Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

4ka oslavuje 2. narodeniny dátami zadarmo

· · Diskusia
Pred dvomi rokmi spustil na Slovensku svoju komerčnú prevádzku štvrtý mobilný operátor. Pri tej príležitosti prináša zákazníkom darček: dáta na celýdeň v sieti 4ky zadarmo a facebookovú súťaž.

4ka spustila svoju prevádzku 4. 10. 2015 jednotnou cenou 4 centy za 1 minútu hovoru, 1 SMS správu a 1 MB dát. Za ten čas pokryla vlastnou sieťou 70 % populácie Slovenska a chváli sa počtom 450-tisíc zákazníkov.

4ka narodeniny

Portfólio služieb sa postupne rozšrirovalo o nové balíky, nedávno však operátor svoju ponuku výrazne zjednodušil a niektoré produkty zrušil. Na svoje druhé narodeniny prináša 4ka svojim zákazníkom darček - 4. 10. 2017 môžu surfovať v sieti 4ky celý deň zadarmo. Bez obmedzení.

Okrem toho spustil operátor na svojom facebooku súťaž, v ktorej sa hrá o bezplatné nekonečné dáta na celý rok a o tri paušály TO.∞ DÁTA na mesiac zadarmo. O darčeku informuje zákazníkov SMS-kou, v e-maile spomína aj facebookovú súťaž.

Zdroj: 4ka.sk

Diskusia
3 príspevky
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188