Sony Ericsson C905

  • Martin Hombauer 14.11.2008 - 20:44

    ORION: Bomba telefon vybava super SE ako prvy prichadza s 8 Mpix fotakom v mobile v europe a konecne SE pouzil vysuvnu konstrukciu pri ktorej je mozne pouzit vacsi displej a rozmernu klavesnicu oproti klasickej konstrukcii.

  • anonymous10.12.2008 - 16:56 Trvalý odkaz

    dusan: A ako sa vola ta Java aplikacia?

    anonymous10.12.2008 - 17:05 Trvalý odkaz

    dusan: nie je to nahodou amAze? nemate niekto skusenosti s touto aplikaciou, ci to fici a ako na tomto fone?

    anonymous14.12.2008 - 10:04 Trvalý odkaz

    c905: ako to ze ked som si ho zobral z Orange, tak tam nemam Wayfinder ani Google maps?

    anonymous15.12.2008 - 18:14 Trvalý odkaz

    sli: Tiez mam taky problem, bral som C905 v Orangei a nemam tam ani wayfinder ani pim Wallpaper a ani pocasie

    anonymous15.12.2008 - 18:16 Trvalý odkaz

    sli: vlastne ziadna aplikacia na GPS tam nie je

    anonymous15.12.2008 - 19:22 Trvalý odkaz

    hm: ma len 262tis farieb na dispeji ked ma 8mpx fotak? LoL :D

    anonymous15.12.2008 - 22:41 Trvalý odkaz

    mh: no a co ma pocet farieb na displeji spolocne s rozlisenim fotaku ? 262 tisic je dostatocne na displej aky ma C905 aj keby mal 16,7 mil rozdiel nepoznas aj tak.
    a teraz sa neda s tym telefonom pracovat ze ma tolko farieb alebo co ? ved to ani nepoznas ale aha ja viem ty neuvidis v parametroch vysoke cislo tak sa ides posrat...

    anonymous16.12.2008 - 10:20 Trvalý odkaz

    dusan: Nainstaluj si TrekBuddy, je to sice taka turisticka navigacia, ale v pohode staci. Mozes si tam davat vlastne mapy

    anonymous19.12.2008 - 09:27 Trvalý odkaz

    xxx: zdravim, je tento fon z orange neblokovany?

    anonymous20.12.2008 - 19:21 Trvalý odkaz

    hecar: daju ss na nom hrat hry anko na nokii n95 n-gage alebo len java ? a aka je ich kvalita?.

    anonymous21.12.2008 - 14:18 Trvalý odkaz

    tesa: presne s tymi farbamy rozdiel neuvidis medzi 16milionmy a 256tisicimy to je len tach konkurencny ako aj ten 8megapixel stacilo by vyspravit optiku a bolo by

    anonymous22.12.2008 - 02:08 Trvalý odkaz

    Bajo: Poradte niejake wapky na temy a hry na tento fon,diki. Majte sa

    anonymous22.12.2008 - 23:26 Trvalý odkaz

    lkugskdf: nemate nanho a picujete tu nanho mal ho niekto v ruke robil z nim sa spametajte

    anonymous23.12.2008 - 22:12 Trvalý odkaz

    Max: Ve?ká škoda že nemá VGA video. Ak by mal, okamzite ho kupujem. Pre?o vlastne SE tak jebe na video?

    anonymous26.12.2008 - 14:35 Trvalý odkaz

    stano: bol by dobry to mobil keby mal videohovory. co nema. kamera je len vzadu a takto sa videohovory robit neda. spravil som asi chybu ked som si ho kupil. chcete ho? predam vam ho

    anonymous29.12.2008 - 00:49 Trvalý odkaz

    mirec: co nema?videohovory? a co myslis ze je ta soska hore vedla funkcnych tlacidiel a vedla sluchadla. ci je to len na okrasu.pozri sa lepsie a potom tu nieco pis.

    anonymous29.12.2008 - 11:26 Trvalý odkaz

    Erik: Samsung omnia ??? chlapce tak ty vazne nevies co uz je dobry mobil... Tak ci tak secky telefony a ich fotaky nemaju dobru optiku lebo do telefonov sa kvalitna optika ani nedava...

