Sony Ericsson C905

  • Martin Hombauer 14.11.2008 - 20:44

    ORION: Bomba telefon vybava super SE ako prvy prichadza s 8 Mpix fotakom v mobile v europe a konecne SE pouzil vysuvnu konstrukciu pri ktorej je mozne pouzit vacsi displej a rozmernu klavesnicu oproti klasickej konstrukcii.

  • anonymous27.07.2009 - 18:55 Trvalý odkaz

    SERFYR: ludia kto mi poradi ako,alebo kde najdem navod na zmenu ikon v hlavnej ponuke,lebo to prihriate orange menu ma uz uplne vytaca.... tie dvojfarebne ikony bez nicoho ma uz nebavia.... ale inak som s nim spokojny... dik

    anonymous02.08.2009 - 11:17 Trvalý odkaz

    mitok1: mam c 905,brany v orange aj pre foto, ale realita?Casto svetle foto a foto akoby zahmlene.dumam nový firmware to vyrieši/automatika , clona apod/ale ni?? stale to iste.Smutne , lebo papierove recenzie hovorili vc superlativoch o foto.neni to pravda.Len objektivne :makro bez blesku-dobre

    anonymous12.08.2009 - 17:20 Trvalý odkaz

    C9O5: aj ja mam tento telefon a podla mna je super !!! A tie fotky .... parada ...... a nieje to pravda ja fotim z belskom a je to v poho ....neviem co tam na zaciatku ti blbci kecali , ze 8 je vela . A na normal fotaku ti staci 5 ?! Dokonca by som povedal , ze 8 je malo , nech urobia 10 :D

    anonymous14.08.2009 - 00:17 Trvalý odkaz

    ufo: O necely mesiac mi konci akcia v Pomaranci, teoreticky by som si uz teraz mohol poskladat ten uzastny pausal snov, ale este ked mam stary a celkom vyhodny pausal tak pockam. Dnes som sa bol pytat ake telefony ponukaju, a povedal som jej ze chcem phone, ktorý mi nahradí kvalitnejši fotoaparat Zaujal ma ten telefonik hlavne tym co ma. Dost vela kritik sa objavuje, ale zase prevaha dobrych ohlasov. Sam sa trosku obavam toho ze ci ten telefon vydrzi dva rocky ficat do dalsieho vyprsania. Dufam ze nebudu tlacidla šaškovat, a že nebudem moc nervozny z baterky že každu noc musí byt v štave.. Myslite že bude cena do mesiaca nižšia na tie phony,alebo zazraky nemam ?aka?? teraz by ma vyšiel na 149 e?iek. Dik za komentare..

    anonymous07.10.2009 - 14:08 Trvalý odkaz

    katka: ten mobil sonny ericson neni nejak extra ya 3 mesiace sa pokayili tlacitka

    anonymous11.10.2009 - 11:08 Trvalý odkaz

    Marek: zdravim idem si kupovat novy telefon a mam zaujem o tento,je to dobry telefon?

    anonymous21.10.2009 - 16:52 Trvalý odkaz

    Nikuska: je to vinikajuci telefon ludkovia odsporucam

    anonymous31.10.2009 - 14:55 Trvalý odkaz

    Denka: prosim vas kolko stoji tento telefon sony ericson C 905 v hotovosti???dakujem krasne=)

    anonymous15.11.2009 - 21:57 Trvalý odkaz

    bobes : rozhodujem sa medzi kupou c905 a satio. viac sa priklanam k c905, lebo satio nema klasicke gombiky a to mi vadi, mate niejaku radu?

    anonymous05.12.2009 - 09:54 Trvalý odkaz

    Ma?o: Prosimvas, propojim sa na wifi a ked idem na internet tak mi napise ze chyba komunikacie, ze mam kontaktovat operatora.. mam o2 aj orange a nejde to ani na jednom, neviet e ze v com je problem?? a to GPS tiez neviem spustit.. pls na mail

    anonymous06.12.2009 - 01:34 Trvalý odkaz

    miro: vždy som sa vrátil k sonyericssonu. tento som kupil za 400€ a nelutujem.uz len dizajn je atraktivny.aj ked mi vadi klavesnica ze ma spojene tlacitka

