Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Balenie prezrádza pravdepodobné parametre Samsungu Galaxy S9

· · Diskusia
Fotografia má zachytávať popis hardvérovej výbavy na produktovom balení pripravovanej vlajkovej lode pre tento rok. Tešiť sa vraj môžeme na 12 Mpix Dual Pixel fotoaparát s premenlivou clonou i stereo reproduktory.

Príchod nových top modelov radu Galaxy sa už blíži, novinky uvidíme na barcelonskej výstave MWC 2018, ktorá začína 26. februára. Čím je predstavenie bližšie, tým viac sa objavujú rôzne neoficiálne informácie a uniknuté fotografie. Jedna z nich má zachytávať opis parametrov Galaxy S9.

O špecifikáciách sa špekuluje už dlho, a tak nie je žiadnym prekvapením, že by sme sa mali dočkať 5,8-palcového displeja s QHD+ rozlíšením, 4 GB operačnej pamäte, 64 GB úložiska a chýbať nemá odolnosť voči vode a prachu (IP68), bezdrôtové nabíjanie ani skener dúhovky.

Súčasťou balenia majú byť slúchadlá AKG a vyzerá to, že by sme sa konečne mohli dočkať stereo reproduktorov, takisto od firmy AKG.

nazov
obr: reddit.com

Zaujímavé sú údaje o hlavnom fotoaparáte. Galaxy S9 zrejme dostane rovnaký snímač ako má prémiové véčko Samsung W2018, uvedený na čínsky trh koncom minulého roka. Pýši sa 12 Mpix fotoaparátom s meniteľnou clonou f/1.5 a f/2.4. Nižšie clonové číslo by malo pomáhať pri snímaní v zhoršených svetelných podmienkach, vyššia clona znamená väčšiu hĺbku ostrosti, čo oceníte napríklad pri fotografovaní krajiniek.

Zaujímavosťou v opise výbavy je aj slovné spojenie Super Slow-mo, čo by mohlo znamenať nahrávanie super spomalených videí ako pri top modeloch Sony. Niektoré Xperie ponúkajú rýchlosť 960 snímok za sekundu. Prednej 8 Mpix kamere nemá chýbať automatické zaostrovanie.

Zatiaľ si netrúfame odhadnúť, či sú zverejnené špecifikácie pravdivé, na to si počkáme ešte niekoľko týždňov. No takmer s istotou môžeme napísať, že pripravované smartfóny radu Galaxy S9 dostanú najnovší procesor Qualcomm Snapdragon 845 alebo Exynos 9810. Tak ako už býva zvykom, Snapdragon bude pravdepodobne použitý v modeloch určených pre americký trh, Exynos býva v európskych verziách.

Dizajn noviniek sa od modelov Galaxy S8 asi veľmi nezmení. Možnému vzhľadu tohtoročných vlajkových lodí sme sa venovali v článku Bude takto vyzerať Samsung Galaxy S9? Pripravované kryty tomu nasvedčujú.

Zdroj: reddit.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188