Nokia 700

  • Martin Hombauer 14.10.2011 - 03:17

    Nechce mi ist internet uložim svoju wifinu doma stale to pyta heslo na wifinu napisem stale neukazuje ikonka wifiny a nechce sa pripojit za fasa.Kde to mam nastaveny nastavit lebo tam som prešiel všetko stale nejde sakra :( ale inak fakt super mobil

  • anonymous14.10.2011 - 20:50 Trvalý odkaz

    Marian6663: Nevieš o čom hovoriš,uveď niečo konkretne že prečo..

    anonymous15.10.2011 - 00:34 Trvalý odkaz

    Michaela: Za nevýhodami, ktoré som uviedla si stojím a garantujem ti, že ani jedna nie je vymyslená!
    Uviedla som nevýhody z môjho pohľadu, každý sme iný, každému vadí niečo iné...
    Mimochodom, aktualizáciu na nový Nokia obchod mi v dobe testovania neponúklo. Aj na momentálne používanej 701tke sa dal aktualizovať až tento pondelok.

    anonymous15.10.2011 - 00:43 Trvalý odkaz

    Michaela: Neviem či fony niekto sponzoruje, no mňa nikto. Vyjadrila som objektívny názor a v závere je jasne napísaná moja spokojnosť.
    Nízka nestabilita systému- sám si písal, že si s ňou mal problém a vyriešil sa až včera.
    Qwerty- ak si naozaj s ňou spokojný, tak gratulujem, si prvý, o kom viem ;).
    Pamäťovku niekto vyberá aj častejšie, než ty.
    Slabý fotoaparát- každý sme zvyknutí na inú kvalitu fotografií, tento patrí k takému priemeru...
    OVI- v dobe testpvania ešte aktualizácia nebola dostupná.

    anonymous15.10.2011 - 01:31 Trvalý odkaz

    tomtoylc: ok beriem nebudem to rozoberať ... ale aktualizáciu nokia store si si mohla stiahnuť už pred 3 týždňami z betalabs.nokia.com ;)

    anonymous15.10.2011 - 11:19 Trvalý odkaz

    Roman: aktualizacia isla uz v utorok, recenzia bola pisana vcera - neospravedlnitelny omyl
    qwerty - treba si dať záležať aj na detailoch.. nokia už dlhé roky podporuje slovenskú klávesnicu čiže QWERTZ.. z tvojho príspevku je citiť sarkazmus.. ale môžem úprimne povedať, že pri prvom písaní sms som si v duchu povedal, že sa mi tak presne nepísalo ani na drahších zariadeniach s väčším displayom
    kto chce nadupany fotak tak sa myslim rozhoduje jasne medzi N8 a N9, ktora tusim uz je aj tiez v predaji.. na to, za aku cenu je ponukana Nokia 700 si myslim, ze ponuka silny nadstandard a to aj oproti inym vyrobcom, full focus si myslim ze je v tejto cenovej hladine vyhodou, nakolko "aj kazdy blbec s nou spravi ostru fotku", bezne 95% ludi nevie AF doostrit ako v telefone tak i vo fotaku, mne sa full focus pozdava viac a mam fotku omnoho rychlejsie aj ulozenu co je pre mna s nedostatkom casu vyhodou
    nevidim dovod vyberat neustale pamatovu kartu v dobe ked beznemu cloveku postacujucich 16gb karta stoji 17€, ak si chcem preniest data, mam predsa na to redukciu CA-157 za 4€, priamo si zapojim usb kluc alebo externy harddisk naco stale rozoberat zadny kryt?
    ovi- ako povedal tomtoylc bola dostupna uz testovacia verzia od posl. septembroveho tyzdna, oficialny update od utorka.. co viac k tomu dodat?
    môj osobný názor je ten, že na fony sk sa vo veľkom používajú androidy a akonáhle sa ide písať o akom koľvek inom telefóne mimo androidu, sú tu už vopred predsudky o tom ako je to nezrovnateteľné a v závere to vyústi do prehnaných mínusov. Hawk

    anonymous15.10.2011 - 12:58 Trvalý odkaz

    FCST: Presne tak! Je nad slnko jasne ze ten kto preferuje greendroida nenapise objektivnu recenziu ineho OS. C6-01 srot,E6 ako tak,700 zaver citame teraz. V recenziach na droidy som ospravedlnujem sa za vyraz taketo ,zjeby' nikdy necital.(a hlavne nech nikto nezareaguje ze droid je bez chyby!)

