Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous17.05.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    foner: Tak osobne som ho skusil.. mal som ho 5 dni a stacilo.. Ostavam pri desire HD

    anonymous17.05.2011 - 19:18 Trvalý odkaz

    Shifty: Co tak napisat dovod ? Pretoze nenapada ma jedina vec ktoru by mal Desire HD lepsiu pricom tento fon ma vyhod optori Desire HD vela a dost podstatnych.

    anonymous17.05.2011 - 22:34 Trvalý odkaz

    LoL: Niekde na Ytube zarvali za predobiednavky celosvetovo su v 10-kach mil.ks , inak niektore 1080p videa ukazuju rovnaku vadu ako ARC to blbe zasekavanie, ze ja predal moj 1080p SHARP, asi tiez zrusim predobiednavku

    anonymous18.05.2011 - 00:14 Trvalý odkaz

    Shifty: Dufam ze prve kusy nbudu vadne, ja predobjednavku necham. Ale ten termin sa natahuje ako sopel, asi nam to dorazi az 1.6. Na mp3.sk najprv zaciatok maja, potom v polovici maja, nakoniec to pride zaciatkom juna, a navyse si este zvysovali cenu z 550 na 558. S terminom chapem ze to nieje ich chyba ale aj tak je to hroza.

    anonymous18.05.2011 - 02:35 Trvalý odkaz

    Peter19: Inak nesuhlasim s tym ze fotak je slabsi ako u SE Arc. Galaxy 2 ma podla mna lepsi fotak, u Arcu je vidno dost velke zrno....galaxy ma fotky jemnejsie a ostrejsie...si myslim

    anonymous18.05.2011 - 11:40 Trvalý odkaz

    martin: fotak lepsi ako na SE ARC, finalnu vzorku testovali v jednej zahranicnej redakcii a je tam velke mnozstvo fotiek a SGS II vysiel o dost lepsie.

    anonymous18.05.2011 - 11:42 Trvalý odkaz

    martin: dovod ma chlapec asi taky ze bud ho nemal a len si chcel popindat alebo asi 15 sekund drzal nejaku maketu SGS II a zdalo sa mu ze pomaly pracuje a nereaguje na jeho dotyk...

    anonymous18.05.2011 - 12:28 Trvalý odkaz

    pokemon: ARC robi lepsie foto hlavne v tmavych priestoroch pri dennom svetle nie je takmer ziadny rozdiel az pri foteni textu a detailoch ked ma ARC navyse priame porovnanie s finalnou verziu

    anonymous18.05.2011 - 12:57 Trvalý odkaz

    pokemon: no tu v tmavych priestoroch vyhrava SGS II ale foto z mesta su lepsie na ARC, inac ja co som mal tie dve fony v ruke tak to bolo prene naopak

    anonymous18.05.2011 - 13:08 Trvalý odkaz

    martin: Tiez som cakal, ze SE Arc bude na tom s fotenim lepsie (ajked je na tom na mobil vyborne) a som milo prekvapeny z SGS II. Skratka to ze este aj takto dobre foti a toci videa bez sekania so zaostrovanim je len bonus k tomu vsetkemu ostatnemu a robi to z neho popri vynikajucom displeji, zvukovom vystupe, wifi direct, usb OTG a vybornemu vyladeniu velmi silny a dlhotrvajuci mobil. Predajnost bude velmi silna, hlavne ludia co uz maju SGS vedia co dokaze vdaka vyvojarom a uz sa tolko neboja znacky Samsung ako to kedysi bolo (predpojatost).

    anonymous18.05.2011 - 13:24 Trvalý odkaz

    pokemon: jj mal som SGS II v ruke je to TIP TOP proste supa ale kamarat co ho pouziva mi povedal co mal SGS ze mu takme nic nove nepriniesol z toho co pouzival rychlost tiez zatial nejak nepocituje, ale to len preto ze nevyuziva vsetky funkcie, inac ja som zase SGS II porovnaval s ARC no je vykonejsie SGS II ale to takt asi vsetko- display je uz vec vkusu (ja osobne Amoledy nemusi)

    anonymous18.05.2011 - 13:39 Trvalý odkaz

    martin: Neviem, tie bonusy co ma na tie si clovek rychlo zvykne, napr. wifi direct, USB on-the-go, HDMI.. SGS II bude kazdym dnom co bude na trhu pouzitelnejsi stale viac. V sucasnosti preto nepredbieha SGS milovymi krokmi lebo este neni celosvetovo v predaji a este nie su aplikacie ktore by jeho vykon vyuzili. Akonahle sa preda prvy milion SGS II, uz bude rozdiel medzi SGS a SGS II vacsi. Celkovo hodnotim, ze vylepsil povodny SGS v kazdom ohlade okrem microSD karty. Fotak, blesk, konektor dole, este lepsie spracovanie, lagfix, GPSfix... Ale aj tu plati, ze lepsie kupit mobil az po vlastnom odskusani. Ja mam SGS a som velmi spokojny majitel, ale na druhej strane ak SGS predam, tak rad doplatim tych 120-140 eur za SGS II.