    anonymous15.12.2009 - 07:02 Trvalý odkaz

    erik: ahoj Mato,fon by ti mal íst na wifi v pohode a ked chceš spustit net bez wifi tak ti ho treba len nastavit.gps je slabé,takže o to sa ani nepokúšaj.Ak sa ti predsa len ten net nespustí,stiahni si nový spft cez se stránku

    anonymous19.12.2009 - 20:22 Trvalý odkaz

    roman: cawtte chcem sa spytat aka najvecia karta sa do toho moze dat ? utiahne aj 16 gb? prosim odpiste my na e-mail nigdais02@azet.sk

    anonymous01.01.2010 - 23:25 Trvalý odkaz

    jano: Tento telefon som s pociatku nevedel vynachvalit, pokial mi prvy krat nezamrzol a uz sa nedal spustit. Neskor odisiel reprak, potom znova zamrzol (v orangi ho museli 2x prepalovat a samozrejme cely ho vymazali). Novy firmware trochu pomohol, ale ked zaplnite kontakty na 1000 je neovladatelne pomaly. Keby som zan nedal 0,50 Sk, tak by som to nazval najhorsou kupou v zivote.

    anonymous07.01.2010 - 18:12 Trvalý odkaz

    viperman: v alze uz je iba za 280 eur !!!

    anonymous18.01.2010 - 01:33 Trvalý odkaz

    tete: tento mobil je strasne tazky a strasne velky ma slabe podsvietenie takze aj 8 mpx fotka vyzera strasne.tazko sa stlacaju gombiky.

    anonymous26.01.2010 - 22:07 Trvalý odkaz

    hanesfun: to uz co je za somarina ked to ma videohovori a prdnu kameru to nema :D

    anonymous10.02.2010 - 21:04 Trvalý odkaz

    Dumbo: Tak neviem, ako by mohla vyzerat prdna kamera. A ani nechcem vediet, ale prednu kameru na VIDEOHOVORY, (ypsilon) to má. Sta?í si len "kuknú?" prednú stranu.

    anonymous16.02.2010 - 16:33 Trvalý odkaz

    stano: .. nema ani prdnu ani prednu kameru, je to svetelny senzor

    anonymous18.02.2010 - 20:35 Trvalý odkaz

    Lukas : Kto nema c905 nech netara kktiny to je len zavist ze ho nemate

    anonymous18.02.2010 - 22:07 Trvalý odkaz

    hanesfun: hmm je to dost nevyhoda ze to nema prednu kameru na videohovory ..tento mobil uz mam pol roka no nic moc...mohli tam dat operacny system v tedy by to bol lepsi mobil...gps navigacia je tak blba ze sa to furt pripaja na net a licencia na ten wayfinder je len 30 dni takze uz to nema ani navigaciu a neviem z nikade zohnat free aplikaciu na tu gps...mal som aj wisepilot a tam tiez my skoncila licencia

    anonymous22.02.2010 - 17:31 Trvalý odkaz

    šmal: chcel by som sa vas spytat ako je to z tou GPS? Niekde pisu ze vsdrzi mesiac, niekomu pol roka.. ?o potom??:( Zhanam si fon do 300eur s GPS, WiFi a lepsim fotakom..:) ?akujem

    anonymous20.04.2010 - 23:06 Trvalý odkaz

    thalia: ako sa nadstavuje aplikácia na displeji,ktorá mi oznámi mesto v ktorom sa nachádzam napr.Žilina

    anonymous30.06.2010 - 23:52 Trvalý odkaz

    michal: mohli by ste my poradit ako dam do se c905 slovencinu alebo aspon cestinu

