LG Optimus Net (LG P690)

  • Martin Hombauer 14.07.2011 - 13:09

    Mám LG P690 Optimus Net, a chcem sa opýtať ktorý flash player alebo čo si tam mám nainštalovať. Namiesto videa na webe mi tam nenačíta nič, len tam mám taku modrú kocku s otáznikom. Ďakujem.

  • anonymous26.07.2011 - 17:54 Trvalý odkaz

    -MO-: :D vies lebo samsung nevyraba aj auta a nokia nevyrabala aj televizory a motorola nevyraba vysielacky a apple nevyraba pocitace a sonyericssoon nevyrabaju playstation a vies ty co mas pravdu este je tu jablotron :DDD

    anonymous26.07.2011 - 19:43 Trvalý odkaz

    Mixo: ty si myslis ze chlapik, ktory navrhuje chladnicku do kuchyne zrazu zacne navrhovat mobily ?

    anonymous28.07.2011 - 18:47 Trvalý odkaz

    majstre: V mojich ociach LG neni nic prevratne ale aj tak im musim uznat ze v tejto novej ere su ovela konkurencie schopnejsi s novymi modelmi co do funkcnosti ceny a dizajnu, chvalim

    anonymous29.07.2011 - 17:15 Trvalý odkaz

    Otto: Ale to nemas pravdu samsung vyraba aj auta !!!!

    anonymous09.08.2011 - 16:38 Trvalý odkaz

    -MO-: este raz si to precitaj a skus si najst vyznam slova ironia, to bola reakcia na to co napisal mato ;))

    anonymous14.09.2011 - 23:36 Trvalý odkaz

    fillet: Mne sa zda byt ovela podobnejsi optimusu one, ako ten optimus hub.

    anonymous04.10.2011 - 16:29 Trvalý odkaz

    Ivan: Tak, do piatich pracovných dní by som ho mal mať doma. Kúpený na paušál cez T-mobile (online) za 19€ so 16€ paušálom. Len neviem prečo tam uvádzajú jeho plnú cenu 129€, keď predpokladám že by mala byť vyššia (napr. P500 má plnú cenu 200€). Každopádne podľa mňa celkom dobrá kúpa.

    anonymous04.10.2011 - 17:02 Trvalý odkaz

    romco: Ivan dufam že mi daš nejake info o tom mobile v novembri si ho idem tiež zobrať na paušal od T-mobilu ale na YT je par videi a recenzia oničom.. tak potom daj vedieť či je to dobra kúpa lebo rozmyšlam nad SE xperia x8

    anonymous04.10.2011 - 21:30 Trvalý odkaz

    samo: co znamena tam vola co ze nama prednu kameru?

    anonymous05.10.2011 - 19:11 Trvalý odkaz

    iwusskaa: ja taky tak...len s inym pausalom :D

    anonymous06.10.2011 - 16:45 Trvalý odkaz

    Ivan: Takže mobil mám už druhý deň a musím uznať že za tú cenu to určite stojí. Prvý dojem síce kazí veľký nápis "Made in China" na malej krabičke v ktorej prišiel, dodávané (nekvalitné) slúchadlá, ako aj menej kvalitný plastový zadný kryt, avšak z prednej strany mu niet veľmi čo vytknúť. Poteší najmä 1500mAh baterka aj napriek T-mobilom udávaným 1110mAh a kvalita displeja. Ten má v porovnaní napr. s HTC Wildfire oveľa sýtejšie farby a aj lepšie rozlíšenie. Taktiež je trochu "svižnejší" čo bude pravdepodobne následkom rýchlejšieho procesora ako aj väčšej RAM. Veľmi nepoteší ale kvalita fotiek z tohto mobilu, keďže nemá ani blesk ani prisvetlenie.
    V porovnaní s Nokiou C5-03, ktorú som mal doteraz je z môjho pohľadu výhodou Android a podpora mutlitouch, nevýhodou zase absencia lepšej GPS navigácie (tá sa však dá dokúpiť).
    Takže môj názor na tento mobil je s ohľadom na jeho cenu (19€) veľmi kladný (na môj paušál stojí HTC Wildfire 179€, Nokia C5-03 109€ a Xperia X8 39€). Keby tomu mobilu dali kvalitnejší foťák s bleskom, alebo aspoň prisvetlením a kvalitnejší zadný kryt nemal by som mu čo vytknúť.
    P.S. Určite sa nájde veľa námietok proti môjmu hodnoteniu ale berte do úvahy, že sa jedná o "low-end" smartphone s androidom. Za podobnú cenu (v T-mobile) nič lepšie nezoženiete.

