Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Android 8.0 Oreo príde na všetky smartfóny Nokia

· · Diskusia
Dobrá správa pre majiteľov smartfónov Nokia s Androidom. Pre všetky tohtoročné modely sa pripravuje aktualizácia na novú platformu Oreo.

Jeden z hlavných predstaviteľov spoločnosti HMD Global Juho Sarvikas na svojom Twiiter účte prezradil, že všetky Nokia smartfóny vyrobené pod fínskou značkou dostanú v budúcnosti aktualizáciu na novú verziu operačného systému Android 8.0 Oreo.

Nokia Oreo

Vo všetkých smartfónoch Nokia beží čistý Android Nougat a už pri uvedení noviniek HMD Global sľúbilo, že sa bude starať o pravideľnú, minimálne dvojročnú, aktualizáciu softvéru. Okrem Orea by tak mohli smartfóny dostať aj nástupcu s pracovným označením Android P.

Presný termín updatu na Android 8.0 pre jednotlivé modely Nokia 3, Nokia 5, Nokia 6 a Nokia 8 sme sa zatiaľ nedozvedeli. Informácie o novinkách v Androide 8.0 sme vám priniesli v článku Android O: limity na pozadí, obraz v obraze i dynamické ikony.

Zdroj: twitter.com

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188