Sony Ericsson G900

  • Martin Hombauer 23.06.2008 - 10:38

    Hudco: Pre?o o tom píšete až den potom, ?o boli predstavené. Škoda, že ste pomalí :(

  • anonymous30.06.2008 - 20:25 Trvalý odkaz

    Lucinka: no ono by to asi presne chcelo mi napísat ako presne to tam dostanem :)dala som si tam Jimm a aj Slick-ten chvilku siel, ale uz mi nadava do errorov :(

    anonymous30.06.2008 - 22:08 Trvalý odkaz

    Boris: Oka dohodneme sa tak, ze napis mi mail na boris@fony.sk a preberieme to cez mail...urcite prideme na to, kde je problem ;)

    anonymous30.06.2008 - 22:48 Trvalý odkaz

    unived micindev: len mi nepovedz ze mas web&walk...

    anonymous30.06.2008 - 23:38 Trvalý odkaz

    Lucinka: ee, cez wificku sa pripajam :)

    anonymous01.07.2008 - 10:56 Trvalý odkaz

    tomas: a mozes mi daky gps modul poradit? mal by som zaujem o ten telefon a chcel by som mat istotu,ze bude s nim spolupracovat :-)

    anonymous01.07.2008 - 11:54 Trvalý odkaz

    stanleyjr: pre novsie SE je dostupny GPS enabler HGE 100
    [url]http://www.sonyericsson-shop.sk/detail/127703/014001[/url]
    lucinka nenapisala si ci sa pripajas doma cez wifi (teda predpokladam ze pristup mas)alebo niekde sa skusas napojit na zabezpecenu WPA a hlasi ti ze nemas opravnenie bez hesla :) treba to rozviest aby sme ti pomohli

    anonymous02.07.2008 - 00:53 Trvalý odkaz

    Lucinka: na internet som pripojena doma, aj v praci mam pristup, webove stranky idú v pohode, len to icq stale vyhadzuje error :(

    anonymous02.07.2008 - 12:52 Trvalý odkaz

    kremen: No takze zohnal som ho nakoniec priamo v Poprade v Se obchode o stovku drahsie ako je v e-shope co ma velmi potesilo nakolko mi ho ponukali v Orange ako vernemu zakaznikovi za 12800 a O2 za 14500 :D
    Co sa tyka prvych dojmov no je to pre mna hlavne zmena kedze doteraz som mal klasicke phony,ale v skratke je to zvyk,den dva bavkania sa a nieje problem.Co sa tyka uzivania ,no v podstate som ho este cely nepreklepol ale zatial co mozem povedat: telefon si vie stiahnut presne nastavenia operatora aspon Orange co ma velmi potesilo nic netrebalo nastavovat manualne , trocha mi chyba absencia profilov co ale nieje az taka vada prakticky vzate mi uplne staci na noc stisit zvonenie, Wifi pracuje bez problemov tak ako aj klasicke pripajanie cez datovy balik od operatora,tam odporucam dat si prioritu wifi kedze hotspoty su pomaly na kazdom kroku a su to usetrene prachy.rychle menu je taktiez velmi prakticke a navyse sa v nom daju menit ikony podla vlastneho gusta (pouzil som PNG) podotykam v rychlom menu.Fotoaparat robi velmi pekne fotky samozrejme zrkadlovka to nikdy nebude ale milo ma prekvapila funkcia panoramatickych fotiek ktoru som doposial asi este nikde nezaregistroval - po prvom odfoteni vas telefon sam navedie ako presne ho natocit a zvysne dve fotky cvakne uz sam.V kombinacii so 4Gb kartou co som tam dal tam tych foto vojde neurekom.Pri preposielani tel zoznamu zo stareho tel. treba vyhodit fotky kontaktov inak to aspon mne padalo,potom to ide po bluetooth v pohode.Pri sms pozor na diakritiku inak je sms na cca 70 znakov.Vydrz baterie 1 az 5 dni aspon u mna. Jas displeja som nastavil na 35% mne bohate staci.Odporucam z casu na cas restartnut tel sa podstatne zrychli ak je uz zahlteni inak sa restartne aj sam pricom oznami ze to bolo pre zvysenie vykonu.
    Pripadne otazky adresujte na mail...

