Samsung UltraTOUCH (Samsung S8300)

  • Martin Hombauer 11.02.2009 - 04:00

    Zdravim, mám tento mobil cca uz dva roky a zatial bol bez chyby. Len v poslednom case je dost spomaleny, nacitava dlho videa a vsetko strasne seka a je oneskorene. Uz som aj vyprazdnil microSD origos co tam bola, sformatoval som ju, aj interna pamat nieje moc zapratana, 50MB z 80Mb je volna. Poradte co s tym prosim.

  • anonymous27.07.2009 - 01:06 Trvalý odkaz

    dusan: verzia daj *#1234# a novy firmaware? jasna vec, dotoho

    anonymous27.07.2009 - 12:30 Trvalý odkaz

    sasa: ja ho mam 3 den som velmi spokojna ale to wifi tam chyba ...

    anonymous27.07.2009 - 18:45 Trvalý odkaz

    tomas: Opravte ma ak som to zle povedal, firmware je vlastne softwarova verzia telefonu. A to co ponukaju nasi operatori tak je dost onicom verzia. ja ho mam uz asi 2 mesiace. A som tiez spokojny a ta wifina mi tam nechyba mam predplatene data . wifina funguje iba tam kde je wifi siet ale preplateny program mas vsade kde je signal dostupny.

    anonymous29.07.2009 - 22:17 Trvalý odkaz

    mato: super mobil ale to wifi je na pi?u kedže tam nieje lebo ja mam omniu a viužívam ho napríklad v auparku atd

    anonymous31.07.2009 - 20:01 Trvalý odkaz

    Dada: potrebovala by som poradi?. ako si nastavím zvonenie budika a ton spravy? chcem iný, nie ten ?o je predvolený, ako mám na to is?... ????Dakujem . PS pri kupe som mala problem mobil nechcel prija? sim-ku, ked chcete kupi? tel, najprv požiadajte predava?a ?i by mobil zapol, a až potom ho vyplatte. :-)

    anonymous03.08.2009 - 01:06 Trvalý odkaz

    dusan: uz som to tu raz pisal, menu - settings - phone profiles, tam kliknes na normal co su tie dve cervene sipky a tam to nastavis vsetko. pre kazdy profil ako potrebujes

    anonymous03.08.2009 - 17:22 Trvalý odkaz

    Arius: Zdravim, moja otazka znie, ci sa da zalohovat cely firmware, software z mobilu do pc, tak si tam dat novy v pripade ak by som sa chcel vratit k staremu. Dakujem

    anonymous04.08.2009 - 12:49 Trvalý odkaz

    Arius: Nasiel som firmware od Orange operatora avsak neviem ci je to SVK no moj aktualny Firmware na mobile Samsung ultra touch s8300 je S8300BVIC1, zistil som to tak ze som zadal pri vytacani cisla tento kod *#1234# ktory ukaze aky firmware mate.
    Neviem ci by to fungovalo ako pripadna zaloha ak by som chcel opät "stary" firmware od orange. Link na orange firmware najdete na fore fony.sk v sekcii Samsung, Aktualizacia firmware - U600 az U900, S8300, Pixon

    anonymous04.08.2009 - 16:28 Trvalý odkaz

    .: Arius, ked das prec OR fw tak mi ver ze uz v zivote k nemu sa nebudes chcet vratit. Tie ich zasahy komplet dodrbali co sa dalo. Skus a uvidis

    anonymous04.08.2009 - 17:38 Trvalý odkaz

    Arius: No ok, uz len jedna vec, chcem si zalohovat vsetko co mam v mobile, ale ako zalohujem veci ktore tam uz boli? Obrazky, zvuky atd. ked to je zamknute? Neda sa to vôbec skopirovat z mobilu do pc ani cez PC Studio 2. Ako na to?

    anonymous05.08.2009 - 18:16 Trvalý odkaz

    Arius: Uz som to tiez poriesil.

    anonymous06.08.2009 - 19:24 Trvalý odkaz

    Peter: Chalani pomozte , nejde mi rozbehnut prenos FW podla navodu . Pripojim prazdny tel. k usb a stlacim 9 a power a nic - nevypise , ze caka na prenos alebo ako to tam je , pomozte

    anonymous07.08.2009 - 01:18 Trvalý odkaz

    milos: nesmie ti bezat pc studio...inac neviem

    anonymous12.08.2009 - 01:30 Trvalý odkaz

    Sayeth: zdar, tak som tu zas...telefon ma dokonaly fotak a video, video ma stabilizator obrazu a WDS, rozlisenie 720x480 (takmer TV kvalita - sirokouhle) a funkciu vysokorychlostnej kamery - na ukor rozlisenia cvaka viac obrazkov za sekundu (320x240) fotky dokonale, ja fotim na sirokouhlych 6Mpx.. zopar peknych zaberov tu: http://picasaweb.google.com/ssayeth/Something

