Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Bluetooth reproduktor JBL Charge 3 dostal funkciu Connect+

· · Diskusia
Pre vodeodolný reproduktor je sprístupnená aktualizácia, ktorá umožní prepojiť Charge 3 s novými modelmi výrobcu a vytvoriť tak stereo efekt.

Výkonný bezdrôtový reproduktor JBL Charge 3 ponúka hlasnú reprodukciu zvuku a vďaka 6000 mAh batérii poslúži aj ajko externá nabíjačka pre váš smartfón alebo tablet. Jeho podrobnú recenziu sme vám priniesli už dávnejšie a nájdete ju v článku JBL Charge 3 - reproduktor, ktorý neutopíte. Spĺňa certifikáciu IPX7, takže sa nemusíte obávať náhodného ošplechnutia vodou a môžete si spríjemniť letné posedenie s priateľmi pri bazéne počúvaním obľúbenej hudby.

“JBL

Pomocou funkcie JBL Connect môžete spojiť viac reproduktorov a vytvoriť si tak stereo efekt. Teraz ponúka výrobca aktualizáciu na JBL Connect+, čo umožní prepojiť Charge 3 s novými modelmi, napríklad JBL Pulse 3, JBL Flip 4 nebo JBL Boombox. V priebehu aktualizácie, ktorá trvá približne 25 minút, je nutné mať reproduktor pripojený k zdroju energie.

Videorecenzia

Kým spustíte inštalačný proces cez spárovaný smartfón, aplikácia vás upozorní, že po update nebude možné používať reproduktor so staršími zariadeniami JBL Flip 3, JBL Pulse 2, JBL Boost TV, JBL Xtreme, JBL Cinema SB450. Preto si tento krok dobre premyslite.

Po upgrade na JBL Connect+ už nebude možné vrátiť sa k staršej verzii aplikácie JBL Connect a pripojiť sa bude dať len model vybavený funkciou Connect+.

Zdroj: vzdy.sk

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188