Samsung D900i

  • Martin Hombauer 05.11.2007 - 01:58

    Mato: Picselom to uplne pokazili a keby prisiel tak pred rokom
    kazdopadne skor u600

  • anonymous19.12.2007 - 13:54 Trvalý odkaz

    d: no je to stará verzia toho doc vieweru. treba nájs? novšiu ale je to dos? problém. Ak dakto nájde tak nech dá link.
    Teraz ma napadlo ?i by tam nešlo takto da? aj ten picsel zo starej D900, ved pokial viem tak je to tiez len java. ak sa mýlim tak ma opravte

    A pokusnik, to pripajanie je ze sa napoji na fon, teda na jeho pamet a browsuješ tam :)

    anonymous19.12.2007 - 14:51 Trvalý odkaz

    peter: ale to ako si dal viewer do mobilu.Ja ked si ho stiahnem z netu tak sa mi ani v pc neda otvorit že chybny subor.Skušal som ho dat cez kabel do mobilu ale sa mi uložil iba do other files.a tam sa s nim neda ni? robit.Ma to niaku koncovku že php. je to dobre??

    anonymous20.12.2007 - 17:12 Trvalý odkaz

    peter: ?au lappy nemožem naist v mobile nastavenie RADA JAVA..a ani cez ten jad maker sa mi neda ni? robit

    anonymous20.12.2007 - 21:41 Trvalý odkaz

    pokusnik : inac pocas pokusov s natahovanim java softu do phonu som len tak mrkol do kodu *#simlock# a som si 100% isty, ze pri polozke Phone Lock bolo predtym Active, a teraz je inactive. A uz v nom ide aj O2 sim :))) ale mozno v t-mobile iba blufovali, ked tvrdili, ze je blokovany:)

    anonymous20.12.2007 - 21:57 Trvalý odkaz

    pokusnik : "rada Java" v navode pre o2 zodpoveda "serial test" pre t-mobile :)))

    *#javatest# -> serial test (3) -> seriove stahovanie (2)

    anonymous20.12.2007 - 23:38 Trvalý odkaz

    pokusnik : kua pri vymene sim karty telefon vymaze zoznam hovorov (to je ok) ale aj dlzku trvania vsetkych hovorov a to uz ok nie je. fck

    anonymous20.12.2007 - 23:47 Trvalý odkaz

    pokusnik : ked je vybita baterka a nie je aktivny tichy rezim, tak telefon kazde 2 MINUTY pi*uje. to je otravne jak stare siemensy.

    anonymous21.12.2007 - 13:49 Trvalý odkaz

    Lappy: Ty len ten Jad Marker ho do PC. Potom chod do zlozky kde mas .jar subor ktory chces dat do mobilu,nanho tukni pravym tlacidlom mysi a 2 moznost by si mam mat MAKE JAD. To daj a vedla.jar suboru by si mal mat hned aj ten .jad subor

    anonymous21.12.2007 - 21:20 Trvalý odkaz

    peter: (lappy)ja mam t-mobile a nemam tam to javatest.a ani v priru?ke o tom nepíšu.A nemal bi som v tom APN napisat že t-mobileinternet ked mam t-mobile a nie o2.ten JAD MAKER mi už ide.všetko je dobre len to javatest nemožem najst.ty mas asi o2?.skus to zistit prosim ta.

    anonymous22.12.2007 - 11:06 Trvalý odkaz

    d: na strankach operátorov by mali by? všetky nastavenia ?o treba, skuste tam pozret.

    Iná? tá java v tomto prístroji je na pi.., kopa problémov a málo miesta.
    Otázka, kto používate Operu Mini 4 ?i ktorá je tá nová, dakedy tam da?o zblbne a nedá sa pekne pohybova? kurzorom ale rovno to ide na koniec stránky dole a opa?ne :(( robí to aj dakomu inému? vraj je to dosledok malej pamete pre aplikáciu?? jediné ?o pomáha je zavrie?, spustit , vymazat history a ide sa znova, strasne otravné.

