Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous18.11.2009 - 19:03 Trvalý odkaz

    ioannes: Diky za radu. Rozhodol som sa pre JET. Dufam, ze budem spokojny.

    anonymous18.11.2009 - 19:03 Trvalý odkaz

    sebi: no vies, všade na forach ?ítam že tie softvéry aj v JEte aj SE su nahovno od orange! pravdu povediac chcel by som vyskuša? dotykovy displey,lebo som ešte nemal! ale zasa ten SE,s tym možem písa? sms aj pri šoférovaní. som 70%nakloneny na ten JET! potrebujem vediet ?i ma niekto tieto telefony z ORANGEU a ?i je to dobrá kupa! ?i ste spokojný!

    anonymous18.11.2009 - 19:09 Trvalý odkaz

    jkk: ja ho mam z orange a telefon je presne taky aky com chcel - vlstnostami aj funkciami - ale uplna spokojnost nastala az po flasnuti FW...jedine vyhradu mam k baterke, 1,5 dna pri neustalom pouzivani je sice celkom pekne ale bol som zvyknuty na telefon co drzal bez problem 5-7 dni (samozrejme bez wifi, gps...) nato si este zvykam...inak by som nemenil, farby ako namalovane, rychlost svetelna a u mna kompatibilita zo vsetkym co som zatial chcel...

    anonymous18.11.2009 - 19:13 Trvalý odkaz

    sebi: takže si flashol JETa, a hovoríš že spokojnos?! no tak to si ma presved?il! práve si ?ítam o tom flashovani:D dufam že stym ni? neposerem! dík za radu

    anonymous18.11.2009 - 20:32 Trvalý odkaz

    topo: Hurá WiFi funguje. Zmenil som v routri nastavenie - vo?ba siete "auto" a pripojilo ma. Teda z toho vyplýva, že Jet nemá pripojenie na N-kovú sie? (iba b/g). Ja som mal nastavenú v routri iba N-kovú sie?. Ešte vyrieši? BT a budem spokojný. Som rád, že zabíjaš so mnou to?ko ?asu. Dík.

    anonymous18.11.2009 - 20:41 Trvalý odkaz

    peter_nr: mam jetku a SW S8000BVIG2 CSC VER je S8000SKIG2... porad da sa s tymto softom alebo je aj lepsi dakujem a ako tam naistalujem daku navigaciu bez toho aby som pouzil internet lebo nemam predpalteny

    anonymous18.11.2009 - 21:25 Trvalý odkaz

    jkk: je to vpodstate predposledna verzia cize podla mna sa ti to momentalne neoplati flahnut...kedze nemas ORANGE FW tak hocico je lepsie ako ten :) no a GPSko sa zatial bez netu nedalo rozbehat nikomu...zatial...ja sa cez vikend konecne dostanem k pametovej karte lebo bez nej GPSko neche ist a pustim sa do rozbehnutia GPSka v OFFline mode - na zaciatok mam pripraveny Trekbuddy co by malo sluzit dostacujuco pre turisticke navigovanie - ak to rozbeham prejdem na vyssi level a uvidime...

    anonymous18.11.2009 - 21:29 Trvalý odkaz

    jkk: gratulujem k rozbehnutiu wifiny...ja osobne predpokladam ze poroblem je v PC lebo ked BT na tel. funguje s inym fonom uplne v pohode...ak si 100% presvedceny ze problem je v Jete este mozes vyskusat trvdy reset celeho JETU cez kod *2767*3855# ALE VSETKY NASTAVENIA SA VYNUJULU A VYMAZU SA FOTKY, HRY, KONTAKTY V TEL...

    anonymous18.11.2009 - 22:22 Trvalý odkaz

    topo: Už som spojazdnil aj BT. Musel som v MT po vyh?adaní PC kliknú? na jeho ikonu a tam nastavi? "Povoli? zariadenie". Až potom sa mi to spárovalo, ale MT musel by? v aktívnom režime a nie v pokoji - uzamknutý, ?o som mával vždy v minulých mojich prípadovh. Som rád, že mi to všetko funguje. A ešte posledná otázka, písal som pre "krtka" o pár riadkov vyššie verziu v mojom MT, chcem sa spýta?, aká je to, ?i najnovšia, alebo staršia. Inak ?akujem za všetky rady a ochotu pomôc?. ?.

