Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous16.11.2009 - 17:42 Trvalý odkaz

    jkk: to je brnkacka...hod icq dohodneme sa cez neho vecer...

    anonymous16.11.2009 - 17:59 Trvalý odkaz

    Tomas: Naozaj brnkacka? :) tak to ma tesi. Vies ten subor FFS tam musime dat, aby ten opravenvy firmware fungoval. Je tam aj obrazok znazorneni s tym FFS. Ved vies dobre, ze ja bez slovenciny som nechcel novy firmware. Prave vsetko stahujem. Moje icq cislo je: 451814814 Mam preinstalovat pc studio na cesky jazyk?

    anonymous16.11.2009 - 18:21 Trvalý odkaz

    jkk: radsej ho preinstaluj..vcera to islo aj v SR verzii ale nebudeme riskovat :) co treba robis s FFS som uz pochopil takze nie je problem...okolo 20.00 budem na icq...dovtedy maj vsetko pripravene a aj rozbalene a hlavne aby si vedel kde to mas...uvidis bude to rychlovka...

    anonymous16.11.2009 - 18:46 Trvalý odkaz

    Tomas: Dobre, tak o 20.00 sa stretnem na icq. Vsetko porobim, ale instalovat este nemusim nie? lebo ako pozeram, nevedel by som niektore veci ani nainstalovat co som stiahol. Ten sim lock mam off, takze v poriadku..Teda mozem dopredu vypnut tel, vybrat kartu, baterku a pamatovku, aby sme sa s tym nezdrziavali? Len iba raz som otvaral ten telefon, pred tyzdnom, ked som si ho kupil

    anonymous16.11.2009 - 18:56 Trvalý odkaz

    Tomas: A este pocuvaj, nejak mi od obedu ide pomaly net.. a neviem ci stihnem vsetko postahovat do osmej, pomaly mi stahuje. Keby som nestihol, tak mozme to aj zajtra urobit nie?

    anonymous16.11.2009 - 20:15 Trvalý odkaz

    peto: skusal niekto stahovat hry z tej stranky co pisal frodo ?

    anonymous16.11.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    Tomas: Mam uz vsetko pripravene.. zaciname?

    anonymous16.11.2009 - 21:01 Trvalý odkaz

    jkk: cakam na icq...kde si??

    anonymous16.11.2009 - 22:53 Trvalý odkaz

    Peter: no aj ja zacinam uvazovat nad new FW tomas, jkk, matus je to o dost lepsie??

    anonymous16.11.2009 - 23:32 Trvalý odkaz

    jkk: je tam toho viac otvoreneho...kludne helpnem...

    anonymous16.11.2009 - 23:50 Trvalý odkaz

    jkk: a aku presne vyhodu res nevyhodu ziskam cez to spravim ?

    anonymous16.11.2009 - 23:57 Trvalý odkaz

    peter_nr: a aku presne vyhodu resp
    nevyhodu ziskam cez to spravim ?

    anonymous17.11.2009 - 12:31 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: Ahojte ja som maximalne spokojny , az po presoftovani som si uvedomil ze co to Orange s tymi telefonmi dokazuje , strasneeeeeeeeeee. Teraz vlastnim vdaja Jancimu(jkk) uzastny plnohodnotny Samsung S8000 Jet , 2 roky budem splacat telefon pausalom a preco by som mal platit za nieco co vyrobene a predane uplne inac ! fici to uplne v pohode fotak je lepsi telefon je viditelne rychlejsi a widgety nemaju chybu skratka som SPOKO. aj ja som trocha obaval nejakych veci - ze naco preco co keby daco mozno , ale nelutujem.

    anonymous17.11.2009 - 12:55 Trvalý odkaz

    peter_nr: a ako je to teraz so zarukou????