    anonymous25.12.2007 - 01:06 Trvalý odkaz

    martin6: Chcem sa opitat ktory z tychto telefonov by som si mal zobrat dolezity je pre mna fotoaparat a celkove funkcie ako mp3...
    Diky

    anonymous25.12.2007 - 15:44 Trvalý odkaz

    ferko1121: Mam otazku. Kupil som priatelke d900i, chcem ho prepojit s pc, ale nenainstaluje mi PC studio, pretoze napise, ze tento oper. system nie je podporovany. Mam windows vistu. Viete mi poradit? Vdaka..

    anonymous25.12.2007 - 20:31 Trvalý odkaz

    vlado: Ten signal blbne aj mne,staci sa pohnut o meter a vyhodi ma zo siete.Teraz si hladam po dome miesta kde ja plnny signal,lebo tie palicky skacu zo 4 rovno na 0 aj pri malom pohnuti

    anonymous26.12.2007 - 00:06 Trvalý odkaz

    wmdodger: taku vec ako reklamaciu nepoznate- do prvych 6 mesiacov vam musi dokazat ''vinu'' predajca (berie sa to ako vyrobna chyba) a dalsich 18 mesiacov musite dokazat vyrobcovi ze ste to nespravili vy, takze pre vlada a spol: reklamujte ho (ja ho mam a som si snim velmi spokojny)

    anonymous26.12.2007 - 00:33 Trvalý odkaz

    Lukas: ber D900i...je maly,tenky a lahky a fotky robi dost kvalitne :)

    anonymous26.12.2007 - 15:14 Trvalý odkaz

    ondrej: Zdravim majitelov D900I ;)
    Mam na vas jednu konkretnu otazku. Mam tiez tento mobil, a paci sa mi, len mam jeden problem. Tlacidlo fotaku je nejake moc volne, oproti ostatnym tlacidlam nesedi tuho na mieste, ale pri dotyku sa lahko pohybuje. Funkcnost tlacidla tym nie je dotknuta, cize stlacit v pohode ide. Len mi vadi, to ze nesedi tuho na mieste, ale trocha hrka. Neviem ci je to standardne, alebo to mam ist reklamovat. Kto ma D900I, skuste napisat, ci to mate tak isto. Dik

    anonymous27.12.2007 - 01:59 Trvalý odkaz

    Lukas: aj mne to robi..najprv som zahrkal mobilom a nevedel som co to je a potom zistil ze to robi to tlacitko..pokial drzi je to ok ked vypadne budem reklamovat :)

    anonymous27.12.2007 - 10:32 Trvalý odkaz

    d: to hrká snád na kazdom :)

    anonymous27.12.2007 - 11:10 Trvalý odkaz

    ondrej: No jo, to viete, mozno mi ani neuverite, ale toto je moj uplne prvy novy mobil. Ostatne som mal bud po bratovi, alebo posledne som kupil stary. Takze tento je moj prvy uplne novy fon, takze mi to nedalo neopytat sa. Dik. Inak som velmi spokojny, teda zatim :)

    anonymous27.12.2007 - 15:23 Trvalý odkaz

    juraj: mohol by mi niekto napísa? stránku kde sa na tento d900i dajú stahovat hry zadarmo?

    anonymous27.12.2007 - 20:01 Trvalý odkaz

    mESO: neviete nahodou kde by som mohol stiahnut tento soft, ak sa teda da. viete mi dat link alebo ak ho niekto ma vie ho niekam uploadnut. problem je ze v doc viewer nedokaze spostit PDF subiry a to bu som potreboval. Inak este ak budete prezerat doc alebo xls subory tak si dajte pozor nech nemate dlhy nazov suboru, pretoze potom sa to nespusti...

    anonymous28.12.2007 - 01:37 Trvalý odkaz

    markac: viete mi niekto poradit ze co treba do mobilu stiahnut aby sa dali otvarat doc dokumenty? mozte dat nejaku link a popis co a ako...? bol by som vam velmi vdacny...