    anonymous02.07.2008 - 23:28 Trvalý odkaz

    Mario: Dobre zhrnutie,ale asi mas prvu skusenost s se kedze prvy krat objavujes panoramu vo fote,stiahnutie nastavenie pre internet ma kazdy se uz od k610 a pri kontaktoch odporucam zalohovat kontakty na M2-ku a v novom fone das obnovit z karty.Skopiruje cely zoznam vcetne mailov atd. okrem foitek a zvoneni.Ps:ak budete mat niekto dalsie skusenosti dajte vediet.Tiez zvazujem kupu tohto fonu.;-)

    anonymous03.07.2008 - 11:38 Trvalý odkaz

    stanleyjr: neviem presne od kedy ma SE tie nastavovacie sms ale urcite skor ako od K610...spominam si este ked som mal T68, T610 (uz vtedy to fungovalo) a tto uz je fakt davno :)
    lucinka ved mas smartfon naco jimm :) urcite existuje dost smart aplikacii na ktorom rozbehas ICQ a aj ine protokoly.

    anonymous03.07.2008 - 14:09 Trvalý odkaz

    kremen: Nejde o panoramaticke foto ako take na tie som bol zvyknuty uz davno ale o sposob akym ich spracuje,aspon na mojej w810 vzdy ostal roh predoslej fotky ktory sa prekryval s dalsou a potom sa cvaklo manualne a tu to ide automaticky hore vas navadza hladacik ako mate natocit fon a ostatne robi uz automatika.Co sa tyka prenesenia tel zoznamu tak na starom som mal memory stick pro duo a g900 je m2 a pre tych co nevedia kde hladat zalohu a nemaju citacku kariet je aj to riesenie.Tie nastavovacie sms sa nehadam , posledny SE som vyfasoval customizovany Orangeom co bol pre mna kamen urazu a povedal som si ze uz nikdy viac a predosle fony som mal inej znacky kde trebalo vsetko manualne,takze asi tak....
    Inak co sa tyka app v telefone obsahuje to aj quickoffice , pdf plus a celkom zaujimavu vecicku - skener vyzitiek: odfotite naskenuje a udaje rozlozi do adresara...

    anonymous03.07.2008 - 21:48 Trvalý odkaz

    dfgh: vie mi niekto povedat ako hra ten fon na repraku ci hra kvalitne a dosthlasno mam k810i hra ceklkom fajn ale ticho

    anonymous04.07.2008 - 02:11 Trvalý odkaz

    kremen: Mne to hra hlasnejsie ako w810i a aj pekne cisto na co si ja ako hudobnik potrpim takze ziadne bla bla ale tutovka.Ale kazdy reprak sa casom vyhraje...

    anonymous04.07.2008 - 11:38 Trvalý odkaz

    dfgh: dik za vyriesenie mojej zahady

    anonymous04.07.2008 - 11:40 Trvalý odkaz

    dfgh: a este by som sa chcel opytat newie niekto nahodov ciho budu mat v akcii orange ale strasne sa mi nelubi jak tie mobili hovadia hlavne sony ericssony

    anonymous08.07.2008 - 12:14 Trvalý odkaz

    lekkart: Podla mna raz niekoho z toho "BRANDovania" mobilov trafi slak a dotycny ich uda za ublizenie na zdravi, trpaslikov oranzovych :-P Normalne zacinam premyslat, ci si nekupim phone full-price na splatky...

    anonymous10.07.2008 - 11:36 Trvalý odkaz

    dfgh: Sak hej ja mam k810i z orange a tie ikony su strasne
    a nechapem to zbytocne tlacitko co ta dado menu racej mali nehat pôvodne a pôvodne su skratky

    anonymous21.07.2008 - 21:21 Trvalý odkaz

    lee one: tak aj ja som majitelom tohto nepodarku .neviem ako vy ale mna privadza do sialenstva to menu. zlata k810

    anonymous22.07.2008 - 10:34 Trvalý odkaz

    Mario: Vies simbian je simbian chce to len zvyk.Ma to aj pozitiva pri dot.displeju najmä pri foteni to je plus.Ale ak chces vymenim za moju dvoj mesacnu T 650-ku + moj doplatok po dohode.

    anonymous04.08.2008 - 12:45 Trvalý odkaz

    tom: ahoj, je nejaka aplikace aby t9 nezkracovala zpravy?

    anonymous25.08.2008 - 01:01 Trvalý odkaz

    brudko: ako je to teda s tou navigaciou? bude to fungovat aj s bluetooth GPS modulom od nokie? a aky je tam program na tie mapy?

    anonymous29.08.2008 - 15:40 Trvalý odkaz

    kiko: ake rychle je to wifi?