    anonymous18.11.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    topo: Ja som si Jet objednal z Talkivu 06.11. a kuriér mi ho doru?il 16.11.

    anonymous18.11.2009 - 23:27 Trvalý odkaz

    peter_nr: tak nemusim vymyslat s prepalovanim lebo je to kupene cez orange a moze byt ze ked robim video pri naj rozliseny tak seka pri zoome? a co mam ako nastavit nech slape co nja porad dakujem

    anonymous18.11.2009 - 23:54 Trvalý odkaz

    peter_nr: ako dostanem konu wifi na displey ked neni v ponuke dikes

    anonymous19.11.2009 - 08:43 Trvalý odkaz

    jkk: tvoja verzia FW je predposledna...ja mam poslednu ale tvoju verziu som nemal takze neviem porovnat rozdiely...predpokladam ze len vylepsuje resp. odstranuje dodatocne chybycky v predchadazajucej verzii ako kazy update akurat ze o polovici ani nevies :)

    anonymous19.11.2009 - 08:47 Trvalý odkaz

    jkk: sorry za omyl ale tvoja verzia nie je predposledna ale vyzera ako ORANGE FW, vecer ked budem doma pozriem to presne (mam ju napisanu) kazdopadne ak mas len jednu stranu v menu t.j. 12ikon a mas tym Orange world tak(ikona) tak tam ikonu wifi nedostanes...jedine zmenou FW...

    anonymous19.11.2009 - 11:17 Trvalý odkaz

    tomba: V?era som zobral Jet s Orangeu, vyskúšal som všetko ?o sa dá a po troch hodinách prestal display reagova?... manuálne tla?idlá reagujú, ale display na dotyk absolútne nereaguje... Má niekto podobnú skúsenos?, resp. vie mi niekto vysvetli? v ?om je prolém ?

    anonymous19.11.2009 - 11:23 Trvalý odkaz

    jkk: jedine co by som ti poradil je tvrdy reset pomocou kodu *2767*3855# ale ten sa zadava cez displej takze neviem...vyber baterku nehaj ju von cca 5minut a potom to znova zapni ak nic tak supe spet do orange a reklamovat...inak si asi uplne prvy co s nim ma technicky problem...blahozelam..dufam ze ti to rychlo opravia

    anonymous19.11.2009 - 17:40 Trvalý odkaz

    peter_nr: ano mam tam oeange world ikonu a teraz porad dakujem

    anonymous19.11.2009 - 17:43 Trvalý odkaz

    peter_nr: mozem pouzit tri stranyv menu a to tak prepinam ze pojdem prstom do prava alebo do lava,a ten firmware co osm ti poslal ze tam je je v poho?

    anonymous19.11.2009 - 18:10 Trvalý odkaz

    ioannes: na stranke talkive je napisane, ze dostupnost 1-3 dni. Dali ti nejako vediet, ze ti to dojde az neskor? vdaka

    anonymous19.11.2009 - 18:37 Trvalý odkaz

    mato: Cavte vsetci. Chcel by som sa tak spytat tých co maju tento mobil z TALKIVE,ci k tomu dostali aj to kozene puzdro,dakujem za odpoved.

    anonymous19.11.2009 - 19:51 Trvalý odkaz

    topo: Nie, vôbec to nezvôvodnili, iba mi 13.11. poslali SMS, že najbližší pracovný de? mi kuriér UPC doru?í zásielku. A okrem toho, mal som objednaný ešte jeden MT Sony Ericsson a ten mi doteraz nedoru?ili.

    anonymous19.11.2009 - 19:53 Trvalý odkaz

    topo: Áno, sú?as?ou balenia Jet-a z Talkive je aj kožené púzdro. Teda aspo? ja som ho mal v balení.

