Alcatel  ·  Apple  ·  Asus  ·  BlackBerry  ·  CAT  ·  Coolpad  ·  Honor  ·  HTC  ·  Huawei  ·  Lenovo/Motorola  ·  LG  ·  Meizu  ·  MyPhone  ·  Nokia/Microsoft  ·  Samsung  ·  Sony  ·  Xiaomi  ·  Iné značky
Fony.sk
ikona

Kúpte si Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+ a získajte dva darčeky

· · Diskusia
Samsung rozbieha letnú cashback akciu, v ktorej môžete pri nákupe ktoréhokoľvek modelu radu Galaxy S8 získat dva darčeky: Bluetooth reproduktor Level Box Slim a 64 GB MicroSD kartu. Akcia platí u vybraných predajcov a mobilných operátorov O2 a Orange.

Samsung pripravil pre slovenských zákazníkov letnú akciu. Každý, kto si v období od 19. júna do 20. augusta 2017 zakúpi Samsung Galaxy S8 alebo Galaxy S8+, dostane ako darček Bluetooth reproduktor Level Box Slim v hodnote 99 eur a 64 GB MicroSD kartu v hodnote 28 eur.

Samsung Level Box Slim (EO-SG930CBEGWW) je vodeodolný, takže si ho môžete zobrať aj k bazénu. Jeho 2600 mAh batéria poskytuje až 30 hodín prehrávania hudby a funguje aj ako prenosná nabíjačka, ktorá umožní dobiť smartfón alebo tablet. Pamäťová karta Samsung microSDXC 64 GB EVO s SD adaptérom (MB-MP64GA/EU) a 64 GB kapacitou má rýchlosť čítania až 100 MB / s, čo je vhodné aj na nahrávanie 4K videí.

Samsung Galaxy S8 cashback

Akcia platí u vybraných predajcov do 20. augusta 2017, respektíve do vyčerpania zásob a vyžaduje si online registráciu smartfónu potrebné smartfón zaregistrovať, vyplniť výrobné číslo zakúpeného prístroja, zaslať fotografiu štítku a nahrať účtenku.

Samsung Galaxy S8 cashback

Do bonusovej akcie sú zapojené značkové predajne Samsungu, desiatky kamenných aj internetových obchodov, a darčeky získate i v Orangei a O2. Kompletný zoznam nájdete na stránke www.samsung-bonus.eu. Viac informácií získate aj na infolinke +420 702 193 570 alebo info@samsung-bonus.eu.

Pozn. redakcie: Cashback akcie nie sú u Samsungu ničím novým. Výrobca chce týmto krokom zrejme podporiť predaj smartfónu od oficiálnych distribútorov, ktorí veľakrát doplácajú na šedý dovoz. Ten síce ponúka nižšie ceny, no pri prvých problémoch s telefónom zákazník môže zistiť, že ušetriť pár desiatok eur sa mu veľmi nevyplatilo.

Zdroj: tlačová správa

Diskusia
0 príspevkov
Na pridanie príspevku musíte byť prihlásený.
Chceš nám odkázať niečo dôležité?
Najnovšie príspevky k článkom
 
Copyright ©2018 - Fony.sk - webmaster - Valid XHTML 1.0 Transitional - Valid CSS - Atom - RSS - ISSN 1336-7188