Huawei Sonic (Huawei U8650)

  • Martin Hombauer 21.10.2011 - 22:16

    Prosím vás mohli by ste mi poradiť aký formát videa podporuje Huawei U8650 neviem pri konverci aký formát videa mam dať.Vopred vám veľmi pekne ďakujem: ivan.hornak@chello.sk

  • anonymous19.09.2011 - 19:46 Trvalý odkaz

    Alino: niejeto trocha málo farieb na taký mobil? už tie lepšie telefony maju 16mil farieb a tento ma len 262tisc farieb....

    anonymous22.09.2011 - 19:20 Trvalý odkaz

    Amun: 16 mil farieb len zbytočný luxus, ak nie hlúposť, ľudské oko nijaký rozdiel nerozozná, takú kapacitu totiž nemá

    anonymous22.09.2011 - 19:50 Trvalý odkaz

    kimori: zdravim. Mam ho 3 dni a zatial bez problemov.Reakcie adekvátne k CPU, sem tam nedostatok RAM.Tento problem vyriesil TASK KILLER. V ruke super, obraz super, videa a hudba super, net na wifi bez problemov. Dal som zan ako novy 123 éčiek. Myslim, ze dobrá kúpa. A povedzme si na rovinu....a co bis chtel ku..va za tý prachy. :o)))

    anonymous23.09.2011 - 23:16 Trvalý odkaz

    mario: Dobrý vecer. Chcel by som sa opytat mam kartu orange a na nej predplateny internet ale ked vlozim kartu do tohto mobilu nechce mi citat internet neviete mi niekto poradit, pocul som ze vraj treba nastavit nejake nastavenia v telefone pre orange internet ale uz som to skusal a stale nic. nema niekto rovnaky problem alebo mi nevie niekto poradit ? dakujem velmi pekne :)

    anonymous24.09.2011 - 18:05 Trvalý odkaz

    depesak: Mam tento fon uz nejaky cas,a musim sa pochvalit funguje vsetko nadocakavanie. Fifma Huawei ak bude takto pokracovat tak to bude tvrda konkurencia napr. aj pre Samsung alebo HTC. Rozhodovat bude cena, co je len dobre pre zakaznika.

    anonymous27.09.2011 - 11:12 Trvalý odkaz

    chcem ho: ok ta díky moc, ja musím od fotrovcov popytať a možem objednavať :D

    anonymous01.10.2011 - 18:10 Trvalý odkaz

    Peter: nevie niekto ci GPSko, (mapy) by fungovali aj keby som nemal internet v mobile? dikes

    anonymous02.10.2011 - 23:38 Trvalý odkaz

    runes: jj ide vsetko v pohode, len bez netu sa GPS lokalizuje cca 2minutky z netom asi 5 sekund, akurat potom potrebujes daku normalnu navigaciu kedze to co tam je google maps a podobne nacitava mapy v case

    anonymous03.10.2011 - 23:13 Trvalý odkaz

    duri: Mam ho asi mesiac a spokojny, vysiel ma na 127 eur s postovnym..

    anonymous05.10.2011 - 00:03 Trvalý odkaz

    tuko44: Stava sa aj niekomu inemu ze sa mu obcas tento fon restartne?

    anonymous05.10.2011 - 19:39 Trvalý odkaz

    JaNy: mne sa to obcas stane ked sekne pri narocnejsej hre...pri beznom pouzivani nie.

    anonymous06.10.2011 - 12:46 Trvalý odkaz

    tuko: zeby to bolo pri vacsom zatazeni telefonu?

    anonymous06.10.2011 - 13:47 Trvalý odkaz

    majo: kupil som tento tel manzelke za123 v o2 a musim povedat ze ma milo prekvapil mam moznost porovnat so samsungom galaxy s a spracovanie vyborne presne licovanie aj materialy velmi prijemne na dotyk a hlavne nie je taky klzky ako S co sa tyka rychlosti tak je to o dost pomalsie ako S ale.to sa neda porovnavat za tu cenu je to rychle az az ja som velmi prekvapeny aj vydrzou baterie ktora je lepsia ako na S inak asi nic je to tel pre nenarocnych ktory budu max.spokojny treba doinstalovat task manager s kil kazdu hodinu a ani raz sa manzelke nezasekol

    anonymous06.10.2011 - 14:02 Trvalý odkaz

    majo: s telefon treba uzivat s rozumom aby sa nazasekol aj ked to niekedy nepomoze ja moj samsung galaxy tab ked chcem zaseknem raz dva staci si pustit hudbu do toho stahovat film a este pozerat web konvertovat video na iny format a ked vam do toho niekto zavola tak to krachne musi krachut neexistuje zariadenie ktore sa neda zahltit ktore umoznuje spustenie viacero apk takze vyuzivat s rozumom to mate ako s autom skuste na akomkolvek aute zaradit najvysiu rychlost a ist do kopca pomaly tam vam urcite v kopci zbrechne a prevodovka vynada

    anonymous06.10.2011 - 20:43 Trvalý odkaz

    anonymne dievca: FCST bo ta vies kolko mobilov je si podobnych a c7 nema android
    ferineveri a inac stoji to od 120 a je celkom dobry co cakas ze kazdy rok sa budu parametre zvysovat? co chces aby bol velky jak pocitac?

