Samsung Star (Samsung S5230)

  • Martin Hombauer 13.07.2009 - 14:35

    Pomôzte mi mam SAmsung star ale ked som teraz zapal mobil tak mi tam nabehlo DOWNLOAD a nemizne to

  • anonymous04.12.2009 - 21:46 Trvalý odkaz

    kikusik: no akoze tento mobil feest krasne vyzera...hlavne v ruzovej..hmm lahodka:D:D

    anonymous04.12.2009 - 23:03 Trvalý odkaz

    oktav: prosim, poradte mi, nedari sa mi ho pripojit k pc...dakujeeem

    anonymous05.12.2009 - 02:19 Trvalý odkaz

    baskaa: to iba mne nejde davat dole kryt z toho telefonu alebo to ide fakt tak tazko .. ?? .. :D

    anonymous05.12.2009 - 12:17 Trvalý odkaz

    hamster: Ten kryt ide strasne zle dole, maturoval som nad tym asi hodinu, kedze v navode je to nakreslene velmi jednoducho :) Ale nakoniec som ho otvoril tak, ze som ho chytil lavou rukou a prstami pravej ruky som sa zaprel o ten kryt a tahal z celej sily.

    anonymous05.12.2009 - 14:04 Trvalý odkaz

    jarro: pora?te...pri skoro vybitej batérii mi to stále pípa, aj ke? mám tichý profil

    anonymous05.12.2009 - 14:12 Trvalý odkaz

    baskaa: tak ja ho uz mam doma den a este som na to neprisla .. :D.. sa bojim ze sa mi to odlomiii .. .:D

    anonymous05.12.2009 - 18:54 Trvalý odkaz

    Anny: neoznate nejaky program v ktorom by som mohla spojit obrazky ?

    anonymous05.12.2009 - 22:43 Trvalý odkaz

    loool: pomozte mam si zobrat star alebo nie zewraj robi zle fotky a ze je pomalyy.vopred dakujemm

    anonymous06.12.2009 - 12:28 Trvalý odkaz

    hamster: Neboj sa, neodlomi. Staci to len poriadne potiahnut.

    anonymous06.12.2009 - 12:32 Trvalý odkaz

    hamster: pri dobrych podmienkach (co sa svetla tyka) robi celkom slusne fotky, no kedze nema blesk, tak v noci vela fotiek neurobis :) Pomaly v com? Ja som si nejake spomalenie nevsimol, ale zevraj LG KP500 ma dlhsiu odozvu ako Samsung (ja osobne som to neskusal, ale hovorilo mi to uz zopar ludi).

    anonymous06.12.2009 - 17:12 Trvalý odkaz

    oujee: co dristas.....robi to super foto co cookie nedokaze.....aj video je dobre.....a pomali nieje

    anonymous06.12.2009 - 20:55 Trvalý odkaz

    Peto: Prosim vas ludia , tato tema je tu na to aby ste si ju precitali od zaciatku po koniec... Stale sa tu totiz ukazuju tie iste temy a periodicky sa opakuju... dole je velmi vela uzitocnych rad aj ja som sa vela naucil a mam vela hier takze prosim citajte vsetko :)

    anonymous07.12.2009 - 14:20 Trvalý odkaz

    zubrienka7: je super štylový a krásny ja ho mám v ružovej farbe a je nenormálny dlho som nemohla prekusnu? že nemá Wi-Fi ale už som si zvykla a ni mi tak nechýba... a batérku si nemôžem vynachváli? tak sa mi sformovala že mi vydrží aj 10dní a to mám nekone?ný paušak tak som ve?ne zavesená na dráte... odporú?am...

