Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous15.12.2009 - 15:25 Trvalý odkaz

    Martinnn14: Chcem sa spýta? ?i sa daju volako pozastavi? tie widgety napr. ked chcem posunu? na druhu stranu tak vždy chytim widget volaky ?i by sa to nedalo volako locknut aby to stalo ...... a ešte ked pripojim mobil k PC tak v pohode ide aj to PC studio a to mam všetko 1 de? ale ked ho pripnem tak za?ne sa nabija? neda sa to volako vypnu? ? je to robene ako adapter ale tak po praktickej stranke ma ta baterka cca 20 000 nabiti a ked to budem pripajat a vypaja? tak sa opoužije skor ako sa nazdam .... ina? je to super fonik lepši som nemal :)

    anonymous15.12.2009 - 16:33 Trvalý odkaz

    johny: To, co som pisal vyssie, zemi nejdu JAVA hry uz je to vyriesene. Kto by mal taky prolem ako ja staci si stiahnut inu verziu JAD markeru. Pred tym som mal 2.21 a neslo potom som si dal 1.15 a uz ide :D

    anonymous15.12.2009 - 19:41 Trvalý odkaz

    tomas: Caute prosim vam mozte mi poradit ako naistalovat java hry... Lebo po update firmwaru sa mi uz nedaju vobec naistalovat java aplikacie... predtym sa mi dali neviem v com moze byt problem skusal som vela navodov ale stale pise : unsupported file type... Budem vdacny za kazdu odpoved

    anonymous15.12.2009 - 22:21 Trvalý odkaz

    Mireeec: Bohuzial instalovanie java hier z pam. karty, alebo z pamate telefonu islo len s urcitymi verziami firmwaru... bud si tam hod naspat stary fw, alebo musis z internetu priamo do mobilu stiahnut hry, su na nete aj nejake navody ako to vyriesit s novym fw, ale je to zbytocne zdlhave a komplikovane

    anonymous15.12.2009 - 22:53 Trvalý odkaz

    Jolly: Mireeec dakujem za predosle rady. Telefonik som si zadovazil a zatial som spokojny,ale nemam vela casu sa v nom sparat,ale uz iaa tie widgets a tie tri desktopy ma dostali :D to by slo slusne vyuzit :D Ale akoze prechod z nokie na toto je fakt tazke po minutkach denne :D kym som vypol clear :D uf :D A co ma fakt dostalo ked zablokujete telefon so spustenym fotakom :D to je ale riadny bug :D

    anonymous16.12.2009 - 15:33 Trvalý odkaz

    dia115: cawte da sa na tomto mobile aj kreslit? ked hej tak kde?? pls odpiste na mail plss

    anonymous16.12.2009 - 16:37 Trvalý odkaz

    johny: Nevie mi niekto povedat ci sa da nastavit nieco take zeby tie widgety co mam na to bocnom panely tam ostali aj ked ich pouzijem? napr. ked sa chcem prihlasit na facebook aby mi ho hned nehodilo na pozadie??

    anonymous16.12.2009 - 17:13 Trvalý odkaz

    Peto: Ak som spravne pochopil tak myslim ze je to asi takto: tie vidgets tam ostavaju len na ne musis kliknut v tom paneli a nemusis ich davat na pozadie... :)

    anonymous16.12.2009 - 18:06 Trvalý odkaz

    johny: Ale ked na ne kliknem tak ich da automaticky na plochu. No ale kazdopadne to netvrdim na 100% lebo teraz nemam pri sebe mobil takze to nemozem vyskusat.

    anonymous16.12.2009 - 18:29 Trvalý odkaz

    Mireeec: Ano je to tak, ak chces pouzit hocikotry z widgetov da sa ti na pozadie, ak sa chces prihlasit na facebook sprav to cez menu a tam daj tu druhu zalozku hore...

    anonymous16.12.2009 - 18:39 Trvalý odkaz

    MnM: Chcel by som sa spytat v akom vormate musia byt filmy??(prehrava dto filmy 3gp aj mp4??)

    anonymous16.12.2009 - 20:50 Trvalý odkaz

    tomas: Prosim Ta Mireeec mohol by si mi hodit daky navod ako to spravit nevadi ak hej je sdlhavy na tomto firmware mi ide vsetko lepsie a rychlejsie tak nechcem sa vratit spat na moj stari... DAKUJEM

    anonymous17.12.2009 - 13:41 Trvalý odkaz

    Slavo: Po tyzdni musim povedat ze vola,sms,mms,radio je fajn. Net mi niekedy nenacita stranky a fotky mohli byt lepsie.Ma to iba 3,2 Mpx. Mam doma 10mpx a trochu som si zvykol na fotak. Baterka pri beznom rezime -budenie,3X pozeranie na nete a par volani mi vydrzi asi 3-4 dni. Displey sa mi zda zatial odolny ale dokupil som si kozeny obal. To wi fi mi trochu chyba . Jedina nevyhoda podla mna.