    anonymous30.12.2008 - 18:11 Trvalý odkaz

    preadka: teraz som si vsimol koho to je recenzia. Super Boris len tak dalej

    anonymous30.12.2008 - 18:24 Trvalý odkaz

    to mirec: soska :-DDD... najprv si zisti co je mobilny telefon, potom pis na forum...

    anonymous03.01.2009 - 01:41 Trvalý odkaz

    pes: tiez asi si radsej zoberem tento mobil ako omni na omnii sa mi nepaci ze to ma len softwarovu klavesnicu a nevidim vyhodu v tom mobile oprti tomuto SE. mozno ma na viac windows ale to je pre man dost nepotrebne

    anonymous11.01.2009 - 01:47 Trvalý odkaz

    kaaaamos: viete preco SE maju vzdy nejake chyby? tu je odpoved: je to vsetko o marketingu spolocnosti, nemozu predsa vsetko naj vtrepat do jedneho telefonu a ostatne potom co?? mozno raz niekedy v buducnosti ked sa SE spameta to bude realitou, ale aj tak som fanda SE a budem navzdy.. Nokie mi priam SMRDIA.. a k tomuto mobilu.. ma WiFi, ma najlepsi fotak v MT spolu s Omniou.. a opticky zoom by urcite bol super, ale spomente si na samsung G800.. proste sunka.. takze na opticky zoom si kupte radsej ako hore bolospominane zrkadlovku :)

    anonymous14.01.2009 - 11:58 Trvalý odkaz

    icss: cakal by som od ericsson-u aj tel na dve aktívne karty, raz už to mal pri T-29, len tam sa musel tel vypnu? a potom zapnú?

    anonymous17.01.2009 - 19:37 Trvalý odkaz

    Mark: Tomuto fonu chyba iba jedna vec k dokonalosti. 30fps VGA video. Nechápem, pre?o SE tak na to kašle. Sná? sa do?káme v roku 2010 v novej platforme A400...

    anonymous01.02.2009 - 15:13 Trvalý odkaz

    Daniel*: Nevie niekto, ako je na tom ten telefon s poruchovostou???

    anonymous02.02.2009 - 01:34 Trvalý odkaz

    bifo.pages: Tento mobil vám vôbec neodporu?am kúpi? v Orange. Dôvod: Mal som možnos? porovna? C905 kupenú v Sony Ericssone a kupenú v Orange. Orange svi?a tam natrepe svoj software a štvr?ku funkcii jednoducho vyhodí pre?. Ani ich menu neni pekné. Nechapem na ?o ho menia.

    anonymous02.02.2009 - 15:10 Trvalý odkaz

    Sracka: Kludne si daj ten telefon dekustomizovat s origo softom, nie je problem v kazdom gsm-shope. Dokonca bude novy a big vylepseny soft zadarmo k stiahnutiu od februara... Ma opravene niektore bugy a je stabilnejsi nehovoriac o niektorych funkciach , ktore su dostupne iba v nekustomizovanom firmware od vyrobcu...

    anonymous03.02.2009 - 20:38 Trvalý odkaz

    majo: viem ze je to od veci ale mam na vyber dva mobili SE W910 a SE C702 ktory by ste si vybrali?

    anonymous04.02.2009 - 07:33 Trvalý odkaz

    anchalaj: Prekvapivo vymakaný fo?ák a nie je na úkor komunika?nej techniky, ale aj tá má detailne vymakaný a vylepšený mobil oh?adom menu.

    anonymous08.02.2009 - 00:16 Trvalý odkaz

    sona: tento mobil mám už mesiac a poviem vám,,kone?ne super mobil,,a ani tá hmotnos? nie je žiadna tragédia:-))odporú?am ho kúpi?

    anonymous09.02.2009 - 20:53 Trvalý odkaz

    tunerr112: No urcite radsej C702 ako W910i , W910i je shit.