    anonymous15.10.2011 - 13:32 Trvalý odkaz

    Lenka: Mas mylmu predstavu o tom, ako sa pisu recenzie. Tato bola napisana uz davnejsie. Nie v den vydania. V case jej pisania nebola aktualizacia na novy Store dostupna. A nebudeme si pri recenzovani stahovat beta verzie aplikacii, ktore su zatial v testovani. Keby mali nejake chyby a my ich vytkneme, obvinili by ste nas, ze ved je to beta verzia, chyby sa opravia pri ific. vydani. Takze pre to.:)) A zrejme asi zle citate lebo Miska pise, ze ju tento fonik prijemne prekvapil Citujem: aj napriek tomu, že som verný fanúšik Androidu, musím priznať, že Belle ma presvedčila....Nokia 700 ma ohúrila na prvý pohľad....Výbava v podobe najnovšieho Symbianu mi úplne vyhovovala...Telefón by som odporúčila každému, kto hľadá štýlový prístroj s pekným displejom, dostatočnou výdržou a nepotrpí si na fotoaparát či písanie dlhých textov. Takze FCST,ty reagujes neobjektivne a zaslepene. Ale to uz sme si zvykli.:) Inak, mozete sa prihlasit za recenzentov, na nasej FB stranke je vyzva pre odvazlivcov, co si myslia, ze to zvladnu a budu robit lepsie. Takze smelo do toho. Nielen reci, ale aj ciny, pani.:)

    anonymous15.10.2011 - 13:52 Trvalý odkaz

    Roman: K Reakcii na qwerty, fotoaparat, pam.karte Si sa uz nevyjadrila
    Co sa tyka aktualizacie, citatelov neaktualne info az tak nezaujimaju, takze bud si pred vydanim skontrolujem aktualizacie alebo nerobim z nestability prvebo fw taku dramu ak si to nestiham prekontrolovat.
    Hod Link na ten fb page, nebavi ma citat s akym odporom k tej finskej znacke pristupujete, len pre to, ze sa chcu odlisit a nepodlahli googlu. Vsetky Vyhody mt sa potom stavaju pre bezneho citatela neviditelnymi vdaka prehnanym zaporom!

    anonymous15.10.2011 - 15:38 Trvalý odkaz

    Robo: mne sa páči tento phonik. Len škoda, že nemá FM vysielač... Dúfam, že ho dajú do ponuky do T-mobilu. Budem sa rozhodovať medzi ním a C7... Prípadne zvolím inú cestu - na android SE Xperia Neo. (momentálne mám symbianovu E52 a som s ním spokojný...)

    anonymous15.10.2011 - 15:51 Trvalý odkaz

    Andrej: videl som ju v T/mobile katalogu ju uz maju v sekcii pripravujeme takze ocakavam, ze v najblizsej ponuke uz bude :)

    anonymous15.10.2011 - 16:10 Trvalý odkaz

    FCST: Za zaslepenost povazujes to ked niekto ziada objektivitu? Keby som bol sam so svojim nazorom tak som uplne ticho ale vidis sama ze je to inac. Netvrdim ze je to the best fon in the world ale ten zaver proste odmietam. Ta ista situacia nastala pri C6-01. Tam boli udajne ,pomale reakcie displeja' a ked som sa ozval tak dost ludi potvrdilo moj prispevok. Aj to je urcite zaslepenost a neobjektivita pravda. Ked ste si uz na nieco ,zvykli' ako pises a bolo to myslene osobne tak dufam aj na fakt ze sa vyjadrim zasadne k fonu s ktorym mam skusenost a prax. Ale vidim ze so slusnostou daleko clovek nezajde. Zaverom len tolko ze cesky mesacnik mobility uz myslim v roku 2000 udaval pri recenziach nieco ako verziu FW fonov tej doby. Hodilo by sa to aj tu. Vela veci a vela ludi by to ,ospravedlnilo'

