Samsung Galaxy S Plus (Samsung i9001)

  • Martin Hombauer 22.09.2011 - 00:11

    Ahojte, ja by som sa chcela spýtať, ako je to teda s tou aktualizáciou na Ice cream sandwich. Ak sa dá, tak mi prosím, napíšte nejaký manuál k tomu, ak nie, nedala by sa nejak použiť aktualizácia pre S II. (ak tu facepalnujete z tohto príspevku, tak je mi to ľúto, som začiatočník)? Ďakujem

  • anonymous27.11.2011 - 22:39 Trvalý odkaz

    Marosche: Je to presne tam ako som pisal Mirke a v Rezime siete oznac Iba GSM

    anonymous27.11.2011 - 22:53 Trvalý odkaz

    Ladislav: Neviem ci sa mylim, ale ked zapnes wifi a mobil sa pripoji na siet, tak data taha len cez wifi. Ja to tak pouzivam. Len stiahnem vrchnu listu, zapnem wifi, ked sa mobil pripoji zmyzne mi z listy taka dvojsipka, ktora meni farbu, ked som pripojeny cez operatora. Zobrazi sa tam ikona wifi a pri penose sem tam blikne.

    anonymous27.11.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    Peto: dik moc, chcem sa este opytat ci to bude mat nejake obmedzenie, ak si dam 2G. mam net od orangu, tak mi pojde aj cez 2G alebo len cez 3G? alebo co to ovplyvni? dik :)

    anonymous28.11.2011 - 10:00 Trvalý odkaz

    rommi: PETO: obmedzenie sluzieb - nepojdu ti napriklad videohovory (sluzby ktore bezia n 3G a 2g nie)
    MIRKA: ak mas wifi nastavene - ked telefon zisti dostupnu wifi siet, ktoru pozna, automaticka sa odpoji od GSM datovky a napoji sa na wifi
    ALE AK CHCES MAT ISTOTU: podrzat tlacitko zapinania dlhsie ako 1 sekundu a vyber Rezim datovej siete (vynuty alebo zapnuty)

    anonymous29.11.2011 - 12:40 Trvalý odkaz

    fausto: ako sa vola ten widget ktory je na obrazku telefonu ? myslim ten uplne hore o pocasi.. lebo galaxy S nema skoro ziadne widgety a o pocasi duplom a s marketu sa mi nechce hladat a stahovat

    anonymous29.11.2011 - 17:49 Trvalý odkaz

    rommi: ten widget sa vola ze Denny prehlad pocasia (Samsung)

    anonymous29.11.2011 - 23:36 Trvalý odkaz

    fausto: este by som chcel vediet ze skadial sa da stiahnut lebo v galaxy s ho nemam. Ani v markete neni a ani v samsungu apps

    anonymous30.11.2011 - 12:36 Trvalý odkaz

    Ladislav: ja ho tam mám, pridať widget a v zozname je, ale počasie je len ten vrchný pás z fotky, spodný pás je asi kalendár

    anonymous30.11.2011 - 17:14 Trvalý odkaz

    Martin: Prosím poraďte, keď chcem ísť do marketu musím byť na wi-fi/ net?

    anonymous30.11.2011 - 21:50 Trvalý odkaz

    Marosche: Asi Ta nepotesim ale musis :)

    anonymous01.12.2011 - 13:15 Trvalý odkaz

    jarik228: prehráva to Divx?

    anonymous02.12.2011 - 10:04 Trvalý odkaz

    Marosche: Prehrava. Inac po asi dvoch tyzdnoch co mam telefon mi bateria vydrzi stale iba jeden den a cez noc ked mam vypnute wifi, mobilny internet a zrusene vsetky aplikacie co sa dali mi system zozerie skoro 25 % baterie

    anonymous02.12.2011 - 16:24 Trvalý odkaz

    rommi: spotreba je rozna zalezi ako daleko si od vysielaca, ci ti neostala visiet nejaka app a podobne ja mam beznu spotrebu za noc na urovni 4-5 percent pri vypnutom wifi, gprs a bez app, ale stalo sa mi, ze som vecer mal 100 % - cerstvo vybraty z nabijacky a rano som mal 25 percent (75 % za noc...)
    navyse android 2.3.3 ma bug, ktory vycucava baterku kusok viac, ako je zdrave... risi to az upgrade na 2.3.4 popripade 2.3.5
    Cize odporucam obcasne restartnut telefon, ak mas pocit ze zerie vela...ono sa to (na cas) opravi.....