    anonymous07.12.2009 - 19:57 Trvalý odkaz

    tomas: Zdravim mam jednu otazku ohladom firmwaru aku verziu pouzivate vy a ktora je najnovsia bez chyb ? :)

    anonymous07.12.2009 - 20:12 Trvalý odkaz

    ad: Mam Samsung S5230.Pismo na prijatych SMS je velmi male. Da sa nastavit na vacsie??? Ako to mam nastavit. Len pri SMS, ktore prijmem. Dakujem

    anonymous08.12.2009 - 11:49 Trvalý odkaz

    pepo: ahoj aj ja som sa rozhodoval medyi tymto samsungom s 5230 a nok5800 xpress music ale vybral som si noki

    anonymous08.12.2009 - 11:50 Trvalý odkaz

    tomas: Da sa to zmenit pomocou tlacidiel na zvysenie zvuku

    anonymous08.12.2009 - 16:09 Trvalý odkaz

    Deszka3: Kúpili sme ho mame na vianoce a tak som nemohol vydrzat bez toho aby som ho neodskusal...V noci som ho vybral zo skrine a chcel som donho vlozit baterku ale stym krytom som sa serkal asi 20 min a kedze je novy a nie moj tak som ho radsej zabalil spat a s vysiacim nosom som siel spat :).A ten návod ukazuje nieco celkom ine.Na obrazku je to take jednoduche ale v skutocnosti sa stym namakas.Ale sa mi paci aj dizajnovo.Ak sa niekto rozhoduje medzi tymto a KP500 tak odporucam ten samsung pretoze KP500-vka ma menej funkcii.

    anonymous09.12.2009 - 20:23 Trvalý odkaz

    Domino: chcel by som si tento fon kupit ale precital som si jeden príspevok že v obchode do?ho dávajú starší softvér je to pravda ????

    anonymous10.12.2009 - 02:34 Trvalý odkaz

    Mireeec: Takze kusok som to tu cital a vidim ze je tu par casto sa opakujucich otazok, tak trochu pomozem
    1. pre tych co chcu vediet verziu firmwaru, staci natukat *#1234# (ja mam S5230XPIK2)
    2. pre tych co sa trapia s krytom, staci ho chytit medzi dlane a jednou rukou spravit pohyb hore a druhou dole a ide to perfektne
    3. pre tych co by si radi zmenili pozadie podla svojho gusta tu mam tento program http://s5230wallpapercreator.googlecode.com/files/S5230WallpaperCreator… (instalacia sa na chvilu zasekne pri instalovani Net Framework, trpezlivy sa dockaju :))
    4. Tu som vam zavesil pozadia co som si nedavno postahoval plus ukazka toho ako ma vyzerat hotove pozadie pouzitim programu uvedeneho vyssie http://www.vlacik.sk/index.php?page=download&file=9853ae7566e9cbe5a… (samozrejme ake tri obrazky na vytvorenie celeho pozadia pouzijete je len na vas, kazdopadne dobre je ak ma kazdy velkost 240x400)
    5. necital som to tu cele, tak ak som nieco po niekom zopakoval ma neukamenujte :D
    6. Ak ma niekto nejake otazky, pokojne sa pytajte, az budem vediet odpoviem

    anonymous10.12.2009 - 10:40 Trvalý odkaz

    Jolly: Zdravim, tak mal by som par otazociek..
    -Hlavne ako je to s bateriou v Tmob pisu neuveritelnych 700hod co pri Nokii6303 490hod a telefon vydrzi krasny tyzden,vydrzal by tyzden aj tento samsung? Lebo trosku pochybujem vzhaldom na dispej:)
    -Aky je pohyb v menu a tak celkovo,som trosku nervoznejsi clovek, ked sa musim preklikavat k veciam ako prijate spravy,poznamky... a nebodaj este cakat na otvaranie priecinkov,lebo si to pomrzne chvilku.
    -A ako zlvada multitasking?
    -Ako je natom s prehliadanim stranok?(gmail) pripadne chod nejakeho trebars icq klienta?
    -Pre istotu: dokaze aj zvonit aj vibrovat naraz? (samsung armani bohuzial nie)
    -Alebo by stacilo keby niekto napisal nejake jeho neduhy:) nie len ze sa opici po iPhone a inac samu chvalu :) Dakujem za pripadne odpovede :)