    anonymous15.10.2011 - 18:28 Trvalý odkaz

    Lenka: Ver, ze to co piseme, je objektivne z pohladu pouzivania toho ktoreho telefonu v tom case. A ked sa nam nieco zda ine alebo horsie nez na inych telefonoch, tak to napiseme. Nie je nic nezvycajne, ze aj viacero serii jedneho modelu maju rozne bugy alebo nedostatky, ktore sa v inych seriach nevyskytuju. Ja osobne som napr. tu testovanu C6-01 pouzivala a obcas som cakala aj niekolko sekund, nez displej zareagoval. Nie zakazdym, ale stavalo sa. Inokedy bol zasa az precitlively. Stacilo sa letmo dotknut nejakej ikony a aktivovala aplikaciu. Vzdy ked piseme, piseme o vlastnych skusenostiach. A ked sa nam nieco nepozdava, tak to napiseme. Ze to niekto iny vidi inak, je to jeho nazor. Ved je to normalne!! Ale ze by sme boli neobjektivni? Urcite nie. Ale jasne, neda sa vyhoviet kazdemu.:))
    A kto ma zaujem a mysli si, ze na to ma, nech sa ozve: http://www.facebook.com/pages/Fonysk/114979985197068 Blizsie info na nasej fanpage.

    anonymous15.10.2011 - 19:09 Trvalý odkaz

    rob: c6-01 ma zvlastny sisplej to ako keby skor zareagovanie je typom syspleja nikto nevie čo je zač pretože sa tvari ako kapacitny funguje nanho stylos z nekapacitneho telefony ale iba jeden typ a ten stylus reaguje len na kapacitny dysplej z c6-01 nokia taji čo to je takže to okrem nej nevie nikto

    anonymous15.10.2011 - 19:15 Trvalý odkaz

    Michaela: Recenzia je napisana uplne objektivne, podla mojich skusenosti. A ak odmietas zaver, ktory je mimochodom takmer az oslavou tejto Nokie a ktory vyjadruje moju velku spokojnost s tymto fonom, tak potom si dost protirecis. Alebo nevies citat. Teda ak nesuhlasis so zaverom, znamena to, ze podla teba je 700vka o nicom telefon.

    anonymous15.10.2011 - 19:43 Trvalý odkaz

    FCST: Poviem pravdu ze som mal nieco nachystane ohladom mojej C7 do rubriky ,skusenosti na zaklade dlhodobeho pouzivania ale to by clovek napisal nazor a zle by to zas dopadlo.

    anonymous15.10.2011 - 19:51 Trvalý odkaz

    FCST: OPRAVA:nie zaver ale nevyhody. Chyba sa stane kazdemu. A to ze ,nevies citat' som pre tento krat prehliadol.

    anonymous15.10.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    petocervik: Podľa mňa je tá recenzia napísaná pozitívne. Nikto nedokáže napísať 100% objektívnu recenziu, tak by som sa do autorky za pár negatív nenavážal. Keby tam neboli negatíva, tak by ma to tiež nepotešilo a myslel by som si, že je platená Nokiou. Proste si prečítam aj iné servery a urobím si komplexnejší obraz.

    anonymous15.10.2011 - 22:53 Trvalý odkaz

    Adrian: Nokia isla za posledné 2 roky strašne dole vodou. Nevedia prísť s ničím novým. Dizajn striedajú každé dva týždne (aj tak vyzerajú lacno), menia hardvér ako počasie. Vyjde v jeden týždeň napr. mobil s 5 mbpix fotakom o dva tyzdne s 3 mbpix. Stale sa točí dookola. Operačný systém lacný, nezaujímavý, kvalita - slabá.