    anonymous02.12.2011 - 20:48 Trvalý odkaz

    brakin: SGS II ma uz 2.3.5. - nemas daku info kedy sa zbavime verzie 2.3.3 na nasich pluskach?

    anonymous04.12.2011 - 12:13 Trvalý odkaz

    Peto: caute, chcem sa opytat ako zistim, ci mam zapnute nejake aplikacie alebo nie? a este som nenasiel nikde spravcu SMS(mam len prijate, to nikde nie su odoslane?) resp. netusim ako poslat MMS :D

    anonymous04.12.2011 - 17:46 Trvalý odkaz

    mato: jáaj dúfam že mi už o pár di pride. Teším sa naň ako malé dieťa :D.

    anonymous04.12.2011 - 22:18 Trvalý odkaz

    Marosche: Aplikacie/Nastavenia/Aplikacie/Spravovat aplikacie/Spustene a co sa tyka SMS a MMS ... neposielam - neriesim :)

    anonymous05.12.2011 - 11:37 Trvalý odkaz

    Petra: Včera som si ho kúpila v Datarte za veľmi dobrú cenu, vrelo každému ho odporúčam .

    anonymous05.12.2011 - 19:01 Trvalý odkaz

    Marosche: Vazne som zvedavy, kolko Ti vydrzi bateria ...daj potom vediet za par dni.

    anonymous05.12.2011 - 21:33 Trvalý odkaz

    tomas: dobry den chcel by som sa opytat ci mi niekto nevie povedat ze ci do SGS+ sadne aj baterka z jej zakladnej verzie SGS..??? dakujem za pomoc...

    anonymous05.12.2011 - 21:49 Trvalý odkaz

    Ladislav: Prosím, vysvetlí mi to niekto? Papierovo má tento mobil RAM 512 MB, ale ked si otvorím správcu úloh a v roletke vyberiem RAM, tak je tam furt napr. 241 MB/358 MB. Myslým si, že to je 241 použitých z 358 celkových, alebo sa mýlim? Prosím informujte ma :-D
    Inak mám ho už cca mesiac, baterka tak maximálne dva dni, ale som veľmi spokojný. Hlavne s displejom. Navigácia Sygic ide jak LUSK! Ale stalo sa mi, že som zaspal :-D Nezvonil mi budík. Je pravda, že som si ich nastavil 5 v 15 minútových intervaloch, všetky s opakovaním a všetky denne. Pri zapnutí tej ikonky budíka sa budík aktivoval a aj napriek tomu, že je nastavený denne, tak vypíše, že budenie o 1 deň a 23 hodín. A som v perdeli! Alebo teraz o 20:44 si aktivujem budík na 06:00 a on mi napíše, že je aktivovaný na 23 hod. a 55 min. od teraz!!! TO JE BLBOSŤ! ALE! Ak ho aktivujem tak, že nekliknem na tú ikonku budíka, ale vojdem do nastavenia a dám uložiť (aj napriek tomu, že som nič nezmenil) tak mi napíše, že budík je aktivovaný na 9 hod a 7 min. od teraz, čo je REÁLNE! TOTO MA NA ŇOM SE.E!!! Nokia N 97mini budila kedy som si to nastavil a nerobila také ko..tiny. Ďakujem za info

    anonymous06.12.2011 - 00:46 Trvalý odkaz

    VWV: 2Ladislav> nainstaluj si nejaku inu app napriklad Alarm Clock z marketu.
    Co sa tyka pamate, tym som bol prekvapeny aj ja, myslim, ze bola priradena GPU, alebo zakladnemu systemu. Co je trosku skoda, lebo realne sa da pouzit tak max 150 mega pre vlastne aplikacie. Po nainstalovani nejakych widgetov ostane tak polovica. Skoda.

