Redakčný výber smartfónov do 250 eur

  • TAMARA 23.06.2018 - 23:32

    Presne tuto dilemu riesim aj ja ... telefon do 250 euro .. este ste tam zabudli dat SAMSUNG GALAXY J5 2017 ... ja sama sa rozhodujem aky telefon si mam kupit .. zvazovala som nad kupou honor 9 lite alebo samsung galaxy J5 .. no chcela by som uz nieco novsie modernejsie tak asi to bude ten honor aj ked vaham a ci nepockam na honor 10 lite :)

  • Liverpoolcan29.06.2018 - 21:46 Trvalý odkaz

    Vdaka za rady, chcem zmenu od Sony a skusit nieco nove. Takze uz mi vlastne nic ine nezostava len ten Pixel.

    Tomas30.06.2018 - 01:00 Trvalý odkaz

    No ak sa chces pozerat na najskaredsi telefon... tak Pixel

    Knoxville30.06.2018 - 02:30 Trvalý odkaz

    Dizajn je posledna vec na na ktoru sa normalny chlap pozera. Teda ak nie si zena alebo metrosexual.Potom beriem spat.Ale aj chlapi chcu mat vkus a posobit reprezentativnym dojmom a to ani nemusia byt gayovia vsak? Ale spat k teme: Dotycnemu splna Google Pixel 1 vsetky poziadavky na kupu. Az na ten subjektivny dizajn ako pises. Ktoreho je kazdeho vec. Aj tak nevidim dovod ho nekupit...

    Liverpoolcan30.06.2018 - 08:17 Trvalý odkaz

    Merrick... nevidel som ho na zivo len foto a video ale mne sa ten dizajn paci, mozno som divny. Spytam sa teba ak ide o krasu telefonu aky preferujes?

    Tomas30.06.2018 - 10:49 Trvalý odkaz

    Aj ked si zariadujes byt, kupujes auto alebo oblecenie, tak je dizajn posledna vec? Urcite nie.

    Liverpoolcan30.06.2018 - 13:03 Trvalý odkaz

    Presne ako pise Knoxville dizajn je subjektivna vec, tebe sa nepaci Pixel, mne sa napr. zase vobec nepacia Moto.

    Knoxville30.06.2018 - 16:12 Trvalý odkaz

    Zase nevytrhavaj z kontextu. Bavime sa len o mobile. Z dizajnovych veci dennej potreby ktore si spomenul je toto pre mna najmenej podstatna vec uz len z viacerich dovodov ktore musia byt beznym ludom jasne. Ale ani neviem co tu slovickarujeme. Nech si kazdy kupi co sa jemu paci. Druhy kludne nech svoj nazor vyjadri ale nech sa nesnazi dotycneho presviedcat o opaku...

    Rastislav.j01.07.2018 - 14:00 Trvalý odkaz

    Merrick ak ignorujeme fakt, že dizajn má vplyv na funkčnosť, tak to by bola posledná vec, na ktorú by som prihliada, keby som na ňu rovno nekašlal.

    Tomas01.07.2018 - 17:01 Trvalý odkaz

    Ja len vravim, ze sa nabudem pozerat 4 hodiny denne na nieco, co sa mi nepaci...

    Rastislav.j01.07.2018 - 19:23 Trvalý odkaz

    Merrick ešte som sa nestretol s mobilom/autom/domom a sa mi nejak zvlášť nepáčil a mal vyhovujúce ostatné parametre. A ak by sa mi mobil vyslovene nepáčil, tak kúpim puzdro.

    A keď sa pozerám na mobil zvyčajne vidím len jeho displej

    Profile picture for user grabec.tibor@gmail.com

    TBK02.07.2018 - 11:31 Trvalý odkaz

    V tomto som s Merrickom. Kazdy si na dizajn potrpi pri nieco inom, u niekoho je to mobil.. Tiez by som si nemohol napriklad kupit Motorolu, ich dizajn mi proste nejde nijako do oka.

    Rastislav.j02.07.2018 - 14:59 Trvalý odkaz

    tbk ak si "V tomto som s Merrickom." potom by si mal vysvetliť, ako si z "Aj ked si zariadujes byt, kupujes auto alebo oblecenie, tak je dizajn posledna vec? Urcite nie." dostal "Kazdy si na dizajn potrpi pri nieco inom, u niekoho je to mobil."

    Rastislav.j03.07.2018 - 10:56 Trvalý odkaz

    tbk najprv si prečítaj celú diskusiu, lebo evidentne si sa stotožnil s niečím, čo si následne poprel.