    anonymous29.12.2007 - 21:57 Trvalý odkaz

    d: presne, pohodlie fora jáj, ludia hladajte aj vy. ja ked mam cas tak googlujem o 106 a nasiel som da?o ako total comander na toto :) a cuduj sa svete dokaze dat vsetky obrazky na plny displey!! + kop inych.
    akurát mám problém že tak isto ako v opere tak aj v tomto ked stlacim kurzor dole tak to ide stále do kola dole, to iste aj v opere. vraj je to ked je malo pamate. hry co tam boli som vymazal ale stale to robí. takže ludia ?o použivate operu, napíšte prosím ?i vám to funguje ok. vdaka

    anonymous29.12.2007 - 22:04 Trvalý odkaz

    d: ked to vychytám tak dám na rapid zase nejaké aplikácie, stay tuned

    anonymous31.12.2007 - 11:36 Trvalý odkaz

    lubos: poradte samsung D900i alebo SE530i

    anonymous01.01.2008 - 23:17 Trvalý odkaz

    luky: urcite D900i na SE530i sa nehrabe ani z daleka

    anonymous01.01.2008 - 23:35 Trvalý odkaz

    d: zalezi ci ti vyhovuje ten dizajn, ja ho mam ale uz by som do nho opat nesiel, len tolko...

    anonymous02.01.2008 - 13:18 Trvalý odkaz

    lubos: urcite D900i zobrat alebo sa nehrabe na SE530i ani z daleka

    anonymous02.01.2008 - 23:00 Trvalý odkaz

    pokusnik: ja tiez vaham, ci by som ho vzal este raz... asi uz nie. No ale imidzak je to dobry, aj konstrukcia ok, displej super, vydrz v pohode, aj ako mp3 prehravac sa da.... ale ma prilis vela "nestandartnych" prvkov ako je praca so subormi, trochu chaoticke menu (stale neviem, kde co je, na ktorej pozicii) a odflaknute zakladne funkcie (pocitadlo hovoru, zvuk sms, subory sa daju prechadzat len sekvencne...)

    d-> davaj ten total commander, nech ten fon trochu upgradnem :)

    anonymous02.01.2008 - 23:04 Trvalý odkaz

    pokusnik : hej, folks, obrazok volajuceho sa zobrazi naozaj iba ako obrazok volajuceho... a nie aj volaneho...
    Da sa nejako nastavit, aby sa obrazky ukazali aj pri odchadzajucich hovoroch? dik

    anonymous02.01.2008 - 23:54 Trvalý odkaz

    d: pokusnik, zajtra to dakam dam ok a napisem aj nejaky pokec.
    A dobre si napisal tie nestandartne prvky, také drobnosti ale strašne to lezie na nervy. Najviac ma sere tie sms zvuky, nemoznost prezerat cele obrazky (nie foto) a ine. k tym foto ten comander to vedel ale teraz jedine co sa deje ze sa mi furt restartuje fon. normalne musim to odlozit lebo moj tlaj je 300 na 500! stale neviem ci je to tou pametou prea javu lebo pri pade to da nejaku memory exception... vravim zajtra mam viac casu , pokukam a dam to sem

    anonymous04.01.2008 - 01:14 Trvalý odkaz

    Strikemen: Písal som do samsungu že pre?o mi nejde prehra? dokumenty typu word... a ona že to prehrávaju len niektoré software ... tak som spísal ešte raz že ktoré a ?akám že nech mi odpíše

    anonymous08.01.2008 - 18:36 Trvalý odkaz

    ANO JA: VIETE MI PLEASE PORADIT,CO MAM ROBIT,KED STAHUJEM HRY DO MOBILU PODLA NAVODOV CO SU TU A NESTIAHNE MI TO,ALE SA FON RESTARTUJE???!!!

    anonymous09.01.2008 - 00:19 Trvalý odkaz

    X4u: možete mi poradi? rozhodujem sa medzi dvomi telefonmi samsung D900i a Nokia 6120c poradte mi ktory si mam vybra????please

    anonymous09.01.2008 - 18:02 Trvalý odkaz

    ja: #*5737425# (serial test) -> "PPP UP" -> "USB" treba dat iba raz, pri inicializacii, nie pri kazdom instalovani hry. Pri instalovani hry treba dat uz iba (serial test)-> (seriove stahovanie). Inak sa fon zasekne a resetne. Este sa mozu seknut aj niektore aplikacie z dovodu a/ malo pamati, b/ nekompatibilita, c/neviem.

