LG KC550

  • Martin Hombauer 22.09.2008 - 18:12

    defluo: ste si isti, ze sa to fakt pise autofÓkus ? lebo mne sa to nejako nezda... je jasne, ze to je odvodene z cudzich slov auto+focus... tak preco tam davat to Ó ??? ja viem, ze je to dost odveci, ale uz ma to irituje :D

  • anonymous24.06.2009 - 23:26 Trvalý odkaz

    H4CK3R: http://en.anjo.to/
    pomocou tejto stranky skonvertujete rychlo videjko z youtube apod. to .mp4 co prehaje LG KC 550 bezproblemovo

    anonymous24.06.2009 - 23:27 Trvalý odkaz

    H4CK3R: prehravac hudby je naoko jednoduchy ale poradi si s triedenim mp3 suborov a taktiez ma skvely ekvalizer, najlepsieho zvuku dosiahnete nastavenim na live

    anonymous29.06.2009 - 22:24 Trvalý odkaz

    ivo: kolko vam na tomto fone vydrži baterka????

    anonymous05.07.2009 - 06:58 Trvalý odkaz

    Mirec: poradte mi pls....ked niekomu posielate sms ..pride vam spatna sprava o doruceni sms??...raz som mal taky stary siemens a tam to chodilo...podporuju to este aj tieto nove telefony alebo to som zaspal dob u?:D:D...diki

    anonymous05.07.2009 - 16:09 Trvalý odkaz

    michal: Prosím vás idem si kúpi? tento telefon je dodávaný s pamä?ovou kartou microSD?

    anonymous07.07.2009 - 18:28 Trvalý odkaz

    Mino: ja som bral mobil z T-mobilu a dostal som k nemu 2 GB kartu

    anonymous08.07.2009 - 12:27 Trvalý odkaz

    Barso: Mirec: sprava do doruceny sms sa da nastavit na kazdom mobile... chod do sprav - nastavenia - SMS - sprava od doruceny (zapnuty)

    anonymous15.07.2009 - 22:53 Trvalý odkaz

    Duno: neviete mi niekto poradit ako vytvorim na KC 550-tke e-mail konto? pyta to selijake blbosti a vobec neviem ako na to. uz som skusil asi vsetko.. ak to hra ulohu tak mam T-mobile. diki moc za radu!!

    anonymous16.07.2009 - 13:07 Trvalý odkaz

    angra: tiež uvažujem nad týmto telefónom...ide o to, že som u pomaran?a a skon?ila mi zmluva, ale jediný paušál, ktorý mi vyhovuje u nich je kreditný (10e)..a pri ?om nie sú žiadne dobré telefóny...tak uvažujem nad prechodom k tímobajlu a paušálu 250 sms viac...no a pri tom paušáli je to asi jediný vhodný telefón, lebo tie s dotykovými displaymi nechcem...a zvyšné ni? moc...takže zrejme beriem tento, ak sa nerozhodnem po?ka? na viano?né ponuky...mrzí ma na tomto LG, že sa nedá vypnú? zvuk fotenia, ale keby som nastavila tichý režim, tak to možno ide...no ale inak to nevyzerá zle..teraz mám nokiu 5200, takže horšie by? asi nemôže, len lepšie :D

    anonymous16.07.2009 - 13:42 Trvalý odkaz

    Barso: zvuk pri foteni sa vypnut neda a nepomoze ani tichy rezim.. je to nastavene operatorom... ja osobne som spokojny... par kozmetickych chyb som sice nasiel, ale to su v podstate zanedbatelne malickosti
    DUNO: skus si nastavit to e-mail konto cez net priamo od providera stranky... napriklad gmail ma podporu mailovych sluzieb priamo na mobil

    anonymous16.07.2009 - 14:32 Trvalý odkaz

    angra: no tak sná? sa dá nastavi? aspo? nejaký prijate?nejší zvuk, nie?o menej výrazné :)

    anonymous16.07.2009 - 14:33 Trvalý odkaz

    angra: a ešte jedna vec..neviete, ?o obsahuje balenie u t-mobile? ?i dávajú pamä?ovky, usb a tak..?

