Huawei Sonic (Huawei U8650)

  • Martin Hombauer 21.10.2011 - 22:16

    Prosím vás mohli by ste mi poradiť aký formát videa podporuje Huawei U8650 neviem pri konverci aký formát videa mam dať.Vopred vám veľmi pekne ďakujem: ivan.hornak@chello.sk

  • evka29.01.2012 - 20:55 Trvalý odkaz

    prosim vas, je ten obraz na slnku az taky zly? a ako sa príjíma/skladá hovor? nie sú s tým problémy?

    Daša23.02.2012 - 18:24 Trvalý odkaz

    Čawko ak by mal niekto záujem tak predávam tento telefón za 90€ mám ho od konca septembra minulého roku ešte je naň aj záruka. Nepredávam ho preto že by mu niečo bolo, ale preto že potrebujem telefón na dve karty v prípade záujmu ma kontaktujte na mail dasa.simkova1@gmail.com. Nieje problém ho poslať aj nadobierku

    Ondrej Potúček30.04.2012 - 19:39 Trvalý odkaz

    prosim vas mohli by ste mi povedat preco neviem z tohto telefonu stahovat? ked spustim stahovanie vzdy mi napise "stahovanie neuspesne"

    Jana05.05.2012 - 13:15 Trvalý odkaz

    pls, ako foti tento telefon dokumenty, ked nema autofocus?! je to aspon trosku citatelne?! dakujem za odpoved

    mr.evil17.05.2012 - 12:59 Trvalý odkaz

    prosim vas ludia, nejde mi na tomto mobile wifi. nájde mi siet, zadám heslo, ale nejde mi tuknut na možnost pripojit. neviete čím by to mohlo byt?

    majstermartin18.01.2013 - 17:53 Trvalý odkaz

    Ahojte. Kúpil som tento mobil dcére. Vcelku spokojnosť.. len by chcela nejaky cool teenager sky obal na to. Neviete o niečom ?

    anonymous06.08.2011 - 13:51 Trvalý odkaz

    ferineveri: S tymi parametrami to uplne zabili. Minimalne rok pozadu. Aspon 800 MHz mohol mat CPU a RAM bude na chlp . Cenu pocitam tak 200-240€.

    anonymous06.08.2011 - 19:06 Trvalý odkaz

    oden: Taktu CPU by som sa nebal 600 Mhz bohate postacuje ale 256 RAM je na Android malo

    anonymous13.08.2011 - 13:21 Trvalý odkaz

    SedyMrak: No ja Ti neviem, kedze ma len 256MB RAM, tak by som povedal,ze nie je moc vhodny na android view, akurat ziskas na android zly pohlad, bo s tak malou ramkou to asi nebude velk avyhra...

    anonymous13.08.2011 - 15:43 Trvalý odkaz

    oden: Presne tak, lebo po zapnuti budes mat max 100mb volnych a bez Task killera to bude hodne pomale. Mali tam dat aspon 374mb a bol by pokoj. Toto si kupia hlavne zaciatocnici a potom budu nadavat ze android je nah***o.

    anonymous14.08.2011 - 22:27 Trvalý odkaz

    majco: práve som ho videl v ponuke O2.súrne by som potreboval nový mobil v dobrej cene.pozeral som najskôr galaxi mini,ale sú naň zlé recenzie.potom ma zaujal huawei sonic,no tu píšete že je tam problém s tou malou RAM-kou tak ma to odradilo.možno by ste mi mohli niečo poradť.dik

    anonymous15.08.2011 - 15:34 Trvalý odkaz

    Peto: Telefon som dnes dostal do ruk, za tu cenu velmi slusne, rychlost a reakcie bez problemov

    anonymous15.08.2011 - 17:19 Trvalý odkaz

    oden: Na tvojom mieste by som asi zobral sonic ale urcite odporucam nainstalovat task killera.

    anonymous15.08.2011 - 18:35 Trvalý odkaz

    majco: dá sa to nejak tu popísať inštalácia task killera oden? alebo by som mal navštiviť nejaký servis?