    anonymous06.10.2011 - 20:19 Trvalý odkaz

    romco: No tak z toho čo si napísal by som si ten telefon aj kúpil.. už len dúfať že v ponuke vydrží do novembra lebo ma prazí :D ešte by som sa chcel spítať aky tam maš andorid a ako sa mení hlasitosť.. myslím profili a také..

    anonymous06.10.2011 - 22:02 Trvalý odkaz

    Ivan: Verzia Androidu je 2.3.4. Na ovládanie zvuku sú na boku tlačidlá. Keď ich použijem v pohotovostnom režime, keď nie je spustená žiadna aplikácia nastavuje sa hlasitosť vyzváňania, pričom sa dá až úplne vypnúť. Ja v podstate používam len dva profily - normál a tichý, ktorý som si nastavil na vibrácie. A na ich prepínanie používam podržanie znaku mriežky v režime telefón. Ale ako som pozeral, tak tie profily je možné dosť do detailov nastaviť a som si istý že na uľahčenie existujú aj nejaké aplikácie v markete.

    anonymous06.10.2011 - 22:33 Trvalý odkaz

    romco: Ok dakujem velmi pekne... do novembra daleko dovtedy sa tam vystrieda mobilov... ešte som rozmyšlal nad samsung galaxy 5 ale predsa tento je skoro nový na trhu a G5 už od roku 2010.. diky za info

    anonymous07.10.2011 - 17:37 Trvalý odkaz

    Zuzka :): Ahojte! budem si brat z T-mobilu mobil a teraz sa v ponuke objavilo toto novsie LG. Povodne som si chcela zobrat LG Optimus me, ale teraz zvazujem aj tento... neviete mi niekto povedat, ktory je podla vas lepsi?

    anonymous09.10.2011 - 17:59 Trvalý odkaz

    romco: Ahoj Zuzka...v septembri bol v ponuke len LG optimus me zvažoval som že si ho kúpim lenže prišiel oktober a nove mobili... samozrejme hned som pozeral recenzie k všetkym andorid telefonom (iny nechcem) ja by som bral Optimus net ... predsa len je novší na trhu ... aj ked optims net nemá tak vela a podrobne spracovanych recenzíí ako optimus me...ja čakám do decembra v decembri maju kopu akcii a lepších mobilou ...

    anonymous13.10.2011 - 23:27 Trvalý odkaz

    romco: Mna by zaujímalo kedy sa tento telefon otestuje... je sice nový ale take trošku pokročilejšie info by neuškodilo...myslim nejake to 2 minutove SLOVENSKE video by neuškodilo..

    anonymous14.10.2011 - 15:15 Trvalý odkaz

    miska: ivan prosim tam ako hodnotis rychlost a baterku? rozhodujem medzi tymto a samsung galaxy 5..neporovnaval si tieto dva?

    anonymous14.10.2011 - 20:51 Trvalý odkaz

    didi: Miska,pokiaľ sa rozhodješ len medzi dvoma fonamy čo si uviedla ber tento lg.Samsung mám, baterka je veľmi slabá,displej sa leskne na hovado.Tento lg som si bol osobne ohmatať v téćku a mal som z neho dobrý pocit a ten display nádhera...oproti galaxy 5.ahoj.nech sa darí.

    anonymous18.10.2011 - 23:08 Trvalý odkaz

    mmiikkii: neake skuswnosti s rootom?

