Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Galaxy S8 a S8 Plus v troch farbách

· · Diskusia
Evan Blass, zvyčajne dôveryhodný zdroj informácií, zverejnil na svojom Twitter účte ďalšiu fotografiu očakávanej novinky Samsung Galaxy S8. Poznáme aj predpokladané ceny nových smartfónov, VR okuliarov a kamery Gear 360.

Predstavenie nových top modelov Samsungu už klope na dvere a internetom koluje množstvo neoficiálnych informácií i špekulácií. Už onedlho, presnejšie 29. marca 2017, spoznáme nové top modely na tento rok. Okrem smartfónov by mal Samsung ukázať aj nástupcu 360-stupňovej kamery a okuliarov pre virtuálnu realitu Gear VR. K minuloročným vlajkovým lodiam Galaxy S7 a Galaxy S7 edge ich pre prvým majiteľom pribaľoval ako darček.

Samsung Galaxy S8

Pred pár dňami sme vám priniesli informáciu, že by mal vylepšený 12 Mpix fotoaparát Galaxy S8 nahrávať slow-motion videá rýchlosťou až 1000 fps. Tešiť sa vraj môžeme aj na rozpoznávanie tvárí a vynovený sklener očnej dúhovky. Na produktovej fotografii sú obidve novinky v troch farebných verziách: black sky, orchid grey a arctic silver.

A predpokladané ceny? Samsung Galaxy S8 by sa mal predávať za 799 eur, väčší súrodenec Galaxy S8 Plus za 899 eur. Cena VR okuliarov zrejme ostane nezmenená, a to 129 eur. 360-stupňová kamera by mohla mať výrazne nižšiu (o 140 eur) štartovaciu cenovku než jej predchodca - 229 eur.

Zdroj: twitter.com/evleaks

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188