Samsung Jet (Samsung S8000)

  • Martin Hombauer 31.07.2009 - 20:07

    Juraj: Pekné....

  • anonymous03.11.2010 - 23:05 Trvalý odkaz

    Ivet: ahojte, nejde mi prehra? avi film na samsungu jet, prosím poradte ?o mám robi??

    anonymous09.11.2010 - 15:49 Trvalý odkaz

    bobko: mnoo neni zly ma super cpu ale ten operacny system touchwiz je na nic.radsej mu uz mohli dat symbian alebo android lebo ti co chcu hry a aplikacie si nepridu na svoje inaac je celkom dobry aj pekny vzhlad dobry fotak no ale este tie repraky mohli bi mat aj lepsie basy ps: mam ho uz odskusany

    anonymous14.11.2010 - 11:45 Trvalý odkaz

    Matej: ?awte kupil som si tento mobil z bazosu 5 mesa?ný a má pomale reakcie na dotyk a baterka vdrží jednu noc a vipadne... dá sa to reklamova? mam to s T-mobilu ... Píšte mi EMAIL DAKUJEM

    anonymous15.11.2010 - 13:31 Trvalý odkaz

    miriam: ahojte, ke? telefonujete z tohto mobilu, tak vám svietia tla?idlá? lebo mne nie, a je mi to ?udné, že vôbec nesvietia...ani pri prijímaní hovoru...

    anonymous17.11.2010 - 21:33 Trvalý odkaz

    marek: SAMOZREJME žE NESVIETI.. LEBO TAM JE NEJAKY SENZOR A KED SI PRILOžIš MOBIL K UCHU TAK SA VšETKO VYPNE A..AKONAHLE HO DAš OD UCHA PRE? VšETKO SA ROZSVIETI... JE TO SUPER.. A KED JE PRICHADZAJUCI HOVOR TAK BLIKA VšETKO... TEDA MENO VOLAJUCEHO. JJAJJJJ .. TOO JE VšETKO

    anonymous23.11.2010 - 02:49 Trvalý odkaz

    Behemond: zdravim, ja mam problem so Samsungom Jet, mam ho uz dlhsiu dobu, ale stale ma stve jedna vec. A to dotykovy displej. Po displeji sa neda ist nermalne prstom, ale nechtom, pripadne perom...Ja by som predsa len radsej to riesil prstom. Moze to byt zly vyrobok, pripadne, vsetky Jety (alebo samsungy ako celok) su takto stavane? Dik

    anonymous23.11.2010 - 20:38 Trvalý odkaz

    marek: ked máš mastné ruky tak s tym nepohneš ani za boha.. a ja to tiež ovladam nechtom.. ale idem ho vymenit za nokiu N8.. ešte neni ani v obehu ale je lepšíí ako iphone 4... tvrdia všetcia

    anonymous23.11.2010 - 20:42 Trvalý odkaz

    Monster Energy: Ahojte takže naskytol sa mi takýto problém: pred 4 dnami som vybral sim kartu aj pam.kartu a dal som to do druheho mobilu.. samsung som jeden den nepoužíval idem dat naspat simku aj pamätovku a nejde mi vobec zapnut .. len nasko?í to na?ítavanie a koniec.. dal som ho do opravy a že ani sami nevedia ?im to može bit.. najprv že novy softver ale tym to neni.. prosim pomožte mi dakujem pekne

    anonymous25.11.2010 - 00:32 Trvalý odkaz

    dominnn: cawtw mam taky mensi problem s jetom prestala mi fungovat klavesnica ide iba posuvat obrazovky a zda sa mi ako keby je posunuty dotyk o par riadkou nizsie. ak sa s tym niekto stretol tak poradte prosim dik

    anonymous02.12.2010 - 17:45 Trvalý odkaz

    mimi: ahojte, máte niekto stránku s dobrým návodom, kde si preflashujem Jeta na najnovší softvér aj ja sama doma? díkes