    anonymous05.07.2010 - 17:49 Trvalý odkaz

    Marek: Prajem dobrý de?! No tak moj milý SE c905, mám ho vyše roka a neviem ?o mám da? prvé opravi?. Telefón mi ani raz nespadol!!!...Najskôr mi odišli nejaké tla?ítka. Myslím, že najskôr tla?idlo c spolu s volacím. Potom tla?idlo ovláda?a hore, aj ovládanie dolu. S každým prebudením my nešla rôzna kombinácia tla?idiel. Ke? som troška prisunul display tla?idlá fungovali.No proste katastrofa. ?alší pekný de? mi odišiel reprák na slúchadle, ?iže som bez tla?idiel a repráku (to už je min. 40e investícia), a dnes už som vytiahol starú k610i, ktorá po rokoch stále šlape, lebo mi odišiel aj displej. Zapnem mob. vše relatívne ok teda okrem vyššie uvedeného.Ako náhle zhasne viac displej nenaštartujem. Mal som z neho rados?, teraz už len sklamanie a vlastne aj premýš?am ?i ho mám da? opravi?. Fotky sú pekné, samozrejme ne?akajte že máte v rukách nadupanú zrkadlovku, treba sa uvedomi? a bra? všetko s nadh?adom aj tie ich recenzie ;).Skôr sa pýtajte na ?udí, ktorí majú nejakú skúsenos? aspo? polro?nú a nie týždennú!!!..toto je moja skúsenos?. asi som mal proste smolu na daný vyrobený kus. inak ten mobil nebol zlý, ale nebol ani dokonalý!!!!mal svoje + aj - . Ako všetko na svete..pekný de? prajem..

    anonymous16.08.2010 - 23:41 Trvalý odkaz

    peto: dobrý de?. chcem sa spýta?,viete mi niekto poradi? kde by som našiel dáku schopnú aplikáciu kde by sa dali zmeni? formáty na filmoch aby mi to prehral tento tel? bo šak skúšal som tam da? všelijaké súbory a stále mi tam vyhadzuje že tento súbor nejde prehra? alebo že nepodporovaný súbor a podobne. dakujem

    anonymous12.10.2010 - 19:58 Trvalý odkaz

    Dzava: SKus Xmedia Rekode, tam prerobis takmer akykolvek fotmat na takmer akykolvek mobil :)

    anonymous18.12.2010 - 16:55 Trvalý odkaz

    LOLA STAR: Tento telefón mám už skoro 2 roky a dovolím si nesúhlasi? s recenzentom ?o sa týka klávesnice.Tá je pod?a m?a úplne super, pretože je spojená do celku, tým sa nešpiní, nepráši a pod....Podla mojho vkusu tla?idlá isto nie sú tvrdé a celkovo, aj napriek rozmerom mne dokonale vyhovuje tento telefón.Ani to video nie je také strašné, no a ?o sa fo?áku týka, ešte teraz mi ho mnohí závidia :D

    anonymous18.12.2010 - 17:00 Trvalý odkaz

    LOLA STAR: No a ešte ?o sa týka baterky a jej životnosti....tento telefón ma nikdy nesklamal.Neviem ako vám, ale ako to tu ?ítam,asi som vychytala naj sériu, lebo baterka mi pohode fr?í aj 4 dni a dokonca na prazdnej! baterii si prehravam este hudbu :D takze uplna pohodicka, na to, že ma dva roky...:)

    anonymous18.12.2010 - 20:23 Trvalý odkaz

    MM: Ja som mal problem s klavesnicou vymenili mi cely flex a ide mi ina? v pohode aj baterka drzi 4 dni .

    anonymous09.01.2011 - 17:59 Trvalý odkaz

    mk: bral bi som ho i ked se nemusim ale toto je pekny kus ma fotak spickovej kvality skoda ze je trochu drahi a som do nho blazon

    anonymous20.07.2011 - 00:16 Trvalý odkaz

    Milan: dobryy ..... tak ako tak ?ítam podla niektorych to nieke bohvie?o mobil ... ale ja mam s c905 ine skusenosti niekolko krat my padol dokonca aj do vody a ni? bateria my v pohode vydrži aj 4-5 dni a to ho už mam više dvoch rokou pravda je že som mal štastie na dobre spraveny kus ale je to nahoda .... ale jedna chybi?ka by sa našla do takehoto telefonyku by som prijal software ale inak pohode mobyl ....

    anonymous19.11.2011 - 18:06 Trvalý odkaz

    Eduard: Zdravim, mam tento mobil cca 1 tyzden kupovany ako prakticky nový. Som s ním spokojný avšak pri vysunutí je trochu rozkývaný . A dalšia vec ktorá ma dost trápi je že, ked niekomu volam tak ma to po nejakom ?ase vypne a musim zavolat znova. A hore vlavo pri ukazovateli signálu mám písmeno ,,H,, a neviem ?o to znamená. Ak by ste mi vedeli povedat, popripade by ste mali rovnaky problem dajti mi prosim vas vediet. Dakujem