    anonymous10.02.2009 - 21:22 Trvalý odkaz

    majo: ale zevraj sa C702 osuchavaju striborne ro hy a ze sa na to nevstahuje reklamacia

    anonymous14.02.2009 - 04:38 Trvalý odkaz

    jarko: z tohto mobilu som totalne sklamany, mozno je to tym ze je to moje prve SE-cko.. zrejme aj posledne:D baterka uplne prepadak drzi ledva dva dni pri beznom pouzivani - len volanie a sms..a to moc teda nevolavam.. gps je tiez nejake posahane akurat wificko fachci tak jak ma..tam sa neni kde pomylit:D no a fotak, namakany ale zbytocne si myslim..pri takej vydrzi baterky sa toho moc nenafoti..priklanam sa k tomu co tu bolo napisane - tento telefon si URCITE NEKUPUJTE OD OPERATORA!! ja som ho kupil v UK z Vodafone a ma to dost much na softe, ktore sa len tak odstranit nedaju..teda ja, lajk, nemam sancu.. kto ho chce kupit za lacne love s tym, ze nebude mat sk jazyk odporucam pozret ebay.com alebo ebay.co.uk ide to tam okolo 200 libier/zhruba 200eur.. AK VIE NIEKTO PORADIT AKO BY SOM ZMENIL SOFT/FIRMWARE DAJTE PROSIM VEDIET scherk@azet.sk

    anonymous14.02.2009 - 13:41 Trvalý odkaz

    majdyk: ...cawko ludia,...prosim Vas keby mi niekto popisal co wsetko vylepsi, abo opravy ten novy soft na tento fon tak by som bol vdacny a ci zlepsi aj nieco na fotaku a tak,...mozno rychlost celeho fonu, abo plynulost,..a tak,...dakujem...

    anonymous15.02.2009 - 15:09 Trvalý odkaz

    Ja: ludia tento mobil je super:D som s nim strasne spokojna baterka mi drzi 4-5 dni..super foti ako digitalny fotak proste je super! odporucam

    anonymous20.02.2009 - 10:34 Trvalý odkaz

    majo: POCUVAJTE....mam na pausali relax100 a vo velkom 100 50% zlavu pre blizkeho...kto by to chcel kupit?..kontaktujte ma na !!!oweckin99@azet.sk!!!

    anonymous22.02.2009 - 21:34 Trvalý odkaz

    janiss: prvy bol pokial viem i mobile 905 alebo 6 neviem uz teraz ale o takych fonoch vy tu asi ani neviete

    anonymous24.02.2009 - 09:09 Trvalý odkaz

    mario: Tento fon momentalne pouzivam len sekundarne ale mozem povedat,ze je super.To co tu bolo spomenute s vydrznou baterie pri takom pouzivani ako bolo pisane je blbost ani jeden se nieje taky chudak na kapacitu baterie(akumulatora).Ja dokazem tieto fony vystavit aj zaden ale to si ten fon fakt odmaka.Pri normalnom pouzivani vydrzi aj 3 dni.Niektorim mozem odporucit len jedno.Naucte sa nabijat nove baterie a odporucam po 1-om nabijani fon stavyt co najmenej potom ma bateria lepsie vysledky.Co sa tyka tohto fonu odporucam ale nie od oranzoveho operatora.Tieto fony su od orangeu zabrzdene jak ... Porovnal som verziu od or a original,kto to neporovnal tak neuveri.Este co sa tyka konstrukce tak tu chvalim.Celkovo kto ma on zaujem mozem len odporucit.

    anonymous25.02.2009 - 17:59 Trvalý odkaz

    romano: paradny fonik aj ked je kus velky ale parada

    anonymous28.02.2009 - 13:50 Trvalý odkaz

    lex-xx: ludia a teraz radte konci mi pausal..mam brat tento SE alebo nokia N85

    anonymous28.02.2009 - 14:20 Trvalý odkaz

    jasne ze: .....ja by som bral na 99 percent NOKIU N85 ....sice ma slabsi fotak papierovo rozdiel vsak medzi fotkami bude len v rozliseni...jedina nevyhoda N85 je ze nema xenon+ma vsak symbian ktori je v niektorych chvilach na nezaplatenie...

