Samsung Galaxy S II (Samsung i9100)

  • Martin Hombauer 18.05.2011 - 02:04

    Ľudia vie mi niekto poradiť ohľadom tej akutalizácie na 2.3.5 bo telefón nemá evidetne záujem nič vyhladať,ked dám vyhladať aktualizácie,nenájde nič a samé mi tiež nič neprišlo :(

  • anonymous18.03.2011 - 21:32 Trvalý odkaz

    Dreamer: Nebol by som si taky isty, novy Android mozu dat aj inde, ale rozhodne je to velka konkurencia prave pre S II, skoda, hlavne problemy S II podla mna su cena, zaostrovanie videa a to ze tak dlho cakaju, takto ich predbehne mozno nie len HTC.
    .
    K HTC Pyramid, snad to nepokazi videom alebo kvalitou reproduktora - s tym malo HTC casto problemy - a tiez cenou, som zvedavy, ale dizajn je super a aj velkost, hlavne vyska oproti S II, rovnaky displej (velkost, viem Super AMOLED je SUPER AMOLED a este +) a mensie vonkajsie rozmery.

    anonymous19.03.2011 - 22:18 Trvalý odkaz

    saitiev.j: tak bracho uvediem ta na pravu mieru... ty si taky isty hrdina ako ostatny co len pisu o kecoch a hovno vedia o mobiloch ... kazdy tu majster sveta a ked treba poradit tak uf ja nic ,,, popisal som to jasne ci mal uz niekto problem s wi-fi,,, a po dalsie preco tu pisem je azda moj problem a nebudes sa ta pytat ci tu mozem pisat lebo toto forum je presne o problemoch a nie o recickach typu ,, u ta baterka je dobre atd.. tak ak mi nemozes poradit tak ta prosim tisko dik...

    anonymous19.03.2011 - 23:33 Trvalý odkaz

    Shifty: Ak by toto bola klasicke forum kde by sa davali banany a warny uz by si bol v keli ale budis. Chodim tu pokecat si s ludmi ktory maju rovnake zaujmi ako ja a nechodim tu robit zo seba hrdinu ani robit bordel ako ty. Mas jedine stastie ze tu chodia slusny ludia ktory ta radsej ignoruju nez by mali spamovat a pisat ti, aky si debil. Ale niekto ti to napisat musi, mozes mi byt vdacny ze som sa toho ujal. Po case ti to dojde a budes sa aspon spravat normalne. Neboj. Zatial ti aspon odporucim fora ako symbianmania.sk/forum alebo pcforum.sk pokial potrebujes vseobecne.

    anonymous21.03.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    saitiev.j: tak po prve dakujem ,, po druhe niesom debil po tretie ,, kecate tu len o ... si domysli ,lebo ked vazne treba radu tak je naozj kazdy hrdina a hovorim to zo zivota nie len reci,, vedi vidis sam poziadal som o radu a hned ste sa do mna obuli co tu robim atd,,, keby ste boli frajeri tak hned napisete pravdu a nekecate okolo toho ako vrabce:)) a ze vraj slusny ludia ty uz davno vymreli .. :)) pozrite sa okolo seba :)) nech vam bude ,,,, pekny den...

    anonymous23.03.2011 - 19:13 Trvalý odkaz

    Zaklinac: Takze opat plastova hracka? A dvojjadro? Haha, kludne si to kupte, len potom neplacte, ze nabijate 2x do dna.

    anonymous23.03.2011 - 19:47 Trvalý odkaz

    Lukas: Kua kedy to uz bude v ponuke v Orage !

    anonymous23.03.2011 - 20:17 Trvalý odkaz

    Filo: Tento fón uz v ponuke Orange je ;)...

