Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Huawei P Smart 2019 má dostať 6,2'' Full HD+ displej a Kirin 710

· · Diskusia
Cenovo dostupný android sa postupne odhaľuje. Už vieme, ako by mal vyzerať a akú hardvérovú výbavu zrejme ponúkne.

Web Winfuture.de už viackrát priniesol neoficiálne infomácie o pripravovaných novinkách, ktoré sa neskôr ukázali ako správne. Teraz ukázal rebdery a očakávané špecifikácie Huawei P Smart 2019.

Tohtoročný model sme v redakcii otestovali, jeho kompletnú recenziu si prečítate v článku s názvom Huawei P smart - nevýrazný oneskorenec.

Huawei P Smart 2019

Počas jeho testovania sme viackrát kritizovali pomalšie reakcie, a tak poteší, že verzia určená pre rok 2019, by mala dostať novší čipset Kirin 710. Na 4 GB by mala narásť kapacita operačnej pamäte, 32 GB úložisko sa zrejme nezmení.

Huawei P Smart 2019

Uhlopriečka displeja s Full HD+ rozlíšením sa má zväčšiť na 6,2 palca. Malý výrez v hornej časti obrazovky bude ukrývať 24-megapixelovú selfie kameru. Na renderoch vidno na zadnej strane duálny fotoaparát s popisom AI Camera a čítačku odtlačkov. Za objektívmi by sme mali násjť hlavný 13 Mpix a sekundárny 2 Mpix snímač.

Samozrejmosťou má byť nová verzia operačného systému Android 9 Pie, o výdrž sa vraj postará 3400 mAh batéria. Pripravovanú novinku Huawei P Smart 2019 by sme mali spoznať na budúci mesiac, cena sa odhaduje na 250 eur.

Zdroj: Winfuture.de

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188