Samsung Galaxy S III (Samsung GT-I9300)

  • Thim 23.05.2012 - 08:49

    Konečne ďalší iPhone killer

  • DJ Pepe17.07.2012 - 16:30 Trvalý odkaz

    Neverim ze pri noseni v puzdre a prikladnom starani sa onho sa ti spravili skrabance..

    Pavol Pavučko17.07.2012 - 16:43 Trvalý odkaz

    Ee ja man gorillu glass ale mne sa zda ze s3 ma gorrilu glass 2 a inac mastny displej mam preto lebo mam ijy povrch ktory pritahuje odtlacky

    Adam Papánek18.07.2012 - 00:16 Trvalý odkaz

    Chcem sa spítať či je možné kúpiť na slovensku SGSIII aj s 2gb RAM a 64gb ROM dakujem

    Adam Papánek18.07.2012 - 00:20 Trvalý odkaz

    A ešte sa chcem spítať či je nejaký rozdiel v Modrom či Bielom prevedení čo sa týka výkonu alebo takeho niečoho

    Lenka Ivančíková18.07.2012 - 00:33 Trvalý odkaz

    Z priamej distribucie tazko. A 64 GB verzia mozno
    ani nebude vobec dostupna. Vraj o ne nemaju zakaznici zaujem, tak ich Samsung vraj nebude dodavat, predsa len je lacnejsie kupit 32 GB verziu a k tomu pamatovu kartu, nez platit za 64 GB verziu premrstenu cenu.

    Nie, rozdiel je iba vo farbe.

    MJ18.07.2012 - 10:56 Trvalý odkaz

    @Marcelino5649 - ja som si vsimol ten isty problem. Velmi rychlo sa na displeji urobili jemne skrabance a to si davam fakt velky pozor na novy tel. Dokonca sa mi spravila ryha na displeji(cca 4mm, vdaka bohu pri kraji displeja) a to mi vypadol na zem z vysky 15cmetrov z vacku stiahnutych gati na hajzli. Som sa hned aj posral ze Gorla Glass 2 a ryhy a skrabance hned. Kupil som si invisible shield. Som velmi spokojny. Dokonca nieje ani vidiet tu ryhu. Odporucam

    Pavol Pavučko18.07.2012 - 17:31 Trvalý odkaz

    ok to neviem mne spadol tiez raz z 15 cm cca ale ja mam gorilu glass 1 takze neviem mozno to je tym ze keby si porovnaval samsung galaxy s 2 a s3 tak keby ti spadla s2 nic ziaen skrabanec ma to taky lem okolo displeja a ma mensi displej a s3 zase vecsi a vyvinie rovnaky tlak ale displej je mensi tak skor sa poskrabe aleo nedajboze praskne (to iste na iphone 4 a 4s)

    Adam Papánek19.07.2012 - 01:51 Trvalý odkaz

    chcem sa spítať, či ten Gorila glass 1 a 2 , aky je v tom rozdiel a či to je nejako odolnejšie ako napríklad HTC, je v tom velký rozdiel ?

    spejsmen19.07.2012 - 19:25 Trvalý odkaz

    Kupil som S3, nainstaloval nejake apps z anroid marketu a zrazu mi prestali fungovat zvukove oznamenia prichadzajucich sms. Nemate niekto obdobny problem?

    Igor25.07.2012 - 23:29 Trvalý odkaz

    Počujte, mám tento mobil modrý.
    Veľmi sa mi páči a dosť ma pobavila taká vec, že ten displej je modrý. Neviem, či má nejakú modrú fóliu, alebo čo, ale keď sa pozriem na vypnutý displej na slnku, tak je modrý. Aj keď je zapnutý má modrý nádych. Pobavilo ma to a ani mi to moc nebaví.
    Ďalšia vec, vnoci keď som pozeral film, tak som našiel na displeji také tmavé čierne šmuhy.. To je trošku divné.
    A inak musím povedať, že výdrž baterky je super a tie také vychytávky sa mi tiež veľmi páčia.
    Mimochodom z orange mám aj viacero týchto telefónov, tak ak by ste chceli, tak po 500€..