    anonymous15.09.2008 - 18:44 Trvalý odkaz

    Martin: pojdu mi tu otvarat subory .doc flash a PDF ?

    anonymous15.09.2008 - 18:45 Trvalý odkaz

    Martin: myslim v mobile SE G900 :D

    anonymous24.09.2008 - 14:19 Trvalý odkaz

    bsk: Martin> ano, je tam nainstalovany QuickOffice a Pdf+

    anonymous25.09.2008 - 21:21 Trvalý odkaz

    Jozkou8: neviete kde by som mohol kupit tento fone v bratislave okrem sony ericson shopu na vajnorskej a e-shopov ? chcem videt kde je najlacnejsi :)

    anonymous16.10.2008 - 20:27 Trvalý odkaz

    charm: it a pleasure coming accross your item......am charmusso Coly from Uk i am interested in buying your item kindly get back to me with the total of the cost of the item plus the shipment cost to Uk and i want you to know that i needed it very urgent and i want you to know that i want it for my sister in Uk...kindlt get back to me with the total cost and the your PAYPAL or BANK DETAILS so that i can make the payment asap......I needed 5Pieces of the item including the shipment cost. charmusso_coly247@yahoo.com

    Thaks and God Bless You

    Charmusso Coly

    anonymous17.10.2008 - 22:53 Trvalý odkaz

    erik: Chcem prejs? s Win mobile do SE G900 a nikde nemôžem nájs? app na náhrávanie hovorov. Všetko je len pre symbina bez UIQ. To vážne nie je pre túto platformu ni? podobné???

    anonymous30.10.2008 - 10:35 Trvalý odkaz

    Peto: PLS AKO SA NA TOMTO MOBILE MINIMALIZUJE? BO AK DOBRE VIEM, TLACIDLO NA MINIMALIZACIU TAM NENI A PISU ZE MINIMALIZOVAT SA DA... PLS PORADTE...

    anonymous30.10.2008 - 12:14 Trvalý odkaz

    Peto: tie naj ceny na nete najdete ne stranke najnakup.sk

    ZARUCENE NAJ CENA

    anonymous20.11.2008 - 21:46 Trvalý odkaz

    Martin: minimalizuje sa vŠetko automaticky akonáhle to vypneš tla?ítkom spä? :)

    anonymous27.11.2008 - 20:50 Trvalý odkaz

    Rišo: pls vsetkym kolko vydrzi baterka???

    anonymous14.12.2008 - 20:36 Trvalý odkaz

    brakin: sa hlasim medzi majitelov .. asi napisem + a - :D prve co som postrehol oproti K800 je ze ma slabsi display, res. ten isty len je vacsi, pravda je, ze je pomalsi, ale nieje to zas az taka hroza, K800 bola rychlejsia ... no, nam to na papier a poslem :))))

    anonymous27.12.2008 - 16:16 Trvalý odkaz

    Manobb: Môžeš vyskúša?, ?i sa dá spusti? nahrávanie hlasu po?as hovoru a ?i sa táto funkcia dá priradi? ako skratka napr. na smerové tla?ítko ???
    Na K750i to išlo ...

    anonymous30.12.2008 - 10:30 Trvalý odkaz

    JurY: tak uz aj ja som sa stal majitelom tejto krasky, zatial po tyzdni uplna spokojnost :) nahravanie hlasu pocas hovoru nejde a neda sa priradit na smerove tlacitko kedze sa s nim ovladaju panely...skratky si mozes vytvarat prave na panely "moje skratky" aaa baterka mi vydrzi asi 2-3 dni podla pouzivania WiFi a Bluetooth-u....

    anonymous07.01.2009 - 04:16 Trvalý odkaz

    veslo7: Ahojte ludia. Som v tomto celkom zelenac, tak prosim o trpezlivost. Mam pausal od Oran ale nemam predplateny ziaden internet, cize predpokladam, ze cez 3G ani EDGE ani nic podobne sa na net prihlasit nemozem. Tym padom mi zostava iba Wi-Fi a prihlasenie na net pomocou nejakeho hotspotu, hej? Rozmyslam bud na tymto krasavcom, alebo G705 a dalsie co ma zaujima je aGPS, Google Maps a Wayfinder Navigator. Ako to funguje? Ako by som s tym fungoval ja, co nemam na pausal ziaden internet? neslo by mi ani aGPS, ani Guugle mapky ani Navigator? A este jedna otazocka: nasiel som info, ze G705 ma NetFront zatial co pri G900 chyba informacia o tom, ze by internetovy prehliadac mal...Ako potom funguje na nete, cez nejaky iny prehliadac? vdaka za vase odpovede!!