    anonymous17.11.2009 - 14:50 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: no tak ta prakticky padla ale zdravy rozum v orange o domacom flashovanie necekne a oni to daju na reklmaacku a automaticky tam strelia ten ich krasny pomarancovy ktory mas asi teraz :)

    anonymous17.11.2009 - 14:51 Trvalý odkaz

    55pato55: cawte chcel by som sa opytat ktory s tychto dvoch fonov je lepsi jet alebo arena???????????

    anonymous17.11.2009 - 16:16 Trvalý odkaz

    Matus Jet-soft: ahoj , presne pred 2 tyzdnami som sedel v orange a v lavej ruke som malarenu a v pravej jetko, blbecek v orange sa ma snazil presvecit ze je to to iste, na prvy pohlad ano ano ale co mi padlo hned do oka bolo na hovno spracovanie areny mesiac pouzivania telefonu a bude vyzerat ako keby si ho mal 2 roky , jetko ma 800 cpu co hovori za seba samo amoled displej je nadherny a osobne si myslim ze lepsi je jetko , preto som sa pren rozhodol a som stastny pouzivatej ako aj wacsina ludi od ktorych vidis prispevky vyssie :D

    anonymous17.11.2009 - 16:57 Trvalý odkaz

    topo: Vcera som si cez Talkive kupil Jet a stsle sa mi nepodarilo telefon sparova? s PC cez BT a neviem sa spoji? s wifi. Pomozte, vdaka.

    anonymous17.11.2009 - 18:26 Trvalý odkaz

    Peter: Caute pani, od zaciatku citam vsetky prispevky ale zacinam sa priklanat k tomu ze ten telefon upgradnem a bude to asi rozumnejsie. Tak vravite ze rozdiel je dost vyditelni? A pri tom najnovsiom FW je aj SK jazyk? ci len CZ diki za vase prispevky.

    anonymous17.11.2009 - 18:52 Trvalý odkaz

    jkk: standardne je v novom CZ ale uz som videl aj prerabku na SK jazyk...a co sa tyka rozdielov ak to citas od zaciatku tak vidis ze nikto kto ma novy FW nenapisal ani riadok negativneho poznatku :) je to lepsie....

    anonymous17.11.2009 - 19:15 Trvalý odkaz

    Peter: no ved o to ide len ak dobre tomu chcapem je aj v SK jazyku ale nie je to oficialny firmware ale daky prerobeny to by som nerad. A ktory je vlastne najnovsi a oficialny soft na jeta?

    anonymous17.11.2009 - 19:26 Trvalý odkaz

    topo: No ?o, vidím, že sa tu tomu rozumieš. Nepomôžeš mi s mojim problémom?

    anonymous17.11.2009 - 20:03 Trvalý odkaz

    jkk: BT skus spravit naopak -PCckom hladat mobil, no a WIFI ze nejde je dost siroky pojem...prihlasi ti ju ale nejde net??nenajde ti WIFI siet??ak ti nejde iba net tak v nastaveniach pripojeni zmenn Typ overovania z WPA2 na WPA - mne to pomohlo...ak nic tak mi posli icq a skusime viac moznosti...

    anonymous17.11.2009 - 20:39 Trvalý odkaz

    roaldo: ja som si ho flashol v?era ako som si ho doniesol z pomaran?a ,ale najprv som ho omakal aby som mohol porovna? a musím poveda? riadna zmena oproti tomu pomaran? softu,,,a ?o sa wifi týka,,ide mi ok akurát som sa s nou tiež musel 5-10 minut pohra?-ponastavova? a poskúsa?,ale podarilo sa,,okrem iného som verný nokii,od za?iatku som iný nemal ,toto je prvý iný fon a klobuk dole je super,,škoda že nemá symbian,,

    anonymous17.11.2009 - 21:13 Trvalý odkaz

    topo: BT som si robil aj PC-kom, PC mi MT našlo, dal som "pripoji?", zadal som na PC 4-miestny kód, spýtalo sa ma, ?i k´d na PC je zhodný s kódom na MT, potvrdil som, že áno a na PC mi napísalo, že "za?ízení nelze p?ipojit".

