak dakto vie prosim nech napise...dikes

    anonymous26.12.2008 - 19:53 Trvalý odkaz

    july: sory, netusim fakt ako sa to zapina, ale kebyze na to nejak pridem tak napisem

    anonymous26.12.2008 - 22:09 Trvalý odkaz

    kyly: Niekedy mi blbne display,nereaguje,alebo si robí ?o chce,?uká si sám od seba.Ma na to niekto nejakú fintu,ako tomu predis?,?akujem...

    anonymous26.12.2008 - 22:40 Trvalý odkaz

    Lenka: vedel by mi niekto pls poradit stranku na hry do tochto mobilu?? lebo obycajne .jar hry mi to nechce spustit a nikde ine neviem najst.Prosim ak mozte, tak mi pomozte najlepsie na mail dakujem :)

    anonymous27.12.2008 - 11:19 Trvalý odkaz

    Lenka: no uz som to skusila podla toho vazho navodu ako dat java do mobilu a pri kroku 7 &(file-connect) mi vyppise ze communikacion link was lost.. co s tym????

    anonymous27.12.2008 - 13:19 Trvalý odkaz

    nika: ahojte...ja sa velmi nerozhodne rozhodujem medzi f480 a SE c902...viem, ze su to odlisne mobili, ze f480 so svojim zaujimavym stylovym vzhladom laka a ma aj lepsi fotak ako SE, no nie je na bezne pouziavnie pre stredoskolacku (mna) lepsi prave ten SE??? skuste mi prosim vas napisat vas nazor...naozaj sa velmi tazko rozhodujem a predsa investovat take peniaze nie je sranda....dakujem :)

    anonymous27.12.2008 - 14:30 Trvalý odkaz

    misuliik: ahojte takze uz mam tento phonik niako cez 3 tyzdne som snim velmi spokojna baterie vydrzi cca 4 az 5 dni,pritom kazdy den vela smskujem a pocuvam hudbu..ak by niekto potreboval pomoc rada pomozem...

    anonymous27.12.2008 - 16:35 Trvalý odkaz

    mikes192: ako nastavim aby sa mi subory prijimane cez bluetooth ukladali priamo na pam. kartu?

    anonymous27.12.2008 - 16:39 Trvalý odkaz

    man: ahoj nevies nahodou ako sa zapinaju smejkovia v smske?ak vies prosim porad dikes

    anonymous27.12.2008 - 21:16 Trvalý odkaz

    lena: ahoj, zalezi to od toho co pokladas za dolezite pri vlastnostiach a vyzore a co viac vyhovuje tvojim potrebam, ale tiez som stredoskolacka a co sa tyka bezneho pouzivania mi f480 maximalne vyhovuje a som s nim velmi spokojna(tiez som sa rozhodovala medzi nim a klasicky riesenym inym phonom,takze konecne rozhodnutie je len a len na tebe ale ak xces nieco zaujimavo riesene alebo nieco ine ako len klasicky styl mobilu tak f480

    anonymous28.12.2008 - 13:01 Trvalý odkaz

    ja : ...ak chces nieco in tak uz je neskoro ,lebo tento fon ma uz kazdy 3-ti slovak (aj ja)...stala sa z neho masovka a fotak je slabota,SE K810i tak toje fotak v mobile!!!!!!!!!!

    anonymous28.12.2008 - 13:47 Trvalý odkaz

    nika: lenka dakujem velmi pekne za odpoved, aj ja sa asi rozhodnem pre tu f48-ku....je to ozaj pekny a stylovy mobil :P....no a co sa tyka toho prispevku od "ja", tak ako neviem, ale myslim si, ze tan samsung ma vyborny fotak pretoze som ho porovnavala s fotakom zo SE c902 a bol to naozaj velky rozdiel...ak si napriklad vezmes taky iPhohe, ktory kazdy chce, hoci ma otrasne funkcie...oproti samsungu sa moze rozvnat len vzhladom mozno,a le ani ten i ej vzdy prvorady...

    anonymous28.12.2008 - 13:50 Trvalý odkaz

    nika: a este....mozno ze SE K810i ma perfektny fotak, al ezase nemozem si dovolit dat za mobil celu maminu vyplatu...treba to aj tak brat....takze ak zvazujeme rozumne, za tu cenu, ktoru je f480 na trhu sa teda oplati si ho kupit....moj nazor...

