Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Telekom: Magio internet cez LTE a nové objemy dát

· · Diskusia
Operátor od dnešného dňa prináša službu Magio internet vzduchom v novej verzii. Vďaka nej budú môcť zákazníci využívať väčšie objemy dát a čerpať aj benefity v skupine Magenta 1.

Vyberať môžete z troch programov. Všetky majú neobmedzené rýchlosti v závislosti od dostupnej 4G siete a rovnakú cenu ako pri pevnom pripojení od Telekomu:
- variant M za 10,90 € (50 GB mesačne plnou rýchlosťou)
- variant L za 15,90 € (200 GB mesačne plnou rýchlosťou)
- variant XL za 20,90 € (500 GB mesačne plnou rýchlosťou)

Po vyčerpaní mesačného balíka sa rýchlosť zníži na 512 kbps pre download i upload. Ak chcete opäť surfovať plnou rýchlosťou, môžete si dokúpiť 10 GB balík za 10 €.

Telekom

Nová verzia služby Magio internet vzduchom umožní zaradenie služby aj do Chytrého balíka a ak už využívate pevnú linku či satelitnú TV, môžete získať aj zľavy v príslušnej kombinácii.

Odteraz si môžu služby spájať aj zákazníci v nových oblastiach, kde doteraz neboli k dispozícii. Zároveň budú môcť čerpať výhody pre mobilné paušály (väčší objem dát, viac minút). Magio internet vzduchom figuruje v Magenta 1 ako štandardná pevná služba.

Magio internet vzduchom je vhodné pre zákazníkov, ktorí nemajú v mieste bydliska širokopásmové internetové pripojenie a chceli by využívať internet plnou rýchlosťou.

Zákazník si môže službu kúpiť, ak:
- nie je v pokrytí žiadneho širokopásmového pripojenia od Telekomu
- má dostupný iba ADSL internet vo variante M alebo L, t.j. do 8 Mbps

Naďalej bude platiť podmienka, že služba sa dá využívať iba na jednej adrese a služba môže byť zriadená vtedy, ak je v lokalite dostatočná kapacita 4G signálu.

Pozn. redakcie: fixné LTE pripojenie ponúkajú aj zvyšní operátori. Orange má v ponuke 4G internet pre domácnosti a firmy s bonusom na TV službu s cenou 20 eur za 300 GB dát. V O2 nájdete Internet na doma za maximálne 25 eur (s bonusom a FUP 500 GB) a prenosovou rýchlosťou do 128 Mbps. So službou To.doma L od Swanu získate rýchlosť do 70 Mbps a cenu 19,99 eur mesačne.

Zdroj: tlačová správa

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188