Samsung Galaxy Mini (Samsung S5570)

  • Martin Hombauer 18.03.2011 - 01:51

    laci: 40min navigacia cez waze + 2 hovory do 2min, vydrzi dva dni..
    nika: skus resetnut telefon (vyp/zap a nainstalovat znova)
    laci: mne MMS nejdu ani s datami, dam stahovanie vyhodi podrobnosti o sprave, dam ok, a hasla fajka, nic sa nedeje. Neriesim, nechyba mi to nejak.. len stve :)

  • anonymous26.12.2011 - 18:31 Trvalý odkaz

    Peter: Zdravim Vás . Mohol by som sa spytat ako sa da odhlasit z gmailu na samsungu galaxy ace. za odpoved dakujem

    anonymous27.12.2011 - 03:20 Trvalý odkaz

    blabla: zvonenie z pamätovky nastavis lahko. daj si hudbu , najdi pesnicku dlho na nej podrz prst a tam sa ti uz rozbali menu kde mas napisane pouzit ako zvonenie telefonu :)

    anonymous27.12.2011 - 13:54 Trvalý odkaz

    mia: Da sa dostavat POTVRDENIE O DORUCENI SMS? a ako? ja to nikde neviem najst...teda ci bola SMS dorucena by som potrebovala. A este sa mi nikde nezobrazuje ODPOCITAVANIE SMS ZNAKOV pri pisani a posielani SMS-neviem kolko znakov som uz napisala a ci je to este len 1, a ci uz 2 ci 3 SMS-ky! ako to zistim? nemam to tam zobrazene ked pisem SMS-ku. velmi dakujem za odpo

    anonymous27.12.2011 - 13:57 Trvalý odkaz

    mia: Da sa dostavat POTVRDENIE O DORUCENI SMS? a ako? ja to nikde neviem najst...teda ci bola SMS dorucena by som potrebovala. a este sa mi nikde nezobrazuje ODPOCITAVANIE SMS ZNAKOV pri pisani a posielani SMS-neviem kolko znakov som uz napisala a ci je to este len 1, a ci uz 2 ci 3 SMS-ky! ako to zistim? nemam to tam zobrazene ked pisem SMS-ku. velmi dakujem za odpo.

    anonymous27.12.2011 - 17:40 Trvalý odkaz

    jeremy881: Ivan: nac si si ho potom kupoval ? (rozlisenie a procesor porovnas aj na internete..)
    Isabell: nikde, stiahnut mozes cez Market.
    Drobec&Peter: Nastavenie/Aplikacie/Vyvoj/Ladenie zariadenia USB - a mas ho cez USB ako pametovku, mozes veselo kopirovat.
    mino: co tak tie nejake prihlasovacie udaje vyplnit ? (btw, pyta gmail ucet, ja som nastavil gmail a market siel automaticky)
    mia: asi tento mobil ho nema. Skus pohladat v markete soft

    anonymous27.12.2011 - 22:55 Trvalý odkaz

    nikacik: mia: odpočítanie sms znakov tam máš ... najskôr ti nepíše ale potom posledných 10 znakov tuším ti začne písať a keď to presiahneš tak ti ukáže že máš 2. sms
    Ja by som sa chcela spýtať, či sa dá niekde nadstaviť, aby som si mohla zablokovať sms pre prípad, že niekto bude sa hrať s mobilom :) Ďakujem pekne

    anonymous28.12.2011 - 10:59 Trvalý odkaz

    KatusQa: Prečo sa mi aplikácie z marketu ukladajú do mobilu? A ako to mám nastaviť, aby sa to ukladalo na SD kartu?
    Díky

    anonymous28.12.2011 - 11:24 Trvalý odkaz

    kristian: potrebujete samsung keys a kabel od compu android ma uz predvolene ukladanie a neda sa zmenit a este baterka mi vydrzi ked sa hram asi 1 den a normalne 2 dni to co je pre boha

    anonymous28.12.2011 - 15:03 Trvalý odkaz

    Braňo: Porsim ako si mam stiahnut hru do mobilu uz som si stiahol z internetu ale neviem ako to mam dat do mobilu ked pripojim kabel do kompu tak len to pise bezpecen odobrat hardwer ako mam stiahnut hru do totho mobilu.

