LG KC550

  • Martin Hombauer 22.09.2008 - 18:12

    defluo: ste si isti, ze sa to fakt pise autofÓkus ? lebo mne sa to nejako nezda... je jasne, ze to je odvodene z cudzich slov auto+focus... tak preco tam davat to Ó ??? ja viem, ze je to dost odveci, ale uz ma to irituje :D

  • anonymous27.05.2008 - 23:27 Trvalý odkaz

    Libertarian: Mne to pripomina hókus pókus :D

    anonymous28.05.2008 - 00:11 Trvalý odkaz

    Marvin: Ja som sa uz nad tym tiez parkrat zarazil a co som sa pozeral do slovnika cudzich slov, tak tam je sice fókus ako ohnisko atd. s "ó", ale autofokus ako automat. zaostrenie objektivu tam uz pisu s "o".

    anonymous28.05.2008 - 02:44 Trvalý odkaz

    riso: už len nápis "Slovník Cudzích Slov" (posledný link) je nesprávny. ako mám veri? jeho pojmom a vysvetleniam?

    defluo, chces tym povedat, ze tamtie slovniky su vierohodnejsie nez oficialny link na jazykovedny ustav? radi sa nechame poucit, ktory vyraz je spravny. ;)

    anonymous28.05.2008 - 07:45 Trvalý odkaz

    Marvin: Tak tam piste automaticke zaostrovanie a je po probleme :D.

    anonymous28.05.2008 - 11:01 Trvalý odkaz

    graffoo: kedze sa jedna o prebrane slovo z cudzieho jazyka, tak je spravne aj to aj to ;) cize aj autofókus aj autofokus a dokonca mozes pouzit aj autofocus. minule o takychto vynimkach pisali v Pravde, nejaka tetula z SAV. takze to musi byt pravda ;)

    anonymous28.05.2008 - 15:57 Trvalý odkaz

    Mario: Suhlasim s graffom,kedze ide o cudzie slova a maju aj viac vyrazov.Inak podla mna zas musel niekto brnknut na nepodstatnu notu kedze sa jedna o diskusiu o fone a nie jazyku cudz.slov.Samozrejme sa to da pisat skratkov af a potom tu najdeme napisane a co je to af?a ma tento fon autofokus?Takze ani pesi ani zavozom.

    anonymous29.05.2008 - 11:03 Trvalý odkaz

    LG Electronics: Dobry den,
    rad by som poopravil/doplnil udaje uvedene v clanku:
    - telefon obsahuje prehliadac dokumentov xls, doc, ppt a pdf
    - telefon nahrava video vo vysokom rozliseni 720x480 30 snimkov za sekundu
    - telefon podporuje TV out cez dokupitelny kabel (prehliadanie videa, obrazkov, dokumentov)
    - v telefone je pouzita kvalitna optika Schneider-Kreuznach
    - telefon obsahuje pohybovy senzor, takze pri otacani telefonu napr. pri prezerani obrazkov sa automaticky otaca displej.

    S pozdravom

    LG Electronics

    anonymous29.05.2008 - 12:28 Trvalý odkaz

    riso: dakujeme, udaje sme do clanku doplnili.

    anonymous29.05.2008 - 12:30 Trvalý odkaz

    marek: vyzera to na skvely mmultimedialny mobil ktory ma fotak + mp3 prehravanie + volanie/sms/mms + prezerac dokumentov a dokonca redukciu na 3.5mm jack.. lakavy zjav

    anonymous29.05.2008 - 16:07 Trvalý odkaz

    Michal: MAm N82 je to trochu lepsi stroj ako LG som porovnaval so samsungmi,lg,N95 a dokonca K850i,ktory mal asi najblizsie k N82.....ale N82 ktora je original vyrobena vo finsku bude lepsia nez dajaky od ciny a korei.......a stala len 13 990sk.......a k nokii dostanes takmer vsetko a xenon na nezaplatenie podobobny vykon mal len K850i

    anonymous14.07.2008 - 15:34 Trvalý odkaz

    misob: tak sa ukajaj nad nokiou

    anonymous22.09.2008 - 18:14 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na RECENZIU.