    anonymous19.10.2011 - 23:11 Trvalý odkaz

    romco: Tak telefon mam už objednany mamka mi ho chce dať až na vianoce :((

    anonymous20.10.2011 - 11:51 Trvalý odkaz

    arry: mám pochyby o pravdivosti horeuvedeného postupu root-u - zrejme podla ticha na fórach ešte žiadny root neexistuje !!! Ináč telefónik swižný, batéria naozaj z tých lepších, displej - na jednotku - foto len ako doplnok - nečakajte zázraky ale stačí. Len ten root !!! škoda - treba čakat :(

    anonymous20.10.2011 - 15:17 Trvalý odkaz

    romco: prepačte že sa tak blbo pýtam ale čo je to root? :D :D :D

    anonymous21.10.2011 - 00:24 Trvalý odkaz

    Bruguera: Root to je taká česká metalová kapela, che....

    anonymous21.10.2011 - 01:07 Trvalý odkaz

    snap: premyslam ci ho zoberiem uz teraz, alebo este pockam /viazanost mi konci o mesiac/...lenze mam pocit ze parchanti v tmobile zase zdvihnu ceny ako tomu bolo pred rokom

    anonymous21.10.2011 - 01:49 Trvalý odkaz

    dsien: dnes som si ho objednal spolu s pausalom Podla seba 1 Naj za 30eur.
    Parametre velkosti, vykonu procesora ci rozlisenia ma podobne ako iPhone 3gs... tak verim ze to bude parada :-)

    anonymous22.10.2011 - 10:17 Trvalý odkaz

    martin: Včera som si ho zaobstaral... na program "Podľa seba 3" za 1€. Najrozumnejšia voľba z ich ponuky pri pomere cena/výkon. Zatiaľ spokojnosť

    anonymous24.10.2011 - 11:35 Trvalý odkaz

    Ivan: Horeuvedený root funguje, ten príspevok som vložil až v čase keď som mal telefón už rootnutý.
    A k baterke - je to môj prvý smartfón, takže aj keď je to nadštandard v kapacite zdá sa mi, že ho musím dobíjať až príliš často :-)

    anonymous24.10.2011 - 16:48 Trvalý odkaz

    Juro: Dá sa nastaviť rozne zvonenie pre každú skupinu?

    anonymous24.10.2011 - 16:56 Trvalý odkaz

    mato: tento telefon som si zobral k pausalu relax 100 v tmobile za euro. normalna cena 24e ale akcia 50percent off takze super cena 12 euro...
    s telefonom zatial spokojnost vzhladom na to ze je to low endovy android. baterka sice nic moc, ale ked sa clovek trochu posnazi tak sa to da. neviem si predstavit vydrz na takom sensation.. :DD

    anonymous25.10.2011 - 02:28 Trvalý odkaz

    dsien: a za tu cCENU je SUPER. Tipujem ho na jeden z hitov Vianoc, pokial ho budu dalej dotovat ako doteraz.

    anonymous26.10.2011 - 16:00 Trvalý odkaz

    jan: Mobil mam tyzden a som s nim spokojny az na jednu vec, ktora mi kazi naladu a to je odosielanie ospravedlnujucich sprav , ktore aj po vymazani v nastaveniach telefon ponuka ako volbu pri hovore a ani udajny senzor blizkosti nezabranil tomu aby som ich v jeden den odoslal minimalne osem pocas telefonovania..keby ste vedeli o niecom ci by sa to dalo zrusit bol by som rad , kedze vypnut tu moznost v nastaveniach nemam..dik

    anonymous26.10.2011 - 16:26 Trvalý odkaz

    dsien: ahoj, ´popis trochu viac ten problem, aka sprava sa posle komu?
    Pocas volania ti posiela sms? Ja som tuto vec zatial u seba nezaznamenal...

    anonymous26.10.2011 - 16:35 Trvalý odkaz

    dsien: no asi som nasiel co si myslel, ked mi niekto vola, tak sa tam zobrazi ponuka zdvihnut, odmietnut a medzi tym je ospravedlnujuca SMS. No zatial sa mi vzdy podarilo trafit zdvinut, ale je to divne umiestnenie (ak je to teda to)...