    anonymous07.12.2010 - 18:00 Trvalý odkaz

    Lenušká: Môžem sa vás opýta?, tento telefón nemá opera?ný systém?? Lebo na viacerých recenziách sa píše že nemá. :D

    anonymous07.12.2010 - 23:32 Trvalý odkaz

    paco: mimi- go googlu napis samsung jet atlasweb, tam sekcia firmwware a je tam dost podrobny postup, ktorý ked budes dodrziavat nic sa tvoju jetu nestane.
    Lenušká- má to operacny system TouchWIZ UI 2.0, nemá otvorený operacny system, cize aplikacie ti pojdu len tie ktore su na javu.
    Behmond-po displeji mozes ist prstom :D len musis pritlacit, pretoze jet ma rezistyvny (tlakový) displej.

    anonymous11.12.2010 - 09:22 Trvalý odkaz

    tomas: Ahoj, neviete o nejakom anglicko-slovenskom alebo nemecko slovenskom slovniku ktory by isiel na tomto fone?

    anonymous16.12.2010 - 01:36 Trvalý odkaz

    Andrej: Pasuje aj SDHC, ja osobne mám v mojom 16 GB SDHC...

    anonymous16.12.2010 - 18:18 Trvalý odkaz

    lucia: ahojte, neviem ?i mám problém so softvérom, alebo je v JETe ozaj taká nani? kalkula?ka. tam nie sú iné funkcie okrem +-*/? dolný riadok mám prázdny, okrem tla?idla spä?.

    anonymous24.12.2010 - 12:31 Trvalý odkaz

    Mirek: Ahoj, fotak mi foti ako ma, len ked idem na subor tak sa mi zobrazuje iba ikona fotky a nie samotna fotografia. Viete cim to je? Skusal som viacere rezimy aj menit rozlisenie...
    2: Nenasiel som funkciu lampy/svetla pomocou LED, existuje na to urcena nejaka aplikacia?
    @lucia: kalkulacku mam aj ja taku "chudobnu"

    anonymous24.12.2010 - 13:07 Trvalý odkaz

    marek: no poradim ti k tomu svetlu ?i lampe daj si klavesnicu a natukaj následovne : hviezdi?ka..mriežka...nula..hviezdi?ka...mriežka.. a V MENU DAJ ?íslo 7 - MEGA CAM... to je to SVETLO :)

    anonymous24.12.2010 - 13:08 Trvalý odkaz

    marek: no každý ma taku chudobnu kalkula?ku a prepalenim ineho softu budete mat lepšiu =D.. odost lepšiu..

    anonymous24.12.2010 - 13:09 Trvalý odkaz

    marek: PORADTE MI TERAZ NAJLEPší SOFT NA JETA... ABY BOLI LEPšIE FOTKY... ATD... dik

    anonymous24.12.2010 - 13:10 Trvalý odkaz

    marek: PROSIM DAJTE SEM LINKY NA 3D HRY... JEDNU Už MAM A JE UPLNE SUPER..A CHCEM AJ DALšIE JE TO PARADI?KA.. DAKUJEM

    anonymous24.12.2010 - 17:16 Trvalý odkaz

    Mirek: Fotky som skusal ukladat aj do tel aj na kartu, no obe varianty sa spravaju rovnako. Skusil som prave vybrat kartu a stale nic. Jazyk tel som skusal menil, niekolko krat restartoval mobil a neviem si s tym poradit. Ked zmenim rezim fotenia na SERIOVE (rozlisenie je 640x480 myslim) tak tieto male fotky sa nacitaju. Nerozumiem tomu, mobil robi format jpg a ani po prenose do pc sa nedal nacitat subor. Nejdu ani dalsie moznosti. Mozem Vam presne opisat tu ikonu - seda ikona uprostred biely panacik ako pri "clovece nehnevaj sa" a hore v pravo blesk...
    Nema nikto s tymto problemom skusenost? Dik

    anonymous03.01.2011 - 14:48 Trvalý odkaz

    Lucia: ahokjte chcela by som sa pls sytat ake je heslo na vymyzanie hovorov ,sms a tak....citala som na nete ze je to osem nul ale to nejde a ja som si tam ziadne heslo nedavala,pls poradte

    anonymous06.01.2011 - 21:07 Trvalý odkaz

    lubika: ahojte, ja mam jet asi tri mesiace a nefunguju mi na nom absolutne nijake aplikacie(ale to je vseobecny problem..) a mam este nejake dalsie problemy...myslite, ze keby sa preinstaloval software tak by to pomohlo?

