LG KC550

  • Martin Hombauer 22.09.2008 - 18:12

    defluo: ste si isti, ze sa to fakt pise autofÓkus ? lebo mne sa to nejako nezda... je jasne, ze to je odvodene z cudzich slov auto+focus... tak preco tam davat to Ó ??? ja viem, ze je to dost odveci, ale uz ma to irituje :D

  • anonymous10.12.2010 - 14:27 Trvalý odkaz

    tomas: RE haluzka: ja ho mam tiez skoro 2 roky a napriek setrnemu zachadzaniu sa nieco odpalilo a displej ukazuje roznofarebne ciary (je nepouzitelny, neda sa ani nalogovat). Isiel na reklamacku tak uvidim co s nim spravia.
    Inac na to co (ne)ponuka je to strasne velka a tazka tehla, pomaly soft. LG nikdy viac...

    anonymous10.12.2010 - 17:11 Trvalý odkaz

    SCRAPPY: mal som tento mobil 2 roky ,po roku mi zacal blbnut ,ked som sniekym volal, nepocul som v telefone nic , Lg uz nikdy viac ..ked si chcete kupit mobil ,nekupujte si LG je to skratka shit ktory vyzera dobre iba na oko ...

    anonymous23.12.2010 - 18:56 Trvalý odkaz

    meno: pohode mobil dost odolni proti narazom mam ho 3 rori dobiti ale nic mu neni

    anonymous09.03.2011 - 17:02 Trvalý odkaz

    tomtuning10: Dobrý de? chcel by som sa spýta? že ?i sa dá v tomto mobile preinštalova? softvér lebo my blbne.Ak zapnem prehráva? tak sa my mobil sám vypne.

    anonymous25.05.2011 - 23:32 Trvalý odkaz

    jajuškaa: ahojte , po?uvajte ze ako si mam nastavit to, že ked mi niekto nie?o pošle cez bluetooth , tak aby mi to uložilo na pametovu kartu a nie na telefon ?? diky ..

    anonymous07.06.2011 - 15:18 Trvalý odkaz

    JuroK1: prosim vas potrebujem surne poradit mam telefon LG KC550 mam vnom 2g pametovu kartu no problem je vtom ze mam na karte asi 200 ceskych hier ale daju sa nainstalovat asi len 10 potom mi vypise ze je pamet plna ale ale v telefone mam este asi 10mb volnych nedaju sa tie hry nejak nainstalovat na kartu pametovu?? alebo co mam robit poradte pls co najskor

    anonymous13.10.2011 - 22:13 Trvalý odkaz

    Toreto115: Dobry dalo by sa prirobi? do mobilu wifi?