    anonymous09.01.2008 - 18:57 Trvalý odkaz

    to JA: dakujem...uz to stahuje lepsie :-)

    anonymous09.01.2008 - 18:58 Trvalý odkaz

    ANO JA: mohol by mi niekto poradit,ako mam dat obrazok na cely displej, ked to chcem mat ako pozadie?dikes obcania

    anonymous09.01.2008 - 21:57 Trvalý odkaz

    pokusnik: obrazok na cely displej: pozri 3.12.2007 02:14

    anonymous09.01.2008 - 23:21 Trvalý odkaz

    to POKUSNIK: SORRY,TO SOM PREHLIADOL,VLASTNE SOM SA STRATIL :D...ALE CHCEL BY SOM VEDIET, CI SA DA A KED, TAK AKO DAT OBRAZOK S ROZMERMI 499x390 CEZ CELY DISPLEJ AKO POZADIE?

    anonymous10.01.2008 - 01:56 Trvalý odkaz

    iva: vlado, som tu pisala minule, ze mi blbol signal. dala som ho na reklamaciu a bez frflania mi ho do tyzdna vratili. dnes som bola pon. zatial ide ok, uvidime dalej.

    anonymous11.01.2008 - 11:24 Trvalý odkaz

    ANO JA: NACO SU DOBRE TIE MINI COMANDERY?NEVIEM S TYM NIC ROBIT,SAKRIS

    anonymous11.01.2008 - 22:56 Trvalý odkaz

    d: no s nimi sa da komplet browsovat a prezerat obsah telefonu. Napr to vie otvarat VSETKY obrazky na full displey, premenovavat... atd atd atd akurat ze mi to slo a teraz uz to nejde. Ak to bude dakto skusat dajte vediet. ja uz som rezignoval, pouzivam ten telefon na volanie a foto, to je jedine co vie poriadne :)

    anonymous12.01.2008 - 13:19 Trvalý odkaz

    to d: A MNE TO ANI OTVORIT NA CELY DISPLEY NECHCE OBRAZKY...IDE TO STRASNE POMALY A RESTARTUJE SA TO CASTO...JOOOOJ ALE MA TO STVE

    anonymous13.01.2008 - 14:41 Trvalý odkaz

    kraken: Ako da davaju hri do toho mibilu? prosim poradte mi.

    anonymous13.01.2008 - 22:44 Trvalý odkaz

    pokusnik : cafte, nieco ohladom tych file explorerov:

    1./ nainstaloval som Moby explorer. pekne vyzera, aj sa snim dobre robi. Je to shareware (20-dnova verzia, 15$ ...niekedy po vojdeni do adresara pinda, ze teraz cakaj 10 sekund). Nevie prezerat obrazky, iba robit suborove operacie. ma nejaky text editor, gzip packer a ftp.

    2./ Mini commander-nainstaloval som verziu 3.1. Je taky pomalsi, ale no ved java. Ovlada suborove funkcie, aj hromadne (oznacenie suborov *). Vytvara/cita *.zip.

    - Obrazok na full display: AK ma rozmer mensi ako 240x320, zobrazi ho v povodnej velkosti, ale tlacidlom 9 sa da dat na full screen resp. natiahne ho tak, aby vyplnil aspon kratsiu stranu displeja.
    S obrazkami s rozlisenim vacsim ako 240x320 ma iny problem, pri nacitani ich chce natiahnut na povodnu velkost a ak je obrazok velky, tak mu to trva... a niekedy sa sekne, lebo pamat... kolko je total a free pamati pre commander si pozrite v Menu->About. Total je 900 KB. Ak sa podari obrazok nacitat, pomocou 3 sa da (niekedy) prepinat velkost displeja/povodna velkost. po velkom obrazku sa da posuvat 2,4,6,8. 5-center.
    V settings sa da nastavit, ze ake velke fajly ma zobrazovat na view/edit. ak je fajl vacsi, hodi exception.

    - Prehrava mid-y, mp3 nie. pri pokuse o prehratie mp3 dal exception a nastavil nejaky flag, lebo ked som chcel tie "prehravane" mp3 vymazat, dostal som v telefone error, ze "opened file", a v PC studiu, ze "file being printed" :)))) Pomohol restart.
    Inac, samovolne sa mi tie aplikacie nerestartuju, po spusteni bezia, a okrem toho pripadu s velkymi fajlami idu ukoncit normalne.