Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Samsung Galaxy M30 dostane 6,4'' Full HD+ displej a 5000 mAh batériu

· · Diskusia
Indický účet Samsungu na sociálnej sieti Twitter prezradil nielen dátum uvedenia tretieho modelu novej série Galaxy M, ale aj niektoré parametre z výbavy.

Už pri uvedení dvojice noviniek radu Galaxy M sa očakával aj tretí model. Ten prichádza so štvortýždňovým oneskorením. Dátum predstavenia zverejnil Samsung na indickom Twitter účte.

Samsung Galaxy M30

Výrobca prezradil aj niektoré parametre Galaxy M30. Tešiť sa môžeme na 6,4-palcový Super AMOLED displej s malým výrezom na prednú kameru (Infinity U Display), Full HD+ rozlíšenie, trojitý zadný fotoaparát a čítačku odtlačkov. Tú vidno na zadnej strane.

Veľkým lákadlom bude 5000 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania. V spodnej stene vidno 3,5 mm jack, reproduktor a USB-C konektor.

Samsung Galaxy M30 bude mať premiéru na indickom trhu 27. februára. Predaj odštartuje cez indický Amazon, neskôr sa novinka rozšíri aj do ďalších krajín.

Zdroj: twitter.com/SamsungMobileIN

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188