    anonymous28.12.2011 - 16:42 Trvalý odkaz

    jeremy881: KatusQa: niektore musia do mobilu, niektore idu priamo na kartu. Cez Android Asistant si niektore (ktore z hladiska funkcnosti je mozne) mozes presunut z tel. na kartu..
    Kristian: otazka, ci si si kupil hracku alebo mobil. Ak len telefonujes denne 20min, vydrzi ti 3-4 dni, ak sa hras, mozes nabijat aj 2x denne. Takto to je na vsetkych mobiloch, ktore maju vacsi dotykovy displej (net, wifi, gps)
    Brano: bud stiahni cez market alebo priamo nakopiruj na SD kartu a spusti instalaciu..

    anonymous28.12.2011 - 21:56 Trvalý odkaz

    toto: Prosím o informáciu, či SG mini má možnosť slúžiť ako pripojovací bod (wifi router)? Ďakujem

    anonymous28.12.2011 - 23:49 Trvalý odkaz

    mia: dakujem pekne, ano to odpocitavanie sms tak funguje-overila som to. ALE stale neviem ako si v tomto telefone da vyziadat potvrdenie o DORUCENI SMS ? neviem na to dojst :( poradite?

    anonymous29.12.2011 - 00:20 Trvalý odkaz

    jeremy881: toto: ano ma, predajca operatora mi to vysvetloval cez week..(v nastaveniach je moznost zdielat mobilne datove pripojenie prip. aj VPN..)
    mia: chod na zoznam smsiek, stlac lavy kombik / Nastavenia / Potvrdenie o doruceni / odfajkni..

    anonymous29.12.2011 - 11:28 Trvalý odkaz

    kristian: dakujem jeremy ale aj tak idem dens reklamovat baterku. na internete som sa docital ze sa ma ako novy nabijat 6-8 hodin a nehat potom uplne vybit. ale v prilozenej priucke to takto neni a ani na internete se :samsungmobile.com, to neni. dakujem ale samsung by si na to co ma v priucke mal davat pozor lebo skrachuje na baterkach.

    anonymous29.12.2011 - 13:49 Trvalý odkaz

    nikacik: Prosím vás ja Android Market zadarmo ,,??

    anonymous29.12.2011 - 21:32 Trvalý odkaz

    sebo: podporuje tento smartfón launcher?

    anonymous30.12.2011 - 08:27 Trvalý odkaz

    jeremy881: kris: potom skrachuje aj HTC, su na tom rovnako ;)
    Nikacik, pristup do marketu je zadara, pri jednotlivych apl. ci hrach mas napisane, ci je zadarmo alebo nie.

    anonymous30.12.2011 - 10:46 Trvalý odkaz

    jeremy881: sebo: jasne ze ma, ale nie v zaklade, treba stiahnut z marketu..

    anonymous30.12.2011 - 22:21 Trvalý odkaz

    Krisstina: Zdravim, chcela som vas poprosit aby ste mi surne poradili... ked chcem pomocou usb kabla preniest pesnicky z notebooku do mobilu, vyhodi mi to ze to nemoze byt preinstalovane, ze je tam nejaka chyba.. skusila som aplikacie/vyvoj/ ladenie ... ale to ladenie mi ide iba vtedy, ked nemam aktivovane zdielanie pripojenia USB.. prosim vas poradte mi co mam s tym robit lebo ja som z toho uz vazne.. debil :(

    anonymous31.12.2011 - 12:33 Trvalý odkaz

    janko: dobri den ja chcem spytat na samsung glaxy mini ako nastavim si gps navigaciu ked us tam mam naistalovani softver google mapu to my poradili v orange ale ked vy ste taki skusenejsi tak my prosim poradte dakujem

    anonymous01.01.2012 - 19:39 Trvalý odkaz

    airko: zdravim ..
    ako do tohto mobilu stiahnem a nainstalujem flash (kvoli internetu samozrejme) ?
    Dik.