    anonymous10.12.2009 - 12:45 Trvalý odkaz

    Mireeec: Tak v pohotovostnom rezime netusim kolko vydrzi, ale napriklad vcera na pobednej v robote som sa snim cely den hral a az vecer mi ubudol jeden dielik z baterky, cize s vydrzou je na tom dost dobre
    Pohyb v menu si myslim ze je bezproblemovy, vsetko je viac-menej logicky usporiadane, takze pohoda
    Multitasking je na tom uz horsie, napriklad pri spustenom prehravaci hudby, je uz aj pohyb v menu znacne oneskoreny (podla mna viac nez by sa patrilo)
    Surfovanie po nete je v pohode, staci si na to len zvyknut, ale s vaznejsimi nedostatkami som sa nestretol, chod klienta na sposob icq som este nemal moznost vyskusat
    Zvonit aj vibrovat dokaze, da sa tam nastavit aj intenzita kazdeho zvlast
    A co mne jedine vadi su dost biedne fotky, predtym som mal D900i s AF a ten robil uplne paradne fotky, toto nema ani AF ani blesk... skoda

    anonymous10.12.2009 - 14:31 Trvalý odkaz

    boba: FARBA!!možno sa to tu už niekto pýtal ale nemám celí den nato ?íta? to dlho sa rozhoduje ktorú farbu si mám zobra?, rozhodla som sa pre biely ale povedali mi že zožltne napíšte mi prosím kto s tým má skúsenos? vopred ve?mi pekne ?akujem

    anonymous10.12.2009 - 20:49 Trvalý odkaz

    jarro: ten creator je dobrý softík, ur?ite pomôže ve?a ?u?om

    anonymous10.12.2009 - 22:11 Trvalý odkaz

    barbaraa: Ahojte! precitala som si to tu cele. ale jednu vec som nenasla. chcem si ist telefon zajtra kupit a zaujimalo by ma, ci sa v kalendari da nastavit opakovanie pripomienky(napr. nech sa opakuje 3 mesiace v kuse o tom istom case), nech to nemusim robit stale manualne. moj SE to nemal... dakujem za odpoved:)

    anonymous10.12.2009 - 23:16 Trvalý odkaz

    zuzik: .....prosím vás ako mám otvori? kryt na S5230 !!! už ma asi šlak trafíííí!!!! už sa o to pokúšam hodinu!!!! a ono ni?!!! NI?!!!! pomôžtéééééé :((

    anonymous10.12.2009 - 23:32 Trvalý odkaz

    Mireeec: pozri sa o 7 prispevkov vyssie, co som napisal bod 2.

    anonymous11.12.2009 - 13:51 Trvalý odkaz

    noko: Cafte
    Zatial mam telefon iba dva dni a narazil som na tieto "problemy".
    1. PDF subory- Cita mi iba niektore PDF subory. Napr ak ma kniha sto stran precita ju v pohode celu, ale ak ma cca 300 zobrazi iba prvu stranu a ostatne su blank (biele) . Neviete niekto ci ma telefon nejake obmedzenie na velkost PDF file? Ak ano tak aku..

    2.Kedze toto je moj prvy samsung (skor pouzivam smartphony HTC) odporucte mi niekto stranku na nejake Samsung fora, kludne aj v anglictine.

    3. Existuje nejaky free java slovnik svk alebo cz -> eng a do nemciny?

    4 [to JAA and axxo] Kedze na tomto fore je zjavne zakazane pouzivat warez linky, ozvite sa mi, teda ak budete mat chut na mail nokovica@gmail.com, vidim ze si tu do toho asi najviac vidite...

    Thx za odpovede

    anonymous11.12.2009 - 14:57 Trvalý odkaz

    mikoraul: diky vsetkym za rady...buduci tyzden by som ho mal mat, uz sa tesim :)

    anonymous11.12.2009 - 15:44 Trvalý odkaz

    mikoraul: +odporucili by ste mi kupit 8gb pamatovku alebo 4? (cital som, ze s 8 to moze sposobovat nejake problemy-spomalenie etc)

    anonymous11.12.2009 - 20:38 Trvalý odkaz

    zef: dakujem, skusim. Uz som jednu verziu stiahol, no je to asi to iste co na CD.
    Pre stilusu chtivych - dotykove pero sa da kupit uz takmer aj v masiarstve, len sa treba pytat. Ja som natrafil na ceny od 4 - 10 €.

    anonymous11.12.2009 - 20:57 Trvalý odkaz

    Lubkooo: Dnes som si bol kupit tento mobilik a je super ..