    anonymous26.10.2011 - 16:39 Trvalý odkaz

    dsien: Nasiel som to v nastaveniach pod nastavenim hovorov a je tam "spravy s ospravedlnenim" a 5 prednastavenych sprav + moznost napisat vlatnu. Vsetky sa ale daju odstranit. Mozno ze ked sa vsetky odstrania, tak nebude co posielat a tlacitko sa deaktivuje...

    anonymous26.10.2011 - 17:24 Trvalý odkaz

    juro B.: Zdravim.. mám tento mobil prvy deň a zdá sa mi že strašne malo vydrži baterka.. neviem či som to neposral tíl že nebol vybitý a hned som ho pripojil k PC čim sa začal nabijať... v t-mobili mi povedali že nemám nabijať pokial nieje baterka uplne K.O ale neuvedomil som si že ako ho pripoji k PC sa začne nabijať... vie mi niekto povedať či to može byt sposobene tim?? INAK MOBIL HODNOIM SUPER... thumbs up..

    anonymous27.10.2011 - 10:22 Trvalý odkaz

    jan: tie spravy som vsetky vymazal cez nastavenia uz pred tym ako som pisal prispevok avsak vzory v tej ponuke pri hovore ostanu a normalne sa daju odoslat..a ano je to to o com som hovoril cely problem je v podstate v umiestneni toho tlacidla spravy s ospravedlnenim pocas hovoru na stred a neviem co by sa s tym dalo robit:)

    anonymous27.10.2011 - 10:26 Trvalý odkaz

    jan: moj mobil prisiel uz s vybitou bateriou a v navode bolo pisane ze je potrebne baterku do plna nabit iba prvykrat tak ak si mobil nechal v tom pocitaci prvykrat nabit do plna nemal by byt problem

    anonymous27.10.2011 - 15:43 Trvalý odkaz

    thx: bateria si svoju plnú kapacitu naberie až po niekoľkých týždnoch... čo može byť medzi 10 až 50 nabijácím cyklom Rovnako tak som to postrehol u Nokie aj u SE (aj staré Siemensy)

    anonymous27.10.2011 - 15:45 Trvalý odkaz

    thx: inak platí ako si batériu naformátuješ tak ti aj poslúži... a kecy že do úplneho vybitia neberiem! Vždy treba nabíjať skôr, inak si ju môžeš poškodiť ešte viac ak ju úplne vyšťaviš

    anonymous27.10.2011 - 16:38 Trvalý odkaz

    Vladisss: Mam ho uz asi 2 tyzdne zatial velka spokojnost az dodnes..rano som z neho v pohode volal no z nicoho nic sa neda volat do ziadnej siete ani na zakaznicke centrum ani 112, spravy posielat mozem takisto aj prijmat hovory..ked som dal kartu do stareho mobilu volat sa mi dalo cize to bude nieco v mobile...do tmobilu som volal nic okrem toho ze ho mam vypnut a zapnut alebo vybrat simku mi nepovedali..co som uz urobil davno predtym..nema stym niekto podobnu skusenost?

    anonymous27.10.2011 - 16:48 Trvalý odkaz

    romco: Nerobil si niečo s mobilom alebo nevymazoval si niečo z mobilu? skus sa pozrieť do nastavení do volania alebo dačo take... neviem nevlastnim tento mobil ale samo od seba sa to nemohlo pokaziť...

    anonymous27.10.2011 - 17:01 Trvalý odkaz

    Vladisss: Ved to ze nerobil..vzdy ked sa pokusim zavolat napise len presmerovanie aktivovane a vypne ma :/

    anonymous27.10.2011 - 17:46 Trvalý odkaz

    Vladisss: Takze problem vyrieseny pomohlo obnovenie nastaveni...

    anonymous27.10.2011 - 18:03 Trvalý odkaz

    Zuzana: ahojte :) akurat mi prisiel, genialny je :) neviete nahodou ako si zmenim meno kontaktu? neviem to najst, neviete mi poradit? dikes :)

    anonymous27.10.2011 - 18:56 Trvalý odkaz

    Paťo: zdravím, skúšal niekto flash?? funguje?

    anonymous27.10.2011 - 19:37 Trvalý odkaz

    Lukiki: Flash to nema, ani ho neponukne v markete. A som smutny, ze neponukne ani Stupid Zombies :-)