Nokia Lumia 920

  • tomas1 05.09.2012 - 21:37

    No vidis MJ a uz je to tu, telefon ktoreho by sa mal bat aj Samsung. Mozna nie je to dizajnova pecka, ale technickymi paremetrami poriadne dycha Samsungu na krk. Jedino co zazlievam Nokii je absencia pamäťovych kariet inac bomba.Uvidime akou cenou nas bude chciet Nokia ohurit, dufam ze nebude zbitocne prehnana.

  • fiatraider30.10.2013 - 20:31 Trvalý odkaz

    Vie mi niekto odpovedať, ako to je s tou galériou na Lumiách s Windows phone 8? Dajú sa tam vytvárať nové zložky? Myslím, že je to dosť podstatná vec, pritom sa o tom v žiadnej recenzii nepíše.

    spire31.10.2013 - 01:23 Trvalý odkaz

    Matúš - vďaka za objasnenie. Nesprávne som to chápal a myslel som, že ide o nejaký preklep :) Už som v obraze.

    Maros03.11.2013 - 23:51 Trvalý odkaz

    zdravim, chcem sa spytat,
    akos a ukoncuju aplikacie naprikald hudba?
    ked to ukoncim a ked si dam hlasitost telefonu tak stale mi ukazuje hore na obrazovke ze tamma poslednu hranu pesnicku...vdaka

    Maros04.11.2013 - 00:16 Trvalý odkaz

    este jedna otazka...ekd si aktualizujem telefon tak mi tam ostanu vsetky data, aplikacie atd? ci mi to vsetko vymaze? musim si ich zalohovat alebo nie? vdaka

    Maros04.11.2013 - 00:17 Trvalý odkaz

    zdravim, chcem sa spytat,
    akos a ukoncuju aplikacie naprikald hudba?
    ked to ukoncim a ked si dam hlasitost telefonu tak stale mi ukazuje hore na obrazovke ze tamma poslednu hranu pesnicku...vdaka

    Vladimir Tuzinsky05.11.2013 - 08:37 Trvalý odkaz

    Teraz je za 260 eur. Tak myslite, ze teraz je to dobra kupa ?

    petris05.11.2013 - 08:40 Trvalý odkaz

    poprosil by som hlavne redaktorov aby predtym nez nieco napisu ako fakt si to aj overili.

    uz od aktualizacie na verziu 7.8 a aj v samotnem winphone 8 je mozne zmenit predvoleneho poskytovatela vyhladavania aj pre tlacidlo lupa. staci v internet exploreri zmenit poskytovatela sluzieb pre vyhladavanie a tym sa zmeni aj pre tlacidlo lupa.

    je evidentne ze sa tomuto systemu nevenujete. ale prosim vas nevydavajte tu neoverene informacie za fakty. skodite tym len sami sebe.

    a ak nahodou mate telefon z regionu alebo od operatora pre ktorych je zmena zakazana je potrebne zmenit v nastaveni region na rusko.

    http://youtu.be/BWwViHOtzpc

    Brankooo05.11.2013 - 10:16 Trvalý odkaz

    ked si vezmeme WP8 tento system je strasne jednoduchy... dlazdice, menu sem tam dake nastavenie... nie je tak komplikovany ako android pri Nokiach vyzssich tried ako Lumia 920, 925 atd sa skor pri recenziach zameraju na fotoaparat... a nemyslim si ze redaktor s telefon stravy taku dlhu dobu ako bezny uzivatel... :)

    ondrakomous05.11.2013 - 12:59 Trvalý odkaz

    Starec: Zalezi na vas, ale osobne si myslim, ze investovat 260e do mobilu s windows se dvakrat nevyplaci, vemte si, ze takovy Samsung Ativ S spadl az k hranici 200e za necely rok.

    Brankooo05.11.2013 - 14:36 Trvalý odkaz

    Spadol lebo za 1. samsung sa zameral na android a galaxy s4 to je jeho primarnou funkiou... navise sa vobec nemusi starat o aktualizacie kedze WP8 ma na starosti Microsoft takze pre samsung to bolo spravme a mame medzeru vyplnenu... Nokia je na tento OS zamerana takze robme dizajn OS mame a prepustime 1000ludi... Takze v skratke Nokia ma tento OS primarne... ostatni vyrobcovia, aby zaplnili dieri... :)

    ondrakomous05.11.2013 - 15:30 Trvalý odkaz

    No prave, system mame ale bez apk. Takhle se k tomu MS stavi X let, neni tam ani 10% procent apk co na IOS nebo Android, vyvojari na W. kaslou, z těch 10% je 50% apk totalne amatersky udelanych a ty pomyslny nuzky se rozeviraji. Nokia vyrabi super telefony, jenze W. je soft o hov..., kdyz si otevru W. market, tak to vypada jak symbian Ovi store pred 5rokama, kdenictunic. Ta platforma neni zivotaschopna.

    Dejvo01.12.2013 - 18:10 Trvalý odkaz

    Zdravím, vlastní tu niekto tento telefón ? Chcel by som sa opýtať na také bežné užívateľské veci, ktoré postrehol počas používania. Ďakujem.

    Brankooo01.12.2013 - 20:41 Trvalý odkaz

    mam sice inu Lumiu ale spust :)

    Dejvo02.12.2013 - 13:16 Trvalý odkaz

    Mňa zaujíma konkrétne Lumia 920. Inú Lumiu vlastním aj ja.

    peter07.04.2015 - 16:22 Trvalý odkaz

    neviete mi prosim niekto poradit? dnes som mal na 920 napojene obycajne sluchatka a ako som ich odpojil odvety mi nejde zvonenie a ani hlas na videu...ked mi niekto vola nepocujem ho ale on mna...co mam robit?uz som hladal kdekolvek ale neviem si rady :/

    ondrakomous07.04.2015 - 18:33 Trvalý odkaz

    s tim odpojenim sluchatek to nesouvisi, to sis jen ty dal do souvislosti, asi se ti pokazil repracek, kdyz neslysis zvuk, preju hezky prazdniny s nokii 3210 a hodne stesti v servise.

    martian07.04.2015 - 19:00 Trvalý odkaz

    kormi, stacilo zagooglit ;)
    http://discussions.nokia.com/t5/Lumia/Lumia-920-thinks-the-headphones-a…
    Tvoja Lumia si asi mysli, ze je stale pripojeny headset, priznaky sa podobaju na popisane v horeuvedenej diskusii.
    Skus si vycistit 3,5mm jack; odporucali tenky kusok zvinuteho papiera a spustaj/pauzuj hudbu, aby si postrehol pripadny pozitivny efekt.
    Dalsi odskusany postup bol pripojit headset, niekomu zavolat a pocas hovoru skusit:
    - zapnut a vypnut reproduktor (hlasny odposluch)
    - odpojit headset
    Dalsiemu malo pomoct vypnutie bluetooth.
    V uvedenom odkaze mas este zopar dalsich napadov... vyskusaj. ;)

    martian07.04.2015 - 19:02 Trvalý odkaz

    ondro, nabuduce radsej najprv pouzi google ;)

    ondrakomous07.04.2015 - 20:46 Trvalý odkaz

    Dyt sem mu to psal, ze ma v jacku prach.