    anonymous06.12.2011 - 20:07 Trvalý odkaz

    Ladislav: Dakujem. Nainštaloval so si budík Alarm Clock Xtreme Free - a ten tie ko..tiny nerobí, pracuje ako má. Z RAM som jeleň :-) ale nevadí :-) či? inak som s mobilom veľmi spokojný. Dvix, Xvid a iné videá prehráva jak LUSK. Nainštaloval som si síce MX Video Player, ale asi zbytočne. Video ide aj v prehrávači čo je v mobile. Hudba tak isto som spokojný. Čo som mu vytkol som napísal skôr. ALE TEN DISPLEJ! Kolega zobral "to MONTE CARLO" :-) ale ked videl môj displej žasol a zmĺkol. :-)

    anonymous07.12.2011 - 12:13 Trvalý odkaz

    tomas: @Ladislav: Clovece uz som myslel ze mi drbe s tym budikom.. presne to iste ze ma uz asi 2x nezobudil :O Tak ale uz som stiahol ten Alarm Clock Xtreme tak dufam ze uz to bude ok. Inac to iste za tu cenu jedno z najlepsich android zariadeni momentalne pomer cena/vykon

    anonymous07.12.2011 - 23:11 Trvalý odkaz

    Marosche: Este k tomu budiku - doteraz som s nim nemal problem akurat jediny nastane ked sa v noci vybije bateria rano Vas nezobudi ... Nokia s tym nemala problem

    anonymous09.12.2011 - 14:42 Trvalý odkaz

    VWV: Ladislav> MX Video Player si neinstaloval zbytocne. Interny player nepodporuje kopu typov suborov, pripadne neprehra titulky, nevies zmenit jazykovu stopu atd. Spolu s MoBoplayerom patri k tomu najlepsiemu, co existuje.

    anonymous09.12.2011 - 19:06 Trvalý odkaz

    lucia: ahoojtééé,,, plís poradtééé ako sa tu dajú dať na zvonenie nejeké MP3 zvoneniáá... prosíímm,,, som zúúúfalááá

    anonymous09.12.2011 - 23:12 Trvalý odkaz

    brakin: prosim, precitaj si manual alebo tuto diskusiu, myslim ze sa to tu uz pisalo

    anonymous09.12.2011 - 23:18 Trvalý odkaz

    Marosche: Sposobov je viac ... napr. Aplikacie/Hudba vyberies si mp3 co mas v telefone stlacis tlacitko MENU, Nastavit ako a vyber si z moznosti. Pre konkretny kontakt : Kontakty - vyber si niekoho zo zoznamu, tlacitko MENU, Upravit, Zvonenie, Zvuk a vyber mp3 :)

    anonymous09.12.2011 - 23:40 Trvalý odkaz

    brakin: dufam ze sa dockame, ale ako som cital tak 2.3.5 ma udajne vacsiu spotrebu energie, kdezto tu na fonoch som cital zas opak, ze 2.3.3 ma daky bug co spusta app

    anonymous10.12.2011 - 09:06 Trvalý odkaz

    Stevek: Stojím pred otázkou ? Nakoľko Samsung S+ tiež má 1,4 Ghz procák ako SE ARC S, ktorý mobil si zakúpiť, z hladiska prakcických skúseností užívateľov. Pýtam sa teda tých ktorý mali v ruke vyššie spomínané mobily. Ďakujem :)

    anonymous11.12.2011 - 12:43 Trvalý odkaz

    brakin: napisem ti spolocensky prijatelnu odpoved, lebo ta nespolocenska by mi zabezpecila BAN.
    co takto si otvorit novu kartu v prehliadaci a nacitat si recenziu SE ARC S precitat si tam skusenosti uzivatelou a porovnat si to so Samsungom GS+ alebo ak chces, tak pockaj daky rok a koli tebe si ten ARC S kupim a potom ti napisem aky je vnich rozdiel ;-) hmmm?

    anonymous11.12.2011 - 16:11 Trvalý odkaz

    Laco: ARC S je cenovo drahsi a sice som s nim nemal cest ale nemyslim si ze to by bol oproti SGplus o tolko lepsi, mozno vo fotaku.. Ja som vcera cez e-shop objednal Galaxy s plusko, vysiel ma na 129e, tak dufam ze zajtra si ho uz pojdem vydvihnut na predajni... pausal som si nakonec nechal ten isty, len som ho kus upravil (den+2Gb data), s nim mam moznost nanovy mobil ovela skor ako s nekonecnym pusalom kde je to 24mesiacov...
    Dufam ze bduem s nim spokojny, aj ked v den ked som objednaval som si vsimol ze pribudol Samsung NOTE, a za calkom dobru cenu za ten vikon 229e... ale to uz je na moj vkus privelky a do vrecka len tazko by sa mi mestil.. :)

