Sony Ericsson C702

  • Martin Hombauer 09.07.2008 - 09:45

    GINI ELITE: vyzera ako k610i+k550i+k800i takze cool

  • anonymous12.12.2008 - 18:47 Trvalý odkaz

    ???: takze po troch mesiacoch mi prestane fungovat iba navigaci?gps funguje normalne dalej?daju sa nekde stahnut mapy?

    anonymous13.12.2008 - 18:43 Trvalý odkaz

    ferino: stoji za hovno... som brutalne rozcarovany...este ked aj mapy si furt chce stahovat, tak to uz je trapne... + to GPS ma refresh asi 2 hodiny a je brutalne nepresne...za tu cenu mam akurat drahy mp3 prehravac

    anonymous15.12.2008 - 18:22 Trvalý odkaz

    Miro: Mna by hlavne zaujímal ten fotak

    anonymous16.12.2008 - 23:45 Trvalý odkaz

    rene: a to navigacne tlacidlo s kovou hranou.. hroza..a je vazne pomaly, aj ked to moze byt tym Orange menu...

    anonymous17.12.2008 - 00:23 Trvalý odkaz

    Matúš: ahojte.. neviete mi niekto poradi? ?i tento mobil fakt nepodporuje žiadny prehliada? dokumentov a skúšal som readmaniac a nejde mi to... ale @nainštalova? to nainštaluje.. lebo ten read maniac je ako samostatný program.. ako word atd.. ?iže ?íta? by mi to malo.. ak niekto nie?o viete.. tak sa ozvite na tombstone1@post.sk

    anonymous25.12.2008 - 10:45 Trvalý odkaz

    jakub: ja ho mam a som spokojny!!!

    anonymous31.12.2008 - 21:46 Trvalý odkaz

    silvo: Funguje gps aj bez internetu? Su gps a google maps už v telefone? S kadial sa daju stiahnu? mapy?

    anonymous15.01.2009 - 00:08 Trvalý odkaz

    stefo22: mam tento telefon uz asi mesiac,ale vobec snim niesom spokojny,prevedenie plastov je ubohe,ziadna pevna konstrukcia,zadny kryt po mesiaci vrzga,ulpne male tlacidla vytacania a ukoncenia,pri ktorych sa casto stava ze sa naraz stlacia aj gombiky pod nimi,hroza a hamba od SE co pustili na trh a ako ho reprezentuju,GPS ide len s internetom=nemas net je ti GPS na dve veci,na word mi tam funguje Docviewer,a podla vsetko ho aj vymenim,hoc aj za nieco starsie,

    anonymous18.01.2009 - 19:56 Trvalý odkaz

    ...: neviete ci orange ma aj v ciernej farbe tento mobilek ?

    anonymous21.01.2009 - 22:10 Trvalý odkaz

    XenonFlash: Ty si dobry debil.. povedal ti to uz niekto?? Kazdy zo SE zacne kryt vrzgat po mesiaci aj skor, mne to tiez robi na C905-ke a s tym som aj pocital tak sa nestazujem ako male decko.. a to s tou klavesnicou si dorazil.. co nevidis ze ma male tlacidla vytacania ci co? ci to si videl az vtedy ked si si ho kupil ?? A mas ich vysunutejsie von ako ostatne tak ja neviem co tu places?? sa len smejem na tebe..

    anonymous25.01.2009 - 20:25 Trvalý odkaz

    MAROŠ: Prosim vas ma to opticky a digitalny zoom ??
    Dakujem

    anonymous28.01.2009 - 10:55 Trvalý odkaz

    erika: Vie mi niekto poradit ako nastavit, aby mi po aktivacii setrica displeja zobrazovalo na displeji hodinky s presnym casom?

    anonymous29.01.2009 - 00:26 Trvalý odkaz

    mija: ako ja som celkovo spokojná s týmto mobilom , až nato že je dos? spomalený pre m?a...a

    anonymous31.01.2009 - 12:45 Trvalý odkaz

    cerberus: mam sice c702 ale rozmyslam ci nevymenim za kc550 pride mi lepsi c702i ma podla mna dost blby fotak i d900i mala lepsi len s tym som nemal signal slaba antena

    anonymous01.02.2009 - 12:17 Trvalý odkaz

    lukas: cavte mam c702 a chcem sa spytat da sa nejako ovplyvnit to spomalenie mobil mi pride dost spomaleny nenapravi to pamatovka alebo ieco dakujem

    anonymous19.02.2009 - 12:00 Trvalý odkaz

    ?lovek: neviete niekto ze ci je kryt vymenitelny? mam modry ale chcel by som ?ierny...da sa?

