LG KF700

  • Martin Hombauer 28.08.2008 - 22:10

    Libertarian: Nikdy som nemal rad telefony LG ale to co prezentuju posledny rok je uzasne. Nokia ma co dohanat.

  • anonymous26.02.2008 - 23:47 Trvalý odkaz

    unived micindev: njn..len ten priestor okolo kolecka vidim ako vyborny priestor na usadzanie bordelu

    anonymous13.04.2008 - 18:11 Trvalý odkaz

    lenny: Lg robilo dobre snad len mikrovlnky no konecne par schopnych mobilov. Zacala spolu so samsungom diktovat nove tempo a ak nokia nezareaguje vcas tak pride o svoje postavenie na trhu z ktoreho momentalne tazi.

    anonymous20.04.2008 - 23:31 Trvalý odkaz

    trolco: presne tak, LG je teraz v kurze:))

    anonymous28.04.2008 - 16:43 Trvalý odkaz

    ino: Neviete niekto kedy sa bude predáva? aj u nás. A aká bude cena cca???

    anonymous23.08.2008 - 13:50 Trvalý odkaz

    LuBoss: Uz sa predava v pomaranci :)

    anonymous28.08.2008 - 22:11 Trvalý odkaz

    riso: ZAKLADNE INFO prave aktualizovane na PRVY KONTAKT.

    anonymous28.08.2008 - 23:33 Trvalý odkaz

    johny: keby mal este wi-fi, tak nevaham..skoda:(
    ale treba uznat ze LG vyraba coraz lepsie telefony

    anonymous28.08.2008 - 23:37 Trvalý odkaz

    MoMo: Kua keby toto malo wi finu ale nema no skoda vyzera to schopne

    anonymous29.08.2008 - 04:33 Trvalý odkaz

    jaso: hm,ale ma prekvapuje,ze ste na hlavnej odignorovali KC 910....ziadne zakladne info o nom,hoci bol predstaveny pred par dnami uz...

    anonymous30.08.2008 - 12:16 Trvalý odkaz

    graffoo: pohotovostny rezim to v podstate ma. mam na displeji neustale zobrazeny kalendar a ked tuknem na jeho lavy horny roh, tak sa mi zobrazia udalosti z kalendara na dany den...

    anonymous02.09.2008 - 11:09 Trvalý odkaz

    Matko001: ale pred par dnami so nevydrzal a kupil si ASUS P320. Cena podobna, asi o nieco nizsia (cca 9500), ale funkcie su niekde inde. Bez GPS a WIFI by som uz asi fungovat nevedel.

    anonymous02.09.2008 - 15:21 Trvalý odkaz

    kokindel: moze mi niekto poradit.. ake hlasne ma tento mobil .. napr. prehravanie hudby bez sluchatok.... vlastne ako hlasno hraje reproduktor:)

    anonymous07.09.2008 - 16:02 Trvalý odkaz

    jayne: neveite ci sa da pocuvat hudba a zaroven aj pouzivat internet, fotak ci hry??

    anonymous11.09.2008 - 13:46 Trvalý odkaz

    misob: mam ho od vcera z orange-u. ked fotite, prehravanie hudby sa pozastavi, po skonceni fotenia prehrava dalej. Softova Qwerty klavenica je k dispozicii pre zadavanie vo webovom prehliadaci a pri uprave obrazkov (pri vkladani textu do nich). V baleni sa nachadza stylus, dobre sa mi s nim ovladala prave tato qwerty klavesnica. kustomizacia zasiahla do fonu tak ze namiesto striebornej temy je tema orange + nejake orange polozky v menu. orange polozky v rychlom menu ovladane kolieskom jog dial sa daju nahradit. standardne sluchadla v baleni su hrozne, maju plechovy zvuk. Nahradil som ich sluchadlami Teac resp. Koss a je to omnoho lepsie. Zvonenie je dost hlasne, takisto aj hlasitost v sluchadle. Opera mini bezi spolahlivo. multitasking je vyborny, takisto aj poznamky zobrazitelne na pohotovostnom displeji. tak to by bolo par postrehov, ked este nieco zistim, hodim to sem.