    anonymous24.03.2011 - 17:04 Trvalý odkaz

    Knoxville: Hej,urcite je v ponuke Slovenskeho Orange.Nie je este inde na svete v ponuke u ziadneho operatora a nie to Boze u nas. Mas to nejake pomylene chlapce.:D

    anonymous26.03.2011 - 16:06 Trvalý odkaz

    Zaklinac: Si len dalsi ktory nerozumie a mudruje. Procesor sa pri mobiloch skvele podtaktuje pri praci, kde nieje potrebny vysoky vykon. Je to ako pri PC akurat ze mobily maju taktovanie este detailnejsie, pretoze tam sa velmi dba na vydrz baterie. A nakoniec moze telefon vydrzat este viac nez dvojjadra kedze procesor je novsieho typu, kludne ho mohli spravit tak, aby menej zral. Tak ako novsi a a lpesi SAMOLED+ zere menej baterie a je vykonnejsi nez SAMOLED. Najpazravejsia vec pri tomto modely je displej. A to nie technlogia SAMOLED+ ale samotna dotykovka a velkost, ale to je dan za kvalitu a je to tak u kazdeho modelu. Tu to aspon vyvazuje novy SAMOLED takze vydrz bude kludne lepsia nez u ostatnych modeloch a s touto bateriou skoro urcite. Jedna vec kde mobil rychlo skape je, ked vyuzijes jeho plny vykon ale to je len zriedka. A ked sa nad tym zamyslis, co je lepsie - mat slaby vykon a nemat moznost rozbehat narocny SW, ktory sice zere riadne bateriu ? alebo radsej mat poriadnu masinu s poriadnym vykonom a ked potrbujes,mas moznost rozbehat najlepsi SW pod podmienkou ze bateria bude vystavena. Takze to zhrniem, tento fon bude na tom vydrzou podla mna skvele aj ked pri plnom zatazeni co je fakt velmi zriedka a taky SW zatial ani nevisiel sa vystavi dost rychlo.

    anonymous26.03.2011 - 20:30 Trvalý odkaz

    Zaklinac: Po prve, nejak si si zmylil nick a predmet, nie? Po druhe, narazal som najma na plast. Po tretie, ja za to nemozem ze vacsina majitelov HTC skripe zubami, ze telefon vydrzi den-dva. Ich volba. A to, ze ty si myslis, ze tento telefon bude na tom s vydrzou skvele je uplne irelevantne.

    anonymous27.03.2011 - 15:04 Trvalý odkaz

    Shifty: Nj, to je u mna bezne. Vzdy si to pomylim, ani neviem ako sa mi to moze zakazdym stat, prepac. Plast som nespominal ale ked uz je rec o tom, ani to by som nevidel tragicky. Z predu je kvalitny gorilla glass takze tam je to chranene skvele a co sa tyka zadneho krytu, podla mna bude kvalitny, v hornom clanku sa pise "Plastový zadný kryt má textúru odolnú voči odtlačkom, kov mi na Galaxy S nechýbal a nechýba mi ani tu." a je dost tvrdy.
    A pockat, asi sa nato divame z ineho pohladu. Vydrz dva dni beriem ako skvelu a jeden den ako dostacujucu, minimalna hranica spokojnosti. Nevidim v tom problem si dat nabit kazdy vecer pred tym nez idem spat mobil. Zdy to tak robim, uz aj pri slabuckej N97 mini som si na to zvykol a nikdy mi to neprekazalo. Nerozumiem preco by to malo prekazat niekomu inemu.

    anonymous27.03.2011 - 23:49 Trvalý odkaz

    Zaklinac: Tak vidis, ja zas vyzadujem od telefonu, aby bol kovovy. Po par rokoch pouzivania je to obrovsky rozdiel. Vydrz jeden den je pre mna smiesna, hoci ja som este dotykovy telefon nemal (o par dni sa chystam na N8, uvidim aka bude vydrz tam). Kedze si pamatam casy, ked mi vydrzal telefon 4-5 tyzdnov (moja prva Nokia s obrovskym battery packom) a momentalne mi vydrzi minimalne tych 5-6 dni (E51), bol by pre mna jeden den sokom.

