Samsung F480 TouchWiz

  • Martin Hombauer 26.06.2008 - 11:02

    Mikullas: dobra cena

  • anonymous31.01.2009 - 16:10 Trvalý odkaz

    marek: mam prazdny zoznam, nechce sa mi ho pisat rucne do mobilu. da sa to nejako spravit tak, ze v pocitaci si napisem meno a cislo a potom to presuniem vsetko naraz do mobilu?

    anonymous31.01.2009 - 16:38 Trvalý odkaz

    marek: a jasne, uz to vidim v tom PC Studio .. je to tam ;)

    anonymous01.02.2009 - 11:05 Trvalý odkaz

    Petriq: DULIUS neviem potom,na?o by som ti mal posiela? postup ke? ani ten fon nemaš...hmm?

    anonymous01.02.2009 - 15:55 Trvalý odkaz

    marek: EXISTUJE MOZNOST DAT DO TOHTO MOBILU NEJAKY NAVIGACNY SOFT?

    anonymous01.02.2009 - 17:05 Trvalý odkaz

    k.u.b.o: cawte. chcem sa vas spytat ze ktory telefon je lepsi ci tento alebo viewty a preco..........dakujem

    anonymous01.02.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    kucerava: Ahojte, chcem sa opýta?, ?i na tej stránke zedge.net sa daju stiahnut aj temy na ine mobily ako na S.Ericsony lebo som to skusala stiahnut do Samsungu F480 a stale mi pise ze nepodporovany format. Vdaka

    anonymous01.02.2009 - 22:53 Trvalý odkaz

    kucerava: Ahoj Petriq!...citala som tvoj prispevok, tak ti pisem ze ak nemas problem s instalaciami, tak ci by si mi mohol pomoct s mojimi, ja totizto nemozem nainstalovat nic do neho, lebo na tej stranke zedge.net su len na ine telefony temy a na samsung akurat tak pozadia. Poznas preto stranku odkial nejaku hru alebo temu stiahnut? dakujem krasne.

    anonymous02.02.2009 - 09:42 Trvalý odkaz

    Hugo: Cau Petrig uz mi to prislo. dik moc. co sa tyka tych Puzzle tak aby si to mohol skladat v tej hre tak fotka musi byt ulozena pod MOJE SNIMKY a presne ako si napisal musi byt nizzsej kvality. potom to slape

    anonymous02.02.2009 - 13:35 Trvalý odkaz

    salieri: Prosim Vas ako mate nastaveny e mail? Dam nastavenia - email - sprievodca nastavenim - zvolim ucet 1 - zadam svoju email adresu a potom neviem co s tym pop3. Ako mam postupovat?
    Aky mate emailovy profil? World/mms/internet? Prosim odpiste niekto. Dakujem

    anonymous02.02.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    adhgbahvbajl: Boze moj sa spametaj a citaj poriadne, o 2 diskusnhe prispevky vysie nez tvoj je starnka na ktorej mas vsetkoto na ten fon, uz by ste sa ludia mohli spametat, hladas na takej stranke na ktorej ch*ja jest, keby si poriadne citala co sa tu pise na diksusii ........tak by si potom ani nemusela tu ziaden prispevok davat ........a druhykrat citaj diskusiu hej!!!!!!!caw a nemas zaco

    anonymous02.02.2009 - 20:16 Trvalý odkaz

    ja: ja som to tu uz asi tiez pisal ale je to zbytocne,nikto tu nic necita len pise jak debil a potom je tato stranka kurevsky dlha ( preto sa nikomu nechce citat ), stale sa tu pise o tom istom ...tak len pekne piste dalej a necakajte ze vam niekto odpovie ...lebo vsetko tu uz je pisane milion krat...dementiiiiiii!!!!!!!!!!!!!