    anonymous11.09.2008 - 14:03 Trvalý odkaz

    misob: aha, predsa este par veci. cierna tema zostala nezmenena, bez kustomizacie, a hlavne co sa tyka baterky, po prvom nabití - dnes sa s nim hram cely den no zatial sa jej stav nabitia neznizil. pri rozumnom uzivani by to mohlo vyjst aj na 3 dni, neskor budem mudrejsi. jas displeja mam nastaveny na 40-60% podla toho ci som dnu alebo vonku. skoda ze sa jas neda nastavovat priamo v jednotlivych profiloch. displej reaguje dobre, mam na nom ochrannu foliu (nie tu prvu, tu som strhol) bez nej by to bolo snad este lepsie...

    anonymous19.09.2008 - 17:43 Trvalý odkaz

    Skeld: 9365,- SK s dph na www.alza.sk - pokia? si študentom na VŠ, máš tam nejakú minimálnu z?avu, ?iže tam ešte cena pôjde kúso?ek nižšie. Alza funguje ako net shop, ja osobne som zatia? nadmieru spokojný. :-)

    anonymous03.10.2008 - 16:48 Trvalý odkaz

    ebenci: moze mi niekto porovnat hlasitost prehrawania hudby s K610i.ci je to silnejsie alebo slabsie oproti tomuto mobilu...mam K550i..ale to to je o nicom...dakujem

    anonymous05.10.2008 - 18:40 Trvalý odkaz

    Lukáš: mohol by mi tu niekto pomoct newiem si vybrat medzi tymito fonmi LG KF700 a sony erikson c702!!!

    anonymous05.10.2008 - 22:21 Trvalý odkaz

    harmony: cawte,ludia neviete mi pomoct ako zapnem vir.klavesnicu na zadavanie cisel ked chcem zadat tel.cislo na volanie,lebo som pozeral na videach na youtube a co su asi neupravovane od 02 tak maju dole vlavo v pohotovosnom rezime ten telefon ale ja mam telefon od orange a tam je namiesto toho ikonka menu,a to jedno ci dam motiv orange alebo cierny,vopred dik a please nejaka rada ako urobit alebo dat novu themu do toho telefonu .

    anonymous07.10.2008 - 00:20 Trvalý odkaz

    misob: virtualnu klavesnicu asi orange zrusil, bohuzial :-( tak ako aj moznost umiestnit si hodiny ci kalendar kdekolvek na pohotovostnom displeji ci zmena poradia obrazkov v galerii pohybom prsta. to su zatial rozdiely co som nasiel na nete. inak vir. klavesnica je k dispozicii vo webovom prehliadaci, na zadavanie adresy. novu temu do toho zatial dat neviem, mozno sa casom objavi nejaky navod ako tomu bolo pri viewty. hlasitost telefonu je dostatocna, v porovnani so SE co som mal predtym je hlasnejsi. aj ja som poskuloval po C702, dokonca som SE positive :-D no nepacil sa mi velmi dizajn aj ked z funkcii ma tam oslovoval hlavne fotak a GPS, ako aj zvysena odolnost telefonu. je to prakticky fon, KF700 je imageovka so slušnou vybavou.

    anonymous07.10.2008 - 19:13 Trvalý odkaz

    ebenci: newem preco orange zrusuje nejake funkcie telofonu..mna lakalo hlavne..to posuwanie obrazkov v galerii pohybom prsta..skoda:(

    anonymous08.10.2008 - 01:16 Trvalý odkaz

    misob: hop, tak toto som trochu poplietol, nemyslel som to posuvanie medzi obrazkami v style iphone, to tam je. myslel som len to prehadzovanie NAHLADOV obrazkov, po obrazovke hore dole. sorry :-)

    anonymous08.10.2008 - 19:45 Trvalý odkaz

    nick: chel by som sa spytat, ci podporuje micro SDHC? vsade je uvedene len SD. alebo sa len zabuda na to HC?