    anonymous02.01.2012 - 14:09 Trvalý odkaz

    Ivuska: Ahojte ludkovia..mam otazku.. včera mojej segre na tomto telefone vypol kamarat "paketove data"....čiže internet ked dobre myslim...no..a ked ich znovu zapnem,tak jej už internet nejde...ako to mam spojazdniť? Dalej mam otazku...ešte ked bola normal pripojena na nete,tak sa jej nedalo isť na gmail a tympadom jej nešiel ani Market...vie mi niekto poradiť???

    anonymous02.01.2012 - 18:54 Trvalý odkaz

    laci: Ahojte.
    Takze poradim vam s baterkou. Musite si vypnut v Mobilnych sietiach ``pouzit paketove data ``.Mne baterka vydrzi 7 dni pri takomto pouzivani. Co to znamena? Ked si vypnete tieto data, viete ist na internet len cez wifi a neviete dostavat- posielat mms-ky.
    V praxi to vypada nasledovne: Ked mi niekto posle mms-ku, dostanem najprv sms, ze nova obrazova sprava, ked ju nakliknem, jasne, ze mi vyhodi, ze sa neda momentalne zobrazit. takze idem do nastavenia, zafajknem ´´pouzit paketove data `` a restartnem mobil (vypnem a zapnem ). Ked to spravim, idem do sprav a mms si riadne stiahnem- kuknem. Po tomto zase vypinam paketove data aby som setril baterku- tu uz neni nutny restart.
    ked chcem poslat mms idem do nastaveni, zapnem ``pouzit paketove data `` , a restartnem mobil ( vypnem a zapnem ). po restarte posle, mms beznym sposobom. Po jej odoslani zase vypinam pouzitie paketovych dat, aby som setril baterku.
    Pre niekoho to moze byt obtiazne, no je to jedina moznost, ako dosiahnut to, aby vam baterka vydrzala cca 6 az 7 dni- ako u mna. Kedze mms-ky neposielam a nedostavam casto, neni to ziadny problem raz za cas zapnut/ vypnut paket.data a restartovat mobil.
    Este zdoraznujem, pri vypnutych paketovych datach okrem nefunkcnych mms-kach neviete ist cez operatora na internet, len cez wifi- co mne len vyhovuje.

    anonymous03.01.2012 - 14:35 Trvalý odkaz

    Tereza: Ja by som sa chcela opýtať či sa tento telefon da vyuziť ako modem .. kedze mam mobilny internet a sem tam by sa mi zislo spojazdnit ten internet cez notebook.. je potrebne zakupit si modem alebo to tento mobil podporuje ??

    anonymous03.01.2012 - 15:44 Trvalý odkaz

    janka: Dobry den chcem sa opytat co je to ten snimac vzdialenosti?dakujem

    anonymous03.01.2012 - 15:47 Trvalý odkaz

    james: dobry den, mam otazku ohladom WI-FI ked ma niekto zabezpečenie pomocou WEP tak sa ide pripojit ale ak je zabezpečenie pomocou WPA/WPA2PSK tak už sa neda pripojit .. nevie mi niekto poradiť??

    anonymous03.01.2012 - 18:31 Trvalý odkaz

    lenka: mne nechcu spustit ziadne hry uz neviem co mam robit ani flash obrasky :( pls poradte mi

    anonymous03.01.2012 - 18:38 Trvalý odkaz

    lenka: ako mam dat na kazdu listu dat ine pozadie ?

    anonymous03.01.2012 - 18:44 Trvalý odkaz

    ....: co znamena ked mi hore tam kde ukazuje cas signal a baterku ukazuje E a sipku hore a dole

    anonymous03.01.2012 - 20:40 Trvalý odkaz

    ondro: jeremy:nemam zapnute nic..ani wifi ani,B/T ani sa nehram,telefon pouzivam na 4-5 hovorov(cca 1-2 min.) denne a baterka furt nevydrzi viac ako 24 hod. a to kolegovi vydrzal 9 dni..no nechapem
    laci: vyskusam este tvoju radu s tymi paketovymi datami ale ja uz neverim nicomu

    anonymous03.01.2012 - 20:51 Trvalý odkaz

    laci: Ondro, vyskusaj, ako som pisal, garantovane ti baterka vydrzi viac.Je to moje vlastne niekolko dnove badanie a obvolavanie technickej poradni operatora.