    anonymous18.05.2011 - 15:11 Trvalý odkaz

    cdsf: nek idu do pici s takim mobilm ktori ma micro sd slot pod baterkou

    anonymous18.05.2011 - 15:34 Trvalý odkaz

    Matti: a co ze ju ma "pod" baterkou ? doteraz vsetky moje mobily ju mali na bocnej stene a pouzil som ten slot len ked som ju vkladal, potom som ju uz nevidel. a v poslednom mobile uz bola a od vyrobi takze som ani nevidel za 1,5 roka ako vypada lebo nemam dovod ju vyberat

    anonymous18.05.2011 - 16:08 Trvalý odkaz

    martin: Mam pocit, ze to az taky problem nebude lebo vdaka wifi direct si subory nakopirujes velmi rychlo do mobilu. Takze miesto viacerych SD kariet sa da urobit si priecinky na PC a len skopirovat. Osobne mi stacila SD karta 8GB aj na SGS, ale viem pochopit, ze niekomu to mozno moze prekazat.

    anonymous18.05.2011 - 16:36 Trvalý odkaz

    pokemon: premnazamna nech je karta aj v nabijacke hlavne ze viem z toho dostat subory

    anonymous18.05.2011 - 17:18 Trvalý odkaz

    Shifty: Noo, vam to mozno nevadi ale mne to taktiez velmi vadi ze sice nieje pod baterkou priamo, ale musim vyberat bateriu pri vybere karty. Velmi casti sa mi stanu napriklad taketo situacie:
    - mam velky subor na karte a chcem ho peniest kamosovi. on ma ale hlupu nokiu a tak sa mu vec ktoru poslem cez BT ulozi do sprav, pricom tam to nechcem. Alebo mu chcem poslat aplikaciu ktoru treba ocertifikovat a taktiez je s tym problem, pretoze Spravu neocertifikuje. Alebo ked je subor prilis velky, je to lepsie nez cez pomaly BT. Cize pri posielani to je casto.
    - Nemam k dispozici USB kluc a potrebujem ho. Vyberiem kartu, vsuniem do adaptera a mam USB (trochu pomale ale vyuzivam to vela). Casto sa stane ze nemozem pripojit mobil, popripade to je neprakticke a jednoducho potrebujem s tym adapterom.
    Cize ja osobne kartu vyberam casto. Sposobuje to tak opotrebovanie zadneho krytu ako aj neprakticke vysuvanie karty.
    A teraz dem citat recenziu, jupii. :-)

    anonymous18.05.2011 - 18:54 Trvalý odkaz

    JuKe: dizajn otrasnyyyy v porovnani s ARC :((

    anonymous18.05.2011 - 19:50 Trvalý odkaz

    lendo: JuKe - kazdemu sa paci nieco ine, pre mna ma samsung krajsi a praktickejsi dizajn ;)

    anonymous18.05.2011 - 20:46 Trvalý odkaz

    pokemon: ani praktickejsi ani krajsi tomu ver

    anonymous18.05.2011 - 21:04 Trvalý odkaz

    Shifty: Moj nazor:
    - predna strana krajsia (SGS2)
    - zadna strana skaredsia ale praktickejsia rozhodne (SGS2)
    - nazivo mobil vyznie lepsie nez na fotkach, galaxy ace ma podobnu texturu a kamarat ho ma, vyzera to super.

    anonymous18.05.2011 - 21:38 Trvalý odkaz

    pokemon: drzal si niekedy v jednej ruke ARC a SGSII ?

    anonymous18.05.2011 - 22:27 Trvalý odkaz

    Shifty: Nie. Odhadujem z fotiek a recenzií. Ale v jednej ruke mozno ta Arc, vdaka mensej sirke. Na svoje rozmery je ale podla mna SGS2 navrhnuty dobre.