    rado2026.07.2012 - 00:27 Trvalý odkaz

    igor 113 bral si ho z Orangeu? Lebo ja ho tiež beriem z Orange a nechcel by som mat tie čirne šmuhy. Dufam, že Orange nema take nepodarene kusky. A popripade neda sa to reklamovat? Dik

    Dezi26.07.2012 - 10:14 Trvalý odkaz

    Mne sa telefon neprehrieva a to sa s nim hram surfujem atd...

    paul28.07.2012 - 01:33 Trvalý odkaz

    gratulujem samsung ! dokazal spojazdnit android tak aby isiel rychlo a plynulo no len skoda ze ktomu potrebuje 4jadra a 1gb ram a ono to predsalen raz za cas zamrzne ale to urcite "vyriesi" novy update :D
    a este aby som nezabudol dobre hreje :D priam az hori :D

    Baalrog28.07.2012 - 02:14 Trvalý odkaz

    Chcel by som sa spýtať na to ktorý telefon by som si mal kúpiť... 1. Samsung Galaxy SII.... alebo 2. Samsung Galaxy SIII... aj jednou vetičkou by som poprosil dovod ak to bude možné :) vopred ďakujem za odpoveď :)

    q0s28.07.2012 - 13:08 Trvalý odkaz

    Paneboze,ked mas na SGS III,kup si ju.V opacnom pripade SGS II.Je tam cenovy rozdiel 200€,ak ti to neprekaza,kúp si S3.Mne osobne to nevadilo,tak som ju kupil.Mal som aj S2,ale S3 ma krasny displej,velky displej,ziadny lag,browsovanie dokonale,nic som nenasiel,co je zle.S2 ma strasnu bielu farbu,taky nadych do zlta,co ma uplne iritovalo.Ale vyborny telefon.Taktiez bez lagov,vsetko plynule.Zavisi,ci si chces priplatit:)

    Pavol Pavučko28.07.2012 - 23:44 Trvalý odkaz

    no taqk ja by som ti proadil radsej HTC One X ale mozem ti povedat ked si kupis hocijaky z tychto troch tak neurobis cvhybu vsetky su dobre

    q0s29.07.2012 - 13:07 Trvalý odkaz

    One X som mal a urcite nedoporucujem.Bateria je na hovno oproti SGS III,internet laguje,ak je zapnuty flash a to nerobi ani pri "starej" SGS II. HTC One X som predal po par dnoch,nikdy viac

    Pavol Pavučko29.07.2012 - 14:17 Trvalý odkaz

    len pre tieto malichernosti a zase samsung omnia ma tiez chyby plastove zhotovenie napr a ten kryt sa ti hned poskriabe aj pri setrnom zaobchadzani

    q0s29.07.2012 - 15:16 Trvalý odkaz

    Malichernosti? Ze ti seka pri browsovani? Ze bateria zere jak srotovnik? Podla mna to su dost dolezite veci.A ze sa ti na SGS III poskrabe zadny kryt? To je pravda,aj ked setrne zaobchadzas,poskrabe sa.Ale mam ultra slim cover,ktory ani nevies,ze mas na telefone,nesmyka sa ti v ruke a vyzera super a telefon je chraneny:) Nie,One X sa nechyta na SGS III ani v najmensom.One S mi pride lepsi ako One X.Ked som ho mal,bol som absolutne spokojny,az na problem s S3 CPU namiesto S4

    Pavol Pavučko29.07.2012 - 21:38 Trvalý odkaz

    ok ale konstrukce je lepsie spraveny one x musis uznat a bola uz predstavena stvorjadriva vairanta s4 :) tak ta prekona aj sIII aj ONE x

    akpuh30.07.2012 - 03:07 Trvalý odkaz

    caute vie niekto poradit, akoo vyriesit nezalamovanie text pri browsovani? HTC to pekne zalomi, S3 nie, To mi trochu vadi

    Pavol Pavučko30.07.2012 - 14:00 Trvalý odkaz

    sIII sa mi zda ze nema zalamovanie textu a sa mi zda ze ani jeden samsung nema ci hej?

    akpuh30.07.2012 - 14:02 Trvalý odkaz

    neda sa to zalamovanie poriesit nejakou aplikaciou? alebo inym browserom?

