Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous10.01.2009 - 01:28 Trvalý odkaz

    aaa: co kvalita filmov, vie to snad prehrat i titulky?

    anonymous10.01.2009 - 12:11 Trvalý odkaz

    nika: cawte, inak da sa nejak presuvat veci z PC do mobilu a z mobilu do PC cez Total Comander? ked ano, tak ako to mam "nainstalovat" alebo co mam urobit, aby mi to tak fungovalo? neche sa mi pouzivat Samsung PC Studio....a s mojim starym SE w810 mi to cez Total comander slo v pohode....Viete mi poradit? diky :P

    anonymous10.01.2009 - 14:23 Trvalý odkaz

    gagy3: no tak ti poviem, prve to vyskusaj ci ti to ide alebo nie, ked ti to nepojde tak to musis robit iba cez to studio, za vyskusanie nic nedas ..........

    anonymous10.01.2009 - 19:11 Trvalý odkaz

    LOLO: Ahoj. Pozeravas na nom filmy?

    anonymous11.01.2009 - 16:18 Trvalý odkaz

    misuliik: ahojte...podla mna sa na nom filmy pozeraju celkom slusne len treba byt vo formate mp4 lebo v 3gp je to otrasne..

    anonymous11.01.2009 - 17:38 Trvalý odkaz

    nika: akooo...ja som to chcela skusit, ale neviem ako to mam urobit, aby mi to v total commanderfi islo....co tam mam nastavit, alebo nainstalovat....chapes? :P

    anonymous11.01.2009 - 17:54 Trvalý odkaz

    Martin London: ked si pripojis mobil cez USB, tak zvol na mobile moznost Mass Storage. Je to standardne a jednoduche...

    anonymous11.01.2009 - 20:53 Trvalý odkaz

    cica: ahojte,potrebujem radu,daju sa do touchwizu stiahnut nejake temy alebo nie?

    anonymous12.01.2009 - 11:17 Trvalý odkaz

    danniel_p: ahojte, chcem sa spýta?, ?i má niekto z vás probém s fotografiami. po stiahnutí do PC sú niektoré fotky "seknuté", alebo odsko?ené v ur?itej ?asti. pri náh?ade v telefóne vyzerajú normálne. neviem ?i je to bežné, alebo mám chybný telefón.

    anonymous12.01.2009 - 16:51 Trvalý odkaz

    stano027: ma niekto 8gb pamätovku ? ked mate vela mp3 v mobile nenacitava to pomaly myslim ked si to chcete ist pozriet do priecinka subory a zvuky

    anonymous12.01.2009 - 20:20 Trvalý odkaz

    gagy3: aha, no na SE, je to tak ze, ked ho pripojis ku PC tak by malo na liste s diskmi ukazat novu ikonku,a ked na nu kliknes tak by malo otvorit ten mobil a vsetko co v nom mas , neviem ci ti tam zobrazije tu listu.....a na samsungu by to malo ist tak isto, tam na tej liste ukazuje pismena ze C: D: E: a ked pripojis mobil tak by malo ukazat nove pismeno

    anonymous13.01.2009 - 13:19 Trvalý odkaz

    milan: Ako dlho Vam vydrzi baterka. Mne max 2 dni a to tu kazdy pise ze i 3,4.
    Mam v nom 8Gb Kingston a slape velmi dobre, vobec nieje pomaly ani ked mam vela i v pamati telefonu. Inak spokojnost.

    anonymous13.01.2009 - 16:10 Trvalý odkaz

    stano027: mne vydrzala tak maximalne 2 a pol dna ked som sa s nim bavil

    anonymous13.01.2009 - 17:22 Trvalý odkaz

    kubo: dva a pol dna? to je smiesne malo ja aj ked sa s telefonom bavim mi vydrzi 4 dni v pohode

    anonymous13.01.2009 - 18:24 Trvalý odkaz

    stano027: cely den som pocuval mp3 fotil som natacal som a dost dlho som volal a prezeral funkcie

    anonymous13.01.2009 - 19:49 Trvalý odkaz

    nika: jeeeej dakujeeem, presne toto som potrebovala :P

    anonymous14.01.2009 - 21:26 Trvalý odkaz

    pato: nazdar ludia mam menis problem ked si vytvorim v mobile zlozku cez comp potom hodim do tej zlozky hudbu a nakoniec v telefone cez prehravac zistim ze ta zlozka tam nie je a hudba je v totalne inej zlozke zmiesana s inymi pesnickami nevie niekdo nieco poradit ????