    anonymous19.11.2009 - 20:45 Trvalý odkaz

    peter_nr: nema dakto super stranku na aplikacie a hry na jet-ku dakujem

    anonymous19.11.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    peter_nr: ahoj mam ten orange soft sak cislo som ti poslal prosim posli mi na email forus182@azet.sk ako to prepalim na original SVK soft od samsungu a co to urobi na zaruke alebo porad ako ho tam dostat dakujem. a ako sa daju prehrat videa z netu ako je napr youtube ci huste a ako spojazdnit prehravanie online TV. Dakujem

    anonymous20.11.2009 - 10:50 Trvalý odkaz

    Hawker: Chcem sa spytat - je mozné dat na displej obrazok ako wallpaper? Ak ano, aky rozmer ma mat? Taky, ako je rozlisenie displeja, ci mensi?

    anonymous20.11.2009 - 11:18 Trvalý odkaz

    ioannes: chod na stranku www.zedge.net a vyhladaj si svoj telefon. Mas tam stovky tapiet v presnej velkosti podla typu MT

    anonymous20.11.2009 - 15:03 Trvalý odkaz

    smolko: Ke?že je tu WM, mohla by dobre pracova? navigácia iGO s vlastnými mapami. Skúšal to niekto? v Orange SPV M700 beží.

    anonymous20.11.2009 - 17:20 Trvalý odkaz

    Hawker: Dobre, pozriem tam, aj ked radsej si robim tapety sam. ;-) 2 Smolko - kde si nabral, ze Jet ma WM?

    anonymous20.11.2009 - 17:30 Trvalý odkaz

    topo: Chcem sa spýta?, akú máte v Jet-e baterku. Všade totiž uvádzajú 1100 mAh a ja mám 1080 mAh.

    anonymous20.11.2009 - 20:50 Trvalý odkaz

    peter_nr: Dnes som bol v ORANGE a opytal ze ked si prepalim FW v autorizovanom servise tak ci mi plati zaruka a oni ze ANO ale musi byt autorizovany. a hned som sa spytal ci mi to nemozu oni dat repalitv ramci zaruky a treba im povedat ze maju klamnu reklamu na mobil a pretoziadate prepalenie FW na original samsung a nie orange... dovod som dal ze nemozem plnohodnotne vyuzivat pouzivanie MB a GPS nejde cez orange FW co je zavadzajuca reklama lebo tym sa chvalia ze to ma GPS. tak pondelok ho idem odniest do orange a je to cele ZADARA

    anonymous20.11.2009 - 21:36 Trvalý odkaz

    peter_nr: prosim potebujem kupit stylus ale s gumovym koncom pozna niekto aky mam hladat dakujem?

    anonymous20.11.2009 - 22:13 Trvalý odkaz

    peter_nr: akoze sila plna rit dotakovych pier a nik ziadny predajca nepise ci ma pogumovany hrot no super vie DAKTO PORADIT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    anonymous20.11.2009 - 22:54 Trvalý odkaz

    adam: Ahoj ludia chcem sa spíta? na rýchlos? tohoto fonu pretože v recenzii je písané, že je celkom rýchly ale na vídeach nevyzerá nejako extra rýchly?? pretože mám omniu a to je taký SHIT !!! pomalší mobil som ešte asi ani nevidel!! a preto ma zaujma ci Jet nieje nie?o podobné ...?

    anonymous21.11.2009 - 16:45 Trvalý odkaz

    sebi: no,tak predv?erom som si vybral JETa z orangeu, zatial som spokojny. predava?ka mi hovorila že za 15eur mi prepália v samsungu soft, a chcel by som vediet že ked oni prepália ten soft, to bude ten isty ktory si vy flashujete, ?i bude mat tie isté funkcie, alebo mi len povoli gps?

    anonymous21.11.2009 - 16:51 Trvalý odkaz

    Sebi: chcem sa opyta?, že keby som si dal prepáli? ten soft v orangei, tak by so mdostal ten isty soft ako vy si stahujete z netu a flashujete JETa?