    anonymous20.07.2009 - 13:50 Trvalý odkaz

    Barso: usb nie, ale 2gb kartu hej + kabel do pc

    anonymous02.08.2009 - 05:30 Trvalý odkaz

    luca: a dokáže zaostri? aj text? to carl zeiss aj cybershot dokážu, ale ?o schneider kreuznach?

    anonymous02.08.2009 - 21:50 Trvalý odkaz

    Izolda: Prosim Vas, ako mozem vlozit do MP3 viac hudby? Pamat telefonu mi prijala len 4 skladby a tie tam mam automaticky. Mam vsak dost hudby na pamatovej karte (2GB)- to sa neda nejak prepojit? Alebo mi moj LG umozni pocuvat len tie 4 a ked budem chciet zmenit, budem sa musiet pripojit na PC, tie 4 odstranit a dat nove 4?!To je teda pekna kravina! Dakujem za pomoc.

    anonymous03.08.2009 - 16:21 Trvalý odkaz

    Barso: izolda: ked si pustis MP3 prehravac, hned prva moznost je zoznam skladieb... to ked pustis tak ti nahra vsetky mp3 v mobile a mozes ich pocuvat

    anonymous03.08.2009 - 20:33 Trvalý odkaz

    Izolda: Barso, dakujem za pomoc. Presne to som urobila uz predtym. Ale zobralo mi to len tie 4 skladby, co mi prijala pamat telefonu. Lenze, to je predsa malo...Ak je to vsetko, tak je to potom teda pekne trapny ten moj telefon a riadna blbost! To nie je moznost vlozit tam viac skladieb? To mam pamatovu kartu len na video a obrazky? No super! :-(

    anonymous04.08.2009 - 21:20 Trvalý odkaz

    rischo: a co hovorite na baterku ? lebo mala som LG KU990 a nic moc nevydrzala :(

    anonymous04.08.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    Ruujko: Vážne sa neda dat do toho fonu hudba ? Myslim cez pamatovu kartu ? To je nieaka blbost nie

    anonymous06.08.2009 - 11:46 Trvalý odkaz

    Barso: izolda: hmm... no este je jedna moznost si spravit vlastny playlist (druha moznost v menu) ale ak ti nejde nacitanie mp3 z karty tak to bude najskor chyba v mobile... skus s tym zajst do obchodu nech ti poradia, mozno bude vadny mobil

    anonymous17.08.2009 - 19:37 Trvalý odkaz

    mirec: Nazdar. Nejaku dobru stranku, kde by som mohol postahovat m-toy games, dakujem.

    anonymous22.08.2009 - 11:56 Trvalý odkaz

    mirec: Diky moc, kukneme :)

    anonymous22.08.2009 - 11:58 Trvalý odkaz

    mirec: Alebo ze by si sa pomylil trosku, no serialy moc nemusim.

    anonymous04.09.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    brano: vobec mi nejdu hry iba gangster 2 a ostatne mi pise ked chcem nainstalovat ze lokalnom priecinku sa nenaslo 77.. a este k tomu ked nahravam video tak sa tam robia chybi na obraze cierne kocky a deformacie newiete my nejako pomoct

    anonymous07.09.2009 - 11:24 Trvalý odkaz

    Barso: zrejme bude chyba v tvojom mobile... chod s tym k predajcovi nech ti ho vymeni alebo hodi do opravy

    anonymous08.09.2009 - 15:10 Trvalý odkaz

    adush: poradte mi...ktory mobil je lepsi? KC550 alebo KP500 Cookie?