    anonymous22.02.2009 - 16:02 Trvalý odkaz

    david: prosim vas neviete ako najt instalacku od hry v telefone prosim poradte

    anonymous24.02.2009 - 16:07 Trvalý odkaz

    anus:D: no takze tento fon mam!!! je dobry najlepsie je GPS:D odporucaam

    anonymous28.02.2009 - 14:11 Trvalý odkaz

    jackob161: cawte ptreboval by som poradit s gps navigaciou neda sa mi pripojit ked spustim wayfinder alebo ukazat polohu

    anonymous12.03.2009 - 14:28 Trvalý odkaz

    Syro: Tento fon je uplne v pohode,len nechapem preco tam nedali nejaky zodolneny nastrek,ved kolega s nim zaobchadza ako vo vaticke a nad displayom vysuchane "obocie". :-) Ja mam 2 roky nokiu 6233,nepouzivam ziadne puzdra a vyzera ako "funglac".

    anonymous12.03.2009 - 14:29 Trvalý odkaz

    Syro: Tento fon je uplne v pohode,len nechapem preco tam nedali nejaky zodolneny nastrek,ved kolega s nim zaobchadza ako vo vaticke a nad displayom vysuchane "obocie". :-) Ja mam 2 roky nokiu 6233,nepouzivam ziadne puzdra a vyzera ako "funglac".

    anonymous12.03.2009 - 14:29 Trvalý odkaz

    Syro: Tento fon je uplne v pohode,len nechapem preco tam nedali nejaky zodolneny nastrek,ved kolega s nim zaobchadza ako vo vaticke a nad displayom vysuchane "obocie". :-) Ja mam 2 roky nokiu 6233,nepouzivam ziadne puzdra a vyzera ako "funglac".

    anonymous16.03.2009 - 18:06 Trvalý odkaz

    fikus: som velmi sklamanýz kvality fotenia,skušal som všetko možne.na automatiku sa neda spolahnu? a ked mu pomožem s natavenim expozicie,aj tak je to kvalita na urovni VGA :-(((mam to reklamova??

    anonymous26.03.2009 - 00:44 Trvalý odkaz

    vlado: Ja som mal predtym K530i ten mal fotak 2MB ale fotky o poznanie lepsie, jasne ze na fotky nieje telefon ale niekedy je vyhoda ze je vzdy po ruke. Inak GPS ide paradne, mam tam Trekbuddy s turistiskymi mapami celeho slovenska, proste parada. :-)

    anonymous26.03.2009 - 22:26 Trvalý odkaz

    silvo: maroš- ma to iba digitalny zoom ale parada po kazdom priblizeni zaostry
    lukas- mam 4 gb a ide rovnako alebo lepsie dokonca?lovek- kryt je vymenitelny no zatial iba cez sony ericsson je to drahe, obycejne kryty ešte zatial nedosta?
    david- pokial ti hru poslali inštala?ku nemaš inštala?ku mas ak si daš z pc do mobilu (do others alebo iné)potom to mozes nainstalova? aj posla? dalej
    jackob- gps wayfinder je iba z internetom

    anonymous27.03.2009 - 22:48 Trvalý odkaz

    karol: netusi niekto preco pri telefonovani po cely cas svieti display, neda sa to v nastaveniach zmenit? napr po 10s

    anonymous04.04.2009 - 17:58 Trvalý odkaz

    Lucka: Fakt super mobil! Musím uzna?, som s ním ve?mi spokojná.Fakt odporú?am.

    anonymous05.04.2009 - 21:49 Trvalý odkaz

    Klauduška: PROSIM PORADTE MI .. MáM SI ZOBRAT TENTO CI LG KU990 VIEWTY????

    anonymous06.04.2009 - 11:22 Trvalý odkaz

    raiden: Zdravicko, neviem ako spojazdnit funkciu stopara.....chodim behat kazdy den, tak som to chcel oskusat, pripojenie na net mam, GPS ide, google maps taktiez ale ked chcem spustit stopara, tak mi napise hlasku, ze musim cakat ze musi najst niekolko satelitov, musi najst moju presnu polohu, ale hlada to 10 minut a stale halda a hlada.....tak ked dam skryt a potom nasledne spustit, tak mi ide len cas, nic viac, ziadne vysledky, ziadna ukazaka koko som siel km/h no proste nic......pls, poradte, budem vdacny ;)

    anonymous26.04.2009 - 00:46 Trvalý odkaz

    Ondrej: Ktory je z tichto dvoch fonov lepsi C702 alebo t700???PLS poradte

    anonymous03.05.2009 - 00:08 Trvalý odkaz

    c-702: dasa az na tu farbu ktora sa velmi laho zosuchava a a lamanie okrajov okolo tlacitka na fotak