    anonymous15.10.2011 - 23:16 Trvalý odkaz

    rob: tos i nemyslim ved pozri na konkurenciu tam sa deje to isite dizaj hlavne samsungu je okopirovany a običajny nič inovatyvne samozrejme nokia nieje najlepšia ale napriklad ja za lacny system považujem prave android alebo aj lepšie povedane android nieje operačny system ale vírus

    anonymous16.10.2011 - 01:50 Trvalý odkaz

    tomtoylc: to bolo škoda reagovať na ,,Adrian,, ... to bola len provokácia z jeho strany

    anonymous16.10.2011 - 11:23 Trvalý odkaz

    Roman: porovnával som 700 s obdobným fonom s androidom.. mal tie isté technické parametre 1GHz + 512RAM.. výsledok? bolo to niečo strašné, neuveriteľne bol pomalý, užívateľské prostredie možno krajšia ako S_3 avšak omnoho nezaujímavejšie ako S_Anna a už vôbec nie S_Belle. Display a jeho zobrazovanie referenčného obrázku o 1 ak nie o 2 triedy nižšie. Kým pri pohybe medzi domovskými obrazovkami (ktoré môžem mať u 700vky plne prispôsobené i wallpaperami) na 700vke išiel neuveriteľne svižne rovnako ako práca v menu, roletovej lište resp usporiadaní ikon v menu.. pri spomínanom androide to bola v priamom porovnaní oproti 700 rýchlosť ako si pamätáme x rokov dozadu.. ktorý android? tuším opt.Black treba si skúsiť a porovnať :)

    anonymous16.10.2011 - 14:18 Trvalý odkaz

    tomtoylc: na koho príspevok si reagoval ? ...mám v tom trochu zmätok :)

    anonymous16.10.2011 - 17:43 Trvalý odkaz

    Roman: je pekne vidieť ako si reakcia nevie obhájiť svoje stanovisko k záporom telefónu, a namiesto konkrétnych argumentov radšej zostáva ticho
    Tomtoylc: voči všetkým premúdrelým android userom hore vyššie.. ako odpoveď na otázku - prečo 700vka nemá android? ..preto, že by bola značne pomalšia, mala menej voľnej operačnej pamäte, viac vírusov.. ďakujem neprosím

    anonymous16.10.2011 - 18:26 Trvalý odkaz

    DJ Pepe: Android? Nie, radsej knihu!

    anonymous16.10.2011 - 18:53 Trvalý odkaz

    ferii: podla mňa to bude fajnový mobil , len tu reálnu výdrž by som chcel vedieť :)) neváham

    anonymous16.10.2011 - 19:06 Trvalý odkaz

    ferii: ehm Lenka mohla by si odfotit ešte Nokiu 700 a 5800xm

    anonymous16.10.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    Michaela: :D Toto je posledná moja reakcia na teba. Zápory tohto telefónu som obhájila už pár príspevkov vyššie, vidno, však, že teba objektívny názor nazaujíma, neakceptuješ žiaden iný názor, okrem tvojho a stále si melieš dokola to svoje. Takže nevidím najmenší dôvod, prečo by som sa s tebou mala ešte baviť.

    anonymous16.10.2011 - 20:46 Trvalý odkaz

    Michaela: Výdrž je v pohode, plus/mínus dva dni ;). Inak neváhaj, s touto Nokiou som sa tak skamarátila ako so žiadnou pred ňou. Veľmi vydarený kúsok. Ak ti nezáleží na fotoaparáte, tak by si mal byť spokojný ;).

    anonymous17.10.2011 - 01:14 Trvalý odkaz

    taskar: recenzie, ktore sa blizia k pohladu bezneho uzivatela mam ovela radsej, ako suche opisovanie tech. Parametrov. A kedze mam vlastny rozum a skusenosti smobilmi, tak si zhodnotim clanok ako celok. A tento mi pomohol urobit si obraz, teda dobra recenzia, pochvalila ale aj upozornila na slabsie miesta. Tesim sa na dalsie.

