Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous02.01.2009 - 21:16 Trvalý odkaz

    kubo: fakt mozem potvrdit ten widget narodeniny naozaj funguje......newem ako ale mozno je to tym ze mam novy FW

    anonymous02.01.2009 - 22:22 Trvalý odkaz

    ja: kubo- novy FW?? A TO NAPISES LEN TAK ,nahodil si ho sam ? sa pochval ?e?!!!!

    anonymous02.01.2009 - 22:39 Trvalý odkaz

    nika: prosim vas, preco ked si otvorim nejaku SMS tak mam take obrovske pismenka??? :( velmi ma to hneva, poradte mi, da sa to nejk zmenit? :((( zmensit? a to kazdemu robi tak, ze ked fotite ta tak to seka kym to zaostri a az potom zozelenie ten stvorec? ako ma to tak pomaly sekat pri zaostrovani? prosiiiim poradte mi :)

    anonymous02.01.2009 - 23:47 Trvalý odkaz

    nika: a este ak mi mozete pomoct, preco tak dlho trva kym mi zaznie signal zvonenia....da sa to nejak nastavit alebo to proste tak je ze mi na mobile zvoni zvucka az 5 (alebo viac) sekundach? prosiiim, pomozte mi :)

    anonymous03.01.2009 - 12:41 Trvalý odkaz

    man: Nika pismo na smskach sa da zmensit bocnym tlacidlom ktorym pridavas hlas pocas hovoru..dufam ze ti to pomoze:)

    anonymous03.01.2009 - 15:06 Trvalý odkaz

    murdar: samsun je to blbos mam to doma a predavam to nic moc

    anonymous03.01.2009 - 15:11 Trvalý odkaz

    murdar: nekupi ho nikto samsung F480 je trapna imidzovka sklamal ma nic moc cakal som od neho viac

    anonymous03.01.2009 - 17:16 Trvalý odkaz

    ja: kubo- takze ako si spokojny,neboli nejake komplikejsn,nejdes skusit decembrovu verziu?? zeby si nam poradil ktora je lepsia.Skusal si aj zvukovu upravu?...

    anonymous03.01.2009 - 17:46 Trvalý odkaz

    misuliik: o tych narodeninach aj mne sa to stalo ale dnes mi to uz ako si neslo ...:(

    anonymous04.01.2009 - 01:06 Trvalý odkaz

    nika: prosiiiiim vas, este mi poradte, kde by som si mohla kupit zadny kryt na ten samsung? :P viete, mam len toto s tou kozou a ked by som chcela len cisty ten kryt na baterku, bez koze, tak da sa to niekde kupit? :( prosiiiiim, dajte vediet :) diky :)

    anonymous04.01.2009 - 11:54 Trvalý odkaz

    kubo: ja som spokojny komplikacie nie su ziadne zatial :D.....a decembrovu verziu nejdem skusat mne staci tato lebo vraveli ze je daka vadna alebo take nieco......a tz si si ho uz aktualizoval?? a skusal som aj ten zvuk ale fakt netreba davat viac nez 3db lebo potom to chrapsti ......ja mam 2db

    anonymous04.01.2009 - 13:47 Trvalý odkaz

    ja: kubo-ja som dal moj pred vianocami na reklamaciu,takze ked pride ma poriti!!! Preto zatial zhanam teoriu...

    anonymous04.01.2009 - 14:57 Trvalý odkaz

    kubo: a ak sa smiem spyta? pre?o si ho dal reklamova??

    anonymous04.01.2009 - 15:49 Trvalý odkaz

    ja: kubo- smies! zadny kryt zle priliehal,widget-narodeniny nefungoval,slaba hlasitost pri zvoneni a telefonovani,vypadavanie siete...som zvedavi co oni nato ,ale velke iluzie si nerobim ...