    anonymous06.10.2011 - 23:38 Trvalý odkaz

    Martin: Dnes som ho kúpil,pohotové reakcie,slušne to vyzerá,mne sa to páči :) som spokojný :)

    anonymous11.10.2011 - 23:58 Trvalý odkaz

    Roman: Mam ho asi týždeň Vyhlad je luxusný na dotyk je prijrmný, baterka vydrži asi 1 a pol dna a to ho mam asi stale v ruke WIFI, internet GPS... Navigacný soft tam mam SYGIC chodi slusne spokojnost. mam tam doinstalovaných asi 25 aplikacii samozrejme task killer. Vcelku spokojnost ked je toho spusteneho viac je trocha zabrzdený ale da sa to prezit... dal som za neho aj s 8GB kartou 120€

    anonymous18.10.2011 - 12:07 Trvalý odkaz

    miki: Zdravim chcem sa opitat ci sa da na huawei sonic nastavit zvonenie aj MP3 alebo len zvonenia co su v telefone...dakujem

    anonymous19.10.2011 - 09:45 Trvalý odkaz

    mino: Zdravim Ako nainstalujem do u8650 sonic slovencinu aby sa dali aktualizovat aj slovenske mesta v tom pocasi ?

    anonymous22.10.2011 - 15:36 Trvalý odkaz

    Skofo: Tento mobil vlastním už asi mesiac a musím povedať že som s ním spokojný. Písali ste že 256mb RAM je málo - blbosť! Mobil zvláda väčšinu vecí bez problémov akurát pri pár aplikáciach pocítite tu hranicu 600MHz, 800uka by bola fajn. Baterka je dobrá pri nízkom používaní som dosiahol výdrž 5 dní možno aj 6 dní bi dala. Fotoaparát je pre bežného uživatela dostačujúca aby si odfotil veci okolo seba na ktoré chce mať spomienku. Jeho kúpou by nikto chybu nespravil.

    anonymous22.10.2011 - 18:34 Trvalý odkaz

    bedrigo: Tých 5 dní, nehnevaj sa ale tomu neverím. Možno ak bude stále obrazovka zhasnutá a za deň urobíš jeden dva krátke hovory. Podobný jemu je HTC Wildfire S a tam vieme koľko je výdrž - jeden max dva dni.

    anonymous22.10.2011 - 22:23 Trvalý odkaz

    Skofo: Nemusíš veriť ale fakt to tak bolo, ani ja som tomu najprv neveril lebo som vedel že android je žrút baterky. A používal som ho asi tak: každy deň po dva hovory, 10 minút na wifi a sem tam prezeranie fotiek a videí a v štvrtom dni som kukal na ňom futurama film, asi hodinu hral angry birds a bol na wifi a vecer bola baterka prázdna.

    anonymous23.10.2011 - 12:01 Trvalý odkaz

    bedrigo: Take nieco by som potreboval na svojom Desire S

    anonymous24.10.2011 - 09:20 Trvalý odkaz

    julo9: 4 dni by som uveril na Wildfire som to dosahoval bez problémov 15min hovory, hodina Air control + niečo internet (nerátam geocaging to šlo za 5hodín do kytek). Teraz na Xpreii mini dávam 3 dni s prehľadom pri tej istej činnosti. za takýto šunt by som tých 130 nedal z hejka som pred 2 týždňami dostal za 156€ xperiu. Hardvérovo je to neporovnateľné súdim podľa Wildfiru. Výdrž sa rapídne zvyšuje vypnutím synchronizácií a podobných kravín v pozadí

    anonymous24.10.2011 - 21:56 Trvalý odkaz

    marek: neviete preco mi ukazovatel signalu svieti na zeleno? bolo to biele... a internet nemam zapnuty ani data povolene

    anonymous29.10.2011 - 16:53 Trvalý odkaz

    mantak: potiahne tento mobil hry ako nfs shift, N.O.V.A., ...?

    anonymous30.10.2011 - 10:26 Trvalý odkaz

    lukas: ako fotí a toči video tento huawei oproti xperi x8

    anonymous31.10.2011 - 09:57 Trvalý odkaz

    Marek: foti to dost zle, ale X8 nefoti o nic lepsie.. Toto rozhodne nie je mobil na fotenie. A neviete mi niekto povedat, ci je obraz pri tom slabom rozliseni aspon dobry?

    anonymous31.10.2011 - 11:43 Trvalý odkaz

    baca: .. vcera som na nom rozbehal Dungeon Hunter - vcelku dobre bezi, dalej Sandstorm ten trochu seka ale hrat sa da, Brothers in Arms2 - tu su citelne pomale reakcie, mam dalej v plane vyskusat Asphalt 5 ten chce ale nacitat data, tak ked budem pri wifi tak stiahnem a skusim, pripadne ak najdem niekde ten NFS Shift skusim aj ten a dam vediet...

    anonymous31.10.2011 - 17:33 Trvalý odkaz

    Josa: Skusali ste na nom sygic, alebo navigon? ako to ide?

