Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov vo februári

· · Diskusia
Februárový rebríček najpredávanejších smartfónov v Telekome má nového víťaza - model značky Lenovo. Apple iPhone 7 si polepšil, obľúbený Huawei P9 sa posunul smerom nadol.

Tak ako v januári, aj vo februári máme v mini rebríčku päťky najžiadanejších smartfónov zastúpené štyri značky. Víťazom sa tentoraz stal fešák s dobrým pomerom cena / výkon Lenovo K6. K prvému miestu mu pomohla aj akciová cena k Magenta 1. Minulomesačná jednotka Huawei Y5 II sa musel uspokojiť s tretím miestom.

Na nečakanom, až štvrtom mieste, sa nachádza u zákazníkov obľúbený Huawei P9 Lite. Do tabuľky sa po dlhých mesiacoch vrátil Samsung Galaxy A5 (2016), ktorý sa už len dopredáva.

Nasledujúci zoznam je doplnený o cenu telefónu, ktorá platí pre paušál Happy M s mesačným poplatkom 23,99 €.

TOP5 najpredávanejších smartfónov vo februári 2017:

1. Lenovo K6 (úvodná platba 19 € + 2 € mesačný poplatok)
2. Huawei Y5II (ako darček alebo úvodná platba 1 € + 1 € mesačný poplatok)
3. Apple iPhone 7 (úvodná platba pre 128 GB verziu 319 € + 20 € mesačný poplatok)
4. Huawei P9 Lite (úvodná platba od 59 € + 3 € mesačný poplatok)
5. Samsung Galaxy A5 (2016) (úvodná platba 59 € + 6 € mesačný poplatok)

“Telekom

ikonaTelekom: TOP5 najpredávanejších smartfónov a tabletov v januári

Januárový rebríček bol ovplyvnený predajom takzvaných dvojičiek, teda dvoch telefónov za cenu jedného. Lepšie skladové zásoby iPhonov sa odrazili aj v jeho predajoch a sedmička sa vrátila medzi päťku najpredávanejších smartfónov.

Náš malý rebríček TOP5 smartfónov Telekomu zostavujeme z desiatky najpredávanejších telefónov za uplynulý mesiac. V tej februárovejj sa ešte nachádza: Samsung Galaxy J3 (2016), Samsung Galaxy A3 (2016), Samsung Galaxy S7 edge, Coolpad Porto S a Maxcom MM238.

Februárová tabuľka najpredávanejších tabletov je úplne rovnaká ako v januári. Nezmenili sa modely tabletov ani ich poradie. Na prvých priečkach sa umiestnil osempalcový i desaťpalcový model radu Tab 3. Stálica rebríčka Huawei MediaPad T1 8.0 Pro je tretia a kovový krásavec so špičkovou výbavou Samsungom Galaxy Tab S2 9.7 skončil opäť štvrtý.

1. Lenovo Tab 3 8
2. Lenovo Tab 3 10
3. Huawei MediaPad T1 8.0 Pro
4. Samsung Galaxy Tab S2 9.7

Zdroj: operátor

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188