    anonymous15.08.2011 - 23:44 Trvalý odkaz

    oden: To je aplikacia ktora sa nachadza v markete. Cize si ju tam najdes a nainstalujes si ju do mobilu. Potom si ju hodis na plochu ako widget. To vsjo

    anonymous16.08.2011 - 01:20 Trvalý odkaz

    Mase: ...Android na H a O , nemozem uznat tuto platformu pokial bude mat hardverove naroky pomaly ako daky Win v stolovom Pc. Tym padom je nezaujimavy ked v poriadku bezi iba na "Baterkozrutoch" s dvojadrovym procesorom a ramkou co ma uz pomaly vykon NTB to je troska chore a na zamyslenie, tu nejde len o pokrok

    anonymous17.08.2011 - 13:24 Trvalý odkaz

    oden: Super, skoncil si ? Neviem co to ale ma spolocne so smartom Huawei Sonic.

    anonymous19.08.2011 - 14:42 Trvalý odkaz

    Lubo: uz mam tento mobil aj ja a musim povedat, ze aj ked ma ramku aku ma ide naozaj rychlo.. neuskodila by mu sice vyssia ramka, ale za tu cenu sa to naozaj oplati si myslim

    anonymous19.08.2011 - 15:13 Trvalý odkaz

    jufo: to majco - skus sa pozriet na ZTE BLADE - cena cca 155E - je to vlastne Orange San Francisco. cena je z mall.sk

    anonymous22.08.2011 - 13:49 Trvalý odkaz

    majco: vdaka za užitočné rady. ešte počkám nejaký týždeň aké budu odozvy na ten Huawei a podla toho sa zariadím. nebudem s tým ponáhlať. jufo ten ZTE BLADE vzhladovo nie je zlý pozeral som ho, ale viac sa mi pozdáva Huawei.vdaka.

    anonymous23.08.2011 - 15:09 Trvalý odkaz

    kuki: Majco, mam obidva a mozem zodpovedne prehlasit je Blade je OMNOHO lepsi. Ma rychlejsi displej s vacsim rozlisenim, viac RAM (ale mozno pojde odomknut), fotak ma autofocus (inak fotia zhruba rovnako).
    Huawei Sonic ma sice Android 2.3.3, ale priserne zmagoreny Huawei, Huawei Homescreen, launcher a built-in aplikacie su uplna zloba (Launcher Pro a Honeycomb icon pack to ako tak zmiernili) a navyse doteraz nebol spolahlivo rootnuty.
    Ale uznavam ze Sonic (az nato ze je siroky) je pekny, svoje spravia aj dotykove funkcne klavesy a keby pomaly displej obcas nekazil dojem, tak pre nenarocneho pouzivatela ide o dobru volbu. Len cena je oproti Blade (o 40€ drahsom) trocha v nepomere. Ale mozno to tak vidim iba ja.

    anonymous24.08.2011 - 16:16 Trvalý odkaz

    sss: to KUKI: Ja som chcel kupit ZTE Blade, ale nasiel som na forach vela prispevkov, v ktorych pisali, ze baterka vydrzi velmi malo. Neviem ci je to ozaj tak. Co ty na to? Rad by som aby pri beznom pouzivani, teda wifi len obcas na par minut denne, s tym ze by bol fon stale pripojeny na data - synchronizacia gmail, vydrzal urcite aspon 24 hodin. Mozem to od ZTE cakat? Ci horko tazko sa dozije vecera?

    anonymous24.08.2011 - 18:53 Trvalý odkaz

    kuki: Tak to by som sa nebal, mam tiez na Blade data zapnute stale, okrem K9 nevypinam IMO, Call Blocker a zopar dalsich aplikacii (ostatne killujem) a mobil zapajam do nabijacky nasledujuci den vecer, stale tak s 30% (+/-) baterie.

    anonymous26.08.2011 - 02:26 Trvalý odkaz

    Mate: Zaujimavy telefon, ale podla mna sa oplati priplatit par eur za ZTE Blade, ten displej je jedna rozpravka a 512mb ram je tiez lepsich... Inak Blade vlastnim a mozem povedat, ze baterka je taky nizsi priemer androidovy, 24hodin ale rozhodne vydrzi pri obcasnom hrani hier a wifi browsovani, so stale zapnutymi data.

    anonymous27.08.2011 - 10:38 Trvalý odkaz

    karoll: telefon som kupil priatelke ako rychlu a lacnu moznost, ked porovnavam neporovnatelne (so samsungom galaxy s) tak mi pride ako cinska hracka. reakcie na dotyk sem tam ziadne, pomaly display, preplacane plochy na zaciatku, skusam pisat na klavesnici a citim sa ako keby som mal dotykac prvy krat v ruke.
    sice je az na par parametrov papierovo nadupany, ale maly display a reakcie to kazia. ten ZTE blade by bol asi lepsia moznost.