    anonymous15.09.2009 - 22:26 Trvalý odkaz

    matej: dobry den chcel by som sa opytat ako nastavit telefon tak ze ked mi niekto posiela subor aby mi toukladalo rovno na externu pamet a nie do telefonu

    anonymous21.09.2009 - 23:14 Trvalý odkaz

    Pali: Chcem sa opytat, ci sa led dioda da pouzit aj na prisvetlenie(ako u sony ericssonov), alebo ci len blikne pri stlaceni spuste.

    anonymous22.09.2009 - 18:03 Trvalý odkaz

    brano: prave sa mi uplne znicil a to len kwoli pretazenej pamati telefonu stale len blika a to nie je vsetko .. cez sluchatka ked som pocuval hudbu tak furt sustali takze aky taky zvuk isiel cez 3d ekvalizer video nakruca v takej kvalite ze pocas prehravania vlstnych nahratych videi vypadavaju casti obrazu cize som maximalne nastvany T Mobile

    anonymous27.09.2009 - 02:50 Trvalý odkaz

    jojo: uz nefunguje vybracne...este ze ho pouzivam len na telefonovanie...fotak fakt o nicom..prehravac?..norma..prehliadac dokumentov-horor...internetovy prehliadac-slaba pamat vraj na zlozitejsi web...no na bezne volenie staci...aj ked niekedy tiez nie je pocut volaneho alebo volajuceho...a tiez sa stalo ze mi neraz zamrzol..a ten slide ma velku volu,ako keby nebol celkom dobre zmontovany..

    anonymous09.11.2009 - 21:49 Trvalý odkaz

    Leri: caw mam takovy problem cocka mi normalne jede ale nejede mi asi kryt proste kryt nefaka najedu na fotak normalne otevru kryt a porad mi to pise otevrete kryt objektivu tak se chci zeptat jestli to ma nejaky senzor v tom krytu a nefakato nebo to ma nejak zaregistrovana ta cocka nebo nevim pls poradte jak bych to mohl spravit jestli by to slo :-(

    anonymous22.11.2009 - 18:33 Trvalý odkaz

    kc550: cawtee all newe niekto kde by som mohol kupit ten reduktor na 3,5mm jack???k tomu mobiluu???

    anonymous04.12.2009 - 12:32 Trvalý odkaz

    pipo: len si berte pausaly a taketo šhity ako je tento lg,,

    anonymous15.12.2009 - 22:32 Trvalý odkaz

    tanuska: ahojte.newie niekto kde by osm nasla bezpecnostny kod ked si chcem zamknut telefoon??

    anonymous25.12.2009 - 22:15 Trvalý odkaz

    simon: hej borci nevite naky stranky na hry a temata???napiste na e-mail pls muj e-mail:simonpospech@seznam.cz dikec a jinak ten telefon je fakt suprovej tak napiste plsss!!!!

    anonymous26.12.2009 - 21:45 Trvalý odkaz

    carbon: caute. mam taky problem: mam ho asi pol roka. 1.:ked ho vypnem, ihned sa znova zapne ale s ciernym pozadim. 2.:ked ma skoro vybitu baterku tak sa vypne, ale na to sa znovu zapne aj ked len na 2 sekundy a menej.

    anonymous26.12.2009 - 21:50 Trvalý odkaz

    carbon: .....a vzdy dookola az kym nevyberiem baterku. este pred tymito problemami sa mi asi 3 dni ked som ho vypol uz sa nezapol, vlastne ja som ho nezapol.

    anonymous26.12.2009 - 21:52 Trvalý odkaz

    carbon: ked ma slabu baterku, display ztmavne a vtedy sa neda nic robit: ani volat, pozerat obrazky, videa, sluchat hudbu proste nic.tak naco je dobre toto "setrenie energie"?!