    anonymous17.12.2009 - 14:33 Trvalý odkaz

    pcsrot: mam samsung s5230 a som s nim velmy spokojny narozdiel od lg kp500-je totalny shit oproti samsungu s5230 radim vsetkym co sa nevedia rozhodnut medzi tymi 2ma mobilmy dajte prednost samsung s5230 lebo lg kp500 "{cookie je to proste srottttt"""""""""""";}{

    anonymous17.12.2009 - 14:37 Trvalý odkaz

    mobilmania sks: no co jak sam ma te vi svinky kupte si lacny mobil lg kp500 pardon nie}samsun s5230 to som chcel povedat tak len s chutov don ho

    anonymous17.12.2009 - 16:05 Trvalý odkaz

    tomas: Diky za radu ale to som uz skusal a tiez mi nechcelo najst mobil... a nemas este nejaky navod....

    anonymous17.12.2009 - 21:13 Trvalý odkaz

    ma?o: Caute, našiel som spôsob ako tam dosta? hry, ak je tam ten starý softvér, ale niektoré mi sekajú, ak by mal niekto podobné problémy a vedel ako na neho, pls dajte to sem dakujem.
    A ešte jedna vec, mám v mobile originál hru asphalt 4, ale ked si kúpim v tej hre nové auto tak si ho nemôžem zvoli? ako to, za ktoré chcem jazdi?, neviete niekto ?o s tým môže by?, dakujem

    anonymous17.12.2009 - 21:50 Trvalý odkaz

    tomas: Cau mato prosim ta ako si tam dostal tie hry ? Dakujem za odpoved....

    anonymous17.12.2009 - 22:50 Trvalý odkaz

    STOKA: Samsung S5230 ma procesor Intel XScale 624 MHz

    anonymous18.12.2009 - 10:02 Trvalý odkaz

    milanjochmann: lg kp 500
    cookie je najvecia blbost na svete

    anonymous18.12.2009 - 10:08 Trvalý odkaz

    fortuna: 123456789123456789123456789rgtrugr 232632

    anonymous18.12.2009 - 11:07 Trvalý odkaz

    JAA: !!!!!!!!____ uved zdroj odkial to mas please _____!!!!

    anonymous18.12.2009 - 13:12 Trvalý odkaz

    STOKA: Napisal mi to jeden typek na jednom forume preco?

    anonymous18.12.2009 - 13:35 Trvalý odkaz

    Max: Samsung Star ma tento procak:

    Samsung S3C 2440 processor (400Mhz)

    anonymous18.12.2009 - 16:18 Trvalý odkaz

    Kika: No pocujte! Ja idem na tu stranku rapidshare.com Ale!! Velke hovno wiem o tom ako to odtial mam stiahnut! Mne to vijde len po anglicky!!!! To je neeemozne! Pls pomozte pls

    anonymous18.12.2009 - 17:29 Trvalý odkaz

    peto: Kika , Stahovanie z rapidshare je velmi jednoduche.Otvoris odkaz co mas dole v novom okne a zobrazia sa ti take merace rychlosti dva dole kliknes free a za 60sekund ti napise download :) (btw. trosku by si po anglicky mala vediet xD )

    anonymous18.12.2009 - 19:08 Trvalý odkaz

    miso: caw chcel by som sa vas spýta? ?o by ste my odporu?ili z týchto troch fonou bud tuto Nokiu alevo Sony ericsson C510 alebo Samsung Samsung S5230 aj ?o sa týka spo?ahlivosti a kazivos?i

    anonymous19.12.2009 - 00:52 Trvalý odkaz

    scinti: Dnes som si kupila tento telefon. Vsetko je fajn az na jednu vec. Ked prijimam hovor,resp. ked mi zvoni telefon alebo ked ja vytocim hovor, na displeji sa objavi text "stl.tl.podržania použ.funkcie po?.hovoru" a ikonka "kladky" rovnaka akou sa napr. uzamyka telefon naboku. AKO VYPNEM TEN TEXT ???..

    anonymous19.12.2009 - 09:12 Trvalý odkaz

    johny: Ahoj mam dalsi problem. Je to problem s hrami vsetko spravim tak ako sa to tu pise. Mam hru dam ju do markera a obe zlozky dam do jedneho priecinku a ten priecinok presunem do other files. Potom odpojim mobil idem do other files a tam to mam otvorim a je jedno ci spustam .jad alebo .jar subor aj tak pise NEPODPOROVANY TYP SUBORU. Co robim zle alebo co mam este spravit aby to slo?

    anonymous19.12.2009 - 12:05 Trvalý odkaz

    Kika: Dakujem za pomoc, Peto! Ale ja som to tak uz skusala a staihlo mi to iba niaky kodovany word subor. A este daco dnes som si ho (zapla zo zvedavosti) a chcela som tam strcit svoju pametovku! Mam Sandisk A nevedela som ho tam dat bol priliz siroky! Pls pomozte... :)

    anonymous19.12.2009 - 17:42 Trvalý odkaz

    johny: prosim poradte. preco mi nejdu tie hry??