    anonymous17.11.2009 - 22:21 Trvalý odkaz

    jkk: zapni BT v telefone, daj nastavenia, viditelnost - VZDY a Zabezpeceny rezim vypnut...a malo by to ist...

    anonymous17.11.2009 - 22:25 Trvalý odkaz

    najhappy: Potrebujem porovnat, najlepsie ad niekoho, kto sa do toho rozumie a ma skusenost s tymito telefonmi. na cenu neprihliadajte: samsung jet alebo sony ericsson satio?
    dakujem

    anonymous18.11.2009 - 07:27 Trvalý odkaz

    topo: To všetko mám nastavené, ale stále sa to nechce spárova?. Už som z toho hotový...

    anonymous18.11.2009 - 09:19 Trvalý odkaz

    jkk: a aky win mas?skusil si napr. telefon - telefon? lebo ak sa dokazu vyhladat zariadenia a je problem len z conectivitou bude problem inde...podla mna v Notebooku ale tazko sa to takto nadialku hodnoti, treba to skusit s inym notasom resp. skus zapnut BT aj na notase a mobile a jednoducho klikni na hocijaky obrazok/mp3 pravym/Odoslat/cez BT/Vyhladat zariadenie a poslat. ak toto prejde tak par veci skrtneme :)

    anonymous18.11.2009 - 10:15 Trvalý odkaz

    topo: Z telefónu na telefón funguje BT O.K. V PC mám win xp professional a nainštalované New PC studio s ?eštinou.

    anonymous18.11.2009 - 10:17 Trvalý odkaz

    topo: OPRAVA - nie PC studio ale suite, sorry.

    anonymous18.11.2009 - 11:00 Trvalý odkaz

    jkk: a skusal si si nieco poslat do tel ako som pisal vyssie??a este k tomu kodu ci ti pisal PC aj si ho napisal v tel??vzdy davaj iba cisla...

    anonymous18.11.2009 - 13:34 Trvalý odkaz

    krtko: Da sa povedat, ze uz ho mam na ceste... chcem sa len opytat ci niekto nevie s akym FW ho dodava Talkive??? Dik.

    anonymous18.11.2009 - 13:44 Trvalý odkaz

    jkk: ak sa nemylim tak s predposlednou verziou ...IG2

    anonymous18.11.2009 - 13:48 Trvalý odkaz

    topo: Ke? som sa chcel spárova? - MT a PC, tak na MT mi automaticky ukázalo 6-miestne ?íslo s otázkou, ?i toto ?íslo súhlasí aj s ?íslom na PC a ke?že ?ísla súhlasili, tak som to v MT aj v PC iba potvrdil "áno", ale aj tak to po tomto kroku napíše, že spojenie sa nepodarilo.

    anonymous18.11.2009 - 13:50 Trvalý odkaz

    topo: Mne z Talkive doru?ili v pondelok Jet-a. Ak zistím, aká je v ?om verzia FW dám vedie?, ale neviem, ako sa to zis?uje.

    anonymous18.11.2009 - 13:54 Trvalý odkaz

    krtko: Ako tu tak citam, som presvedceny o dobrej investicii... uz sa ho neviem dockat. A dik za odpoved.

    anonymous18.11.2009 - 14:10 Trvalý odkaz

    jkk: aktualnu verziu zistite po zadani kodu *#1234# na klavesnici...

    anonymous18.11.2009 - 16:32 Trvalý odkaz

    topo: Mám tam SW VER S8000XXIG3 CSC VER S8000OXDIG1 - Jet z pondelka od Talkive.

    anonymous18.11.2009 - 17:22 Trvalý odkaz

    ioannes: Je podla vas lepsi samsung jet alebo samsung omnia. Na talkive je medzi nimi rozdiel iba 1 euro. Mna viac laka Jet, ale omnia ma zasa OS Windows mobile, neviem sa teda rozhodnut. Doteraz som mal iba Nokie.....

