Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Google už zverejnil dátum predstavenia nových Pixelov

· · Diskusia
Pôvodný termín, o ktorom sa špekulovalo v auguste, sa nepotvrdil. Nové smartfóny Pixel 3 a Pixel 3 XL budú mať premiéru o niekoľko dní neskôr.

Začiatkom augusta sa na internete objavili informácie s dátumom uvedenia nových smartfónov. Hovorili o 4. októbri. Nakoniec sa bude premiéra konať v New Yorku o päť dní neskôr 9. 10. o 17:00 nášho času. Google to prezradil v animácii.

nazov
obr: 9to5google.com

Od Pixelu 3 vraj máme čakať displej s výrezom a pomerom strán 19:9, duálnu prednú kameru či stereo reproduktory. Samozrejmosťou má byť až 6 GB RAM, nový operačný systém Android 9 Pie aj výkonný čipset Snapdragon 845. Chýbať nemá sklenená zadná stena ani bezdrôtové nabíjanie.

Na oficiálne potvrdenie špecifikácií si počkáme ešte celý mesiac. Najbližšie sa môžeme tešiť na uvedenie nových iPhonov, ktoré prebehne 12. septembra.

Zdroj: 9to5google.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188