    anonymous29.08.2011 - 13:12 Trvalý odkaz

    waldis: Ja mam xperiu x10 mini a od zaciatku sa mi nepodarilo rozbehat GPS, ako je to na Huawei sonic?? Ma niekto skusenosti s GPS v smartphone? Niektori mi tvrdia, ze musim byt mimo budovy na volnom priestranstve, ale ani tak sa mi to GPS nepodarilo rozbehat :( Uvazuzjem nad tymto Sonicom, alebo pripadne obetujem 40€ navrch a zoberiem ten Blade... ale ide mi hlavne o to GPS a vydrz baterie... pred instalom Task Killer na SE Xperia X10 mini, mi bateria vydrzala cca 4-5 hod. !!! teraz chvalabohu pri obcasnom wifi, hry, zapnute data, mi vydrzi cca 12h :o

    anonymous30.08.2011 - 00:59 Trvalý odkaz

    vlado: len tak som si pozeral tuto recenziu a musel som napisat naco si lude jak ty kupuju smartfony ? nevis v tem zapat ani GPS. mal som v ruke asi 5ks x10 mini a v kazdej islo GPS na 100 % do 30 sekund som mal signal. a dalej baterka 4 - 5 hod ? ja v pohode 2,5 - 3 dni bez taskilera keby si si pozrel nejake forum tak vies ze taskiler sa nema pouzivat

    anonymous02.09.2011 - 14:14 Trvalý odkaz

    risk0: ja mam uz dlhsie htc wildfire s androidom 2.2. GPS funguje bez problemov medzi 10-60sekund mi zvykne nabehovat v zavyslosti od prostredia kde som.GPS vyuzivam na geocaching a aj na trackovanie behu a ide to v pohode :)

    anonymous06.09.2011 - 12:11 Trvalý odkaz

    viperman: ale zte blade je stary telefon a je tam stary android :)

    anonymous06.09.2011 - 15:21 Trvalý odkaz

    Lubo: gps na huawei sonic je bez problemov... 5 az 15sekund na nacitanie, ale samozrejme vacsia presnost mimo budovy

    anonymous08.09.2011 - 10:18 Trvalý odkaz

    palo: Moze mi niekto vysvetlit preco je v tej recenzii na telefone madarcina????? to vam ako nejebe? prepacte ze som vulgarny ale toto ma fakt vytocilo.

    anonymous08.09.2011 - 19:11 Trvalý odkaz

    sanmil: Je rovnaky ako HTC Wildfire S. Lenze je lacnejsi ako HTC.

    anonymous09.09.2011 - 17:14 Trvalý odkaz

    timo: chcem sa spytat naco je pamet ram ked sa tam da dat karta 16 gb a ci si mam kupit ten huawei alebo orange san francisco

    anonymous09.09.2011 - 20:07 Trvalý odkaz

    Blazo: pamäť ram máš aj v počítačoch...po slovensky sa to volá Operačná pamäť...bez pamäte ram by si nespustil ani telefón ani žiadnu aplikáciu...

    anonymous11.09.2011 - 11:14 Trvalý odkaz

    Gloyd: oplatí sa mi tento telefón kúpiť mam zľavu 40ecok a uväzujem o kupé nového telefónu.

    anonymous11.09.2011 - 13:11 Trvalý odkaz

    rozhodujem: Dobry den mohli by ste mi poradit jake telefon je lepsi Huawei Sonic model Huawei U8650 je tam slabsi fotak nema blesk ma lepsiu grafiku co som pocul oproti druhemu telefon.Predajcovia tejto znacky su distributori,o2 co viem nemaju ziadnu pobocku na slovensku ked mi skonci 2rocna zaruka kde ho dam opravit do servisu asi nie lebo nemaju tam nahradne dieli telefon na 2roky uboche.....druhy telefon je ---HTC Wildfire---ma lepsi fotak ma blesk jedna chybicku ma horsia grafika prosim o radu ze jaky si mam kupit??uvazujem aj stim to telefonom HTC Wildfire lebo po zakuruke je servis ma vsedko ako HTC Wildfire S plus ma pohybovi senzor..chcel by som pocut vase uprimne nazori na tieto telefoni dik

    anonymous11.09.2011 - 13:53 Trvalý odkaz

    viperman: za dva roky ten telefon bude uz aj tak stary..a pocitam ze niekto to na slovensku bude servisovat..je to ksef....a niektore veci si vie clovek vymenit aj sam..kupit na ebay diely a tak..