    anonymous12.08.2009 - 13:54 Trvalý odkaz

    Sylvia: Prosím o radu- nedá sa mi pripoji? na PC Studio- ke? dám vyh?ada? zariadenie, napíše mi, že "Zariadenie nie je v režime ne?innnosti. Komunikácia nemôže pokra?ova?." ?o s tým ? V akom stave vlastne má by? mobil, ke? ho pripájam cez USB k PC ? Budem v?a?ná za akúko?vek pomoc.

    anonymous12.08.2009 - 16:42 Trvalý odkaz

    Peter: Sylvia , v New PC Studio si zmen jazyk na "?eský",v nastaveniach telefonu potvrd "PC Studio",najprv otvor PC Studio a potom pripoj telefon k po?ita?u . Po pripojeni by mal telefon pytat potvrdenie o pripojeni cez PC Studio , to potvrd a v pravo v PC Studio by sa mal objavit pripojeny telefonik . Ak ani tak to nebude fungovat , tak skus preinstalovat PC Studio aj driver .

    anonymous12.08.2009 - 18:55 Trvalý odkaz

    Tomas: Ta cestina by mala urcite fungovat :-) Niekto nieco nove na tento telefon nepozna? uz ma zacina trosicka nudit :-)

    anonymous13.08.2009 - 11:42 Trvalý odkaz

    dusan: Tomas nudit? :) neblazni, hracka za take tisice a nudit. ja si hadzem tymi kockami :D

    anonymous13.08.2009 - 18:43 Trvalý odkaz

    Marián: Neviete mi povedat, ci sa da prepojit tento mobil s MS outlookom - synchronizovat kalendar, kontakty a maily?
    dik

    anonymous15.08.2009 - 22:46 Trvalý odkaz

    Tomas: Viete niekto poradit. Vsetko mi islo normalne, ale preinstaloval som si pc, nainstaloval New PC studio a ovladace. A jedine pripojenie ktore mi ide je to ako pamatova karta, cey pc studio sa mi neda pripojit. Ked ide nacitat ovladace tak ich nevie najst aj ked cestu k nim zadavam, uz sa stym babrem cez hodinu a furt nic, predtym to islo bezproblemov. Mam Vistu ale na tom pravdepodobne nezalezi. Kokos uz si neviem vobec radi.

    anonymous17.08.2009 - 16:06 Trvalý odkaz

    Sylvia: to Peter: ?AKUJEM za radu- tá ?eština skuto?ne funguje... Som ve?mi rada !

    anonymous21.08.2009 - 22:27 Trvalý odkaz

    Piitr: Neviete ako je to s nastavenim pripojenia po preflashovani? da sa to automaticky alebo ako?

    anonymous27.08.2009 - 15:56 Trvalý odkaz

    Olicat: V nastaveniach sa to das nastvit, daj si tam ze sa Ta to bude vzdy pri pripojeni pytat, ako to chces pripojit...

    anonymous27.08.2009 - 16:34 Trvalý odkaz

    d: po preflashnuti chvilku trva pokym nabehne a potom vsetko tam bolo ako predtym, cize net nastavenia atd, teda aspon u orange

    anonymous29.08.2009 - 15:33 Trvalý odkaz

    Lenka: Ako nastavým alebo zmením pôvodný tón správy?

    anonymous08.09.2009 - 08:35 Trvalý odkaz

    Erlandis: Dobrý den, mohl by mi n?kdo poradit, který formát je nejlepší pro p?ehrávání film? na tomto telefonu (pom?r kvalita/velikost)? A poradit n?jaký program na p?evod videa? D?kuji

    anonymous10.09.2009 - 11:06 Trvalý odkaz

    Tomas: Ton SMS- Nastavenia-profily telefonu-Profil ktory mas zvoleny klikni na tie dve sipky vedla neho- hore zvol Nove Spravy- tam to uz najdes :-)

    anonymous10.09.2009 - 11:08 Trvalý odkaz

    Tomas: Mam pocit ze prevod videa pozes robit v tom PC Studio, Ale kludne ani nemusis robit, kup si velkokapacitnu kartu a tam das aj normalne filmy bez konvertovania- idu tam MP4, Avi, 3gp ....atd

