Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

O2: Biely a Modrý Internet na doma s bonusom už len na 10 mesiacov

· · Diskusia
Najnižšie internetové programny z portfólia LTE pripojenia pre domácnosti si s 5-eurovým bonusom môžete aktivovať len do konca augusta a zľava platí iba počas desiatich mesiacov.

Vo februári tohto roka pribudol v portfóliu dátových programov Biely Internet na doma s objemom 100 GB dát za 15 eur mesačne. Zároveň začal operátor k novým aktiváciám ponúkať 150 € bonus na všetky verzie služby Internet na doma, ktorý sa uplatňoval ako 5 € zľava z faktúry počas 30-tich mesiacov. Za Biely a Modrý Internet na doma tak zákazník zaplatil iba 10 eur mesačne.

Finančný bonus je k novým aktiváciám teraz dostupný už len do 31. augusta 2018 a neplatňuje sa pre všetky programy rovnako. Dĺžka sa mení v závislosti od zvoleného programu. Pre Biely a Modrý platí iba 10 mesiacov, pre Strieborný získate zľavu na 20 mesiacov a pri najvyššom Zlatom ostáva zľava počas 30-tich mesiacov. Ako nám potvrdili na infolinke, plnú výšku bonusu mohol zákazník získať pri kúpe programu iba do konca mája. Od júna platí vyššie uvedené odstupňovanie.

O2 Intečrnet na doma

Služba bola uvedená v apríli minulého roka. Funguje na základe technológie LTE TDD na frekvenčnom pásme 3,5 GHz a 3,7 GHz, a ponúka prenosovú rýchlosť až do 128 Mbps.

Internet na doma je alternatívou rýchleho fixného pripojenia s minimom káblov potrebných pre inštaláciu. Službu môžete využívať len na adrese jej zriadenia, nejde teda o mobilné pripojenie na internet s možnosťou využívania v rôznych lokalitách.

Súčasťou služby je bezplatná inštalácia a Wi-Fi router, ktorý šíri signál v celej domácnosti, takže ho môžete naraz využívať na počítači, tablete i smartfóne.

Za čitateľský tip ďakujeme.

Zdroj: o2.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188