    anonymous28.12.2008 - 14:18 Trvalý odkaz

    misuliik: mam taky pocit ze ked si das pismo v sms na t9AB tak by ti mali ist ked stlacis 1..ale inak neweim prepac

    anonymous28.12.2008 - 14:20 Trvalý odkaz

    misuliik: na kartu sa ti budu veci ukladat az ked budes mat plny telefon...aspon sa mi tak vidi:)

    anonymous28.12.2008 - 15:46 Trvalý odkaz

    july: ahojte ,prosim vas neviete mi niekto poradit ako sa daju vypnut tei ikony s prehravacom hudby a radiom na pozadi ...strasne mi to lezie na nervy pls poradte dakujem

    anonymous28.12.2008 - 15:52 Trvalý odkaz

    lena: nemas za co, dufam ze ti bude dobre sluzit a ze budes spokojna:)

    anonymous28.12.2008 - 18:27 Trvalý odkaz

    man: cau,ja som si tie prehravace presunul do widgets a tak na pozadi mam len obrazok.dufam ze ti to pomoze...

    anonymous28.12.2008 - 20:31 Trvalý odkaz

    july: ahoj, diki moc za radu, dost mi to pomohlo, dakujem:)

    anonymous28.12.2008 - 22:15 Trvalý odkaz

    gabo: nevedel by mi niekto poradit že do F 480 TOUCHWIZZ,idu aké typi hier???. prípadne stránku kde ich možem stiahnut. dakujem aj dopredu!!!

    anonymous29.12.2008 - 16:48 Trvalý odkaz

    LOLO: Caute. Aka velka moze ist do tohto telefonu karta pamatova????? A neda sa tam stiahnut nejaka aplikacia na qwerty klavesnicu v SMS lebo to vidim v tom dost blbe ze to nema???? Ako sa tam pise na normalnej?

    anonymous29.12.2008 - 23:13 Trvalý odkaz

    ja: ajajaaaaj vekova hranica majitelou tohoto fonu RAPIDNE klesla,nic v zlom mile deti,aspon mate cool fon,ze??? co natom ze ho neviete ovladat a ani sa vam len nechce sa snim "pohrat" a poriadne si to tu precitat...namiesto toho je tu kazda druha otazka o hrach... ASTALA VISTA BABY...

    anonymous30.12.2008 - 10:22 Trvalý odkaz

    www: Milujem takych ludi ako si ty co su extramudry a vsetkych tu poucuju namiesto aby daco normalne pisali... Tomu sa vravi IQ

    anonymous30.12.2008 - 12:06 Trvalý odkaz

    ja: www-ak si poriadne cital co som napisal tak si urcite zistil(???) ze som im pomohol...

    anonymous30.12.2008 - 15:17 Trvalý odkaz

    misuliik: ludia citajte co pisete ste neni normalny ???x krat sa tu pytate to iste co je uz napisane vyssie...dementi..

    anonymous30.12.2008 - 15:55 Trvalý odkaz

    pa3k: prosim vas vie niekto ci mozem odoberat internet cez PC pripadne ako si nastavit pripojenie na mobile?

    anonymous30.12.2008 - 17:37 Trvalý odkaz

    LOLO: Idu do tohto mobilu iba hry ci aj nejake aplikacie ako napr. pre Nokiu N95 sa da dat aplikacia na otacanie displeja atd. Da sa to aj tu?

    anonymous30.12.2008 - 18:02 Trvalý odkaz

    ja: lolo- skus ,adaj vediet!!!!!