    anonymous02.02.2009 - 20:56 Trvalý odkaz

    noxon: No tak ja by trochu pobojoval za tych hlupejsich to tohto fonu a chcel by som poprosit notorickych nervakov ze toto je o ujasnovani problemov (aj 50 x tych istych). Tak si rieste svoje komplexy napr. na pokeci a neurayajte niekoho, kto nie je ybehlz v tzchto veciach. Obaja ste urcite tak vymlety ze neviete co je arp request a nenadavym vam. A pri tom si myslite ze ste technici...

    anonymous03.02.2009 - 00:21 Trvalý odkaz

    adhgbahvbajl: pocuvaj nikto si tu ziadne komplexy neriesi ........vies, a uz ked-kazdy je v nejakej oblasti lepsi ty hovoris ze neviem co je arp request, ja hovorim ze to neviem, ale ja ti tu dam taky vzorec z chemie ......za sa na mieste....radsej ani nehovorim co....,asi vies co som chcel povedat ze tebe ide dobre "arp request" a mne zase "chemia".......a nikto tu nieje taky hlupy nato, zeby si neprecital a com je tato diskusia a aj zeby si precital diskusne prispevky toto zvladne i 8rocne decko....takze takto, a prve sa snazim daco pohladat sam, ked mi to nejde potom sa pytam... lebo inak to je lenivost, stacilo si len precitat posledne 10 diskusne prispevky a uz by to bolo, a ani to nebolelo....a ma ten dotycny alebo dotycna odpoved a ani tu nemusel/a nic pisat.............takze takto to vyzara z mojho pohladu :D:D:D Adios

    anonymous03.02.2009 - 02:01 Trvalý odkaz

    salieri: Prosim Vas ako mate nastaveny e mail? Dam nastavenia - email - sprievodca nastavenim - zvolim ucet 1 - zadam svoju email adresu a potom neviem co s tym pop3. Ako mam postupovat?
    Aky mate emailovy profil? World/mms/internet? Prosim odpiste niekto. Dakujem

    anonymous03.02.2009 - 09:33 Trvalý odkaz

    marek: tak este raz:
    1. EXISTUJE MOZNOST DAT DO TOHTO MOBILU NEJAKY NAVIGACNY SOFT?
    2. daju sa v tom mobille pozerat napriklad excell, alebo word dokumenty? da sa tam nainstalovat office?

    anonymous03.02.2009 - 13:30 Trvalý odkaz

    kucerava: ty zakomplexovany pako. Keby mi veci fungovali, tak nehladam pomoc a ak mas vo vsetkom taky prehlad tak si sadni k tomu mobilu a ?uš. ?udia sem nechodia ?íta? dristy od dementov ako si ty. Takze nabuduce ak chces pomoc, napis pomoc a nie oso?ovanie a dristy. A nemám ti za ?o ?akova?, ty abeceda

    anonymous03.02.2009 - 13:32 Trvalý odkaz

    kucerava: Dakujem krasne za pomoc pri uzemneni takých volov ako je tá "abeceda".

    anonymous03.02.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    adhgbahvbajl: ty vyje**na ku**a, radsej nepokracujem dalej........,Och ta sa tu teraz nezblazni teraz hej, jedina si tu ty zakomplexovana, a nikto tu nikoho nesocuje az teraz........a ked ti vadi slovo "abeceda" tak si nemala chodit do skoly ..............., a ty si z toho co som napisal trosku vysie ani kus nepochopila, o paru diskusnych prispevkov vysieje stranka na ktorej je vsetko vysvetlene ako ma byt, na vsetko je navod a ked nevies pracovat podla navodu tak ja za to nemozem ..........asi tolko odomna 8)

    anonymous03.02.2009 - 18:58 Trvalý odkaz

    DURI: ahoj marek sa mi zda ze sa neda dat nijaky navigacny soft do toho fonu, ale podla mna na to su navigacie...... , a este k tomu excellu a wordu daju sa pozerat, ale naistalovat office sa neda ......