    anonymous22.09.2008 - 20:02 Trvalý odkaz

    n96: bude mat n96 slovencinu?

    anonymous22.09.2008 - 20:52 Trvalý odkaz

    Mikullas: Ono sice kupim za lacnejsie ale rovnaku cenu tie SE, ale nebavi mat video stale rovnake, este od cias starej SE k700i. Ale je to ohladne priorit, spracovanie a video versus multitasking a xenon (v pripade K810i).

    anonymous23.09.2008 - 02:00 Trvalý odkaz

    Mikullas: Hm, teraz kukam, ze to zobrazovanie kontaktov v mobile aj na simke by mi dost prekazalo, kedze simka mi sluzi ako zaloha.
    Riso, pls, aka je rychloste prezeranie vyfotenych snimok v galerii?

    anonymous23.09.2008 - 02:10 Trvalý odkaz

    riso: mam niekolko fotografii na karte a pri ich listovani som udiveny rychlostou ich otvarania. a to klasicky aj pri mobile na lezato a automatickom otoceni snimok na celu plochu displeja.

    anonymous23.09.2008 - 02:48 Trvalý odkaz

    Skeld: len taky mensi navrh do redakcie: neslo by tie prve prispevky, ktore su totalne od veci zmazat? zaroven s tymto... kym sa clovek dostane k podstatnym informaciam, radsej zrusi strankua anajde si k tomu poznamky niekde inde... tolko odo mna, vdaka:-)

    anonymous23.09.2008 - 15:25 Trvalý odkaz

    riso: nezmyselne prispevky pri aktualizacii vzdy mazeme. potom staci vyhladat kapitalkami napisany predmet AKTUALIZOVANE a vies sa v diskusii zorientovat. diskusia na temu autofokus mala svoj vyznam, a preto sme ju mazat nechceli.

    anonymous23.09.2008 - 16:19 Trvalý odkaz

    lacike: ..ak ma to dost hlasite prehrawanie..hudby???..pls napiste...tak to vidim na moj novy fon:D

    anonymous07.10.2008 - 17:53 Trvalý odkaz

    LuBoss: Fon vyzera zaujimavo ale zatial si este necham svoj Samsung D900i na ktory som si od decembra velmi zvykol co sa tyka hlavne slejderov. Co ma od tohto telefonu zatial odradza je to ze tam nie je 3G pretoze najblizsi fon co si chcem kupit bude musiet mat uz aj podporu 3G, co ma na LG zaujalo najviac je ten pohybovy senzor a to ze maju na stranke vyrobcu v charakteristike toto " Prehrávanie videa v DVD kvalite" Je to naozaj pravda? tolko moj prispevok.

    anonymous07.10.2008 - 17:55 Trvalý odkaz

    LuBoss: pardon polohovy senzor :)

    anonymous09.10.2008 - 00:45 Trvalý odkaz

    lambo: cavte pocujte ako sa dohoto telefonu vlozit video resp. film tak aby hral? diky moc

    anonymous10.10.2008 - 00:36 Trvalý odkaz

    kawo: mam ho je to skvely telefon, prawe dnes som ho wymenil za n95 8gb, ta mi uz fakt liezla na nervy, tento telefon je jednoduchy,stylovy a splna vsetky moje poziadavky co je telefonovanie,hudba,video,fotoaparat...je skvely a za tu cenu:)

    anonymous10.10.2008 - 17:58 Trvalý odkaz

    lambo : skusali ste do toho telefonu dat daky film tak aby siel? ak hej a film isiel tak mi prosim povedzete ako ste to spravili diky....

    anonymous10.10.2008 - 23:20 Trvalý odkaz

    CIPO: DAWWOOO(kawooo) je buzna.........ale ten mobil co ma je fakt wow fakt mu nic nechiiba.asi ho aj ja zoberem

    anonymous15.10.2008 - 23:45 Trvalý odkaz

    deni.dena: je otazne ako je to s vybavenim telefonu, pretoze mam starsi LG a zopar veci ma fakt na nom nastvalo, tak ci sa to v tomto modeli zmenilo. Otazky : 1)Mozem bez problemov doistalovat Operu mini? povoluje mi to softwarove vybavenie? 2)prehrava UZ aj subory nielen z karty v prehravaci hudby? 3) Je blesk automaticky pri tmavsom prostredi alebo ako je to s fotenim a bleskom? 4)Mozem prijat hovor aj ked je telefon zavrety ?