    anonymous08.10.2008 - 21:23 Trvalý odkaz

    ebenci: jaj...tha uz som pochopil co si myslel..uz len chyba WIFI:D..inac...skvely FON:!

    anonymous10.10.2008 - 13:13 Trvalý odkaz

    misob: asi podporuje SDHC, kedze podporuje 4GB, nikde som nenasiel 4GB micro SD kartu co by nebola aj HC. wifi mi nechyba, nemam v okoli nejake moznosti pripajat sa zadara cez wifi. ja by som skor uvital GPS, to jedine mi tam chyba...

    anonymous10.10.2008 - 13:14 Trvalý odkaz

    misob: tu kartu preverim, v najblizsej dobe budem kupovat 4GB SDHC, nakolko mam len 1GB.

    anonymous10.10.2008 - 16:08 Trvalý odkaz

    jls: hc = high capacity = 4, 8, 16GB card

    anonymous11.10.2008 - 16:31 Trvalý odkaz

    jls: ..teda SDHC vpoho nacita, ale viac ako 4gb nema zmysel - uz plna 2gb karta da zabrat telefonu pri nacitani nahladu galerie..v menu ale spomalenie necitit, jedine v galerii a mp3 prehravaci to potom telefonu trva az to boli. si nevim predstavit ze ma niekto na karte 10gb. 2,5MB.jpg fotky su pre kf700 poskodene, sam som zvedavy na aku hranicu treba zmensovat foto.. .avi nepozna, xvid ani divx som este neskusal. Orange_sk odpalil to posuvanie nahladov prstom, co je vsak nic oproti zrusenej virtualnej klavescnici.tu chcem spat za kazdu cenu. Spracovanie (hw aj sw) ma viac nez prekvapilo, menu a ovladanie predci aj SE (a to som fan se). zatial som nenasiel zoom na fotaku, pri prepojeni a posielani dat s dalsim zar. neukazuje "status_bar" o prenesenych k/B ako SE. jo a ktory chytrak vymyslel ten univerzalny konektor?ale to je mozno otazka zvyku, aj ked uz na prvy pohlad vyzera odflaknuto.. je to moj prvy touchscreen, som max spokojny (s absenciou wifi som bol vopred zmiereny, e51 ma mini display..) zatial vsak nepotesi podpora - nove temy sa (dufam) casom objavia

    anonymous11.10.2008 - 16:42 Trvalý odkaz

    jls: ano kf700 je hlasnejsi ako SE k700, ale na maxvolume tomu "trochu" chybaju basy. teda treba dat hlas dolu a to je potom stejne hlasne ako SE.. tak ci tak, kto chce pocuvat mp3 kvalitne, nepusta ich v telefone ako vecsina pubertakov na ulici, ale nosi ipod+koss

    anonymous14.10.2008 - 21:02 Trvalý odkaz

    Poldi: Caute. Chchem sa spýtat ?i je tento telefon customizovany pomarancom? ..a ak ano, ako moc? Dik za odpoved..

    anonymous16.10.2008 - 22:03 Trvalý odkaz

    Jarosk: cchem sa spytaty ze naco je tam to kolecko v zadu...dakujem

    anonymous27.10.2008 - 09:58 Trvalý odkaz

    misob: odpovede na niektore otazky ohladom ovladania a customizacie najdete aj v ?lánku KF700 plusy/minusy

    anonymous04.11.2008 - 17:20 Trvalý odkaz

    No_One: THo som zase ja z recenzie z Samsungu F480 :D no k veci. m?a strašne pri?ahujú mobily s dotykovým displejom ale Iphone nechcem! všetky tieto príspevky som si tiež nepre?ítal a ako vždy ma zaujíma kvalita prehrávanej hudby CEZ REPRODUKTOR... nechr?í? má plechový zvuk? a o prípadnom ekvalizéri MYSLíM ŽE TIEŽ NEBOLA RE?... v?aka... PS: nevyznám sa tak :D

    anonymous05.11.2008 - 16:01 Trvalý odkaz

    misob: reproduktor nechrci, ekvalizer to nema

    anonymous05.11.2008 - 21:06 Trvalý odkaz

    kubo: cawte mam o tento fonik zaujem len neviem ci ho budu mat v decembrovej ponuke pomarancu...........neviete niekto ci bude??