    anonymous26.12.2009 - 21:53 Trvalý odkaz

    carbon: ked toto urobi, furt dookola asi kazde 5 min. pípa

    anonymous27.12.2009 - 18:44 Trvalý odkaz

    michal: vazne tu nejdu temy
    4

    anonymous27.01.2010 - 21:00 Trvalý odkaz

    sebastian: ludia som snim spokojny aj ked si viem predstavit iny :P ale mam len maly problem .... s nim ked si posielam daco cez bluethot .. tak sa mi to neulozi hned ? na externu pamet ale na pamet telefonu a ked si daco chcem poslat viac ako je pamet telefonu tak neposlem prosim vas poradte mi nekdo ... ako mam nastavit aby sa mi tie subory ulozili po primuti cez Blue... hned na externu pamet ked ta poprosim odpoveded na moj emal 7-raul-7@azet.sk dakujem vo pred

    anonymous09.02.2010 - 10:43 Trvalý odkaz

    ixo: ?aute. Ber to tak ale pri porovnaní kvality fotenia n95 a lg kc550, že lg kc550 ma 256tisíc farieb a n95 má 16mil. takže je jasne, že n95 bude foti? lepšie to nepustí ale lg kc550 konkuruje celkom dobre na to že má menej farieb vo fotení s n95 a je to dos? vyrovnané po tom ?o píšete. Ja mám asi lg kc550 len de? a fotí to šlušne škoda ozaj že to nemá xenon bles ešte a chcel som sa ešte spýta? akú to spapá najva?šiu pam. kartu?:) ?akujem.

    anonymous09.02.2010 - 12:12 Trvalý odkaz

    ixo: Má lg kc550 inter. priehliada?? Akože mám vo fóne nejaký t-mobil internet prehliada? ale sa mi to nejak nepozdáva ke? to stustím tak nabuhuje nie?o web tolk, také nie?o sa bojím že mi to bude bra? peniaze nad rámec nejako totižto ja mám ned predplatený od orange 50mb mesa?ne ale neviem ?i ho využijem na tomto lg kc550 kedže je tam ten priehliada? ?udný ?i to pôjde alebo ako? Ak nie je to v rici potom neviužijem ten net ale sna? sa dá da? do fónu nejaký iný inter. prehliada? alebo ako to je poradte? Prípadn eodpíšte mi na mail ixo5121990@azet.sk za info vopred ?akujem

    anonymous22.02.2010 - 08:05 Trvalý odkaz

    Petra: mám na vás otázo?ku, mám tento LG a som s ním spokojná ale od v?era mi vôbec nefunguje budík, mám ho nastavený aj mi svieti ale vôbec mi nezvoní ani nevibruje. Viete mi s týmto poradi????? ?akujem

    anonymous08.03.2010 - 13:16 Trvalý odkaz

    stano: mamlg KC 550 a možem povedat len jedno,?rep!pomalý,zamrza,vysuvací modulma asi zle kontakty,zobrazuje pol displeja,ked sa mu zachce tak aj cely,na bežne jpg snimky vypissuje nepodporovany format,skratka hnus a lg už nikdy viac

    anonymous19.09.2010 - 12:07 Trvalý odkaz

    Milan: Je tento mobil lepsi nez LG shine ?

    anonymous14.10.2010 - 15:54 Trvalý odkaz

    Hena: Ahojte. Pomozte mi niekto prosim. Vacsinou pouzivam len zakladne funkcie nech uz mam akykolvek mobil, ale kedze lg kc550 ma zabudovany mp3 prehravac, rada by som ho vyuzila. Chcela by som stiahnut audiotexty v angli?tine z internetu a tak sa ucit.Mozno to znie hlupo, ale neviem ako na to. Skusala som pripojit USB kabel, ale nic. Budem vdacna ak mi niekto poradi.

    anonymous17.11.2010 - 01:38 Trvalý odkaz

    haluzka: ja nechapem co na tento mobil kydate....mam ho uz druhy rok a nebol s nim ziaden problem...a to toho zazil dost..milion padov, uz sa aj kupal vo vani a stale ide...mala som aj samsung aj zopar nokii ale vzdy stacil jeden pad a bolo po nom a tento este stale zije!!!a vo vnutri tiez vsetko funguje...tak teraz neviem ci to len ja som dostala nesmrtelny unikat, alebo vam nie je nic dobre....