    anonymous18.05.2011 - 22:29 Trvalý odkaz

    FOTAK: video zaostruje ale nevadi... videl som videa na troch strankach a vsade hovorili o tom ze zaostruje ale dobre

    anonymous18.05.2011 - 23:03 Trvalý odkaz

    pokemon: drzal som v ruke x telefonov nic lepsie ako Arc sa nedrzi,naco pises porovnania ked si tie mobily ani nevidel pripominas mi jedneho typka z ineho webu ktory hovoril ze lepsi mobil ako HTC DHD a nakoniec som zistil ze sam vlastni mobil za ,,5sk'' chvalil ho len preto lebo ho velmi chcel ale ho ani nevidel

    anonymous18.05.2011 - 23:10 Trvalý odkaz

    root: Pokial dobre vidim, pise tu len svoje vlastne porovnania ako sa jemu zda. No a mne sa zase zda ze ty tu chces za kazdu cenu spochybnovat vsetko kto tu co napise o SGS2. Ved je to vec nazoru, kazdemu sedi nieco ine cize o dizajne tu nemozno nikomu vytikat nic. Tak neviem preco tu za kazdu cenu chces ludi presvedcit ze ARC je lepsi. Kup si ARC, my si kupime SGS2 a budeme vsetci spokojni ;)

    anonymous18.05.2011 - 23:22 Trvalý odkaz

    Shifty: Ako uz pisal root, pisal som iba svoj nazor, ziadna z veci ktoru som napisal nebola zalozena na skusenostiach. Ja SGS2 velmi chcem ale ho aj uvidim, mam ho predobjednany. Len neviem kedy ho uvidim lebo stale je ten termin coraz horsi nez moje ocakavania, teraz to uz vyzera definitivne az na 1.6. :-( . Velka bieda tento termin.
    Inac to ze som pisal ze je zadna strana praktickejsia nebolo myslene len na drzanie v jednej ruke. Ide tam aj o zachytavanie otackov ci nosenie vo vacku, ktore SOM CITAL ze kvoli oblemu zadnemu krytu Arc nema pohodlne.

    anonymous18.05.2011 - 23:49 Trvalý odkaz

    pokemon: svojim prispevkom si ukazal to co mne vycitas

    anonymous18.05.2011 - 23:51 Trvalý odkaz

    aaa: Mne dnes skratili termin na 24.5., tak uvidime.

    anonymous18.05.2011 - 23:59 Trvalý odkaz

    Shifty: Ja to mam predobjednane z mp3.sk, tam maju este stale napisane polovica maja. Na viacerych SK strankach je datum 1.6. A mp3.sk pri tomto modely cely cas len triafa do vzduchu kedy pride, uz to vela krat prepisovali. Takze si myslim ze aj teraz napisali len co ich napadlo a v skutocnosti to bude 1.6., podla mna vtedy pride kazdemu vyrobcovi. 23. ho uz budu rozvazat v cesku. tak neviem ako u nas.

    anonymous19.05.2011 - 00:00 Trvalý odkaz

    Shifty: * chcel som napisat "vtedy pride kazdemu predajcovi" :-) . oficialna slovenska distribucia.

    anonymous19.05.2011 - 00:02 Trvalý odkaz

    Shifty: Ups prepacte, teraz som si vsimol ze na talkive napriklad zmenili datum z 1.6. na 24.5. takze skoro urcite mas pravdu. dufam ze aj mp3 si s tym da na cas. V utorok bude u nas doma, :-)

    anonymous19.05.2011 - 00:48 Trvalý odkaz

    aaa: tomu utorku moc neverim, ale dufam ze to bude aspon buduci tyzden

    anonymous19.05.2011 - 12:05 Trvalý odkaz

    k0nko: POVSTANTE, Kráľ prichádza...

    anonymous19.05.2011 - 12:16 Trvalý odkaz

    RaP: ze xperia arc ma lepsi fotak ? ani omylom ! S II ma fotak neporovnatelne lepsi, bez diskusie

    anonymous19.05.2011 - 12:34 Trvalý odkaz

    syky: ze bez diskusie:D 20 ludi tu pise ze arc ma lepsi:D nevidel si fotky z S 2 s tym cervenym kruhom uprostred?

    anonymous19.05.2011 - 12:37 Trvalý odkaz

    bedo: znova to píšem že to čo tu recenzovali nebola finálna vzorka telefonu všade inde sú fotky normálne a nikde nepísali o žiadnom fľaku

    anonymous19.05.2011 - 12:48 Trvalý odkaz

    VanJ: Neviete niekto, ci to NFC bude kompatibilne so systemom PayPass, ktory sa zacal na SK pouzivat pre bezdotykove platby, a ci ho bude mozne na tento ucel pouzit? Alebo si budeme musiet nalepovat nalepky na mobily na bezdotykove platby?