    anonymous18.11.2009 - 17:57 Trvalý odkaz

    jkk: je to ako vybrat si notas s windowsom a linuxom...kazdy komu staci par JAVA aplikacii a hlada stabilitu voli JET, kto chce mat s mobilu dialkovy ovladac tak voli mobil s otvorenym OP...je to vsetko otazka priorit a kompromisov...

    anonymous18.11.2009 - 18:08 Trvalý odkaz

    topo: Skúšal som posla? obrázok z PC do MT tak ako si to opísal vyššie, avšak ten istý výsledok, ako vždy. Pravým som klikol na obrázok, dal som odosla?, ozna?il som MT, objavili sa na PC a MT 6-miestne ?ísla (obé zhodné). Potvrdil som, že ?ísla sa zhodujé a znovu vypísalo, že spojenie sa nepodarilo. Už som v koncoch.

    anonymous18.11.2009 - 18:11 Trvalý odkaz

    jkk: skus tie cisla prepisat rucne iba na 2-4miestne...ak by si bol s BA tak sa nato mozem pozriet ale takto nadialku je to strielanie na slepo...ale snazim sa :) ked tak sa skus poziet v nastaveniach BT v PC ci nie je nieco zakazane...

    anonymous18.11.2009 - 18:31 Trvalý odkaz

    topo: Tie ?ísla sa nedajú prepísa?, tam je možnos? odpovede - áno, nie. Teda ?i sa tie ?ísla zhodujú. A ešte k tej wifi, už som vyskúšal všetko a stále mi to nejde. Nevadí, že mám router N-kovi a nie g-?kovi? G sie? mám odstavenú. ?i tento MT vie nájst N-kovú sie?? A z BA nie som (TO). Inak zatia? v?aka za ochotu a ?as.

    anonymous18.11.2009 - 18:34 Trvalý odkaz

    topo: Ke? sa chcem pripoji? na wifi, napíše mi "prístupový bod neodpovedá".

    anonymous18.11.2009 - 18:43 Trvalý odkaz

    sebi: poradte, rozhodujem sa medzi w995 a samsung jet, z orangu! potrebujem vediet ktory je kvalitnejší! potrebujem aby mi vydržak aspon tie dva roky

    anonymous18.11.2009 - 18:47 Trvalý odkaz

    jkk: no dochadzaju napady...ale je mi zvlastne ze ti neda moznost zadat kod jednak do PC a jednak do tel...co sa wifi tyka tak jediny rozdiel medzi N a G je v rychlosti co si myslim ze musi zvladnut...ono popravde domacu wifi nedokazem napriamo spojit ale staci mat ten profil vybrany a bez spojenia iba zapnut wifi a potom zadat adresu a surfovat...lebo som musel manualne zmenit v profile Overenie z WPA2 na WPA a tym padom ked dam pripojit domacu wifi myslisi ze je to ina lebo sa jej toto nastavenie nezhoduje...ale ide to...co ti vypisuje a kedy pri wifine??

    anonymous18.11.2009 - 18:50 Trvalý odkaz

    ioannes: Rozhodol som sa, ze si kupim JET cez netovy obchod Talkive. Vie niekto, kto uz z neho Jet kupoval, ako dlho trva dodanie? Dik.

    anonymous18.11.2009 - 18:57 Trvalý odkaz

    jkk: to je ako povedat ci je lepsia hruska lebo jablko...jedno je dotykovka druhe vysuvacka, fotak lepsi SE displej krajsi JET...obydva zavrety OS...fotak hovori v prospech SE aj ked rozdiel je pre tvoje oko minimalny...a ci ti vydrzi dva roky je na uzivatelovi nie na telefone...cize si najprv v hlave utras co chces, co potrebujes, kde to vyuzijes a na zaklade toho sa rozhodni...toto sa naozaje neda urcit vlastnostami telefonov...