Sony Ericsson K610i

  • Martin Hombauer 25.10.2006 - 00:34

    Fizzy: Nazdar Riso, akosi na konci recenzie niesu doplnene udaje: Výdrž, batéria
    Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; .NET CLR 2.0.50727)

  • anonymous17.01.2007 - 13:02 Trvalý odkaz

    Fjodor: No, dioda ma len jednu jedinu funkciu, pokial ide o prevadzku - v pripade dorucenia SMS blika frekventovanejsie, ale len par sekund, co ako uzivatelovi mi je na dve veci... Ak uz to ma diodu, uvital by som oznamovanie SMSky alebo zmeskaneho hovoru s o dost vacsou casovou osou, ako to bolo u starsich typov a u konkurencie...
    Inak uplne suhlasim, ze nema ziadny extra velky vyznam, okrem oznamenia o nabytej baterii pri vypnutom MT...
    S tym logom - aj ja som hladal "mazacie logo", ale vsetko, co som nasiel, bolo len pre nokiu... Neviete niekto link alebo kod a cislo, kam je potrebne poslat SMS?!?Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; MyIE2; .NET CLR 1.1.4322)

    anonymous17.01.2007 - 22:53 Trvalý odkaz

    Milko: No to mi je telefón nefunguje mi na nom mikrofón iba ked po nom pobucham tak za?ne fungova? ale po ?ase zase nefungujeSonyEricssonK610i/R1ED Browser/NetFront/3.3 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.1

    anonymous29.01.2007 - 13:26 Trvalý odkaz

    zeroboyko: [citat]Fjodor: V sucasnosti som majitelom MT SE K610i - strieborny. Moja matka ma ten isty typ, no cerveny. No, bohuzial, nelisia sa len farbou... Overoval som si to u niekolkych SE K610i - oba farebne varianty. Cervene prevedenie tohto telefonu neobsahuje polozku "Siete GSM/3G" v "Nastavenie-Pripojenia-Mobilne siete". Teda, nie je mozne obmedzit pouzivanie MT len na jednotlivy typ siete /GSM alebo 3G/, cim MT neustale pracuje na oboch sietach a tym vydrz baterie je nizsia. Verzia softveroveho vybavenia je pri tom u oboch prevedeni rovnaka.
    Dalsi problem vidim v tom /nemam to overene s inymi typmi MT/, ze pri pouzivani 3G karty nie je mozne pracovat s "Preferovana siet" na rovnakom mieste v menu. Ale pri pouziti starsej GSM karty je tato polozka pouzitelna. Cestujem dost casto do zahranicia a tuto funkciu som neustale v minulosti vyuzival. Je to ako krok spat.
    Inak je tento MT celkom fajn...
    K tym profilom a zvoneniam:
    Ano, je to problem, ze je stale ten isty ton pre vsetky profily :( Nokia s tym problem nemala...
    Zvonenie - brachovej priatelke sa to stalo tiez a jedine vychodisko bolo premenovat tento kontakt, vytvorit novy s povodnym menom, tam vlozit toto zvonenie a potom ten prvy problemovy kontakt vymazat... Takisto sa jej stalo, ze jej prestalo evidovat volane, prijate a zmeskane hovory. Zostali tam predchadzajuce, ale od urciteho momentu tie nove uz neevidoval... Riesenie: v menu nechat vsetky hovory vymazat a pojde to opat...
    Inak, moj dalsi problem je, ze nie je mozne si precitat doslu SMSku ci aktualnu pripomienku pri zamknutej klavesnici... NOKIA to umoznuje... :([/citat]No ja len tolko ze mam strieborny a nemam tam polozku aby som obmdzil 3GMozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

    anonymous30.01.2007 - 20:12 Trvalý odkaz

    MARIO: S TYM 3G PRAVDU TEDA NEMAS.VSETKY 610-KY TUTO POLOZKU MAJU.ROZDIEL JE LEN V TOM,ZE ZLE CITATE A SLABO HLADATE ISTE VECI V MT.610 OD TM TO MA V POLOZKE MOBILNE SIETE A OR TERAZ NIESOM SI ISTY KDE TO MA TAK NAPISEM NESKOR.ESTE RAZ SA BUDEM OPAKOVAT.ROZDIELI SU LEN V IKONACH MEDZI TM A OR A OR TAM MA NIEKTORE VECI INAK POMENOVANE,ALEBO MU CHYBAJU.Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