    anonymous28.03.2011 - 17:23 Trvalý odkaz

    Shifty: Ak si este nemal mobil z kvalitneho plastu, podla man to bude tym. Moj posledny mobil bol N97 mini, ktory bol z casti plastovy aj kovovy. Mobil podla mna setrim clekom dost ale po pol roku pouzivania som mal drobna skrabanceky viditelne pod svetlom na kovovom okraji, zatial co pevny plast v zadnej casti mobilu bol ako novy.
    Pokial na telefone nerobis prilis vela veci, vydrzi samozrejme dlhsie nez 1 den. Ale mne vydrzi vzdy 1 den s tym ze ale vzdy na nom nieco robim, pocuvam hudbu minimalne.
    Stale ale nevidim problem v kazdodennom nabijani mobilu. Preto ma udivuje ked sa tolko ludi na vydrz dost zameriava.
    (OT - N8 by som nekupoval, ale to tu nepatri tak nechcem to riesit)

    anonymous29.03.2011 - 00:25 Trvalý odkaz

    Zaklinac: Neviem, moj tel ma 2,5 roka a nie je na nom jediny skrabanec...plastovy tel mojej priatelky je uz totalne osuchany. Ale je pravda ze ona nema nejaky high-end. Takisto ja problem v dennom nabijani vidim. Pri mojej praci musim mat mobil pri sebe stale, 24 hod denne. A keby sa len raz stalo, ze sa mi nevhodne vybije, bol by to dost pruser. Skratka chcem, aby som sa nemusel stale starat, ci mam poruke nabijacku, prud atd, ale aby som ho nabil v pondelok a potom najskor vo stvrtok (kedze mi je jasne ze tych 5-6 dni mi dotykac nevydrzi).

    anonymous29.03.2011 - 00:26 Trvalý odkaz

    Zaklinac: Este som zabudol... napis mi pls, preco podla teba N8 nie. Jednou vetou, kedze viem, ze toto je forum urcene pre iny telefon. Ale ked si to uz nacal, povedz.

    anonymous29.03.2011 - 21:04 Trvalý odkaz

    Shifty: Nikto nevyrobi mobil s ktorym si spokojne nevystacis na aspon 24 hodin. Takze nemusis sa bat toho, ze pride den ktory budes aktivne mobil vyuzivat a nevystaci bateria. Jedina povinnost davat mobil castejsie na nabijacku, najst si vhodny cas. A myslim ze skoro nikomu nebude vadit si ho dat vecer na prud.
    Mimochodom jedna otazka, kedy bude tento fon dostupny trebars v Anglicku ? Myslel som si, ze uz je ale vsade kukam len predpredaj a vyzera to, ako keby mal dorazit rovnako skoro ku nam ako do inych Europskych krajin co je dost potesitelne.
    (N8, vela ludi sa s mojim nazorom nestotoznuje ale podla mna jednoznacne najhorsi high-end v pomere cena/vykon. Moj nazor, nie pre kazdeho to tak musi byt. Navise S60 Nokia zahodila takze to nieje telefon do buducna, aj z tohoto hladiska ale aj z toho, ze je prisposobeny na aktualny SW. a ani zdaleka nie na ten co uz zacina prichadzat. Samozrejme, ma dost inych prednosti ale kvoli veciam ktore som spomenul by som o nom ja nikdy nerozmyslal).

    anonymous31.03.2011 - 16:47 Trvalý odkaz

    emil: Ste kokoti??
    Preco chvalite kokotiny?
    Ja mam apple veci od prveho ipod, iphonu, imac, macbooku a ipadu a su , no proste take uzasne ze sa nedaju vynachvalit.
    Mal som aj x 10 ku od ericsonu, desire hd a vsetko, ale tamto je na picu proti applu......

    anonymous31.03.2011 - 17:53 Trvalý odkaz

    PowerVr: Emil nevadi kazdemu sa raz stane ze si zabudne zobrat davku liekov, tak zdvihni zadok od PC a chod si ju uzaj dat. :) Emil daj si desat poriadnych po hlave (keby nahodou lieky nezaucinkovali).

    anonymous01.04.2011 - 15:46 Trvalý odkaz

    purplesticks: Ste ...... ??
    Preco chvalite ......?
    Ja mam Tesla veci od prveho televizora, radia, oscilatora a turbiny a su, no proste take uzasne ze sa nedaju vynachvalit ...