    anonymous21.10.2008 - 16:04 Trvalý odkaz

    deex: dnes som si ho akurat vyriesil, je to taka mala pekna baviacka, trosku tazsi ale zasa dufam o to odolnejsi... a mierne pomaly, ale ak ma to omrzi, tak snad novy soft to urobi... nepotrebujem extremne rychlosti, na to mam ine veci :-))

    anonymous24.10.2008 - 00:21 Trvalý odkaz

    trop: Ahoj,zaujimalo ako je to s prepojenim s pc .Daju sa cez bluetoth instalovat aplikacie?DK za odpoved :)

    anonymous02.11.2008 - 02:35 Trvalý odkaz

    Detriot: ano,das do fonu video.ake len xces:)potrebujes ale program na menenie formatu.napis skype nick,poslem ti to.alebo mail.

    anonymous02.11.2008 - 02:37 Trvalý odkaz

    detriot: mam otazku...daju sa do neho dat nove temy??dnes som skusal hladat na nete..nic..a ked ano,nesli..ako je to teda..od vyroby su tam dve,sice prehladne,pekne,ale mne 2 nestacia:)radte.

    anonymous04.11.2008 - 19:00 Trvalý odkaz

    doublet: tiez by som mal jednu otazocku... vypada to na super founik len by som rad vedel ci sa da blesk pouzit ako svetlo , tak ako je to napr. u SE ... diky moc...

    anonymous04.11.2008 - 22:32 Trvalý odkaz

    Romana: Dnes som dostala tento užasný telefón..Je výborný som ve?mi spokojnná...zatia?..:o)))

    anonymous05.11.2008 - 12:42 Trvalý odkaz

    Lucka: ja som s tymto LGckom velmi spokojna. a ma aj svetlo:)

    anonymous05.11.2008 - 20:42 Trvalý odkaz

    ZiDANE: Caute. Uvazujem o kupe tohoto telefonu...
    Celkom sa mi pozdava a precital som o nom co sa dalo, ale niekde je tak a niekde inak...
    NApistem mi pls iba ci sa mi oplati kupit, aby som nebanoval...
    DAKUJEM

    anonymous06.11.2008 - 22:56 Trvalý odkaz

    johndoug: Ahojte.Dnes som sikupil ten phone ale ?o som nkde nenašiel,tak to je kde by som vypol tie zvuky klavesnice,ked otvorím slider,ked saposúvam s kurzorom atd. Za radu Dakujem.

    anonymous07.11.2008 - 13:41 Trvalý odkaz

    Zuzana: Ahojte, dostala som tento fonik, je perfekny len mi vadi, ze ho musim kazdy vecer nabijat. Mam len ja tento problem alebo je to u tohto telefonu normalne? Nijako extremne sa s nim nehram, ani MP3 som nepocuvala ... dik za odpoved

    anonymous07.11.2008 - 17:16 Trvalý odkaz

    johndoug: Už som to našiel...

    anonymous08.11.2008 - 13:41 Trvalý odkaz

    Dáša: johndung: cho? do menu daj si profly [?.7] klikni na "normýlny" a potom prispôsobi? a tam si to nastavíš :]

    ZiDANE: uvažuješ medzi viacerými telefónmi? ak hej akými :]

    hej ?udia to som ti jediná, ktorej vadí, že sa nedá vypnú? zvuk pro fotení? :( v návode v sloven?ine píšu, že sa to vypína tam, kde nastavujú aj zvuky fotenia, ale není to tam.. a v tých videových recenziách na youtube to vždy nejak zamaskujú ten zvuk fotenia! vypnú zvuk nahrávania kamery a len tam nahrajú svoj komentár na compe, alebo vôbec neukážu fotenie, ale len hotové fotky at? at?.. je to môj tretí mobil s fo?ákom a ani na tomto neviem vypnú? zvuk fo?áka :( nedalo by sa to da? do nejakého servisu, kde by mi to tam nejak rozobrali a úplne zrušili zvuk pri fotení, alebo také da?o?