    anonymous07.01.2011 - 23:07 Trvalý odkaz

    Dominika: mohla by som sa spítat. :) htc-cka maju operacný system ten android a cez ten market sa tam da stahovat vela vecí ma nieco take ako je market aj jet?? :) alebo ako sa tam vlacne stahuju hry aplikacie a tak :)

    anonymous08.01.2011 - 00:04 Trvalý odkaz

    be-jay: Jet take nie?o nemá a asi nikdy nebude ma?. Ostáva Ti len h?ada? na forach, ale ve?a zaujímavého na Jeta asi nezoženieš.
    Lubika - nový firmware ve?a vecí nevyrieši, takže sa môže sta? že budeš na tom istom ako si teraz.
    Mirek - mám s tým problém aj ja, myslím že je to bu? rozlíšením fotky
    Lucia - so žiadným heslom som sa pri mazaní hovorov, sms nikdy nestretol. Vo všeobecnosti platí 12345. Ale odkedy mam Jeta, žiadne heslo nechcelo.A ?o sa týka kalkula?ky, je tam len aby sa nepovedalo =(
    Inak fon idem reklamova? lebo sa mi už 4 krát odjeb.al. Na moje po?udovanie mi v troch servisoch povedali, že samsungy sú v prvej trojke najkazovaejších. Beriem to však s rezervou, ke?že Samsung sa dos? ?asto predáva.

    anonymous08.01.2011 - 09:34 Trvalý odkaz

    be-jay: "...ale idem ho vymenit za nokiu N8.. ešte neni ani v obehu ale je lepšíí ako iphone 4... tvrdia všetcia" tak toto bola taká facka cez hubu že až. Ukáž mi tú viš?u z ktorej si spadol prosím ?a. Mal som tú ?as? vyskúša? N8?ku, ale na iP4 to fakt nemá. A nabudúce skús da? svoj vlastný - hoci subjektívny - názor, nie že "všetci hovoria"

    anonymous08.01.2011 - 09:38 Trvalý odkaz

    be-jay: "PORADTE MI TERAZ NAJLEPší SOFT NA JETA... ABY BOLI LEPšIE FOTKY... ATD... dik" - utri si kryt šošovky! Iná pomoc nie je!

    anonymous08.01.2011 - 21:29 Trvalý odkaz

    marek: ejha aky mudrlant lenže daju sa skvalitnit fotky len ty to nevieš

    anonymous09.01.2011 - 02:05 Trvalý odkaz

    be-jay: fíííha, to vážne? Som v šoku. Jediné ?o viem je ze foto z Jeta sa dá najlepšie upravi? cez SW v PC ako Photoshop, Zoner... V Jete si tak akurát upraviš fotku cez f.ckovú aplikáciu od Samsungu - samozrejme pokia? máš nastavený fotak. Alebo sa vôbec nefo? s Jetom - možno to kazí tvoj fotky .)

    anonymous11.01.2011 - 21:59 Trvalý odkaz

    marek: velmi smiešne hahaha

    anonymous30.01.2011 - 13:48 Trvalý odkaz

    poly: Ahoj, nevedeli by ste mi niekto poradit ako pridam obrazok alba priamo cez mobil. Teda ako prilepim nejaky obrazok z galerie ku albumu? Dakujem.

    anonymous02.02.2011 - 15:40 Trvalý odkaz

    be-jay: ..pokial viem tak sa to neda...mobil to nedokáže - treba na to program a obrazky albumov pridavat cez nejaky software na pc - obrazok mozes pridat len do playlistu. Skus MediaMonkey...