    anonymous19.09.2009 - 09:44 Trvalý odkaz

    Erlandis: D?kuji za odpov?d ohledn? videa. Ješt? by m? zajímalo, jestli n?kdo neví, jeslitli je možné spustit n?jak JAVU bez ovládacích tla?ítek? Ješt? se mi tak nepoda?ilo nainstalovat nic, ale jelikož tato lište ve hrách které jsou p?edinstalovány není, asi bude možné ji vypnout. Nap? pro hry z Pixona (d?lané na 240x400) nebo Operu Mini je celkem nevhodná, 80px by se na prohlížení stránek hodilo...
    P?edpokládám že o nastavení v telefonu to asi nebude, spíš se to bude muset definovat v té které aplikaci ( takže p?iprast/upravit n?co v .JAD nebo .JAR souboru) ale nemám pon?tí jak...

    anonymous19.09.2009 - 10:01 Trvalý odkaz

    Erlandis: Odpovím si sám, t?eba se to bude taky n?komu hodit :)
    sta?í do .JAD souboru p?ipsat:
    MIDlet-Touch-Support: True
    Pro ty kte?í nev?dí jak: "xxx.jad" soubor p?ejmenujete na "xxx.txt" a otev?ete textovým editorem. P?ipíšete výše uvedený ?ádek, uložíte a soubor op?t p?ejmenujete na "xxx.jad". Nyní jej již jen p?esunt? do telefonu spole?n? s .JAR souborem a nainstalujte. :)

    anonymous23.09.2009 - 14:13 Trvalý odkaz

    feromakovi: na reklamnom púta?i som videl že frekvencia procesora je 800MHz ak by to niekomu pomohlo.:D

    anonymous25.09.2009 - 11:55 Trvalý odkaz

    dusan: caute vospolok,
    po dlhom case sa hlasim a ci poradite. Email klient mi nejak usiel tak som ho teraz spojazdnil ALE, vzdy ked stiahne maily, tak stare pomazem, dojde mi SMS ze mam novy mail dam download a zase stiahne vsetko. To co ma byt? stale mazat 280 sprav sa mi nechce, nikde som tam nenasiel mark as read a podobne. Na starej D900i to slo krasne a tu toto, co mam zle resp kde sa to meni?
    dik

    anonymous25.09.2009 - 18:57 Trvalý odkaz

    Tomas: Nazdar, musis tie maily zmazat aj zo servra pri mazani ti ponukne tu moznost alebo niekde vo nastaveniach najdi aby maily neponechaval na servri tiez som to riesil a pak som na to dosiel

    anonymous26.09.2009 - 12:30 Trvalý odkaz

    dusan: Tomas , tuto volbu viem.Ale to sa mi nepaci, mam tam nejake pametne maily a tie si chcem nechat alev mobile mi ich netreba. AKo vravim na D900I to slo kraaasne a tu takto to dodrbali, skusim pozret nejaky java klient zvlast

    anonymous26.09.2009 - 12:31 Trvalý odkaz

    dusan: Este jedna vec, predal som svoj UT cerveny a kupil som si cierny, dal som novy soft XXIE6 a GPS hlada strasne dlho a nejde TV z orange stranky. Niekto tu mal podobny problem, ako to spravit? naflesovat znova tym istym ci ako, dikes chalani

    anonymous27.09.2009 - 11:33 Trvalý odkaz

    dusan: pozeral som starsie prispevky a Sayeth mal tento problem, po flash nesiel streaming. Ako si to spravil potom? myslim ten OR TV, lebo youtube mi ide.
    Apropo na DF je uz aj nas originalny software od Orange :) takze tahat a ked sa daco dosere, fukneme ho tam spat, hehe

    anonymous28.09.2009 - 13:19 Trvalý odkaz

    Tomas: Mal som podobny problem cez t-mobile mi nesiel youtube, Musel som zmenit prehliadaca alebo prehravaca videa. Kamarat ma orange a mal problem ze mu isla tv cez orange ale nesiel youtube. Tak som mu zmenil profil z orange world na orange internet a isiel mu ten youtube ale nesla ta tv takze si to musi prepinat, Jemu som to menil na tom Samsung Jét v nastavenia VDO. Asi ti to inak tiez nepojde

    anonymous01.10.2009 - 11:30 Trvalý odkaz

    Tomas: Ahojte, tak sa mi podarilo mat tuto navigaciu zadarmo, ale absolutne neviem ako som to spravil. Neviem ci sa Vam tam daju stahovat mapy alebo ine veci. Zo zaciatkus sa mi dalo pripojit na ten Route obchod a stahovat a kupil som si na 2dni tu navihgaciu ale teraz mi pise ze pripojenie zlyhalo. Mapa mi funguje tak ze ide, po par dnoch pyta zas zaplatenie, dam ze nech mi to zas aktualizuje ale pripojenie zas zliha ale navigacia funguje.