    anonymous04.01.2009 - 15:55 Trvalý odkaz

    kubo: No tak takto s tym krytom dobre ale newem preco kazdeho irituju tie narodeniny?? teraz na novy rok funguju dobre a aj tak je to len hlupost :D ...... s tou hlasitostou je to na velmi dobrej urovni by som poovedal ..lebo co som mal nokiu 6300 tak to zvonilo uplne potichu ale dobry fon to bol ....no a s tou sietou to newem mne sa raz stalo z neznamych pricin mi tam vyhodilo ze sim karta nevlozena tak som vytiahol a dal nazad a od vtedy funguje ako hodiny.....a ty pouzivas ten kozeny kryt ci obycajny??

    anonymous04.01.2009 - 16:23 Trvalý odkaz

    ja : tak widget-narodeniny ma serinka uz len preto ze tam je ,tak nech funguje ?e?...ked ides v aute alebo si v hospode a mas fon vo vrecku tak ho vzdy dobre pocujes???...kryt som zo zaciatku pouzival kozeny ,ale mi vadil, tak som si prisposobil foliu a pouzivam to teraz tak ,ale folia sa zvykne odliepat ,no stale lepsie ako ta koza..

    anonymous04.01.2009 - 16:26 Trvalý odkaz

    Xmann: ako sa s?ahujú hry do telefónu, ke? ich mám uložené v PC?

    anonymous04.01.2009 - 16:34 Trvalý odkaz

    kubo: no tak ja niesom hospodovy typ ale ano pocul by som ho aj tam hra na pocudovanie dost hlasno ja pouzivam tiez ten obycajny kryt bez folie bez nicoho a predok uplne bez skrabancov na zadnom kryte trochu je mozno ako sa dade suchol ale inak pohoda a k tym narodeninam......daj si novy FW potom a pojde a mozno to pojde este aj na starom neviem..........a ked idem v aute tak ja fon nemavam vo vrecku lebo pokym ho vytiahnem..to trva .....ja ho mavam na tej protismykovej podlozke alebo v takej ,,mysticke na veci" a pocut ho dobre ja sa nemam preco stazovat je to fakt dobry mobil len drahy

    anonymous04.01.2009 - 21:10 Trvalý odkaz

    ja: kubo- tak ,len tak pre skusku skoc na jedno pivco :) a pre dalsiu skusku ked budes v aute valit aspon 100km/h a bude hrat radio, tak ho maj vo vrecku,ze co sa stane ,len ho nevitahuj ,nie ze sa koli tomuto testu zabijes :)

    anonymous05.01.2009 - 11:16 Trvalý odkaz

    Zaza: Ahoj, podarilo sa mi rozbehat tie narodeniny konecne.. ono to vlastne ukazuje len v aktualnom mesiaci tych, ktori maju narodky.. tiez som nad tym maturovala a ono to teraz naskocilo same u tych, co maju narodky v januari

    anonymous05.01.2009 - 12:19 Trvalý odkaz

    kubo: no tak ja to nemam preco skusat ja ho pocujem dobre a ta hore som pozeral ze si sa stazoval na fotoaparat...preco?? ved foti skvele ja som nadmieru spokojny a vonku foti este lepsie

    anonymous05.01.2009 - 12:42 Trvalý odkaz

    ja: kubo-no tam sa niekto pytal na fotak ,tak som dal svoj nazor .Ja snim nie som spokojny,mam W810i a porovnal som to aj z K810i-asi naj fotak v mobile, a oproti nim je slabi a pomali,ale nastastie vela nefotim...

    anonymous05.01.2009 - 12:51 Trvalý odkaz

    kubo: no tak dobre no ja tvoj nazor akceptujem ale ked si pozries aj fotky na fony z k810i tak uvidis ze samsung foti lepsie a podla foti dost rychlo ..mal som nokiu 6300 a ta fotila pomaly toto nahodou foti super moj nazor.......

    anonymous05.01.2009 - 13:15 Trvalý odkaz

    ja: ...tak potom je vsetko OK ,ak si snim spokojny...mozno je ten moj kus na prt ,neviem?

    anonymous05.01.2009 - 13:32 Trvalý odkaz

    kubo: no to newiem moze byt ale foti dobre ..jasne ze nie ako riadny digitalny fotak ale na mobil obdivuhodne ......a kedy ti maju priviezt mobil z opravy?