    anonymous14.01.2009 - 22:36 Trvalý odkaz

    petr: Cavte. Iba by som sa chcel opytat, ci je to s tou citatelnostou na slnku az take zle? A ci sa aj ten dislpej moc utlapka od prstov? rozmyslam medzi E51 a tymto. Dakujem.

    anonymous15.01.2009 - 23:17 Trvalý odkaz

    Martin London: Pato, je potrebne si korektne nastavit ID3 tagy danych MP3 suborov.

    anonymous15.01.2009 - 23:20 Trvalý odkaz

    Martin London: stano027: mam Sandisk 8GB microSDHC, praca s MP3 subormi je rychla, ziadny problem. 8GB je podla stranky vyrobcu maximum, ktore telefon podporuje.

    anonymous15.01.2009 - 23:22 Trvalý odkaz

    gagy3: no tak f480 je super mobil, odporucam ho,robi dobre foto, prehrava hubdu .......atd.,ale nema wi-fi, e51 ma wi-fi, ale nekvalirny fotak, ale na miesto toho ma velmi dobre funkcie .... ked chces byt pripojeny na nete ber e51, ked nie tak f480

    anonymous16.01.2009 - 16:00 Trvalý odkaz

    petr: fotak iba na momentky (na ostatne mam digital), potrebujem aby to citalo office a pdf, wifi je dobre ale na nete budem vacsinou v terene, takze tam asi wifi nechytim, spravy nepisem, na samsungu sa trosku bojim toho dotykoveho displeja a este ze bude trosku horsi displej (kvoli malemu rozliseniu na vacsom displeji) ako teraz na mojej 6300. A minimalne musi byt spracovany tak dobre ako 6300. Takze?

    anonymous16.01.2009 - 17:29 Trvalý odkaz

    misuliik: tento telefon sa mi pokazil presne po 5 mesiacoch..sranda.. nieco bolo zo softverom ked som tam dala hry..takze by ma zaujmalo ktory kktko dal ten navod http://www.enduroshop.wz.sk/f480/ ..lebo v tmobile mi povedali ze v jednej hre bol virus...dakujem pekneeee

    anonymous16.01.2009 - 18:33 Trvalý odkaz

    gagy3: aha...no tak potom podla mna by si zober E51, podla toho co si povedal

    anonymous16.01.2009 - 21:51 Trvalý odkaz

    pato: Martin, sorry ale akoby sa to mohlo nastavit tak nemam ani sajn, nieco som pozeral ale nedosiel som daleko keby si mohol poradit diki.

    anonymous17.01.2009 - 13:13 Trvalý odkaz

    Martin London: Pato: kazdy MP3 subor ma takzvany ID3 tag. Je to urcita mnozina informacii o danej skladbe, napriklad nazov autora, nazov skladby, hudobny styl a vela dalsieho. Povodny tag ID3 verzie 1 bol obmedzeny, ID3 tag verzie 2 je novsi a obsiahlejsi. Neviem, aky MP3 prehravac pouzivas, vo Winampe staci kliknut pravym tlacidlom mysi na dany subor a vybrat "View file info...". Da sa tu nastavit Basic info, artwork (obal albumu, ktory sa Ti zobrazi v telefone), ID3v1 tag a ID3v2 tag. Vyskusaj a napis, ako si pokrocil :)

    anonymous17.01.2009 - 13:16 Trvalý odkaz

    Martin London: problem nie je v tom, kto dal ten nestandardny navod, ale v tom, kto tie hry podla toho navodu dal do mobilu :)

    anonymous17.01.2009 - 13:20 Trvalý odkaz

    Martin London: dotykoveho ovladania sa bat nemusis, je velmi pohodlne, ja osobne som si na neho zvykol hned prvy den. Fotografie su tiez pomerne solidne, ak chces iba momentky, potom je toto pre Teba asi "luxus". Ak si priaznivec Nokie, potom mozes byt Samsungom aj sklamany, hoci dizajnovo samozrejme ju vysoko prevysuje.