    anonymous03.02.2009 - 20:51 Trvalý odkaz

    marek: no, ak by sa dal tam dat nejaky soft, tak mi netreba navigaciu :) ... takze word a excell cez co pozeras? uz si to skusal? da sa aj editovat?

    anonymous03.02.2009 - 21:47 Trvalý odkaz

    DURI: no tak ja som to este neskusal, mne to v podtate ani nie je treba ja to nikde nevyuzijem, ale editivat?... no neviem este som to neskusal v tom neporadim ale urcite viem ze to odpodruje PPT, DOC, XLS,

    anonymous04.02.2009 - 01:22 Trvalý odkaz

    salieri: Prosim Vas vie mi niekto napisat ako mate nastveny email.?Prosimmmm

    anonymous04.02.2009 - 16:31 Trvalý odkaz

    misuliik: no mne v pohode idu formaty v doc ppt nepodporuje a excelly no tam mi to otvorilo ale text na to m bol poskodeny a pritom v compe som ho mala v pohode ten text..takze to je vse:)

    anonymous04.02.2009 - 17:59 Trvalý odkaz

    ERROR: co so mam zobrat na bezne pouzivanie lg alebo samsung?????????

    anonymous04.02.2009 - 23:24 Trvalý odkaz

    michal: VIE NIEKTO PORADIT, KDE SA DA ZOHNAT FOLIA NA DISPLEY NA F480 ??

    anonymous05.02.2009 - 22:01 Trvalý odkaz

    Dankos: Folia ti bude podla mna nanic...displej nie je zas tak nekvalitny, ze by sa lahko poskodil...a este ja ked som tam mal tu original foliu, tak ked sa mi zacala odlupovat, stlacalo mi to uplne hovadiny a niekedy mi to nereagovalo :).

    anonymous05.02.2009 - 22:09 Trvalý odkaz

    zuza: tak ja uz som si zadovazila svoju f480 a som spokojna aj na to listovanie v zoznamoch si clovek casom zvykne, a zatial mi akurat chyba ze si neviem nastavit fotku k tel.kontaktom(neviete nahodou niekto, alebo zmena farby podsvietenia z modrej... sice to su fakt prkotiny), ale inak spokojnost uplna :) takze ja odporucam dalej

    anonymous07.02.2009 - 00:22 Trvalý odkaz

    Mathew: chcel by som sa opitat ci niesu tieto mobily nejko kazive alebo ludia s tymito mobiolmi nenastevuju servisi alebo cije take iste ryziko aku pri inych mobiloch dakujem .

    anonymous07.02.2009 - 02:55 Trvalý odkaz

    Kaio: Majitelia Samsungou F480 pozor,mam dobru ponuku kupim Vas nevyuzity kryt na baterku,ten bez puzdra.Dam 20eur,nikde ho nemaju.Vopred dik.

    anonymous08.02.2009 - 13:55 Trvalý odkaz

    ada: Tento telefon je uzasny som s nim maximalne spokojna, len mozno mi tam chyba ze sa v prehravaci neda vyhladat alebo zobrazit hudba podla pismen v abecede. Lebo mam 8 GB kartu a je dost tazke hladat v tolkom mnozstve pesniciek jednu xD. a tiez je trosku nevyhodou ze ak nemam aktivovany wap tak hry nejdu inac dat...Inak je uplne SKVELY. ODPORUCAM VSETKYM.

    anonymous09.02.2009 - 13:59 Trvalý odkaz

    Barran: tiez som si ho pred nedavnom zadovazil a ako ja som dost spokojny:) chyba mi tam akurat prehravanie .avi a .wma ale tak da sa to prezit...ovladanie je celkom v pohode a na to listovanie si kazdy zvykne...vrelo odporucam

    anonymous09.02.2009 - 23:41 Trvalý odkaz

    Kaio: Ešte raz žiadam majitelou Samsungov,kupim kryt/plechovy/ na baterku za 25eur.Info na mail ja zavolam.