    anonymous05.01.2009 - 13:38 Trvalý odkaz

    ja : tak to neviem ,pride mi SMS ....a co povies na displej,ked si pozeram fotky co som odfotil tak su nejak rozmazane cico, asi preto lebo displej ma slabe rozlisenie na tak drahy fon,?e?? ...

    anonymous05.01.2009 - 13:50 Trvalý odkaz

    kubo: no toto aj mna mrzelo ked som si pozeral prvu foto co som odfotil ...ALE mi kamarat raz hovoril a ze cim je viac megapixlov tak tam ide o to ze ten konecny obrazok musis potom priblizit viac a jeostry a funguje to ono to staci len priblizit a na PC ani netreba tam uz je to normal...a inak ta k810i aj keby mala lepsi fotak tak by som ju nebral lebo mne sa dako nepaci ten styl toho telefonu velke tela captave tlacitka atd atd......bud tu popiseme

    anonymous05.01.2009 - 14:01 Trvalý odkaz

    ja: asi som to moc nepochopil to s tymi fotkami ,nacom musim viac priblizit?v nastaveni fotaku?....ak mozes trosku lepsie mi to naloz...

    anonymous05.01.2009 - 14:09 Trvalý odkaz

    kubo: no tak normalne v galerii len viac zazoomuj a bude ostrejsia ta fotka chapes?? v PC to netreba tam to uz je velke dobre by som ti aj poslal ako foti ale nemam kde

    anonymous05.01.2009 - 14:17 Trvalý odkaz

    ja: takze polopate:(je to tazke ked nemam fon po ruke)spravim fotku ,potom si ju pozriem a je rozmazana, tak zozoomujem aby bola cistejsia ,dam ulozit , a ked si ju znova pozriem vo fone,tak uz bude OK ???...bavime sa o nastaveniach a uravach vo fone ,nie v PC....

    anonymous05.01.2009 - 14:21 Trvalý odkaz

    kubo: no to mastazke ale ukladat netreba len zazoomujes a tak si pozres ked si budes chciet znova pozriet tak znova zazoomujes a nemas skype alebo co by som ti poslal tie fotky

    anonymous05.01.2009 - 14:33 Trvalý odkaz

    ja: icq-486296958.... no to je nic moc aby som stale kazdu foto zoomoval ,ked si na nom iny pozeraju foto tak ty to tak nebudu robit ,kazdy len povie:nejake skarede fotky ti to roby ,to ma 5 mpx??!!!

    anonymous05.01.2009 - 16:22 Trvalý odkaz

    kubo: nic moc tak im ukazes ved tak to je nic . aj tak je to dobra uroven ja si davam vacsinu foto do compu tak asi tak a skype nemas lebo ja icq nie

    anonymous05.01.2009 - 16:34 Trvalý odkaz

    ja: no nic...ked budem mat fon doma tak potom mi napises,ako mas nastaveny fotak a tak...,takto je to o nicom chapes....

    anonymous05.01.2009 - 16:39 Trvalý odkaz

    kubo: no tak vravis ze ten skype nemas ?? ale tak pockaj skusim polovit dade v pamati heslo lebo dakedy davno som bol regnuty na icq cakaj

    anonymous05.01.2009 - 17:29 Trvalý odkaz

    ja : tak po malej konzultacii a ukazkach foto dokumentacie tymto upresnujem moj predosli nazor na fotak tohoto fonu :foto v exterieri= perfektne....foto v interieri=slabsie....ale jedna vec je ista, je to telefon nie fotak!!!!!

    anonymous05.01.2009 - 17:39 Trvalý odkaz

    LOLO: DANKOS: Nejde do toho len karta do 4GB???? Nie je to s 8GB strasne pomale??????

    anonymous06.01.2009 - 14:07 Trvalý odkaz

    kubo: nie 8gb zvláda v pohode

    anonymous06.01.2009 - 16:17 Trvalý odkaz

    LOLO: Tak to je super. Boze skoda ze to nema wifi inak by som hned bral. To ma jedine odlakava... A aky convertor na filmy pouzivas(ak pozeras)?