    anonymous03.01.2012 - 20:57 Trvalý odkaz

    laci: ked som mal zapnute mobilne data, aj mne vydrzala baterka menej ako jeden den. po ich vypnuti som mal raz mobil bez nabitia 7dni a 16 hodin od posledneho nabitia- tolko mi ukazoval widget baterky a to by este kapanek vydrzalo, ale odchadzal som a tak som ho musel naplno nabit

    anonymous03.01.2012 - 21:11 Trvalý odkaz

    ondro: laci: ja len dufam ze mas pravdu..ja vytiahnem nabijacku vecer o 8 hodine a rano o 6 ked idem do roboty mam menej ako 80 percent a to uz mi lezie na nervy a ked mi kolega ukazal v info o telefone v pouziti baterie ze 9 dni neviem kolko hodin od odpojenia tak som neveril vlastnym ociam..a to s tym telefonom nerobim totalne nic..to som si mohol radsej kupit nejaky telefon pre tych seniorov..mne bude stacit ked mi aspon 3 dni vydrzi ze sa nebudem bat ze pokial pridem domov budem off..ja to uz mam ako pevnu linku..vkuse v sieti

    anonymous04.01.2012 - 00:24 Trvalý odkaz

    liily: tiež mam problém s tym, že mi tam kde je baterka ukazuje to E a sipky hore dole :( neviem čo to je, a tym padom to neviem vypnut, zda sa mi že mi to žerie baterku..neviete čo s tym?

    anonymous04.01.2012 - 00:56 Trvalý odkaz

    niga: Neviete niekto aku Na galaxy ace si mozem blokovat priecinky nap spravy hudbu atd.....Dakujem

    anonymous04.01.2012 - 10:29 Trvalý odkaz

    Gogo: Prosím vás, načo sa používa apl.TaskKiler? Vďaka

    anonymous04.01.2012 - 12:17 Trvalý odkaz

    Chip: liily: skus pridrzat tlacidlo na bocnej stene (tlacidlo na vypnutie) a deaktivuj rezim dátových sietí... tak som to vyriesil ja ;-)

    anonymous04.01.2012 - 14:31 Trvalý odkaz

    jeremy881: Krisstina: nepoznam iny system ako nieco nahrat na telefon ako cez aplikacie/vyvoj/ ladenie
    laci: skoda toho internetu, je pravda ze clovek ani nevie, a je online na FB, cez gmail chat a pod. To isto spapa baterku. Ak to vypneme ako ty, tak vydrzi isto viac. Ja bez dat nemozem ale existovat. Riesim autonabijackou :D. Kolega ma HTC, vydrzi mu 3dni ale nie je pripojeny ani cez data, ani cez wifi (je bez marketu a softov, cisty holy telefon)
    Tereza: da sa pouzit ako modem, uz som to pisal vyssie
    Ondro: mozno je to potom v baterke, ak nepouzivam Navi alebo
    James: ja mam doma router WEP2 a pripoji sa bez problemov
    Waze, vydrzi mi 2-3 dni. Telefonujem denne 5min.
    Lenka: pozadie je len jedno, neviem o tom ze by sa dalo vsade ine, jedine, ak by tak bolo upravene.
    ... farebne sipky ukazuju prenos dat, E je asi edge H je HSDPA, 3G a pod.
    Ondro: ak ti cez noc padne baterka o 20% bud je chybna alebo mas nieco pustene na pozadi. Stiahni si android assistant, daj qiuck boost a rano sem napis, kolko ti zozralo z baterky.
    Lilly: vyssie. Mas zapnuty prenos dat (internet od operatora)
    Niga, skus na ich fore.
    Gogo: task killer zabija prosecy v pozadi ktore ostali zapnute, ale nepouzivas ich. Dobre pouzivat koli vydrzi baterky.