    anonymous17.01.2009 - 13:54 Trvalý odkaz

    ja: misulik- zatial si jediny kto mal takyto problem.Ak bol v jednej hre virus, ako pises, to neznamena ze ten navod je nahovno,nahovno bola ta hra ...ake hry si tam mal ???

    anonymous17.01.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    pato: Martin, som urobil veci jak si pisal a ide mi to vsetko v poho uz len nastavim par pesniciek a bude to OK diki moc. :)

    anonymous17.01.2009 - 21:08 Trvalý odkaz

    misuliik: navod nemusi prepacte len som bola nastvata..noo bol tam milionar a paris hilton a este to druhe stymi diamantami...

    anonymous18.01.2009 - 16:42 Trvalý odkaz

    maja: ktory je lepsi podla vas? samsung f480 touchwiz alebo samsung omnia i900? neviem sa rozhodnut... pls poradte!

    anonymous18.01.2009 - 16:55 Trvalý odkaz

    nika: ja neviem, ale ja mam pocit, ze ten fotak nie je az taky uzasny...mala som predtym 2MP na w810 a myslim, ze to bolo lepsie...je mozne, ze kedze je moja f480 od ruky a ma uz svoje roky, ze sa fotak "opotreboval"? ....uz som sa tu raz na to pytala, ale pokial by mi vedel niekto lepsie poradit, co a ako vo fotaku ponastavovat,vsetko ....aby to fotilo co naj! ??? :) dakujeeeeem :)

    anonymous18.01.2009 - 18:26 Trvalý odkaz

    Martin London: je zbytocne to porovnavat, Maja. Omnia ma v sebe Windows Mobile, kdezto F480 je mobil s uzatvorenym tovarenskym systemom. Su to v tomto ponimani odlisne pristroje. Zalezi, na aky styl prace si zvyknuta a co od toho ocakavas. Mne napriklad staci to, co ma F480 a Windows Mobile nepotrebujem. Navyse, ked sa viac ponoris do IT sveta, zistis, ze nie je velmi "vhodne" davat Windows produkty kde sa len da, ale to tu radsej nebudeme rozoberat :) Ja som za F480 a o rok a pol, ked mi skonci viazanost, uvidime, co prinesie Samsung dalsie :)

    anonymous18.01.2009 - 18:32 Trvalý odkaz

    Martin London: nika: f480 bol ohlaseny vo februari 2008 a na trh sa dostal v maji 2008, cize tazko hovorit o tom, ze pristroj ma svoje roky, ako si napisala. Takisto nepredpokladam, ze by sa pristroj opotreboval, maximalne moze byt spinavy ci nebodaj poskriabany objektiv fotoaparatu. Porovnavat megapixle neznamena este vsetko. Dolezita je aj samotna plocha senzoru, na ktory dopada svetlo a celkovo, svetelnost, presnost optickych casti, prevodnik a podobne. Ja fotim poloprofesionalnou zrkadlovkou Nikon D80 a tak ma vysledky z tohoto "mini objektivu" naozaj prijemne prekvapili, kedze integraciu fotoaparatu v mobile som vnimal skepticky. Ak chces fotit co naj, tak jednoducho fot, hraj sa s nastaveniami a casom prides na to sama. Tak je to predsa najlepsie, ci nie?

    anonymous18.01.2009 - 18:49 Trvalý odkaz

    Petr: Preco myslis ze by som mohol byt sklamany? A este k tomu displeju, da sa porovnat s nokiou 6300? Myslim hlavne rozlisenie na vacsom displeji, a aj zla citatelnost displeja na slnku?