    anonymous11.12.2011 - 22:12 Trvalý odkaz

    brakin: ja som tiez vahal, moj predchodca bolo HTC, bol som dost nauceny na Sense ale treba skusit aj ine, Laco ak nebudes spoko tak ho lahko predas, SGS+ idu

    anonymous12.12.2011 - 13:14 Trvalý odkaz

    shiness: mili pluskari..:) mam na vas otazku.. doteraz mi mobil vydrzal vzdy len 1 den a teraz ked som bola na vikend u sesternici, nabila som si ho s jej nabijackou (len nieco cez 2 hodky obvykle zvyknem nechat na noc na takyh 6h)a to je uz treti den a este stale sa mi nevybil, mam na nom este 50%.. je pravda ze som sa cez vikend na nom moc nehrala, ale ze by to vydrz baterie ovplyvnilo az natolko?? co myslite, moze to byt preto? alebo si mam zacat mysliet ze sesternicina nabijacka je zazracna? :P

    anonymous12.12.2011 - 18:30 Trvalý odkaz

    matthew: Niečo asi na tom bude ;)
    Skontroluj jej nabíjačku a svoju a porovnaj výstupné napätie (output) v mAh, malo by to byť na nich niekde napísané.

    anonymous12.12.2011 - 22:27 Trvalý odkaz

    Laco: Od dnes mam novy SGS plus, a mam problem.. nejde mi napojit na wifi, cez orange mi data idu, aj market.. ale cez wifi ne.. mobil ukaze ze sa napojil na siet, ale ani net ani market nejdu.. vie niekto poradit?

    anonymous13.12.2011 - 11:33 Trvalý odkaz

    rommi: silne specificka otazka - moze niekto vyskusat, ci gunguju na SGS+ sluchatka z iPhone podla(neoverenych) informacii SGS mal zapojenie 3,5 jacku lavy, pravy, mic a ground a vraj SGS+ ma zapojenie lavy pravy ground mic - co by malo byt rovnake ako iPhone a tym padom by mali na nom fungovat aj sluchatka innych vyrobcov s mikrofonom a ovladanim (trebarz logitech, bose a pod.) urcene pre iPhone BEZ NUTNEJ REDUKCIE - co by bola parada......

    anonymous13.12.2011 - 19:09 Trvalý odkaz

    Marosche: Premeral som koncovku na sluchadlach a je to tak ako pises, kazdopadne treba vyskusat ci ovladanie bude fungovat aj na Plusku

    anonymous13.12.2011 - 19:17 Trvalý odkaz

    Marosche: Skusal som nabijat Plusko s nabijackou od HTC Desire - 5V 1A u Pluska je 5V 0,7A. Cas nabijania rovnaky cca 3,5h vydrz baterie rovnaka 1 den :)

    anonymous14.12.2011 - 12:24 Trvalý odkaz

    Roman: to comu ty hovoris nabijacka nie je nabijacka ale trafak.. nabijacku ma telefon v sebe. preto to bude stale rovnake.

    anonymous14.12.2011 - 15:38 Trvalý odkaz

    guľo : Zdar chlopi bral niekto z Vás tento mobil orange eshopu? A mal nejaky taky probelm ako Laco stym wifi?

    anonymous14.12.2011 - 16:13 Trvalý odkaz

    Ladislav: Ja som ho bral cez orange eshop. Došiel za 3 dni. Wifi ide bez problémov. Budík mi žral nervy, ale už mám iný :-D

    anonymous14.12.2011 - 19:10 Trvalý odkaz

    guľo : Ako žral nervy myslíš tak, že keď si si nastavil volajaký čas tak ta nezobudil vtedy alebo čo?

    anonymous14.12.2011 - 20:10 Trvalý odkaz

    Ladislav: presne tak "guľo", píšem o tom vyššie, sorry nechce sa mi to ešte raz popisovať, budík voľajako nedotiahli k dokonalosti

    anonymous14.12.2011 - 22:21 Trvalý odkaz

    rommi: Ladislav - budik to iste - nervy.....
    guľo - s+ brane cezorange - wifi slape OK

    anonymous15.12.2011 - 00:47 Trvalý odkaz

    peta: ahojte, chcela by som si kupitpamat.kartu do SGS plus. rozmyslala som nad 16GB, no neviem, ci nebude velmi spomalovat mobil. nemate s tym skusenosti pls? ake mate vy karty a ako vam idu? vdaka