    anonymous07.11.2008 - 19:20 Trvalý odkaz

    Jarosk: da sa menu nastavit tak aby som nemusel tocit tym koleckom ...??

    anonymous07.11.2008 - 23:19 Trvalý odkaz

    LoL: nemusis tocit. touchscreen xD

    anonymous08.11.2008 - 11:06 Trvalý odkaz

    lukass86: z tymi mikrovlnkami to bolo dobre a vyrabali aj ladnicky?:)

    anonymous08.11.2008 - 17:23 Trvalý odkaz

    tibbi: rad by som vedel, preco je v galerii na prvom obrazku napisane T-Mobile A Orange. Ma tento telefon moznost dual sim?? dakujem

    anonymous08.11.2008 - 21:11 Trvalý odkaz

    Jarosk: da sa na tento mobil dat nejeka ina tema nez ake su tam...???a tiez ci sa tam daju dat hry...

    anonymous10.11.2008 - 09:46 Trvalý odkaz

    misob: temy len tie ?o sú tam, ta ?ierna je fakt pekna. hry mi idu skoro všetky, samozrejme len JAVA. no pokial je tvojou prioritou hranie a menenie tém, tak na to sú na trhu iné fony. toto je multimediálna imageovka s viacerými možnos?ami ovládania.

    anonymous10.11.2008 - 09:50 Trvalý odkaz

    misob: ešte ?o sa týka kvality: telefón funguje už tretí mesiac bez zaváhania, zamrznutia, vypnutia atd. Zatial prvý fon ?o som po mesiaci neniesol do opravy. a to som mal rôzne fony, siemens, nokia, SE, Benq-Siem. takže u m?a je zatial lg TOP! apropo už mi asi 2x spadol na zem. ni? sa mu nestalo a ani sa neoškrel. miso

    anonymous10.11.2008 - 16:25 Trvalý odkaz

    Jarosk: no tak to je super a nemusim to kolecko v zadu pouzivat ked nebudem chcet....

    anonymous11.11.2008 - 13:24 Trvalý odkaz

    misob: ked nechces, nemusis vobec. ale inak je navykove ;-)

    anonymous11.11.2008 - 16:11 Trvalý odkaz

    LucinQa: ja by som sa cela opytat aku to ma pamat??tusim 90Mb..nieje to malo???dakujem za odpoveeed..

    anonymous11.11.2008 - 16:32 Trvalý odkaz

    matka : nemyslite ze ten mobil je kusa viac velky ??...

    anonymous13.11.2008 - 20:25 Trvalý odkaz

    longhair: som síce fanda SE a hoci sa mi pá?i Xperia X1 musím sa zmieri? s nie?ím jednoduchším. LG 700 bude zatia? len taký prechodný mobil, aj ke? sa mi celkom pá?i na X1 nemá. Škoda, že cena je taká astronomická

    anonymous15.11.2008 - 11:58 Trvalý odkaz

    mato01: Mam o tento telefon zaujem ale este neisom uplne rozhodnuty..umna je pri mobilnom telefone najdolezitejsie vydrz baterky(dost mi vadi caste nabijanie mobilu), preto by ma zaujimalo ako dlho baterka vydrzi pri beznom pouzivani(nie pri pouzivani ked ste cely den na nete alb. hrate hry)

    anonymous15.11.2008 - 22:48 Trvalý odkaz

    kokindel: cawte chcel by som sa opytat ze ktory z tychto dvoch mobilov ma hlasnejsi reproduktor???..pls odpiste velmi dolezite!!!!!!!!