    anonymous08.11.2008 - 16:16 Trvalý odkaz

    lieroX: Ten zvuk pri fotení je dielom operatora ktorý si tam dáva vlastný softvér. Ak si kúpis mobil priamo od výrobcu tak by sa ten zvuk mal dat v pohode vypnut.

    anonymous08.11.2008 - 22:14 Trvalý odkaz

    Dáša: lieroX: Ja ho mám kúpený z t-mobile. Dá sa to aj tak nejak spravi?? Môžem si tam aj ja nainštalova? ten software?

    anonymous09.11.2008 - 16:15 Trvalý odkaz

    lieroX: Ak si tam dáš hocijaký iný softvér tak strácaš záruku u operátora. Ešte si môžeš dorýpa? reproduktor ale potom uz nevydá absolútne žiadny zvuk :). Plánujem si kúpi? tento telefón a budem to rieši? nejakou java aplikáciou na fotenie bez zvuku(ak takú nájdem).

    anonymous09.11.2008 - 19:27 Trvalý odkaz

    radiak: Cawte, rozmyslam nad kupou tohto lg, ale cital som,ze ma pomalu javu.. co je na tom pravda? ako na nom frcia hry? vdaka moc

    anonymous10.11.2008 - 19:41 Trvalý odkaz

    tunerr112: dnes som si kupil tento mobil za cenu ktory sa predava je viac nez excelentny , design krasny , foti vyborne , no skratka mozem len odporucat

    anonymous10.11.2008 - 21:47 Trvalý odkaz

    lanci: a co reproduktor???hra dostatocne hlasno??...napr..v porovnani s K530i ta hra tak akurat dostatocne silno..za odpoved dakujem

    anonymous12.11.2008 - 19:13 Trvalý odkaz

    bifo.pages: No kde za?a?. tento mobil už použivam asi týžde? a zatial som spokojny. Síce má pár chybi?iek ale to si ani uživate? vo?ným okom nevšimne. Kde za?nem. No za?nem pri funkciach. no mobil ponúka dos? slušý fotak (5-MPIx) ale ja si myslim, že fotí asi na rozhraní medzi 3,2 MPix a 5 MPix. Nie?o v strede ako kedy mal fotak 4 MPix. nahravanie video som moc netestoval iba základne rozlišenie ktoré bolo predvolené ?iže 320x240. obraz dost slušný ale za to zvuk bol zlý. Oproti iným mobilným telefonom, ktoré maju 5 MPIx nahravaju video z lepším zvukom. DaLším nedostatkom je že nahráva videa ešte v 3GPP formate. To už je používaný format len pre take mobilné telefony, ktoré maju VGA, 1,3 MPIx, 2 MPIX popripade 3,2 MPIx a nie 5 MPIx. Idem ?alej ?o sa týka multimedialnej výbavy tochto mobilu je slušná. MP3 prehráva?je funkciovo i graficko dobre. Ponuka equalizer, opakovaný ?i náhodný výber pesni?iek. Minimalizacia prehrava?a. Sluchatka ktomuto mobilu su nedosta?ujúce ?iže nehraju dobre. V tomto mobile je asi lepší reproduktor na mobile ako sluchadka. FM Rádio má dobry signálový rozsah. Chyba je len v tom, že nehra na pozadi. Ale to až tak nevadí. velkost displeja je extremne velky asi taký ako má Nokia N95. ovladanie mobilného telefonu je dobre. JAVA aplikacie púšta sice otrošku pomalšie ale nie až tak pomali ako napríklad SAGEM MY511X alebo NOKIA 5000. Najviac sa mi aj tak pá?i na tomto modele akcelometer. ?iže obraz sa meni podla toho ako máte mobilný telefón položený.

    anonymous13.11.2008 - 10:55 Trvalý odkaz

    mirec: cawko ake hry na tomto fone pojdu