    anonymous01.01.2009 - 20:19 Trvalý odkaz

    Emiiilio: zdravim, potreboval by som poradit, rozhodujem sa medzimi f480 a Viewty, oba sa mi lubia, jak dizajnom, tak funkciami, ale neviem sa rozhodnut. telefon chcem vyuzit na zakladne veci, ako telefonovanie, sms, sem tam mms, na internet mam doma pc, hlavne ako mp3 player, sem tam pozret nejake videjko, pripadne nejaka hra. poradte niekto, ze ktory vybrat a aj ze preco. dakujem

    anonymous02.01.2009 - 10:44 Trvalý odkaz

    kubo: no tak podla mna jednoznacne samsung....jednak prto ze je novsi a krajsi a mal som v ruke aj wievty a nejde podla mna tak ako by mala ...mrzne spomalena.......moja volba ber samsung ja som s nim nadmieru spokojny........a samsung je aj mensi spratnejsi krajsi a aj lepsi podla mna ...potom napis ako si sa rozhodol

    anonymous02.01.2009 - 10:56 Trvalý odkaz

    sharq: ?aute lidi, aby ste sa nemuseli pýta? 20x niektoré veci, tu je web, kde je zopár klasických problémov rozobratých::: http://www.enduroshop.wz.sk/f480/ napríklad inštalácia JAVA cez USB, hlasitos? reproduktora, podpora video formátov, JAVA hry na stiahnutie, inštalácia nového firmware a pod....

    anonymous02.01.2009 - 11:03 Trvalý odkaz

    sharq: Ako ni? v zlom, ale ?íta? toto tu je fakt SRANDA. Už nechápem ke? je napísaný návod ako inštalova? JAVA cez kábel a o 4 príspevky ?alej niekto tvrdí, že to ide inštalova? LEN cez wap a ani bohovi inak.. no LOL lidi. Akutne by to tu potrebovalo admina a polhodinu na vymazavanie ***ín

    anonymous02.01.2009 - 11:55 Trvalý odkaz

    kubo: je mobilny stopar plateny alebo nie??

    anonymous02.01.2009 - 17:48 Trvalý odkaz

    mato: Ahojte, mobilny stopar nie je spoplatnovany, je to zaujimava funkcia. Ja som vsak trocha sklamany z fotaku.
    Prosim Vas ako ho mate nastaveny? Moje fotky su casto rozmazane, dlho foti, blesk prilis zosvetluje.
    Ako mate nastavene ISO, velkost, citlivost, ci blesk. Dakujem

    anonymous02.01.2009 - 18:49 Trvalý odkaz

    Martin London: uz som tu raz pisal k narodeninam, ktore sa mi nezobrazovali - prisiel rok 2009 a s nim sa rozbehol aj widget zvany birthday :) teraz pekne ukazuje narodeniny v aktualny den (ak niekto z phonebooku ich ma) a po kliknuti aj dalsie dve narodeniny v poradi :)

    anonymous02.01.2009 - 19:01 Trvalý odkaz

    man: no tie nastavenia fotaku aj mna by zaujimali...tiez neviem aku velkost nastavit lebo ked odfotim a si tie fotky otvorim v albume tak sa otvoriad male nie na cely dislej.ak vie neikto nech poradi dakujem:)

    anonymous02.01.2009 - 19:18 Trvalý odkaz

    ja : London - to ti len tak znicohonic zacal fungovat widget"narodeniny"??? ccc!!!

    anonymous02.01.2009 - 19:23 Trvalý odkaz

    Martin London: prisaham, dnes som to prvykrat skusil dat na plochu v novom roku a odrazu to cele funguje :)

    anonymous02.01.2009 - 19:23 Trvalý odkaz

    Dankos: Brat mi teraz kupil 8GB kartu, pekne to zatial zvlada :), som rad...fotky su fajn, ano dlho to foti, ale podla mna to bude tym, ze si treba vypnut stabilizator snimku

    anonymous02.01.2009 - 19:26 Trvalý odkaz

    ja: k fotkam :tych 5mpx, foti pekne na hovno,hamba!!!!Nastavenia moc nepomozu ,takze musite len skusat,SKUSAT,SKUSAT!!!, co vam bude najviac vyhovovat.......EMILIO-ak mozes kup iny fon ,ktory bude mat lepsie pripojenie sluchadiel ,to co ma tento je na pi...

    anonymous02.01.2009 - 21:14 Trvalý odkaz

    kubo: no tak k tomu fotaku ......... ked to mate rozmazane tak bud newiete fotit alebo mate nieco zle nastavene......fotak foti velmi pekne a este ked si tie fotky das do compu tak to vynikne este krajsie.......treba si to nacvicit....dnu foti trochu horsie ale inak vonnku paradne