    anonymous07.01.2009 - 09:05 Trvalý odkaz

    man: chlapci neviete ako ma byt nastaveny fotak aby ked odfotim a potom si otvorim fotku v galerii bola na cely displej?ma byt vecsia velkost nastavena alebo preco to robi...?poradte ak viete dakujem:)

    anonymous07.01.2009 - 10:52 Trvalý odkaz

    nika: ahojte,ja mam tiez otazocku ohladom fotaku,ale chcela by som vediet,ako ho mam nastavit,aby fotil co najlepsie fotky...nie je to pisane niekde na nete? alebo nieje tu niekto,kto mi vie poradit?
    a este sa chcem spytat, ci sa da nejak nastavit ukladanie hudby a obrazkov na pamatovu kartu automaticky?
    a stava sa aj vam, ze ked si ulozite nejaku spravu do mobilu, tak vam ju potom preho di na kartu? to co ma byt? velmi mi to vadi....
    a da sa zmenit nejak ten "setric obrazovky" co naskakuje po zablokovani obrazovky? ci to musia byt stale tie iste obrazky?
    budem velmi rada ak mi niekto odpovie, lebo tieto malickosti ma velm i hnevaju...dakujem :)

    anonymous07.01.2009 - 14:01 Trvalý odkaz

    kubo: no tak fotak urcite nie je na vine nic tam netreba specialne nastavovat iba niekedy ak chces tie sceny . ale ani tie velmi netreba ...treba vediet fotit moja rada........je to MOBIL nie FOTAK.......ale foti aj tak dobre :D:DDDDD

    anonymous07.01.2009 - 14:09 Trvalý odkaz

    nika: to Kubo: ako ja netvrdim, ze fotak je navine :P ...ale mam pocit, ze foti take rozmazanejsie fotky, nie take ake som nasla na nete, kde testovali fotaky z mobilov :) len tolko... tak som chcela vediet, ze ci mam dat to super jemna kvalita, jemna, ekonomicky rezim alebo normalan...a co je to vlastne to ISO...a tak, keby mi niekto vedel poradit...diky :)

    anonymous07.01.2009 - 14:39 Trvalý odkaz

    kubo: jasne ze treba dat super jemna vtedy su najlepsie a fotky vôbec nejsu rozmazane s tym nemôzem suhlasit a ISO je citlivos? sníma?a, ozna?uje to, ko?ko svetla musí dopadnú? na sníma?, aby bol schopný aspo? nie?o zaznamena?.

    Ak by na sníma? dopadla tma, teda žiadne svetlo, nezaznamenal by ni?. Akoko?vek by bol citlivý, pri fotení v úplne zatemnenej miestnosti by na fotke bola tma.

    Ak by ale v miestnosti bola zapálená svie?ka, už tam je svetlo. Ve?mi málo na normálne fotenie, ale svetlo.............. kapito??

    anonymous07.01.2009 - 14:44 Trvalý odkaz

    kubo: to LOLO ...... co vy mate vsetci s tym wifi ved net mate doma

    anonymous07.01.2009 - 15:03 Trvalý odkaz

    Tomas: Prosim vas da sa stiahnut do tohto telefonu nejaky program na citanie e knih

    anonymous07.01.2009 - 16:59 Trvalý odkaz

    ondrejko: neviem sa rozhodnut medzi LG KF700 a F480...poradite niekto??

    anonymous07.01.2009 - 17:51 Trvalý odkaz

    LOLO: Ved nahodou wifi sa zide... Ked je dakto iny na PC doma tak mozem ist cez wifi alebo sa nudim v meste tak mozem ist na net... A ako riesis tie filmy? alebo hocikto ako ich riesite??????

    anonymous07.01.2009 - 20:44 Trvalý odkaz

    kubo: To sú len hlúposti to wifi a v meste sa nenudim a ja filmy neriesim ja si pozriem filmy doma na kine........