    anonymous17.10.2011 - 16:46 Trvalý odkaz

    RVM: Ja verim, ze recenzentka sa snazila hodnotit objektivne. Narazky na financovanie konkurecnou firmou su zavaznym obvinenim a bez dokazov aj tak k nicomu nevedu, akurat k zhorseniu urovne diskuzie. Kazdopadne, minimalne jedna zo spominanych nevyhod - stary OVI obchod, uz v case zverejnenia recenzie nebola aktualna, mozno by teda bolo dobre pridat malu poznamku cervenym pismom. Ako dalsia nevyhoda bola spomenuta nutnost vyberania baterie pri vymene karty. V poriadku, je to nevyhoda, ale treba dodrzat rovnaky meter a spomenut ako nevyhodu uplnu absenciu podpory kariet u iPhone 4S, ktory bude urcite coskoro recenzovany. (v recenzii iPhone 4 nebola absencia karty spomenuta medzi nevyhodami)

    anonymous17.10.2011 - 17:15 Trvalý odkaz

    clw: Fuha. Ako od tejto autorky som myslim aj co-to dobreho pocital no toto je snad najhrosia recenzia s ktorou som sa stretol... Najviac ma dostal jej vyrok ako fanusicky androidu: "Aj keď najväčšia chyba Symbianu, nestabilita systému a samovoľné zatváranie sa aplikácii, stále pretrvávajú." :D:D:D:D nebol to nahodou android, ktory ma tu "uzasnu" vlastnost ze zatvara aplikacie zevraj ked potrebuje? A tie vecne hadky pouzivatelov o task killeroch?
    Nejake to "samovolne" zatvorenie aplikacie by som porovnal tak jedna ku sto ked porovnavam symbian-android.
    A to nie ze tyzdnik skusania na recenziu, ale mam systemy odskusane na viacerich tel. kazdy po par mesiacoch pouzivania.
    Nevravim ze jeden system je dobry a druhy zly, ale vystihnut vlastnosti uplne opacne tak to je moc. Uzavriem to radou: dobre si vyskusat co kupujeme, recenzie (ako toto) su zavadzajuce. A dalej sa ani nechcem vraciat k clanku.

    anonymous17.10.2011 - 18:00 Trvalý odkaz

    Roman: ak, tak potom rovnaký meter.. poznámku stačí doupraviť.. absentovanie niečoho treba brať ako nevýhodu i u iného produktu.. nielen u Nokie

    anonymous17.10.2011 - 23:50 Trvalý odkaz

    Michaela: Suhlasim, poznamky by sa tam mohli dopnit, no to uz nezalei odo mna, ja pristup k uprave clanku po jeho odovzdani nemam. A odovzdany bol uz pred vyse tyzdnom.
    To, ze treba vyberat bateriu mi vadi, preto som to spomenula. A spomenula by som to pri vsetkych znackach telefonv, nielen pri Nokii, no ine recenzie nez na Nokie (okrem Motoroly Flipout) som nerobila. Iny recenzent- ine nevyhody a postrehy ;).

    anonymous17.10.2011 - 23:57 Trvalý odkaz

    Michaela: Neviem ako tebe, no mne Android nezatvara aplikacie stylom, ze pri prezerani webu ta "vyhodi" z prehliadaca a sam ho zatvori. Android zatvara aplikacie, ktore nepouzivas ;).
    A to, ze na skusanie mam len tyzden je vec poctu redaktorov- recenzistov. Ak by som nebola na to sama, ale prihlasili by ste sa aj vy, ktori viete len kritizovat, tak by na telefony bolo viac casu a tym padom aj kvalitnejsia a objektivnejsia recenzia. No kedze je momentalny stav redaktorov taky, aky je, nemame na vyber, len pracovat v urychlenom tempe. Inak by ste zasa nadavali na to, ze vychadza malo recenzii...
    PS: Na facebooku sa uz zacali veci hybat, hladame novych ludi, ktori by boli ochotni testovat telefony a potom o nich pisat. Tak chlapci, ak mate odvahu, prihlaste sa! Potom mozete naplno kritizovat! ;)

    anonymous18.10.2011 - 14:29 Trvalý odkaz

    FCST: Ja osobne si myslim ze pre ,vseobecnu spokojnost' stacilo ozaj velmi malo. Ako to uz bolo spomenute do zatvoriek k nevyhodam dopisat OVI-mozna aktualizacia a nizka stabilita systemu-testovana vzorka. Od autorky som ten krok cakal. No teraz citam ze autorka uz nema pristup k oprave clanku. V tomto smere sa autorke ospravedlnujem.