    anonymous01.04.2011 - 19:04 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy S2: Nevie niekto či to bude mať aj TV-out ?
    Ja mám pár typov mobilov ale velmi ešte neviem ktorý si vybrať : Nokia N8 - tento asi nie lebo má slabý procesor a nechcem aby mi nejak sekal alebo nezvládal rôzne veci
    SE Arc - ktomu to sa velmi neviem vyjadriť
    SE Neo - ktomu to sa tiež velmi neviem vyjadriť ale Neo s Arc sú podobné a u mňa by boli asi druhá voľba
    Samsung Galaxy S2 - by bol asi na prvom mieste, keď, že som lepší zatiaľ nenašiel.
    Na N8-čke sa mi páči, že má veľkú pamäť a 12 Mpix foťák, ale je tam viac nevýhod hlavne ohľadom procesora, zdá sa mi, že Nokie nejako zaspali s procesormi, ale nechcem nikoho kritizovať.Najlepšie by bolo keby Samsung Galaxy S2 mal ešte 12 Mpix foťák a aspoň 16 GB pamäte, potom by to bol pre mňa špičkový mobil.
    Inak ako si všímam asi vo všetkých mobiloch niečo pokazia, dufám, že raz vyjde taký, kde bude všetko v pohode.

    anonymous01.04.2011 - 19:12 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy S2: Inak ja som si, už veľa krát vybral také mobili, že som ich nejskôr veľmi ľutoval, že som si mohol vybrať hociaký, ale presne ten na ho*no.

    anonymous02.04.2011 - 15:36 Trvalý odkaz

    qwerty: TV-out mas cez MHL. Pripojis mobil cez kabel na jednej strane miscoUSB a na druhej HDMI. S2 ma 16GB pamat, je to napisane aj hore. A silno by som porozmyslal ci ti treba take ozrutne fotky co maju 12Mpx.
    Tento Samsung je urcite najlepsi z tych co si vymenoval. Ale aj najdrahsi a este sa nepredava.
    xperia arc vyzera v pohode aj ked sa mi zda vysoka cena a ma svoje chyby, minimalne oproti tomuto samsungu. xperia neo ma tiez svje chyby ale cena je uz dobra. Ak chces usetrit podla mna dobra volba. Ale tym Galaxy S2 nemas co pokazit, ten ma spickove setko.

    anonymous09.04.2011 - 13:27 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy S2: qwerty, ale ja som myslel vnútornú lebo sa mi nechce kupovať pamäťovku, SGS2 sa, už predáva, ale zatial len v zahraničí, pozeral som napr. amazon.de a tam to je za 600€, či tak nejak.

    anonymous09.04.2011 - 13:28 Trvalý odkaz

    Samsung Galaxy S2: ako, už píše aj Quido, že to neni lacné, ale ešte chvíľu počkám a možno tá cena pôjde dole

    anonymous09.04.2011 - 15:51 Trvalý odkaz

    qwerty: No ved ano, vnutornu pamat ma 16GB, a myslim ze bude aj 32GB varianta ale drahsia. ale minimalne 16GB tak bude. V zahranici pokial dobre viem tak iba v predpredaji zatial.

    anonymous11.04.2011 - 20:14 Trvalý odkaz

    Tomáš: Zdravím,neviete aká bude orientačná cena?

    anonymous11.04.2011 - 22:56 Trvalý odkaz

    Shifty: Urcite okolo 600eur, skor pod ako nad ale kolko pod to uz by bolo ciste tipovanie ak by som napisal. Ziadnu lepsiu odpoved nedostanes.
    Cital som este prispevok na jednom fore od uzivatela ktoremu vraj odpisali zo serveru mp3.sk ze cena sa neudrzi nad 600eur (asi hned po spusteni predaja), realne ocakavania su 550.
    Ja ratam s 600 evrami, pockajme a uvidime. Hlavne nech to je co najskvor.

    anonymous12.04.2011 - 10:27 Trvalý odkaz

    Tomáš: Tak cena 550 by bola optimalna...Neviete este kedy sa dostane do predaja? tu na SR...