    anonymous10.02.2009 - 23:41 Trvalý odkaz

    Mathew: Chcel by som sa spitat ci tento mobil dokaze prehrat aj format ako je DivX a Xvid dakujem.

    anonymous11.02.2009 - 19:05 Trvalý odkaz

    Mathew: nazdar tu je stranka na ktorej sa dozvies o vsetkom co chces vediet o tom mobile .........ja tam popis aj tych videi(ake prehrava) .....takze radim ti to poziet lebo sa mi tu nechce pisat vsetko, pozri si ju, prides na vela veci

    anonymous11.02.2009 - 23:04 Trvalý odkaz

    brave: Nevie niekto ?i vie tento mobil prida? dátum na fotku alebo ?i to nedokáže s najnovším softom?

    anonymous12.02.2009 - 16:33 Trvalý odkaz

    Mathew: este ked si odfotim text s timto telefonom da sa pekne citat na displeji telefonu ??

    anonymous13.02.2009 - 11:06 Trvalý odkaz

    peta: caute, mam tento telefon asi tyzden s cestou, a mi vypadava hlas po ani ne 30 sekundach volania, mala som takyto isty problem aj u inych telefonov a uz teraz sa obavam ze nic nevyreklamujem tak som strasne vytocena...... mate niekto tiez podobne problemy?? dakujem.. :(

    anonymous13.02.2009 - 21:11 Trvalý odkaz

    kiko: Asi mas alergiu na telefon..... :-}}} kedze hovoris ze mas takyto problem aj u inych mobilov. Len tak na okraj droba reklamacie je 2 roky takze kde je problem...? proste to reklamuk

    anonymous14.02.2009 - 12:08 Trvalý odkaz

    pato: caute, potreboval by som pomoct. Ked zapojim telefon ku pocitacu cez USB a ked davam pesnicky alebo nejake subory tak automaticky ma to vypoji a mozem od znova robit

    anonymous15.02.2009 - 23:55 Trvalý odkaz

    stano027: predam samsung f480 touchwiz cena 230eur pouzivany 1 tyzden ma zaruku 2 roky ma kompletne prislusenstvo,neblokovany ak ma niekto zaujem moze mi napisat na stano027@azet.sk

    anonymous16.02.2009 - 16:52 Trvalý odkaz

    pato: hej ludia aj vam sa stava pri prehravani hudby ze v polke alebo vo stvrtine pesnicky vam skoci ina pesnicka a potom zistite ze ju ani nemate vo phone ??? trosku divne a to mozem povedat o viacerych pesnickach a dosranych albumoch.

    anonymous16.02.2009 - 18:48 Trvalý odkaz

    PePe: PROSIM VAS VSETKICH PORADTE MI AKO MAM DAT DO TOHTO MOBILU JAVA HRY ????..KED ICH TAM DAM TAK MI VYPISE ZE NEPODPORUJE TO CI CO...ani cez USB NEWEM JAKO TO TAM DAT TIE JAVA HRY.....PROSIM NAPISTE MI NAMAIL ABO PORADTE AKO TO DAT DO MOBILE TIE JAVA HRY !!!...DAKUJEM :)

    anonymous16.02.2009 - 23:40 Trvalý odkaz

    kiko: Tie pesnicky si si do...este v Tvojom PC preto mas pocit ze tam skoci ina cast pesnicky co nemas ani v mobile. pravdepodobne virus v tvojom PC alebo odkial si si tie skladby tam daval

    anonymous17.02.2009 - 00:32 Trvalý odkaz

    pato: no nwm ci virus som spustal aj nejake antiviraky a nic este som skusal aj formatovat pamätovku a nepomohlo na starom telefone neboli tieto problemy ale tak toto uz je iny phone.este potom aj to USB moze byt ze v kompe bude chyba budem sa na to musiet poriadne pozriet.