    anonymous01.11.2011 - 19:17 Trvalý odkaz

    mantak: ok, dik ... ja len že som videl na galaxy miny hrať N.O.V.A aj shift a myslím že aj brothers in amrms, ale tak ten má menšie rozlíšenie a neviem že či by to aj sonic potiahol tak jak galaxy mini

    anonymous02.11.2011 - 12:56 Trvalý odkaz

    ja: aku to ma asi tak pamat?? viim ze 18mb ale to sa mi zda akosi malo na smartfon tak aku to ma pamat??

    anonymous02.11.2011 - 18:02 Trvalý odkaz

    marek : mam tento mobil a pise ze nejde na nom flash player. skusal som na nete spustit videa inde ako na youtube ale nesli. neviete mi prosim vas poradit ako by som mohol pozerat videa napr na mojevideo.sk alebo podobne? Surne by som to potreboval. Alebo popripade neexistuje nejaky program aby som z napr. mojevideo video najprv stiahol a nasledne si ho pozrel?

    anonymous03.11.2011 - 11:30 Trvalý odkaz

    marek: no uz niekde idu, ale mam este jeden problem, hore pise ze to ma RAM 256 MB ale ked idem do aplikacii a dam prave spustene pise ze 90 MB RAM je vyuzite a 51 volne ale to je dokopy len 141 MB a nie 256 akoje to mozne? Prosim odpiste.

    anonymous07.11.2011 - 09:46 Trvalý odkaz

    baca: .. vyskusal som N.O.V.A. bezi svizne neseka sa...

    anonymous09.11.2011 - 02:46 Trvalý odkaz

    sabina: kde si ho mozem objednat? to znamena, ze je uz vypredany?

    anonymous09.11.2011 - 10:02 Trvalý odkaz

    mantak: ooooo, diky velmi si ma potešil :)

    anonymous12.11.2011 - 21:38 Trvalý odkaz

    BRANO: Za tie peniaze bomba.Mam ho mesiac a zatial ziadne problemy.Cinske telefony dobyju europu ako samsung.

    anonymous17.11.2011 - 17:03 Trvalý odkaz

    ja: uplne pohodovy telefon, fajn cena a proti OS nemam nic... fakt supa telefon... len chyba blesk a lepsi fotak.. inak pohoda

    anonymous17.11.2011 - 20:40 Trvalý odkaz

    matus1604: neviete ci sa da android aktualizovat na 2.2 froyo

    anonymous18.11.2011 - 12:37 Trvalý odkaz

    baca: tuto otazku myslis vazne?Sonic ma 2.3 teda update froyo..

    anonymous28.11.2011 - 19:04 Trvalý odkaz

    Marek: Zdravim tento mobil mam , setky spekulacie ze to neutiahne hry , programi su zbitocne kedze to taha hry ako NFS Shift a ine narocnejsie hry , je relativne lahky , tenky , wifi chiti v pohode net a ostatne veci no problemo videoa , hudba , reproduktor staci akurat je nevihoda je to ze sa musi odoberat cely krit a tazko sa odobera , v druhom rade je ze je to neznamy mobil a tazko sa zhanaju komponenty ako folie atd... univerzalne su na nic neviem to strihat :D inac velmi pekny v pohode mobil :)

    anonymous07.12.2011 - 20:52 Trvalý odkaz

    Jozi: ide niekomu s tymto telefonom tethering? teda pripojenie telefonu k PC, ze telefon sluzi ako modem k internetu? lebo mne to neslo... pri pripojeni a nastaveni telefonu do tohto modu mi pytal pocitac (s winXP) driver... ten som vsak nikde nevedel najst, ani na strankach vyrobcu... na netbooku, ktory mam, by sa to raz za cas mohlo zist...

    anonymous09.12.2011 - 12:33 Trvalý odkaz

    janko: Z tohoto telefonu neviem poslat prazdnu sms na skratene cislo (3, 4-miestne). Myslim ze to je systemova chyba. Skusal som aj pridat to skratene cislo do kontaktov a potom ho vybrat, nejde to. Takisto som do textu skusal zadat ( )(medzeru)ani to nepomohlo. Ma niekto takuto skusenost? Taktiez ma hneva aplikacia hodiny s pocasim. Nastavil som si aktualizaciu kazdu hodinu no ono to absolutne nerespektuje a kazdu aktualizaciu musim robit rucne a aj vtedy obcas hlasi chyby.

    anonymous09.12.2011 - 23:57 Trvalý odkaz

    Sima: Kolko Vám vydrzi priemerne baterka, mne ledva 2 dni, je to v poriadku?

    anonymous11.12.2011 - 21:27 Trvalý odkaz

    romco: Sima- mne vydrži na mojom LG baterka ani nie den :D takže je to uplne v poriadku :D huaweie su povestné svojimi baterkami :D

    anonymous11.12.2011 - 21:31 Trvalý odkaz

    romco: Inač ako som čítal tento telefon nieje taky špatný mam LG optimus net ktory je o 40 eur drahší a vyzerá to tak že huwawei sonic je ovela lepší :D akurat procesor to je asi jedine čo možem vytknúť