    anonymous01.02.2007 - 12:26 Trvalý odkaz

    Fjodor: Sorry Mario, ale ja citat viem a velmi dobre... Bol som aj v Or, kde sme testli fon... Viem, co vidim... A ked v jednom MT je, ako som uviedol v "Nastavenie-Pripojenia-Mobilne siete", pat poloziek a v druhom len styri, tak to teda rozdiel je... Inak, hovoris, ze Tm to ma v polozke mobilne siete a Or nie si si isty kde... Hmmm... Vies co, asi to bude pod hrami alebo aplikaciami, co povies...?!? Ako sorry... Tieto veci su v nastaveniach... Ja som mal v rukach nejeden Or a vsade je to v polozke mobilne siete (ved, kde inde by to malo byt...?!? Vid. moju poznamku skor), akurat ze niekde funkcia na prepinanie sieti chyba...Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1; SV1; MyIE2; .NET CLR 1.1.4322; .NET CLR 2.0.50727)

    anonymous01.02.2007 - 13:46 Trvalý odkaz

    mario: ano je to tam aj v mt od or aj od tm.a dokonca je to v polozke nastav.siete,ale kedze to tam nevidis tak to asi budes mat medzi hramy,alebo v poznamkach!?! ateraz este vazne pre ostatnych ak by to tam zas niekto nenasiel.moze to sposobit aj starsi tip sim karty,ale urcite to tam vzdy najdete.tost vsio.
    Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; sk; rv:1.8.1.1) Gecko/20061204 Firefox/2.0.0.1

    anonymous01.02.2007 - 22:21 Trvalý odkaz

    Fjodor: Neber to zle, ale najprv si prever fakty a poriadne precitaj moje prispevky.. Ak je 3G karta podla Teba starsi typ, tak potom vsetko, co tvrdis musi byt pravda..(!?!?!)
    Inak, ja s tym problem nemam.. Mna trapi druha cast a tou su pref. siete vs. GSM a 3G karta, kde problem je prave s novou 3G kartou..
    Soft. problemy su najma u operatormi dotovanych MT - zdroj: servisne stredisko pre SE.Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4509/1558; en; U; ssr)

    anonymous26.02.2007 - 19:29 Trvalý odkaz

    wert: NetFront nedokáže spo?ahlivo pracova? so zložitejšími web stránkami (www.Fony.sk), ale s jednoduchšími si poradí ve?mi dobre (www.Fony.sk/text), nehovoriac o WAP-e (wap.Fony.sk).- co to trepes mam ti poslat fotku ako bezproblemovo zobrazuje tuto stranku!!! najlepsie prezeranie web stranok v telefone bez otvoreneho OS !

    anonymous08.03.2007 - 18:04 Trvalý odkaz

    Majo: Mam SE K610i od Orangeu a zrazu mi nejdu spustit polozky "aplikacie" ani "hry"
    a ani ich nejde nainstalovat.
    Prosim co mam robit? Pomoste mi prosim!

    PS: Uz som skusal asi vsetko: aktualizoval soft., restartol mobil, obnovil aj vymazal nastavenia, sformatoval kartu
    a nic.

    anonymous09.03.2007 - 12:21 Trvalý odkaz

    k610i: Prosim, ako sa mam pripji? cez bluetooth k pocitacu? Skusam do K610i prida? nove zariadenie no nechce mi najst pocitac. Poradte mi

    anonymous10.03.2007 - 21:27 Trvalý odkaz

    Mario: Majo daj to reklamovat,alebo si da prepalit sw na neorangeovy.Proste original se,alebo t-m.

    anonymous14.03.2007 - 18:29 Trvalý odkaz

    qwerty: ten displej je fakt hroza

    anonymous17.03.2007 - 21:20 Trvalý odkaz

    peter: dotaz na ?lanok z 15.12.2006,?o je to pohotovostný režim???

    anonymous28.03.2007 - 01:06 Trvalý odkaz

    amigo: Cau Mario,chcel by som sa ta spytat na repracik tohoto tel..ked pustim na nom nahlas pesnicku moc chrasti,akoby basy nemal,aj ked v nastaveniach dam ekvalizer-basy... robi to u vsetkych k 610 i-ckach?lebo cez HPM-82 to hra fajn.

    anonymous29.03.2007 - 04:00 Trvalý odkaz

    momo95806: ako by sa dalo vymazat logo operatora ale neako jednoducho poradte vydi mi to a chcem sa toho zbavit

    anonymous30.03.2007 - 05:23 Trvalý odkaz

    Mario: Neviem co presne myslis tym chrastenim.Ja som mal cisty zvuk.Bass tu pocut nebudes iba ak cz sluchadla,alebo prenosne reproduktori mps 65,alebo 75 kde je zvuk uplene super.Teraz pouzivam k800 a ten ma trochu hrubsi zvuk,ale hra tichsie nez k610 a to i po pripojeni reproduktorov.

