Samsung Galaxy S Plus (Samsung i9001)

  • Martin Hombauer 22.09.2011 - 00:11

    Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, ako je to teda s tou aktualizáciou na Ice cream sandwich. Ak sa dá, tak mi prosím, napíšte nejaký manuál k tomu, ak nie, nedala by sa nejak použiť aktualizácia pre S II. (ak tu facepalnujete z tohto príspevku, tak je mi to ľúto, som začiatočník)? Ďakujem

  • anonymous31.12.2011 - 12:49 Trvalý odkaz

    Tomas: Neboj sa ja nemam 60r ktory si kupil mobil na paradu,ale spoplatnovane mapy,ci youtube knihovnu a ine hluposti v telefone nepotrebujem,stiahnem si vlastne aplikacie a tie nahrajem ,a nebudem drzat odkazy na rozne stranky ci maly v telefone ktore zeru dalsi vykon z mobilu...

    anonymous01.01.2012 - 03:14 Trvalý odkaz

    reddog13: bez internetu, si myslim, ze je tento fon zbytocne vlastnit.. resp. vyuzijete len polovicku jeho potencialu.. Ako hocktoreho smartfonu s takymto displayom.. btw, tiez som rozmyslal nad "R" verziou galaxy ale ta ma tusim len slcd display naproti tomu ma blesk ak sa nemylim... neviem aku ma spotrebu ale amoled by mal byt setrnejsi..dufam... a ked si pozriem vyuzitie baterie,tak vyse 50% mi papa len display;-)

    anonymous01.01.2012 - 03:32 Trvalý odkaz

    reddog13: A zabudol som,ak chce niekto viac od svojho mobilu, silno odporucam xda developers forum kde je aj k tomuto fonu vela uzitocnych rad a informacii how to... :-)osobne mam teraz od nich custom rom nahodenu a je to bomba!ak niekto rozmysla nad tym ze odinstaluje to a pak ono,potom zisti ze to nieje ono ma moznost takejto custom rom kde su odstranene zbytocnosti pricom je system vyladeny a sviznejsi ako original 2.3.3 kt. ma problemy... staci trpezlivost a trochu anglictiny.. vela zdarov zelam

    anonymous01.01.2012 - 03:44 Trvalý odkaz

    reddog13: Pardon, "R" ma aj dvojjadrovy procesor... som si ho pomylil s inym modelom..

    anonymous01.01.2012 - 11:01 Trvalý odkaz

    kiko: ahoj dáš mi sem odkaz na návod ako si nahodím tu ustom romku poprípade ak treba rootnem môj galaxy s+ dík

    anonymous01.01.2012 - 17:50 Trvalý odkaz

    Martinez: Nazdar, mam taky mensi bug. - nezobrazuje mi dobre pouzivanie baterie- t.j. ukazuje mi ze 14000dni pouzivam bateriu a neukazuje kolko % zozral displej, market, android. Ukazuje len:
    Telefon je necinny - 40%
    Pohotovostny rezim batreie -60%
    ako odstranim tento bug???

    anonymous02.01.2012 - 11:45 Trvalý odkaz

    lord: prosim o radu mam s plus a strasne dlho my nacitava trebars posledne volane cisla kontakty fotky a pod ..je to normalne ???dakujem

    anonymous04.01.2012 - 22:28 Trvalý odkaz

    brakin: skus klasicky restart