    anonymous05.05.2009 - 00:27 Trvalý odkaz

    silvo: Som rad že som si ho zobral je fakt dobry. Momentalne je v orange lebo sa vypol a už nejde dufam ze ho opravia pretože v orange ponuke nieje ni? lepsie pre mna v podobnej cenovej kategorii

    anonymous04.06.2009 - 17:53 Trvalý odkaz

    matoh: zdravim, ma niekto skusenosti s kupou cez e-shop? Niekde vraj predavaju menej kvalitne fony "sedinu" ako som sa docital na nejakom fore.
    uvazujem o kupe cez SE e-shop. ma s nim niekto skusenosti?
    http://www.sonyericsson-shop.sk/detail/134545/013001

    a este by ma vazne zaujimali restarty telefonu ( niekde pisali ze sa vela restartuje) robi to kazdemu? alebo to bola len vynimka?

    anonymous07.06.2009 - 18:25 Trvalý odkaz

    joefff: bude tento fon aj v orangi?

    anonymous07.06.2009 - 18:28 Trvalý odkaz

    tomino: pls aka tam ide najvacsia pamatovka????

    anonymous09.06.2009 - 21:16 Trvalý odkaz

    hallboy: Mam tento telefon uz priblizne pol roka a vobec s nim niesom sspopkojny ocakaval som od toho ako sa o nom vravelo nieco vacej..nato ze to ma ospevovany fotak pri pohybe foti uplne rozmazane a pokial nefotis na dennom svetle tiez to stoji za nic. A to aky je tento telefon spomaleny to je skoda rozpravat. Ludia ktory sa pren rozhodujete tak radim NEKUPUJTE.....!!

    anonymous11.06.2009 - 10:50 Trvalý odkaz

    mario: Ja som pouzival 8 gb.

    anonymous26.06.2009 - 16:32 Trvalý odkaz

    Martin: mam tento fon uz asi rok a neblbne neak...kvalitny...od orange niekedy trochu spomaleny ale po chvili sa vecsinou rozbehne...hlavne je dobre prachu odolny a ani pady mu nerobia problem...pri mne si uz toho prezil a je zaujmave ze kryt este stale drzi a neni neak poskrabany nic....

    anonymous25.07.2009 - 14:56 Trvalý odkaz

    roman-RV: ja som ho mal 5mesiacov a v lete som sa bol kupa? a zobral som ho do bazena a mal som ho na kus vo vode a zatiekol mi a odniesol som to do orange a povedali mi že ho môžem akurát rozpreda? na su?iastky hh

    anonymous09.08.2009 - 15:24 Trvalý odkaz

    mke30: poriadny crep som sneho sklamany je pomaly resetuje sa a krit mobilu sa mi cely zosuchal proste nekupovat keby sa dal vratit tak im ho hodim do hlavy

    anonymous14.09.2009 - 17:15 Trvalý odkaz

    Stef: Tento mobil je paradny!A chcem sa spitat ide tam 8gb pametovka?

    anonymous14.09.2009 - 17:37 Trvalý odkaz

    D.T.: neviete mi povedat kde sa da kupit C702 ENERGY BLACK

    anonymous30.09.2009 - 20:44 Trvalý odkaz

    SE-C702: no takze...mam tento mobil uz asy pol roka a mozem povedat ze som fakt spokojny.neviem niektory tu pisu ze sa im supu rohy no ja nic take nemam a s mobilom nezaobchadzam nejako vynimocne.mam trosku poskriabany display od klucou ale je to v pohode.co sa tyka rychlosti telefonu je fakt ze zo zaciatku bol pomaly ale teraz sa rozbehol ide uplne v poho.so zvysenou odolnostou je na tom tiez dobre,skusal som ho ponarat,fotit,aj kamerovat pod vodou a nic sa nestalo telefon som utrel a ide!fotky su fakt dobre na 3,2mpx fotak.((neviem si predstavit fotky zo satia 12,1 mpx))pre fanusikov reproduktorov v telefonoch (ako moj brat) hraje dobre po spravnom nastaveni ekvalizera.GPS spustit neviem ...:D:D no PS-ja som od jakziva velky fanusik SE a nedam na nich dopustit .nehovorim ze aj napr nokia ma 3-4 dobre a pekne telefony ale SE je na 1 mieste.a este ze ja mam cierny telefon newem ale asy na ten zeleny davaju slabsi nater lebo kamaratovy sa rohy fakt supu... :D:D:D ale zaobchadza s nim fakkt vellmi zle cudujem sa ze mu este ide ... (kope do neho,ruca ho atd atd..) to je vsetko...dobra volba pre toho kto chce kupit:D