    anonymous01.10.2009 - 15:14 Trvalý odkaz

    Dusan: Tomas, je to cudne, tie profily aj ked to prepnem nejde to. Skusim to flashnut znova, tusim je aj nejaky novsi zase tak uvidime
    A navigacia, bud rad :D mne od 6.10 nabehne 1 GB tak potom sa stym budem hrat, Mapy mi tahat idu cez nu, aj ostatne, len ta licencia :)

    anonymous02.10.2009 - 10:14 Trvalý odkaz

    Tomas: No ty mas dobre ze ti ide vsetko tahat a ja to ze mi ide navigacia. Ale absolutne enviem precos a neda pripojit na net :-(. Pocuj a vedel by si mi poslal napriklad cez mail alebo inou cestou mapu nemecka? 8.okt. letim rano do nemecka a nebolo by zle to tam mat. Co by malo byt nove? Nejaka navigacia alebo novy firmware?

    anonymous02.10.2009 - 10:17 Trvalý odkaz

    Tomas: jaj inac dobre nervy mam na tu anvigaciu niekedy. Mam vikendovu brigadu-cely den jazdim po SR a mal som tuto navigaciu, Jej dost velka chyba je ze sa nedaju vypnut nespevnene cesty alebo sukromne cesty. navigovalo am to priamo cez les , cez rozbitu asfaltku. nakoniec som as nevedel vobec odtial vymotat, nastatsie isiel lesnik ktory mi poradil kadial mam ist. A inac bola tu sukromna cesta patriaca Lesom, tak som mal dost nervy lebo bolo 21:30 a ja niekde zamotany v lese

    anonymous03.10.2009 - 13:12 Trvalý odkaz

    dusan: Tomas, 6teho mi nabieha 1Gb OW tak potom zacnem tahat a mozem poslat. Ale vidim to blede, lebo na karte mam mapu SK co som stiahol vtedy davno co som pisal, a ked som dal tu kartu do noveho UT tak mi ju neukazuje. Takze mam tusak ze ked sa to stahuje tak je tam daco aby to neslo kopirovat. Som sa tesil ze aspon mapu uz mam a nic. Banda spekulantov je to. ALe vyskusame to. Musis pockat do 6teho lebo nehcem mat zase ucet 100 Euri :D

    anonymous03.10.2009 - 13:15 Trvalý odkaz

    dusan: pekne historky s nou si zazil to je pravda :) V tych nastaveniach neni takato volba? Ja som to tak letmo pozeral a su tam nejake typy ciest, mozno kecam. Ale ty ked to pouzivas tak vies lepsie cize je to tak.A kolko stoji aktivacia tej navigacie. Trebars pojdem o mesiac do rakuska ze to pustim na jeden den a basta? Po SK skusim rozbehat ten We travel, vraj to ide.. tam to taha data a ked bude 1GB tak je to jedno, lebo ta telka mi nejde (youtube ano) tak tolko neminiem tych dat

    anonymous14.10.2009 - 01:32 Trvalý odkaz

    Ivan: Vedel by mi niekto poradit ci viem pripojit S8300 na PC a používa? telefon ako modem na internet.???

    anonymous17.10.2009 - 10:53 Trvalý odkaz

    Tomas: Ano ide to, No mne to neslo cez tu ich aplikaciu. Treba si pozret nastavenia operatora a podla toho to spravit cez windows,popripade zavolat a oni ti poradia. Ja na tom tak fungujem ked som mimo wifi.

    anonymous07.11.2009 - 17:00 Trvalý odkaz

    Peter : Ahojte , máte niekto skúsenosti s pripojením fónu k PC s OS Win7 ? U m?a to zatia? vyzerá tak , že fón s PC nekomunikuje New PC Studio ani v móde kompatibility pre Windows Vista. Ak viete niekto nie?o k tejto problematike , dajte vedie?....

    anonymous18.11.2009 - 11:31 Trvalý odkaz

    Lubos: Po precitani diskusie ohladne route 66 sa mi zda ze info o licencii je v SamsungNavigatorDataTemporary su tam tri TMP subory, ktore sa daju otvarat cez wordpad, ale pochybujem ze sa to bude dat nejako nastavit....

    anonymous08.12.2009 - 20:04 Trvalý odkaz

    s8300: Sayeth muzes napsat jaky mas firmware v mobilu protoze ja mam taky novy firmware a gps mu vubec nejde a gps+ jsem i aktualizoval a nic. Firmware zjistis tak ze napises *#1234#