    anonymous18.01.2009 - 19:44 Trvalý odkaz

    Martin London: nuz, je to pomerne konzervativny pristroj, tak ako kazdy Samsung. Vela nastaveni, na ktore su ludia zvyknuti z pristrojov SE ci Nokia, proste neexistuje. Nie je to problem programatorsky, skor akasi zvlastna filozofia korejskeho manazmentu. Preco chces prejst z Nokie na Samsung? Mal si uz niekedy drahsi Samsung mobil? Nokia 6300 ma true color displej, F480 zobrazuje 262tisic farieb, cize isty rozdiel tu je, no zalezi co od toho ocakavas. Nepredpokladam, ze si prezeras 10Mpix fotografie na takomto malo displeji, cize moja otazka by mohla byt: na co je dobry true color? zeby marketingovy tah? Na druhej strane, F480 displej ma velky fyzicky rozmer, co je velmi prijemne a samozrejme, kvoli dotykovemu ovladaniu, aj nutne.

    anonymous18.01.2009 - 19:48 Trvalý odkaz

    Martin London: vedeli ste, ze vyraz "sam sung" znamena "tri hviezdy"? :) stare logo firmy z 90. rokov ich aj obsahovalo.

    anonymous19.01.2009 - 21:07 Trvalý odkaz

    nika: tak, ja ta chcem len poopravit, ze moj mobil nie cistonovy, lebo je dovezeny z anglicka a tak uz mal hodnu chvilu svojho majtela....preto som hovorila o tych rockoch....a ano, uplne s tebou suhlasim v tom, ze to musim skusat a casom pridem na to, ako najlepsie s nim fotit....no aj tak vdaka za komentar :)

    anonymous21.01.2009 - 12:52 Trvalý odkaz

    george: môžem sa opýta? ?i sú?as?ou telefonu f480 je aj dotykové pero? a ?i sa da pri robení videí v noci (po tme) prisvieti? led bleskom?

    anonymous21.01.2009 - 16:34 Trvalý odkaz

    misuliik: ahoj...dotykove pero na tomto telefone nufunguje funguje len na tzv dotyk prsta...a ano ide posvietit led bleskom pri robeni videí..

    anonymous21.01.2009 - 22:31 Trvalý odkaz

    majo: pllllllss newie niekto neaky sposob ako dat hry do f480 ale ne ces internet pllllllss

    anonymous21.01.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    nika: este by som potreabovala taku pomoc, ze ke som si nastavila pripojitelnost mobilu s PC na ,mass storage a ked ai chcem dat nieco do mobilu alebo z mobilu, tak sa mi zasekne pocitac...nejde to....nemoze to byt kvoli karte? trebars, ze som ju na zaciatku pouzivania dala formatovat? a ze je teraz uzamknuta alebo, preco? pomozte mi prosim :) vdaka... :)

    anonymous21.01.2009 - 23:56 Trvalý odkaz

    Petriq: Zdravm vsetkych majtelov F480ky.S tymto fonom frcim 3 dni,a som zhrozený akymi vecami sa tu zapodievate.Nemam najmensi problem strcit do fonu hocijaku hru (prenho urcenu),stacilo par hodin brazdenia po nete a vsetko funguje ako ma.Akurat som zatial nenasiel icq iba Jimma ale ten ma nejako nevie prihlasit na server,neviem preco,mam aktivovany OW mini.Nemozem povedat jedno krive slovo na foniq,zatial,ide,slape,frci ako ma.Clovek ktory nevie co chce,radsej nech ho nekupuje,akoby ho mal po 2 tyzdnoch predavat.Buducnost je v dotyku a "aplikaciechtivy" maniaci mate smolu,nie je to smartfone ale "hlupacik" a myslim si,ze polovica majtelov symbianoviek vyuzije tak desatinu z toho,co telefon dokaze.A k tym hram:telefon nie je na hranie ale na ovlanie,mailovanie,pisanie SMS,MMS nejaky wap,web ...hry vyuzivam akurat pri rannom srani to je tak vsetko...ak chcete s niecim poradit,kludne sa pytajte

    anonymous22.01.2009 - 14:37 Trvalý odkaz

    Silver: cauko, kupil som si tento telefon v decembri, ale este som si ho velmi neuzil, pretoze je momentalne v servise...ak som niekomu volal tak od druheho vyzvanacieho tonu zacalo rezonovat sluchatko. nestretol sa s tym uz niekto???

    anonymous22.01.2009 - 20:00 Trvalý odkaz

    ja: PETRIQ- jaj chlape, ty sa mas ja serem iba raz za 3 dni...