    anonymous03.02.2011 - 15:21 Trvalý odkaz

    polyester: ja ten samsung mám a som s nim velmi spokojny.... je to velmi sikovny mobil akurat tam je trsku pomalsi procesor inac mu nieje co vitknut :)

    anonymous03.02.2011 - 20:14 Trvalý odkaz

    Miso: Zdravím Vás,narazil som na dos? pozoruhodnú vec.Našiel som Android na Jet.Je to možno smiešne ale pátral som a pozeral a je to ozaj pravda.

    anonymous04.02.2011 - 19:38 Trvalý odkaz

    Jeremy: ak ti nejdu aplikácie tak si musíš nastavi? sie?:
    NASTAVENIA - NASTAVENIA APLIKáCII - PROFILI PREHLIADA?A - a pokial máš orange tak JEDINE !!! ORANGE WORLD

    anonymous25.02.2011 - 12:18 Trvalý odkaz

    Jožo: dobry den ... chcel by som sa spytat ohladom samsungu jet ze ked aktualizujem firmaware mozem stratit zaruku telefonu ci nie ?? kupovany v orange.... ako to je dakujem za odpoved

    anonymous05.03.2011 - 13:45 Trvalý odkaz

    lukas: kcel bi som sa spitat ako sa stahuje zadarmo navigacia dakuiem

    anonymous18.03.2011 - 10:54 Trvalý odkaz

    krtko: Mam jet uz dlho ale az teraz som si vsimol, ze ked ho restartujem alebo sa proste vypne a zapne vynuluje sa mi minimalne iba budik. Na ine zmeny som neprisiel ale je to podla vas OK??? Podla mna ani ne... Keby ste pre mna mali nieco k tomu dajte vediet. Diiiik

    anonymous22.03.2011 - 22:00 Trvalý odkaz

    Bacigala: navigaciu si treba nainstalovat do PC zregistrovat sa a potom sa da navigacia instalovat do jet-u. mapa slovenska je zadara a slape to bez chyby

    anonymous22.03.2011 - 22:44 Trvalý odkaz

    marek: daj postup ako nainštalujem navigaciu do jetu

    anonymous29.03.2011 - 21:58 Trvalý odkaz

    miriam: ahojte, stretol sa niekto s problémom, že sa mu jet hocikedy len tak vypne? niekedy sa dá zapnú? normálne, niekedy musím vytiahnu? baterku. zaujímavé je,že mi to za?alo robi? z ni?oho ni? a neviem ?o s tým...

    anonymous04.04.2011 - 20:05 Trvalý odkaz

    -siciliano-: po?idil sem si samsung s8000 jet a blbne mi displey poradili mi že si mam stahnut softwer a p?ehrat ho ale jak kdiš tel neraguje s pc p?es usb ? poradi mi n?kdo p?edem d?kuji.

    anonymous08.04.2011 - 22:33 Trvalý odkaz

    miriam: ani mne nešiel pripoji? k PC....takže som to riešila (momentálne riešim) cez mobilshop, kde som si nechala prepáli? softvér na novú verziu, tak dúfam, že mi všetko pôjde OK.

    anonymous17.04.2011 - 14:59 Trvalý odkaz

    Nataly2202: Prosím vedel by mi niekto poradi?, mam jet asi cca rok , doteraz išiel v pohode, ale v?era mi zrazu z ni?oho ni? zamrzol, a odvtedy mi nejde pravá strana dislpaya , vôbec nereaguje na dotyk, neviem ?o mam robi?, pretože skrz to nejde zada? ani pin, takže nejde už ani zapnú? :( mam ho da? do opravy alebo preinštalova? softwear? prosím poradte.

    anonymous10.05.2011 - 01:32 Trvalý odkaz

    Mia: ahojte, ja som si dala prepáli? softvér, ale je tam na výber len ?eština. dá sa tam nejako donahra? sloven?ina bez ?alšieho prepalovania softu? dík.