    anonymous21.11.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    Peter: Ano to iste mozno este starsia verzia

    anonymous21.11.2009 - 21:58 Trvalý odkaz

    Michal: Ahoj ludia mam i ja tento mobil a som spokojny, je rychli a akurat sa hram s navigaciou rout 66 dostat ju do mobilu bolo bez problemov i mapky sa daju stiahnut bez poplatku aspon mapky europy.ja som skusal SVK,CZ a okolite krajiny stiahnut a nic to nestalo.Vybehol som von to skusit a moju poziciu ukazovalo pekne na mapke ako som sa pohyboval.Akurat ta navigacia je spoplatnena, tak som ju neskusal, no ak sa najde ten crack bude to dokonale :)

    anonymous21.11.2009 - 22:45 Trvalý odkaz

    Sebi: jkk, mohol by si mi pomoct niekedy to flashnut? aby mi fungoval iaj všetky nastavenia. pravdu povediac by som to najradsej dal do samsungu, ale ked hovoria že mi tam nedaju najnovší soft

    anonymous22.11.2009 - 01:41 Trvalý odkaz

    luky: ja som si teraz kupil tiez samsung jet z orange ale ma nasrali s tym firmokrem ineho menu mi nejdu ano pohybove kurzy na Gate

    anonymous22.11.2009 - 13:05 Trvalý odkaz

    peter_nr: prosim ta ake su alebo kde sa daju zistit verzie FW na samsung. Vies ked mi to prepalia aby som vedel aky mam. dakujem

    anonymous22.11.2009 - 13:06 Trvalý odkaz

    topo: Akú baterku máš v JET-e 1100 alebo 1080 mAh?

    anonymous22.11.2009 - 13:34 Trvalý odkaz

    Mato: topo - dakujem za odpoved.

    anonymous22.11.2009 - 16:07 Trvalý odkaz

    DODO: NAZDAR,TENTO TELEFON SA MI PACI,ALE POD ZNACKOU SAMSUNG SI PREDSTAVUJEM TELEVIZOR A NIE TELEFON, BY MA ZAUJIMALO CI TENTO TELEFON JE KVALITNE SPRACOVANY A AKY MA REPRODUKTOR.....A AKO BY BOLA ASI JEHO ZIVOTNOST PRI BEZNOM POUZIVANI LEBO NIEKTO MI SPOMINAL ZE TELEFONY S DOTYKOVYM DISPLEYOM DLHO NEVYDRZIA....

    anonymous22.11.2009 - 16:23 Trvalý odkaz

    Sebi: no, tak to si na velkom omyle! dnes už niesu také zásadné rzdiely medzi telefonmy. a Samsung ur?ite patrí k TOP mobilnym vyrobcom! Telefon je vynikajuci, tiež som nad nim váhal,ale neolutoval som kupu! vynikajucí. ked sa budeš k telefonu správat slušne ur?ite ti vyrzí vela!! spracovyny je super, mám na nom ochrannu foliu na dipsleyi, a ziadne otla?ky niesu vide?! repráky su tiež celkom slušné!

    anonymous22.11.2009 - 17:04 Trvalý odkaz

    Dušan: Ten mail na centrum mi nechce is? už som robil všetko

    anonymous22.11.2009 - 18:58 Trvalý odkaz

    Dušan: Ja budem sním spokojný,ke? nastavím mail na centrum pomožte niekto

    anonymous23.11.2009 - 10:16 Trvalý odkaz

    jkk: verzie FW zistis po zadani na klavesnici *#1234#

    anonymous23.11.2009 - 10:18 Trvalý odkaz

    jkk: hod sem icq a dohodneme sa kedy to flasneme...nie je problem...

    anonymous23.11.2009 - 10:40 Trvalý odkaz

    jkk: minule som nastavoval azet, centrum nie je problem a uz niekde v 1/4 tejto diskusii to je presne...ak nenajdes daj vediet poriesime...