    Pavol Pavučko30.07.2012 - 17:47 Trvalý odkaz

    nevime ale na vyskusanie mozes vskusat operu :)

    Profile picture for user pan.el.x10@gmail.com

    pan.el31.07.2012 - 00:08 Trvalý odkaz

    to akpuh:
    neviem sice ako to je u s3 ale niekde v nastaveniach browsera by si mal mat cosi ako
    user agent kde si vies prepnnut sposob zobrazovania stranok v prehliadaci
    v dolphine hd browseri su moznosti: - android (default) - desktop - iphone - ipad - custom
    skus pohladat a pohrat sa s tymi nastaveniami, malo by to byt o tom sposobe zobrazovania stranok

    risoriso08.08.2012 - 13:00 Trvalý odkaz

    ako je natom s3 s GPS navigaciou? Funguje ako na nokii ze dokaze vyhladavat adresy bez pripojenia na internet a rovnako aj navigovat?

    Andrejko08.08.2012 - 13:38 Trvalý odkaz

    Ahojte. Viete mi niekto povedať či dajú sa na tomto iPhone robiť videohovory?

    Denis08.08.2012 - 16:09 Trvalý odkaz

    Tento iPhone podporuje videohovory :)

    Andrej Lenghart17.08.2012 - 12:43 Trvalý odkaz

    Ludiaaaa
    Viete mi poradit? Kupil som si k SIII AllShare Cast Dongle. Pripojil som ho cez HDMI k telke, je tam kratka animacia, ako vlastne s nim prepojit telefon. Tak som to isiel skusit, no moje nadsenie opadlo. Podla tej animacie by v menu NASTAVENIA mala byt polozka AllShare Cast. Mala by byt medzi Wi-Fi Direct a Blizke zariadenia. No ja ju tam jednoducho nemam. Ma niekto predstavu, ako to je toto mozne? Verzia systemu Android je 4.0.4. Ziadne aktualizacie mi to neponuka, skusal som cez KIES reinstalovat aspon tento povodny FW, no ziadna zmena nenastala :-(

    Martin17.08.2012 - 18:18 Trvalý odkaz

    tak a od pondelka ho mam aj ja :)

    semirko17.08.2012 - 18:41 Trvalý odkaz

    ahoj, viete mi vysvetlit, preco, ked nabijem mobil ukazuje, ze je nabita na 100 % a hned za 2 sekundy najneskor odpojim nabijacku a po odpojeni mi uz svieti 99 %, nikdy mi neukazoval 100% . Stretol sa stym niekto, robi to furt takto Galaxy S3 ?

    DJ Pepe17.08.2012 - 18:55 Trvalý odkaz

    Tak uz ti scucol to jedno percento, ani ja nemam 100 dlho..

    Denis17.08.2012 - 19:57 Trvalý odkaz

    Nerieš hovadiny, hlavne nech ti vydrží čo najdlhšie na jedno nabitie...

    Marian19.08.2012 - 19:08 Trvalý odkaz

    Odpoved na tot existuje. Podporu pre All Share Cast mal povodny firmware, ktorý bol k dispozícii pri uvedení SIII v Londýne. Do predaja sa ale dostala inovovaná verzia firmware, ktorá túto funkciu NEOBSAHUJE. Samsung udajne zistil nejaké chyby v pripojení a tejto verzii firmware nie je. Nasledujuca verzia firmware vsak tuto funkciu opat prinesie. Ostava len čakat

    Andrej Lenghart20.08.2012 - 17:25 Trvalý odkaz

    Uz som to vyriesil. Vysiel nejaky opravny balicek o velkosti zhruba 70-80MB. Avsak pre nas trh este nie je dostupny. Tak som zmenil CSC na polske XEO, ponuklo mi tu aktualizaciu a tam uz je podpora pre AllShare Cast. Ale ziadna slava to nie je. Myslel som, ze to bude trosku plynulejsie.. Raz darmo, kabel je kabel.