    anonymous07.01.2009 - 22:08 Trvalý odkaz

    JurY: mnoo interneet aj google aj vsetko ti pojde tak, ze sa ti bude uctovat normalne poplatok za prenesene MB (aspon t-mobile to tak funguje) alebo cez hotspoty a internetovy prehliadac je tam Opera ;)

    anonymous09.01.2009 - 13:59 Trvalý odkaz

    Frenky74: Ahojte. Vedel by mi niekto poradi? oh?adom nastavenia budíka kalendára na SE G900? Stále ke? si priradím nejaké zvonenie k budíku kalenára, zvoní mi aj tak zvu?ka oby?ajného budíka. Neviem si s tým da? rady. ?akujem...

    anonymous21.01.2009 - 18:15 Trvalý odkaz

    Lubo: Ahoj, vie mi niekto poradit preco ked mam zapnute wifi tak sa mi neda pripojit na net??? plss, len mi napise ze neda sa pripojit na vzdialeny server abo daco take. Vdaka

    anonymous27.01.2009 - 16:41 Trvalý odkaz

    JurY: lebo nestaci zapnut wifi musis sa aj pripojit na siet ktoru ti najde, potom ti to pojde :)
    a ak sa aj pripojis a ono ta to nepusti na net tak to bude tym ze si sa pripojil na lanku bez netu ...

    anonymous14.02.2009 - 02:09 Trvalý odkaz

    Iksperial: Pekny mobil. Asi si ho kúpim :) má všetko ?o potrebujem... a touch screen je len +

    anonymous18.02.2009 - 23:20 Trvalý odkaz

    matej: tak sn g900 som si kupil koncom januara mam ho wyse dwoch tyzdnou a som s nimnadmieru spokojny splnil moje ocakawania ma uzasny 5 mpx fotak co wsetci iste dobre wiet wyborny reproduktor a pripojenie na wifi uz nai nehoworim ale to wifi ma jednu newyhodu da sa pripojit iba do tretieho kanalu ale sak newadi proste dobry mobil aj ked niekedy sekne

    anonymous19.02.2009 - 21:40 Trvalý odkaz

    brudo: takze,, ja ho mam 3 mesiace: sekal jak svina, update firmwaru nevyhnutny, java hry trhaju tak ci tak, fotak=3.2mpx nokia foti lepsie, btw: odisiel displej...prave ho mam v servise, baterka - 2 dni ked iba telefonujem, ked nebodaj zapnes wifi, alebo hudbu cez headset, vecer dojdes domov a nabijas aby ta rano zobudil budik:),, thats all,,

    anonymous21.02.2009 - 21:27 Trvalý odkaz

    mato51: co by ste mi poradili ci kupit se g900 alebo se c902 a preco??

    anonymous22.02.2009 - 16:50 Trvalý odkaz

    qwert: ide o to ci chces symbianUIQ+wifi+vetsi displej, alebo fotomobil od SE s pevnou konstrukciou...,, lebo se g900 sice ma 5mpx fotak,ale neni to cybersrot a foti strasne zle, dalsie minus se g900 je ze ten symbian uz prave prestali vyvijat...zla buducnost:),, ako majitel seG900 by som sa teraz uz rozhodol pre s902vku...alebo skor nejaku lepsiu nokiu:)

    anonymous22.02.2009 - 17:17 Trvalý odkaz

    mato51: no qwert a co hovaris na samsung f340 touchwiz??

    anonymous22.02.2009 - 17:34 Trvalý odkaz

    mato51: quert keby si si mal vybrat s tychto mobilov ktory by si si vybral??se g900 , se c902 , samsung f340 touchwiz , se g705 alebo lg viewty

    anonymous22.02.2009 - 21:09 Trvalý odkaz

    qwert: ten samsung a lg viewty= do toho by som ja nesiel,-nemaju OS, nemaju pokial viem viewty wifi, ani gps,, pokial chces nieco take stylove a dotykove, tak by som bral nokiu 5800-ma wifi, velky dotykovy displej, gps, symbian atd...ale z tych co si mi hore ponukol, rozhodoval by som sa len jedine medzi se c902 a se G705,, takze 902=mensi displej, kvalitny fotak, ale nema wifi ani gps,, 705=wifi, gps, velky diplej, ale fotak skoro nepouzitelny-videl som recenziu v digirevue,, musis sa rozhodnut, bud dobry fotak, alebo GPS a WIFI...