    anonymous12.04.2011 - 19:33 Trvalý odkaz

    Shifty: 550 by bola skvela cena podla mna, ved ten mobil ma setko uplne skvele. Tu je zaco platit. V UK sa ma zacat predavat 1. maja, u nas to bude teda typujem niekedy v priebehu maja, skor niekedy koncom ale moznoze v strede maja. Proste v priebehu maja, na jun to uz nepretiahnu si myslim.

    anonymous12.04.2011 - 22:55 Trvalý odkaz

    peto487: a v priebehu maja, sa bude dat kupit len v internetovych predajniach alebo aj v kamennych napr. v Nay?resp. kedy bude v nay, datart...

    anonymous12.04.2011 - 23:33 Trvalý odkaz

    Johno: Chlapec môj zlatý, na takúto otázku Ti žiaľ teraz nikto ešte nedá odpoveď, ešte len 28. apríla sa oficiálne začína predávať v Južnej Kórei, predpoklad, kedy by mohol prísť do Európy je začiatok mája (Nemecko, V.Británia...), na Slovensko sú predpoklady príchodu začiatkom júna, takže do predajní by sa mohol v intervale od začiatku do polovici júna dostať...ale ako som už povedal, to sú len dohady, takže môže byť aj skôr aj neskôr...

    anonymous13.04.2011 - 01:07 Trvalý odkaz

    peto487: aspon stihnem nan nasetrit :D ale neveim ci nezoberem Arc, bude to dobra volba? vyjadrite sa prosim aj druhy vdaka

    anonymous13.04.2011 - 10:22 Trvalý odkaz

    Martin: ARC je ovela slabsie ako galaxy S2 ...sak ARC ma len jedno jadro 512mb ram a tak dalej ... podlamna je S2 lepsia volba ovela

    anonymous13.04.2011 - 11:18 Trvalý odkaz

    Rago: prosimvas mam taku otazku ze ci bude na S2 nieco podobne ako u HTC sense ...napr ako blokovanie mobilu cez interneet keby vam ho slohnu ale zobrazenie jeho polohy a podobne veci ...vopred diky za odpoved

    anonymous13.04.2011 - 15:38 Trvalý odkaz

    Shifty: Johno: Pokial dobre viem, uz oficialne bolo pvoedane ze 1. maja vo V. Britani. U nas si myslim ze si s tym tiez svihnu lebo im to setko uz dost trva.
    Rago: Ma to vselijake featurky. Napriklad prostredie touchwiz, na bussines tam budu tiez programy tie si mozes kuknut na spodku tejto stranky: http://www.samsung.com/global/microsite/galaxys2/html/feature.html
    A na spominane blokovanie mobilu cez net myslim ze tiez nieco obsahuje, mam pocit ze som uz o tom niekde cital ale niesom si isty. keby som este k niecomu takemu narazil tak poslem.

    anonymous15.04.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    Shifty: Aj na tomto modely je stale co zlepsovat. Bola tu spominana absencia autmatickeho zaostrovania pri kamerovani ale to by som neriesil lebo podla mna vyzeraju zabery kamery na youtube pekne. Ale ako jediny nedostatok tohto fonu do buducna by som bral ze to nema qHD rozlisenie. Buduce mobily uz budu frcat na gHD ale to nikdy nekupis mobil na ktorom nenajdes ani najmensi nedostatok.
    Navyse je lepsie ze procesor ma byt pretaktovany na 1.2Ghz ale aj tak si myslim ze to nevesti nic dobre. Dobre by bolo zvazit ci Samsung nema prilis velky zlozvik veci pretaktuvavat, pocul som napriklad aj reakcie na jednom fore ze predchodca galaxy s sa pri plnom pouziti GPU prehrieval a restartuval. Pricom GPU je tam dost pretaktovane.
    Ale nechcem tvorit zavery, tomuto sa ani moc nerozumiem.