    anonymous11.09.2011 - 22:51 Trvalý odkaz

    Tomáš: Zdravím, mám tento telefón pár dní, zatiaľ spokojnosť, ale skúsil som si nastaviť "živú tapetu" a nefungovalo automatické otáčanie obrazovky, neviem či som jediný alebo či je to obvyklé, len som sa chcel podeliť aby sa niekto hneď nezľakol ako ja :)

    anonymous12.09.2011 - 14:39 Trvalý odkaz

    Peter: Zdravim, kupil som si tento telefon. Pouzivam ho asi druhy tyzden a spokojnost. Spracovanie krytu a ergonomia je na vysokej urovni. V telefone som naistaloval asi dalsi 3 aplikacie okrme povodnych a telefon ide svizne. Co sa tyka androidu na ten hodnotenia uz existuju. Za 130€ je to myslim jedno z tych najlepsich rieseni co sa da momentalne zohnat.

    anonymous13.09.2011 - 00:48 Trvalý odkaz

    MICHAAAAL: čo je "task killera." ???

    anonymous13.09.2011 - 08:55 Trvalý odkaz

    drobec: Ja som si ho vcera kupil za 90 eur komplet v krabici so zarukou dva roky. Za tu cenu/pomer je to asi najlepsi telefon aky som mal. Pred cca mesiacom som mal galaxy ace. Ked porovnam kvalitu spracovania je to to iste, dokonca sonic vyzera z predu krajsie a kvalitnejsie prevedeny ako skoro plastovy galaxy ace. Galaxy ace ma nulovu citalnost na slnku co sa o sonicu povedat neda. Mam aj x10 mini. X10 ma urcite lepsi fotak a aj blesk ale zase ruku na srdce, kto je spokojny s diplejom?? Nejde ani tak o rozlisenie ale o velkost. Telegon ma byt v dnesnej dobe hlavne na interntet a zabavu s x10 si toho vela na tom displeji neuzijete ani z jedneho. Mozno este tak zenske psty. Moj dojem je co sa tyka pomer cena/vykon na jednotku.

    anonymous13.09.2011 - 12:21 Trvalý odkaz

    maco: A kde sa da kupit za 90 euro? Asi inzerat.

    anonymous14.09.2011 - 01:59 Trvalý odkaz

    tom: Pouzivam Nokiu aj ako modem mate niekto skusenost s pripojenim Sonicu na PC a pouzitim ako modemu? Lebo v tomto smere je Nokia najlepsia.

    anonymous15.09.2011 - 00:12 Trvalý odkaz

    LSCH: co to dokáže prehrávať? divix atd??

    anonymous16.09.2011 - 18:20 Trvalý odkaz

    Karol: JE to super mobil Tento huawei sonic.Moc ma zaujal a na odrodi stači 256mb ramka v pohode všetko mi ide všetky aplikacie som spokojny a za dobru cenu som ho kupil novy a konštrukcia je dosť stabilna padol mi 2 krat a ani škrabanček len 1 mali a to na zadnom kriťe mam prossťe suprovy mobil aj na hudbu na vše.Kupťe si ho odporučam.

    anonymous18.09.2011 - 09:33 Trvalý odkaz

    tette: Načo je dobrý ten task killer ?

    anonymous18.09.2011 - 13:25 Trvalý odkaz

    Althreya: Task killer funguje ako aplikacia ktora sama zatvara otvorene aplikacie v smartphone. Je dobry na to aby na pozadi nebezali zbytocne otvorene aplikacie.

    anonymous18.09.2011 - 13:33 Trvalý odkaz

    Althreya: Telefon za tu cenu je podla mna paradny. To ze sa podoba na HTC Desire S je sice pravda ale rozhodne sa nepodoba na Nokiu C7. V skutocnosti je medzi nimi velky rozdiel. Telefon ma sice slabsi procesor ale cena tomu odpoveda.Mam ho na skusku je tam pekne az "linuxove" prostredie. Pokial nam tam frci task killer je pomerne rychli zamrzanie zatial ziadne. Kym som nemala task killer niekedy sa nevedel spamatat ked som zadavala viac akcii naraz. Momentalne sa da u nemenovaneho operatora kupit v hotovosti za 123 eur co je paradna cena. Vela muziky za malo penazi takze nie je o com. Vypada stylovo :)