    anonymous17.10.2009 - 22:05 Trvalý odkaz

    emil: chcem sa spytat ohladom tych reproduktorov hraju dost hlasno?hraju aspon ako w580? ide mi v mobile hlavne o to napiste mi na emilios8@pobox.sk

    anonymous23.11.2009 - 18:39 Trvalý odkaz

    pato: se c702-uzivatel si strasny magor vsetko co z toho mas je neobjektivne mobil po dlhsom pouzivani neprestane byt spomaleny ako je po 2. ten zeleny mal som moj c702 dva krat v oprave vzdy mi aj vymenili na poziadanie kryt a zas je osuchany(po 2 tyzdnoch) dalej mrzne ten mobil kryt v zadu vrzga neodporucam ho kupovat se c702-uzivatel je navyknute na lacne sroty a preto mu je kazdy high-end dobry no tento fon sa nevydaril mam ho rok a kupujem lg arena a ty co si napisal nie tak reprak hra priemerne

    anonymous13.12.2009 - 02:49 Trvalý odkaz

    gabika: telefon sa po dlksom case neda používa? a navigacia bez internetu nefunguje je zaspati a osuchaný

    anonymous13.12.2009 - 18:40 Trvalý odkaz

    marvin: ja som ho kupil z druhej ruky a zaspaty mi velmi nepride.. trochu ano.. ale zeby to bolo nieco strasne sa povedat neda.

    anonymous15.12.2009 - 11:37 Trvalý odkaz

    marián: tento mobil som prestal používa? pred mesiacom. mám k nemu tieto výhrady. fo?ák za horších svetelných podmienok zaostruje strašne dlho. vyváženie bielej hotová katastrofa. sneh nedokázal ina? odfoti? ako do modra. vo vyvážení bielej mal pomýlené žiarovku a žiarivkou. odfoti? nejaké die?a za horších podmienok takmer nemožné. príšerná kompresia, fotky k§li nej v po?íta?i vyzerajú ako zle zaostrené, taká je strata kresby. vzh?adom na to, že ide o triedu c, tak fo?ák hodnotím ako slabý. s ostatnými parametrami a funkciami som bol spokojný.

    anonymous25.12.2009 - 13:20 Trvalý odkaz

    fatal: Mam tento telefon rok a som velmi spokojny.Kupil som ho od ruky kupeny z orange.Hned po kupe som nainštaloval novy firmare a software.Zatial som nemal žiadnu poruchu.Co sa tyka odolnosti podarilo sa mi s tym fonom okupa? ale pod krytom ani kvapka vody tak som ho ani nevypinal a ide v pohode.Ta strieborna farba sa ošuchava ale iba nad displayom rohy tak 3mm alebo pri pade na zem.Nosim ho vo vrecku BEZ k?u?ou a vyzera ako pred rokom okrem rohou.Zadny kryt trošku škrype sta?i vloži? papier pod kryt a prestane.Bateria v pohotovostnom stave vydrži 4-5dni.Pri hrani hrier a použivani svetla max 2 dni.Gps funguje ale nepouživam to.Vo?i fotoaparatu nemam žiadne vyhrady!Rychlos? telefonu je pomalšia ako u serie K.Na alfanumericku klavesnicu si treba zvyknu?.Jedinu vyhradu mam na display a jeho ?itate?nos? na slnku.Je slabšia ako u K750i.Asi preto že je telefon odolny a kryt dispalya ja vyšie položeny ako u ostatnych telefonou.Zvuk sluchadla a reproduktora je dostato?ny.Ak potrebujete odolny telefon tak nevahajte.S takymi to parametrami lepši nenajdete.Viac info mailom.

    anonymous29.12.2009 - 21:12 Trvalý odkaz

    marian: no ak nemáš k fo?áku žiadne výhrady, tak potom musím konštatova?, že vôbec nerozumieš digitálnej fotografií. na to, že ide o fotomobil, má závažné nedostatky. opísal som ich vyššie. a sú to nedostatky zásadného významu. najviac mi prekáža dlhý ?as zaostrovania pri horších svetelných podmienkach. odfoti? nie?o pohybujúce sa je takmer nemožné. také pomalé reakcie som ešte u žiadneho mobilu nezažil. nie je umenie foti? za slnka. umenie je odfoti? v miestnosti pri žiarovke a ke? je málo svetla. a to tento mobil zjavne nezvláda. ostatné funkcie sú v pohode. pochvalu si zalúži za kvalitnú reprodukciu hudby cez slúchadlá. tá je skuto?ne na vysokej úrovni.