    anonymous15.04.2011 - 00:35 Trvalý odkaz

    Knoxville: Samozrejme,nikdy nebude telefon co bude uplne dokonaly a vyhovovat kazdemu. Co sa tyka toho displeja aj samotny sef Samsungu povedal a ze dolezitejsie je fyzicke a rozlisenie a nie pocet pixelov.A k prekvapeniu nielen mna ale aj vela inych ma pravdu a nie je to len marketingovy tah ako sa mohlo zdat. Samsung zmenil pocet subpixelov takze teraz je ten obraz pri blizsom pozerani kvalitnejsi tj. nie je tak zrniti a pod.Ja sa to mu moc nerozumiem tak nechcem sa tu hrat na chytreho ved vlastne vsetko je na gsmarena popripade mobilmania.cz.Kazdopadne Samsung vylepsil technologiu Super Amoled dsplejov znova o kusok dopredu.Takze vobec by som sa nehanbil ze mam "iba" rozlisenie 800x480. Co sa tyka toho zaostrovania tak v spominanom clanku hovoria ze Samsung ma Kontinualne zostrovanie a autor to doklada aj na videu takze opat krok vpred ktory u Samsungu velmi kvitujem.Ja osobne som sa vzdy vyhybal dotykovym telefonom bol som neoblomny zastanca tzv.klasiky alebo doba pokrocila a ja sa o tento Samsung zacinam skutocne vazne zaujimat a osobne si myslim ze by to vobec nebola zla volba nielen pre mna.Tot vse.

    anonymous15.04.2011 - 02:10 Trvalý odkaz

    Dreamer: Dik za odkaz, super recenzia, vyvratila famy o problemoch so zaostrovanim, to som velmi rad, viem ze dokonale to nebude, ale video - aspon testovane je ovela kvalitnejsie ako napr. na fotaku Panasonic TZ5 - a pritom je to tenucky mobil. Paci sa mi aj Super AMOLED+, rozlisenie mi nevadi a tiez bateria je lepsia ako HTC.
    .
    (Mozne) problemy vidim v konstrukcii, ja si nekupujem mobil na rok, takze casom moze zacat vrzgat, v tomto ma navrch Sensation od HTC, ale ako to bude neviem, mozno to nebude tak zle. Dalej ta karta pod baterkou, skoda.
    .
    Ozaj neviem ako to dopadne, mozno sa nakoniec jeden vyradi sam vaznym nedostatkom, alebo cenou, ktovie.

    anonymous15.04.2011 - 10:05 Trvalý odkaz

    stn32: zdravim, uvazujem takisto nad kupou nejakeho dotykacu s androidom(frcim este stale na nokii e66-no technologia medzitym urobila velky pokrok,tak uz pomaly bude nacase spravit aj vymenu:)a musim zatial povedat ze som bol rozhodnuty az doteraz jednoznacne pre galaxy S2,no prednedavnom predstavene modely od HTC evo 3D a sensation(pyramid) spravili to, ze zacinam vahat..na evo 3D sa samsung GS2 nechyta hlavne bateriou(1750),kus vyssim rozlisenim displeja +3D technologiou,no ale zase neviem ako to bude u htc s ozvucenim, co je ich tradicne slaba stranka, no uvidime kazdopadne aj podla vyvoja ceny(.. hoci doteraz som bol rozhodnuty jednoznacne pre Samsung Galaxy S2, HTC mu ako vidno hlavne posledne tyzdne az mesiace robi riadne skrty do rozpoctu:) u samsungu hlavne cakam ako to vychytaju,resp poriesia s tym zaostrovanim videa..

    anonymous15.04.2011 - 15:43 Trvalý odkaz

    Shifty: stn32: Nikdy nekupis mobil s tym ze uz dopradu nebudes vediet ake modely pridu zachvilu este lepsie. Ak si sa rozhodol pre galaxy S2 tak by som ho bral, ma oproti tym HTC-ckam nedostatky ale aj vyhody urcite je to skvela kupa.
    Prave som zistil ze uz je v predpredaji na alze za 617eur, pricom alza je sice skvely obchod ale urcite nie najlacnejsi. Podla mna uplne skvele nato ze to je predpredaj, to uz je jasne ze cena bude pod 600eur.