    anonymous19.12.2009 - 20:23 Trvalý odkaz

    ancuuus: som bola vcera si ho kupit ......vsetko v pohode vsetko super......iba to ma jednu VEELKU chybuuu-ze ho dostanem as na vianoce

    anonymous19.12.2009 - 21:29 Trvalý odkaz

    peto: Kika do toho mobilu nejdu myslim sandisk karty.. idu tam micro sd takze si musis asi kupit novu...
    a co sa tyka toho suboru je to myslim presnejsie rar subor takze musis si z google stiahnut program winrar a ninstalovat... potom to odbalis a vznikne ti zlozka s jad a jar subormi :) ak je v zlozke vela suborov davaju sa na internet v jednom baliku rar subore aby sa nemuseli davat vsetky po jednom :) (btw. dufam ze sa nemylim , ked tak ma niekto opravte :) )

    anonymous19.12.2009 - 22:10 Trvalý odkaz

    mikoraul: mozes byt rada, ja som ho objednal 10.12 a zistilo sa, ze ho nemaju ani na sklade takze netusim kedy ho budem mat :(

    anonymous20.12.2009 - 00:33 Trvalý odkaz

    Mireeec: Tomas -> bohuzial zaklad je asi ten TKexplorer, mne sa to nepodarilo rozbehat... inak sa tam z pc asi uz nedaju dat hry.. neviem no :P ja mam neobmedzeny net a vsetky hry co som nasiel na tento mobil, som si zavesil na moju stranku a znej som si to stiahol do mobilu...
    Peto -> Ako mozes pre boha povedat ze tam nejdu sandisk karty ked to je znacka ako kingston alebo A-data... SD znamena Secure Digital...

    anonymous20.12.2009 - 11:09 Trvalý odkaz

    Johny: Mireeec ke? to stahuješ priamo do mobilu tak ti to ide?? A ten internet mas od O2? (dúfam, že to nieje reklama)

    anonymous20.12.2009 - 12:54 Trvalý odkaz

    Mireeec: No jasna?ka, ked stiahnes na mobile JAR subor z netu tak ti ho hned nainstaluje a ano mam operatora kyslik

    anonymous20.12.2009 - 14:59 Trvalý odkaz

    matthew: ?aute chcel by som sa spýta? ?o potrebujem k tomu aby som mohol by? na nete ? napr. (facebook)

    anonymous20.12.2009 - 16:11 Trvalý odkaz

    johny: neviete mi este poradit preco TkFileexplorer nechce najst mobil? Tam co si mam vybrat port v ktorom je mobil je len prazdne okno... preco??

    anonymous20.12.2009 - 16:18 Trvalý odkaz

    matthew: Nepotrebujes nic. Mozno tak kdedit :D Uz od zaciatku mas v mobile prehliadac len ho otvoris a mozes surfova.

    anonymous20.12.2009 - 17:26 Trvalý odkaz

    johny: Hej mireeec mal by som este dve otazky. Ty si sa pokusal davat hry aj inak vsak? Kde to potom zlyhalo? Lebo mne potom nejdevytocit to cislo 6984125. A druha otazka ten net od o2 si platis katdy mesiac zvlast bez viazanosti?? Lebo mna asi caka podobny osud s tymi hrami.

    anonymous20.12.2009 - 18:15 Trvalý odkaz

    johny: a co zaruka? bude este platit?

    anonymous20.12.2009 - 20:17 Trvalý odkaz

    peto: Jasne Miro , mas pravdu... ako som aj dole napisal ze neviem ci sa nemylim , mylil som sa... dakujem ze si ma opravil :)

    anonymous21.12.2009 - 13:07 Trvalý odkaz

    Mireeec: Johny -> No ja som to skusal stym TKexplorerom, tam som stroskotal, ale je pravda ze ked som len tak skusil to cislo vytocit nic rozumne mi to nevyhodilo... bohvie zrejme to bude zase raz tym firmwarom novym... aku mas verziu FW? ja mam S5230XPIK2
    A k tomu netu, ano 6evry mesacne ma to vyjde a je to super vec... v robote sa fakt ze nenudim :) inak kto si chce zahrat po nete nieco tak Age of dragons... na to ze to je na mobile je to dost pecka :)
    Peto -> no ved pohoda kazdy sa moze pomylit, ale dost ma to zarazilo :D to je ako kebyze ja si nemozem dat do auta radio znacky alpine napriklad :P

    anonymous21.12.2009 - 14:38 Trvalý odkaz

    Bj-ko: som spokojny hlavne s cenou 122 eur

    anonymous21.12.2009 - 20:27 Trvalý odkaz

    Max: co som cital od viacerych skusenejsich uzivatelov, tak je to vyslovene individualne, ci ti to potom este zoberu... niektory tvrdili, ze to v servise ani nemusia zistit... tym si teda nie som isty, ale urcite su ludia, ktori by brali ten novy firmware aj napriek risku straty zaruky :)

    anonymous21.12.2009 - 20:46 Trvalý odkaz

    RunnerXXX: cawte .. moze my niekto pomoct ?? chcel by som vediet ci na tomto mobile (Samsung S5230)vydrzi dost baterka .. pisu ze ma bateriu 1000 mAh a neviem ci to je dost silna bateria na tento typ mobilu ... nevie mi niekto povedat z vlasnej skusenosti ??? pls ...