    anonymous19.05.2011 - 14:18 Trvalý odkaz

    bedo: Tak to neviem ale tieto prve kusky samsungu nebudú mať NFC Zapnuté alebo tam tam niesu ako HW myslím . Samsung z NFC sa predstavi až v septembri možno neskôr tak neviem ako to bude s tímíto či sa to potom zapne nejako s nejakým update treba pozriet video na mobilmania.cz tam o tom hovoria

    anonymous19.05.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    rado: arc robi fakt pekne fotky..aj vecer,,proste je vidno ze je tam ta optika kvalitnejsia ..

    anonymous19.05.2011 - 15:55 Trvalý odkaz

    Dreamer: - "kvalita snimok nie je nijak zavratna, hlavne koli ruzovemu flaku" - to je cele hodnotenie fotaku, ved kvalita je super, v horsom svetle je to horsie a tie cervene flaky nie su na kazdej fotke, ked to precita niekto kto sa v tom nevyzna, hned tento mobil odpise
    - zaostrovanie videa funguje
    - neobsahuje HDMI konektor, ale redukciou je mozne HDMI pouzit, dal by som tam aspon hviezdicku

    anonymous19.05.2011 - 15:58 Trvalý odkaz

    bedo: je možne že robí krajšie fotky ale nie zase až o tolko mal som arc v rukách tak viem porovnať len niekedy je dosť šumu na fotkách z arc-u a zase ako telefón ma aj zápory ako každý asi. Myslím že fotaky nemaju až tak ďaleko od seba

    anonymous19.05.2011 - 16:01 Trvalý odkaz

    bedo: tak to máš pravdu len kôli jednej fotke sa opisuje celý fon a vravím totu už asi po 100-krát že to nie je finálna vzroka fonu čo boli recenzie inde som nenašiel ani jeden flak takže nevie

    anonymous19.05.2011 - 16:11 Trvalý odkaz

    kajlo: Zaujimalo by ma porovnanie Galaxy 2 a Optimus 2X, pripomeniem ze LG ma starsi android a v testoch boli takmer na rovanekj urovni, obcas dokonca LG bol aj lepsi, tak isto ma zaujiaju Aj skusenosti s Optimusom 2x bo ho zvazujem kupit bo cena je uzasna,
    dika za kazdy nazor

    anonymous19.05.2011 - 16:29 Trvalý odkaz

    Max: Ualaaaa... dobry mobil zhovadeny lacnym cinskym snimacom vo fotoaparate. Vid. obrovska cervena skvrna na bielom podklade rovno uprostred fotky. Presne ta ista chyba ako na mojom S8530

    anonymous19.05.2011 - 16:31 Trvalý odkaz

    Dreamer: Prave som si pozrel porovnanie fotiek GS2 a Arc z odkazu vyssie (na mobile-review.som) a vysledok bol jednoznacny pre GS2, Arc zlyhal pri roznych podmienkach, vyhral len raz a len o chlp, naopak, ked prehral, tak na plnej ciare, kde GS2 mal krasnu fotky, detaily, tak Arc mal rozmazane machule, take fotky robil SE K750i, na svoju dobu boli fajn, ale od vlajkovej lode SE po tolkych rokoch som cakal ovela viac.
    .
    Ak chce este niekto povedat ze Arc ma lepsi fotak ako GS2, odporucam pozriet si to porovnanie - a kvalitu GS2 fotiek som videl aj na inych miestach, takze zmanipulovane to nebolo.
    .
    http://www.mobile-review.com/review/samsung-galaxy-s2-en.shtml
    .
    Ako som uz inde spominal, GS2 ma velmi kvalitny fotak, ktory moze konkurovat nielen fotomobilom, ale aj klasickym fotakom (az na zoom a blesk, co je pochopitelne, skoda ze nedali aspon 2x LED).
    .
    Nechapem ako to v tejto recenzii moze byt medzi zapormi?!

    anonymous19.05.2011 - 17:35 Trvalý odkaz

    bedo: ja neviem určitý jedinci si tu stále budu mleť do okola to svoje červena machuľa ja by som počkal ako to bude ked sa ten fon dostane do ruk ale ludia čo hu už majú tak tam žiadny červený flak nemajú