    anonymous30.03.2007 - 05:35 Trvalý odkaz

    Mario: Chybicka se vbloudila nie mps 65 a 75,ale 60 a 70.

    anonymous10.04.2007 - 11:28 Trvalý odkaz

    martin: kto mi prosim poradi? MAm k610i a ked som ho rano zapol blikala dioda iba na cerveno. Myslel som si ze je vybity ale ked som hio dal na nabijacku dioda tiez iba 3x zablikala a nezapol sa. Vobec sa mi neda tel zapnut je z Orange. Mam ho asi 4 mesiace.

    anonymous13.04.2007 - 23:12 Trvalý odkaz

    Mario: Pravdepodobne ti uz po takej dobe nepomozem,ale mala by to byt len prazdna baterka.Tak sa fon nesnaz hned zapnut,ale ho napoj na nabijacku a ked sa do cca 10 min nezacne nabijat,tak odpoj a znovu pripoj nabijacku.

    anonymous01.05.2007 - 15:10 Trvalý odkaz

    Palo: Je normalne,ze na K610i sa uz po 20 s vypina display? Neviem to porovnat s iným 610,pls, napíste,ako u vás.Dik.

    anonymous01.05.2007 - 16:51 Trvalý odkaz

    Mario: S k610i som bol v tomto spokojny.Mt som mal od tm.Teraz mam k800-ku a mam ten isty problem asi po 15-ich sec zhasne osvetlenie a hned skoci aj setric.Ked som ho pouzival po zakupeni mal som starsiu verziu sw a setric skakal omoc neskor.Teraz mam najnovsi sw a cakam na este novsi kde to (dufam) bude odstranene.Takze je mozne,ze mas aj ty na k610i novy sw s touto premna nanervy (chybov).

    anonymous03.05.2007 - 14:32 Trvalý odkaz

    Ondrej: Napriek roznym nastavenim hlasitosti v mojich profiloch nastaveny budik vzdy zvoni maximalnou hlasitostou. Preco?

    anonymous04.05.2007 - 09:54 Trvalý odkaz

    Mario: Ondrej to co pises s hlasitostou budika sa mi az nechce verit.Ericssony odjakziva pouzivaju diskretny budik a ten zvoni vzostupne,cize od najtichsieho zvonenia az poto najhlasnejsie.Ak sa vam na akom kolvek mt stane co nema a chcete tomu predist tak ho skuste vypnut aby sa restartoval.Dnesne fony su dost zlozite zariadenia ktore po volaniach,stahovaniach,prenasaniach a hraniach potrebuju tes par minut oddychu.

    anonymous05.05.2007 - 20:06 Trvalý odkaz

    Ondrej: Vdaka za odpoved.
    Ano, hlasitost sa zvysuje postupne, ale za kratky cas to neuveritelne vrieska, vacsinou skor, ako to stihnem vypnut a so mnou maju budicek aj moji spolubyvajuci na intraku. Preto zistujem, ako znizit hlasitost budikov, ktora asi vzdy ide postupne na maximum.

    anonymous20.06.2007 - 20:17 Trvalý odkaz

    Royal cats: Ja tento mobil mam a som nadmerne spokojná.A to s tou hra?kou neni pravda lebo sa dá na ?om skvle zabavat

    anonymous14.08.2007 - 11:58 Trvalý odkaz

    deex: mam toho drobceka od piatku a zatial je to maximalna spokojnost, rozhodoval som sa medzi viacerymi, kedze je to este aj na viazanost, ale dovera v znacku a fantasticka klavesnica u mna hravo nahradia drobne chybicky typu uplne odveci fotoaparat a podobne :D

    anonymous22.08.2007 - 11:41 Trvalý odkaz

    anicka: Ahojte. Mozno sa to bude zdat banalne, ale da sa na tomto mobile zmenit zvucka na Pripomienky? neviem prist na to ako..dik..

    anonymous12.09.2007 - 08:52 Trvalý odkaz

    Charlie: Chystám sa kúpi? K610i,ale doma máme aj 550i,je vynikajúci,len tiež by som privítal možnos? zmeny zvu?ky pripomienky v kalendári a úlohách.Je moc krátka a decentná.Dá sa aj v 550i odstráni? nabíjanie pri prepojení s PC?Ak áno,prosím o radu ako.?akujem

    anonymous13.09.2007 - 10:40 Trvalý odkaz

    Mario: Zvol ten isty postup ako pri k610 a ostatnych sonyericssonoch.Postup som pisal aj v tejto diskusii takze staci prelistovat.