    anonymous18.10.2011 - 16:18 Trvalý odkaz

    Lenka: nevyhody. V zaujme objektivity a pre pokoj duse.:)

    anonymous20.10.2011 - 15:42 Trvalý odkaz

    poldik: ..vcera som si to bol osahat, neskutocne malicke :) ..som az zaskoceny zostal z toho, aky krpaty smartfon sa da vyrobit. Realita je celkom ina ako obrazky. Inak Belle tak na rychlo, vyzera super a tesim sa, ked do bude aj na moju N8-cku. Bola tam aj N9-tka. Z tej som ale mal zmiesany pocit, neprecitil som nic take, ze "to musim mat" Ale je to v kazdom pripade nadherny fonik..

    anonymous21.10.2011 - 19:30 Trvalý odkaz

    Michael Jackson: "nestabilita systému a samovoľné zatváranie sa aplikácii, stále pretrvávajú"
    Nemohla by si to popísať detailnejšie? Aká nestabilita? Aké zatváranie aplikácii? Ak sa zatvára len web-prehliadač pretože mu asi došla voľná pamäť alebo narazil na nejaké chyby v stránke je to ok, pretože ten vstavaný prehliadač bol vždy na hovno. Opera to rieši, poprípade UCWeb.

    anonymous29.10.2011 - 22:11 Trvalý odkaz

    Juraj: je moznost zmeny klavesnice z qwertz / y na klavesnicu 4x3 ?

    anonymous06.11.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    coudyman: zdravim, len sa chcem opytat, ci tento fonik podporuje vieohovor a ci ma aj prednu kamerku.vdaka

    anonymous07.11.2011 - 21:16 Trvalý odkaz

    whiplasher: zdravim. Uvažujem nad kúpou tohoto mob. a chcel by som sa spýtať niekoho, kto ju vlastni, ako je s ním spokojný. Hlavne ma zaujíma výdrž baterky, bo sa mi zdá byť dosť slabá. Telefón chcem hlavne na pocuvanie hudby, niekedy aj na dlhšie trasy. Vydrží aspoň 8-9 hodín non stop počúvania, či bez šance. Diky

    anonymous19.11.2011 - 23:17 Trvalý odkaz

    700: qwerty / z , som nenasiel , fotoaparat istotne nema na prednej strane , a k tej hudbe to nemam ako oskusat kedze nemam cas 8-9h , dalej system nezamrza , fotky su onicom , inac paradny telefonik , a kedze neviem odmerat cas baterie tak nabijam den dva posebe , kvoli internetu , ... A hlavne nepouzivajte dokym nebude doladena aplikacia nokia battery dost rozhadze tento telefon , restartuje sa sem tam terqz za 5dni som reatart nepostrhol . HD hry idu pekne , okrem dungeon hunter ten je nedoladeny ...

    anonymous19.11.2011 - 23:47 Trvalý odkaz

    pepe: v datarte je 700ka na predaj za 299eur,

    anonymous20.11.2011 - 22:51 Trvalý odkaz

    alien: sklamanie v cene čakal som ho pri 100-ke paušále asi tak 130e až 150e .... výsledok telekom ho ponúka za 200e ????!!!!!

    anonymous24.11.2011 - 19:36 Trvalý odkaz

    zolikades8: Dobry den,prave dnes som si zakupil tento mobilny telefon prvy dojem je velmi dobry vadi mi avsak jedna vec ale mozno to je len chyba v nastaveni alebo v niecom inom...Vada je v tom ze mi blika hore na displeji pripomienka spravy ako keby bola schranka plna,popritom je uplne prazdna neviem mi s tym niekto z vas
    poradit?

    anonymous25.11.2011 - 13:16 Trvalý odkaz

    borenko: Super fónik, mám ho 3 dni, nedmieru spokojnosť

    anonymous25.11.2011 - 13:23 Trvalý odkaz

    borenko: Všety parametre mi vyhovujú

    anonymous27.11.2011 - 20:17 Trvalý odkaz

    Johny: zdar, chlapi kcem toto kupit.prosim vas kolko vydrzi realne baterka? ja pouzivatel sms + hovory .. nic viac. thx all