    Martin20.08.2012 - 17:53 Trvalý odkaz

    akurat mi ho doniesol kurier..no konecne

    Denis20.08.2012 - 18:26 Trvalý odkaz

    A nejaké podrobnosti? Prvé dojmy?

    Denis20.08.2012 - 18:28 Trvalý odkaz

    A nejaké podrobnosti? Prvé dojmy? A to pred troma dňami si čo písal? To už ti prišiel druhý?

    Andrej Lenghart20.08.2012 - 18:45 Trvalý odkaz

    Inak, ti co ho mate...
    Ide vam na nom facebook? Mne za ten svet nedokaze zobrazit m.facebook.com ani vstavany prehliadac, ani Dolphin Browser a Opera mi ho zobrazuje len bez obrazkov (ano, v nastaveniach opery mam zapnute nacitanie obrazkov), aplikacia Facebook z Google Play ostane vytuhnuta... stale tam svieti loading... loading...
    Dalsia vec... Samotny Google Play vam ukazuje obrazky, resp. snimky jednotlivych aplikacii??? Mne absolutne nic. Len sedy ramik s tektom Snimky sa nepodarilo nacitat.
    Telefon vpodstate velmi dobry, len tieto drobnosti ma rozculuju. Po poslednej aktualizacii uz tak nezerie baterku, ale ten facebook, a Google play ma privadzaju do zufalstva. Taktiez trosku zamrzi nemoznost presuvat apky na pamatovu kartu. Kvoli tomu sa rozhodol pre Galaxy SIII a nie pre One X. Ratal som s tym, ze si budem moct presunut apky na kartu, no nie je z toho nic. Po 9 rokoch vernosti Symbianu som sa dal zlakat na Android, kedze su vsetci z neho neskutocne napichani, ale ja v tom teda osobne velky rozdiel nevidim. Tak ako ma drobnostami vytacal Symbian, tak sa to dari aj Androidu. Cakal som od toho viac. Mal som ja len pekne zobrat 808 PureView. :-(

    Martin20.08.2012 - 18:47 Trvalý odkaz

    prvy dojem..som spatne povedane v pi*i ...nemam slov a najest som sa zabudol :) no druhy dojem napisem pozdejsie ked sa s nim pohram na 100%

    Marian21.08.2012 - 01:23 Trvalý odkaz

    Kde mám zmenit ten CSC na XEO

    q0s21.08.2012 - 12:06 Trvalý odkaz

    to S: *#272*IMEI#
    Mal by si mat ORS ,ale najdi si XEO ,daj instalovat a mas:) Hned ti ponukne aktualizaciu cca 70MB :)

    Denis21.08.2012 - 20:55 Trvalý odkaz

    Čítal som recenzie - viac nespokojností majiteľov tohto flip púzdra...

    Andrej Lenghart23.08.2012 - 17:17 Trvalý odkaz

    MJ, uz som si vsimol, ze mi to robi len pri wifi. Ostatne stranky nacitava bleskovo, so vsetkymi obrazkami, len ten facebook nevie cez ziadny prehliadac ani apku, a Play tiez nacitava bez obrazkov len cez wifi. V HSDPA ide vsetko na vybornu. Zaujimave.
    Aplikaciu nepresunie ziadnu, ani len cast. Pri ziadnej nemam moznost presunut na kartu. App 2 SD som skusal, ale je to to iste.. Sice ukazuje zoznam aplikacii, ktore mozno presunut na kartu, no ak na niektoru kliknem, tak otvori systemoveho spravcu aplikacii a moznost presunu tam jednoducho nie je. Pomaly sa s tym zmierujem. Zatial tam mam len take mensie apky, takze to az taky problem nie je, aj ked ma to stve. :-D Na jednej hre, ktora ma takmer 700MB som si vsimol, ze "zaklad" je v telefone a asi 650MB je ulozenych na karte, tak je dost mozne ze vacsie aplikacie, resp. hry pravdepodobne dava na kartu automaticky.. To by som este dokazal prehltnut.. No Sygic, ktory ma s mapami 4GB na kartu neviem dostat nijak.