Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Amazfit Stratos (Amazfit Pace 2): inteligentné hodinky na túru aj do bazéna

· · Diskusia
Športové inteligentné hodinky s GPS, odolnosťou voči vode, snímačom tepu, meraním maximálnej spotreby kyslíka a transflektívnym dotykovým displejom.

Spolupráca Xiaomi a Huami priniesla niekoľko modelov inteligentných hodiniek a náramkov. Už sme otestovali výborný a lacný Mi Band 2 či jedny z najzaujímavejších hodiniek AmazFit/Pace. Koncom minulého roka ste si mohli prečítať recenziu AmazFit Bip s trojtýždňovou výdržou na jedno nabitie a dobre čitateľným displejom.

Aktuálne sa kolega Tomáš venuje hodinkám Amazfit Stratos, čaká na preklad prostredia do slovenčiny a aktualizáciu systému, ktorá by ho mala doladiť. Kompletnú recenziu tak prinesieme neskôr. Niektoré weby, vrátane slovenských, ich uvádzajú pod názvom Amazfit Pace 2, ten však nie je oficiálny.

Amazfit Stratos

Základné parametre:
Transflektívny LCD 1,34'' displej, rozlíšenie 320 x 300 b., hmotnosť 70 gramov, dvojjadrový procesor, 4 GB pamäť, Bluetooth 4.0, Wi-Fi, vodeodolnosť 5 ATM, snímač tepu srdca, GPS, Glonass, VO2 max, príjem notifikácií, meranie spánku, výdrž 5 dní na jedno nabitie, analýza z 12-tich druhov športu, 22 mm vymeniteľný remienok.

Amazfit Stratos

Hodinky využijete ako predĺženú ruku smartfónu na príjem notifikácií aj sledovanie športových aktivít. Presné meranie zabezpečí integrované GPS a poteší snímač tepu srdca. Amazfit nevadí pobyt vo vode, výrobca medzi športami uvádza okrem behu, cyklistiky, turistiky a iných aj plávanie. Zmerajú vám maximálnu spotrebu kyslíka VO2 max a čas na zotavenie.

Amazfit Stratos

Všetky namerané dáta môžu byť synchronizované a sprístupnené na serveri Strava. Amazfit Stratos spĺňajú normu 5 ATM, bližšie sme sa odolnosti zariadení venovali v článku Ako je to s vodeodolnosťou smartfónov a inej techniky? Automaticky sledujú vaše denné aktivity, prejdené kroky, spálené kalórie, kvalitu spánku a nastavené ciele.

Amazfit Stratos

Hodinky majú leštenú keramickú obrubu, tri hardvérové tlačidlá pre ovládanie, vymeniteľný 22 mm silikónový remienok odolný potu a 1,34-palcový transfletívny farebný displej s rozlíšením 320 x 300 bodov. Batéria ponúka maximálne 5-dňovú výdrž na jedno nabitie. Do 4 GB vnútornej pamäte si môžete uložiť obľúbenú hudbu a hodinky využívať na počúvanie aj bez pripojeného telefónu.

Amazfit Startos kúpite z oficiálneho internetového obchodu v čiernej farbe za cenu 199,99 USD. Na Slovensku sa predávajú za približne 190 eur.

Zdroj: amazfit.com

Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2019 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188