    anonymous04.01.2012 - 14:39 Trvalý odkaz

    jeremy881: co sa baterky este tyka. Orginal je tam 1200mAh, videl som ale aj 1300 a 1500, ceny do 8€, mozno skusim, iked ja osobne nemam s baterkou velky problem. Nabijam cez PC alebo v aute..
    Nasiel som este HTC EVO 3D, tam je bateria dokonca 1730 (iked tam je zas vacsi displej, takze efekt vydrze moze byt rovnaky).
    Ako idealne riesenie vychadza asi sa pohrat s nastavenim, ak nie, kupit externu nabijacku + bateriu 1500, cena je prijatelna 8€.

    anonymous05.01.2012 - 11:53 Trvalý odkaz

    ondro: laci:s vypnutymi paketovymi datami vydrzala baterka 1 den a 7 hodin a to som mal za ten cas 5 hovorov a nic viac

    anonymous05.01.2012 - 14:18 Trvalý odkaz

    DrobeC: Dá sa nastaviť na tomto mobile usb tak že ked ho pripojim k pc, aby som niečo do mobilu posťahovala, nezačne mi nabijať mobil???

    anonymous05.01.2012 - 16:55 Trvalý odkaz

    nika: najprv mi nainstalovalo app skype a neišla mi kamera tak som odinštalovala skype . potom asi o 5 minut som naspet nainstalovala a odvtedy mi nechce ist . stale ked dam prijať a prevziať tak mi reštartuje mobil ... neviete nahodou prečo???

    anonymous05.01.2012 - 18:10 Trvalý odkaz

    laci: ahoj Ondro. Budes mat asi vadnu baterku. Mne baterka vydrzala so zapnutymi datami( hore vlavo som mal take dve ikonky- v jednej pismeno a v druhej farebne sipky hore a dole ) necely den. po dlhom , dlhom, dlhom telefonovani s technikom mojho mob. operatora sme skusili vypnut prenos mob dat, sipky na displeji zmizli, na net idem len cez wifi , ale baterka mi v poho vydrzi 6 - 7 dni- to si nerobim srandu.Teraz Slova Technika:
    ABY SAMSUNG GALXI MINI MOHOL PRIJIMAT MMS-KY, MUSI MAT ZAPNUTY PRENOS DAT ( INTERNET OD OPERATORA ) - TO SU TIE SIPKY HORE VLAVO.
    ANDROID V TOMTO TELEFONE TO NEUMOZNUJE INAK. TOTO NESKUTOCNE SKRACUJE VYDRZ BATERIE. V INYCH TELEFONOCH FUNGUJU MMS-KY AJ PRI VYPNUTOM PRENOSE DAT OD OPERATORA. TAKZE AK CHCETE DLHU VYDRZ BATERKY, VYPNITE PRENOS DAT - AVSAK NEBUDETE MOCT V TOMTO REZIME PRIJIMAT MMS-KY ANI IST NA INTERNET CEZ OPERATORA - cize vsade cez sim kartu

    anonymous05.01.2012 - 18:46 Trvalý odkaz

    ondro: laci: ja ti verim ze ti baterka vydrzi dlho..aj kolegovi tak vydrzi a pritom ma zafajknute tie paketove data ale ani ja ani on nema ziadne ikonky hore..uz to bude asi tou baterkou..ten telefon mam z irska ale fungel novy tak neviem ci to s tym moze mat nieco..no uz len baterku novu kupit a ked nepomoze tak ho zahodim tak daleko ze ani nedovidim..:) ale dik za rady

    anonymous05.01.2012 - 18:58 Trvalý odkaz

    Laci: no, aj ja mam zapnute paketove data a sipky hore nemam, pretoze mi posledne dama z operacneho strediska vypla uplnne internet cez operatora. takze mozem robit co len chcem, na net sa dostanem vylucne len cez wifi. Predpokladam, ze tvoj kolega nevie prijimat mms-ky tak ako ja, pretoze ma vypnuty internet priamo u operatora. Ak vie prijimat mms-ky i napriek tomu, ze ma zapnute paketove data ale hore nema ziadne sipky, tak ma nejake specialne nastavenie ku ktoremu som sa ja s operatorom nevedel dopatrat a preto mi bolo navrhnute vypnutie paketovych dat( ci uz v mobile, alebo u operatora).Ondrik, ak by si sa k tomu nejak dostal a mal cas sa spytat, spytaj sa kolegu ci dostava mms-ky. vdaka