    anonymous11.12.2009 - 22:23 Trvalý odkaz

    TINA: noo tento mobil sa mi zatial pozdava
    je nanho super cena asi si ho idem kupit :D

    anonymous12.12.2009 - 13:34 Trvalý odkaz

    JANKO: aky si mam vybrat mobil Samsung S5230star aelbo LG kp500 cookie

    anonymous12.12.2009 - 17:40 Trvalý odkaz

    gemi: Caute ludkovia, prosim vas
    1,jaky firmware mate a ktory je najnovsi??
    2, nechce sa mi spojit fon s Samsung PC studio...uz som skusal takmer vsetko
    3, nevedel by mi nietko poradit ako vytvorit priecinky v Hrach ??
    4, a ako je to s tymi videami ?? ake musi mat vlastnosti??
    Diky za rady, a inak je to super fonik som spokojny az na trosku pomale citanie pdf, baterka je skvela, klavesnica tiez, java bez problemov (akurat zdlhava instalacia) keby nieco piste, kludne aj na mail

    anonymous12.12.2009 - 17:49 Trvalý odkaz

    mikoraul: este 1 otazka nviete ci o2 predava tento telefon s rovnakym FW(ak ano s akym) alebo ma kazdy iny? dufam, ze dostanem kus s nejakym good fw a nie shitkou, kde bude vsetko dodzubane...
    to gemi: skusal si aj najnovsiu verziu PC Studia v anglictine? tak by to malo ficat

    anonymous12.12.2009 - 20:10 Trvalý odkaz

    tyto33: chcem sa spýta? aké formáty to prehráva ako video?

    anonymous12.12.2009 - 21:23 Trvalý odkaz

    Micho: vlozil som do tohto mobilu 8 GB sdhc kartu a mobil sa tvari akoby nic, v pc mi ta karta funguje, ale v mobil nereaguje na nu...viete mi poradit?

    anonymous13.12.2009 - 15:37 Trvalý odkaz

    ---: ja som si star popytal mamu na vianoce a uz som ho nasiel v skrini schovany :DD

    anonymous13.12.2009 - 17:45 Trvalý odkaz

    johny: AHoj kupoval niekto tento mobil z ibchodu epicentrum.sk?? Ide mi len o to aky je tam firmware...

    anonymous13.12.2009 - 18:35 Trvalý odkaz

    Peto: Skus tu kartu poriadne naformátova? a ked nepomoze tak sa vrat kde si ju kupil oni ti to zoberu spat alebo vymenia a mali by ti aj poradit(btw radsej by som si kupil 4GB)... :)

    anonymous13.12.2009 - 19:35 Trvalý odkaz

    Micho: formatovat som skusal, ono vobec sa mobil tvari ako keby tam nebola...

    anonymous13.12.2009 - 20:48 Trvalý odkaz

    maja: a nejake usb to nema? ci ako si budem rpenasat data z pc do mobilu?

    anonymous13.12.2009 - 22:13 Trvalý odkaz

    Micho: ma to usb aj bluetooth...ale nejako mi to neslo:(

    anonymous13.12.2009 - 22:19 Trvalý odkaz

    johny: Ahoj ja som si stiahol hry z vyssie uvedeneho linku. A tam je ta hra v zazipovanej zlozka a dnu mnozstvo inych zloziek. To mam dat do Jad markera celu tu ZIP zlozku alebo ako?

    anonymous14.12.2009 - 12:23 Trvalý odkaz

    peto: Telefón sa s PC spaja velmi jednoducho pripojenim kabla ale ak sa nemylim musia byt nevyhnutne nainstalovane ovladace ktore ste dostali na cd aj s pc studiom...Samozrejme ze pc studio sa mi nechcelo synchronizovat s mobilom takze komu to nejde tak stahujte nove pc studio(vraj v novej anglickej verzii to ide). idem to vyskusat a uvidime :)

    anonymous14.12.2009 - 12:53 Trvalý odkaz

    Kika: Ja ho mam dostat na Vianoce a chcem si dopredu stiahnut hry do PC! Pls pomozte odkial by som mohla stiahnut nake hry donho :D