    anonymous13.09.2007 - 22:59 Trvalý odkaz

    Charlie: ?akujem za radu pri nabíjaní.Potešil by som sa aj odpovedi na otázku oh?adom zvu?ky,je príliž krátka a ne výrazná,dá sa na tom nie?o zmeni??

    anonymous15.09.2007 - 09:57 Trvalý odkaz

    Charlie: Mário,?akujem Ti za jasnú a promtnú odpove?

    anonymous23.09.2007 - 14:15 Trvalý odkaz

    themato: cital som to tu velakrat ale nieje mi to stale jasne ako mam odstranit to nabijanie pri pripojeni s pc. ake sipky ake hviezdicky? aky pohotovostny rezim? to sa neda napisat! ako to mam spravit? porasd prosim.pripadne na moj mail.dik.

    anonymous01.10.2007 - 12:18 Trvalý odkaz

    L@cio: cavte, cel by som vediet ako dam stiahnute hry z netu do telehonu k610i, ked pripojim kabel tak adresar hry, aplikacie sa mi v kompe nezobrazi. Poradte prosim

    anonymous05.10.2007 - 22:41 Trvalý odkaz

    mathuska: potrebovala by som dat video do mobilu ale ked ho stiahnem a dam do mobilu nejde mi ho prehrat?? v com je chyba?? pls poradte mi....

    anonymous06.10.2007 - 01:02 Trvalý odkaz

    mimimaxi1: asi by si ho mala dat do 3gp formatu.........

    anonymous27.10.2007 - 20:54 Trvalý odkaz

    tomas: pomozte mi mam taky problem, vymazal som mp3 z mobilu cez pc z priecinku mi subor zmizol ale nepriratalo mi to k volnej pameti pls poradte mobil mam z orangu

    anonymous03.11.2007 - 02:11 Trvalý odkaz

    milos: Na svojom fone som si vsimol 2 problemy, ktore na modeli mojho kamosa niesu (zrejme zly soft) ale je dost mozne ze to ma tak viac ludi, tak aby ste sa nelakali.
    1, problemy so zvukmi - nepriradi zvonenie kontaktu, resp, zvoni standardnym zvonenim - riesenie je prehodit zvonenia z pamati karty do pamati telefonu. To iste plati ked budik stale zvoni po svojom a nie to, co som mu zadal ja.
    2, Ani po niekolkonasobnom nastaveni internetu mi wapko nejde dlhsie ako 1 minutu - potom sa tvari, ze pripojenie zlyhalo. - tento problem sa mi vyriesit nepodarilo. Ak mate niekto tip, sem snim, uvitam aj na postu kedze nechodim casto na taketo fora. Diki

    anonymous24.11.2007 - 17:00 Trvalý odkaz

    fero: neviete preco mi nejdu na k800i htry a aplikacie ??

    anonymous18.12.2007 - 09:04 Trvalý odkaz

    STAn: caute.Preco sa mi v seK610 nedaju prehrat videa avi

    anonymous03.07.2008 - 13:11 Trvalý odkaz

    kikisik: ja tento telefón mám a je to celkom pecka.... ale vadí mi na nom dost to ze má nekvalitný fotoaparát cize nemá autofocus blesk makro a dalsie veci potrebné k dobrému fotoaparátu.
    a este mi vadí nekvalitný reproduktor = ked dam najhlasnejsie strasne to chrapci. Inak nemám iné ?o vy?íta?. + výdrž je uplne super´=P

    anonymous11.12.2008 - 20:28 Trvalý odkaz

    Miso: ja by som k610 odporu?il ?udom ktorí použivajú telefon hlavne v teréne lebo je dostato?ne odolný vo?i pádom. (mám to odskúšané :D)ale ked hrám niektoré hry tak mi to niekedy sekne ale len hra a nie telefon tento telefon je plastová tehla. (myslim odolnos?.)

    anonymous11.12.2008 - 20:30 Trvalý odkaz

    Miso: a tie hry su dosledkom padania a nie vyrobnej chyby

    anonymous26.12.2008 - 15:08 Trvalý odkaz

    anton43: Pora?te mi prosím ?i existuje soft pre k610i,ktorý má pre každú položku tel.zoznamu možnos? priradi? poznámku ako je to napr. u Nokií.

    anonymous30.12.2008 - 11:42 Trvalý odkaz

    mirusiq: hehe mno ja tento mobil mam uz neco cez 1 rok a som snim spokojna ....myslim ze ma len jednu vecicku ktora mi vadi a to ze nema radio mno ale co uz...inak je popici