    anonymous15.04.2011 - 17:35 Trvalý odkaz

    Dreamer: Co sa tyka zaostrovania videa, je to uz v podstate vyriesene, necital si recenziu s videami co sem dal Knoxville? Je pravda ze sa mohli pri nahravani aj hybat, ale uz len to ze ma kontinualne automaticke zaostrovanie je plus - doteraz sme si mysleli ze nema ziadne.
    .
    Neviem ci si spomeniem na vsetky zname nedostatky a vyhody oboch modelov, ale pokudim sa:
    .
    Samsung Galaxy S II
    + Super AMOLED+
    + vaha
    + kvalita fotiek a videa
    - plast, aj ked mozno kvalitny?
    - asi len 1xLED
    - rozlisenie displeja
    .
    HTC Sensation
    + kovova konstrukcia
    + rozlisenie displeja
    + okamzite vytvorenie fotky bez cakania (udajne, snad sa to neprejavi na kvalite)
    - vaha
    - NE-Super AMOLED+ displej
    - 2xLED
    - otazne ozvucenie
    .
    HTC Evo 3D ma len 5 MPX fotak a 3D len 2MPX, termin pre Europu neznamy, vyuzitie v praxi otazne - kto nema 3D TV, monitor alebo notebook to nevyuzije, ale este ho neodpisujem, uvidime...
    .
    Celkovo hlavni kandidati maju spolocne nedostatky/vyhody, napr. dipslej ma jeden kvalitnejsi, lepsi na slnku, druhy ma lepsie rozlisenie, konstrukcia rovnako, vaha vs. pevnost, fotak tiez, Samsung ma super fotky na slnku ale HTC ma 2x LED a bude mat asi lepsie v sere a tme. Myslim ze ak by mali "dieta", to by bolo dokonale (ak by si zobralo to lepsie od rodicov, samozrejme ;) ).

    anonymous17.04.2011 - 13:17 Trvalý odkaz

    Marian6663: Keď máš E66 ku,tak si kúp radšej C6-01 symbian^3,tá trojka je už namakaná!alebo N8 čku,tiež ma gorilla class Amoled,on-the-go svoje oblúbené usb pripojiš k N8 čke;) A čo sa týka androidu tak ten zaspal dobu čo sa týka energie,Nokie mali vždy najväčšiu výdrž a nie ak otec,každý večer nabíja Htc desire HD,sa z toho len smejem

    anonymous17.04.2011 - 14:50 Trvalý odkaz

    Shifty: Prispevok uzivatela Marian6663 si prosim nevsimajte lebo sa tu strhne obrovsky Offtopic. Zjavne to napisal len preto lebo chce aby zasa niekto vysvetloval ze to co napisal je chore a podla mna to aj sam vie.
    Marian, aspon keby si to napisal hocikde inde, len nie do diskusie najlepsieho Androidoveho mobilu a zatial najlepsieho mobilu vobec (z tych ktore su uz teraz alebo coskoro v predaji) ktoremu nesiahaju Nokie ani po paty. :-) sam seba si zosmiesnil.

    anonymous18.04.2011 - 01:18 Trvalý odkaz

    Dreamer: "- 2xLED" ma byt plusom pre HTC, nie minusom, takze by to malo byt takto:
    .
    HTC Sensation
    + kovova konstrukcia
    + rozlisenie displeja
    + okamzite vytvorenie fotky bez cakania (udajne, snad sa to neprejavi na kvalite)
    + 2xLED
    - vaha
    - NE-Super AMOLED+ displej
    - otazne ozvucenie

    anonymous18.04.2011 - 13:16 Trvalý odkaz

    Shifty: Aj tak tie plusy minusy su kravina pretoze ste zabudli na dost najpodstatnejsich veci. Kym sa obydva poriadne nezacnu predavat tak to nikdy takto nezhnies ich + a -. Ako mozne napriklad ako minus napisat "otazne ozvucenie" :-). Blbost.

    anonymous18.04.2011 - 17:29 Trvalý odkaz

    Dreamer: OK, beriem, mozno tam malo byt takto:
    .
    - vaha
    ? ozvucenie
    .
    Ja som tam dal minus a potom slovo OTAZNE, ale aj tak to neznamena "nekvalitne" ozvucenie, len ze je otazke ake bude ozvucenie a obavam sa opravnene, aj podla reakcii inych.