    anonymous28.02.2009 - 21:21 Trvalý odkaz

    mario: Neviem co mate stale s tym simbianom.Ako nic proti nemu ale kazdemu tu niekto radi to ma simbian tak ber to.Lenze ja sa pytam a vyuzijes fon zo simbianom?Lebo nie kazdy ho vyuzie.Dokonca vela ludi vyuzie aj dumb iba mozno od 30 do 50% takze tak.A este k dumbom ako je se tak moznostami ''zabije''aj smartfony.Ja so isteho casu pouzival aj p1 a uz nikdy viac.Chybali mi tam softwarove tlacitka a vadilo mi na nom dost veci spomeniem priklad surf po nete dumb od se k nezaplateniu alebo ukladanie prijatych suborov do sprav anasledne ich premiestnovat opat dunb se k nezaplateniu.Videa supne do videii,hudbu do hudby atd.atd.Taktiez zvlada kopirovanie textu ci v sms,mms na nete atd.Nevyhoda menej doinstalovatelnejsych aplikacii a len v jave.Momentalnd ak bych mal brat smart tak g900 alebo este N n95 8gb.To aby som sa zaobisiel bez smartfonu tak radsej pouzijem plnohodnotnejsi notebook.

    anonymous06.03.2009 - 01:02 Trvalý odkaz

    ondro: Kupil som televizny kabel k C905,fotky mi prehrava,ale video iba zvuk.Skusal som aj na druhom televizore,a to iste.Okrem toho nic ine nejde.Hladal som vsetky mozne nastavenia v telefone ale nic som nenasiel.Mate niekto s tym skusenosti?

    anonymous10.03.2009 - 22:10 Trvalý odkaz

    jano: dá sa doto tohoto mobilu da? také aplikácia ktorá dokáže navinova? bez nutnosti netu ?

    anonymous11.03.2009 - 08:30 Trvalý odkaz

    pet3k: zdrawim vas, vcera som si telefon zaobstaral a nemozem si ho vynachvalit...a ludia ktori si myslia ze 8mpix je marketingovy tah su na velkom omyle...je dufam jasne ze sa kvalitou fotografii ziadny telefon s 8mpix nevyrovna kompaktu s podobnou optikou, ale niekto su spomenul ze uz aj K850 bol prepadak...fotak som skusal takym sposobom ze som pocas chodze v noci xel odfotit tmu pred sebou, a hla...vyplulo mi to krasnu fotku chodnika a jedneho plotu ktory som v tej tme ani nevidel...fakt fotak je klenot, tento telefon mozem doporucit, navyse vo vybave od orangeu by mal byt super M2 card USB citacka...staci ked ju mate pri sebe a mozte ju vyuzivat ako usb v kombinacii s kartou telefonu, ziadne kable, usb rox...

    anonymous11.03.2009 - 19:26 Trvalý odkaz

    hladir: ja by som tych vyrobcov roz**bal za tie kryty..otvorim ho vzdy asi na 300-ty´pokus:(

    anonymous14.03.2009 - 10:28 Trvalý odkaz

    so?a: mne otváranie tohto mobilu vôbec nerobí problém,tak neviem,,a pod?a m?a je to najlepší mobil aký som si mohla kúpi?,,,,som vééééé?mi spokojná

    anonymous14.03.2009 - 23:06 Trvalý odkaz

    rey_619: to poriadny telefon co by obsahoval vsetko asi ani neexistuje...zda sa mi nepochopitelne,ako tel. na takej vysokej urovni nema prehliadac dokumentov. ti vyrobcovia by sa uz konecne mali nad sebou zamysliet. to aby si clovek kupil 1 mobil na fotenie, druhy na dokumenty a treti na neviem co...

    anonymous18.03.2009 - 20:10 Trvalý odkaz

    barbora: mam si zobrat C905 alebo C902 pls poradte

    anonymous22.03.2009 - 10:15 Trvalý odkaz

    XenonFlash: Myslim si ze odpoved je jasna.. C905